Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Pozna?ska Konfederacja Klubów Fantastyki
Autor Wiadomość
Paszko 
Cz?onek Noctem
J.H.Czarny

Wysłany: 2007-09-27, 00:17   Pozna?ska Konfederacja Klubów Fantastyki

Witam. Oto i oficjalne info:

Informuj?, i? w Poznaniu rusza inicjatywa stworzenia konfederacji dzia?aj?cych w mie?cie klubów fantastyki, zajmuj?cych si? fantastyk? ogólnie, jak i jej poszczególnymi dziedzinami. Wst?pna nazwa to Pozna?ska Konfederacja Klubów Fantastyki "Fantastyczny Pozna?", dalej zwana Konfederacj?.

Celem Konfederacji jest:
1) Integracja klubów na drodze towarzyskiej.
2) U?atwienie wspó?pracy mi?dzy klubami fantastyki z Poznania, szczególnie przy organizacji imprez promuj?cych fantastyk?, takich jak:
- Pyrkon
- jednodniowe spotkania z fantastyk? (dawniejsze Soboty z Fantastyk?)
- LARPy
- turnieje gier bitewnych, karcianych i planszowych.
3) Wspó?tworzenie konferencji naukowych po?wi?conych fantastyce, organizowanych przez uczelnie wy?sze czy domy kultury oraz innych imprez o tematyce zawieraj?cej szeroko rozumian? fantastyk? (w tym Pozna? Game Arena).
4) Stworzenie organizacji reprezentuj?cej pozna?skie ?rodowisko fantastyczne, maj?cej umo?liwi? organizatorom wspomnianych w punkcie 3 inicjatyw dotarcie do wszystkich Klubów Fantastyki w Poznaniu z ofert? uczestnictwa lub wspó?organizacji.
5) Propagowanie szeroko rozumianej fantastyki w Polsce, a szczególnie na terenie miasta Pozna?.

Cele Konfederacji realizowane b?d? poprzez:
1) Stworzenie i zarz?dzanie stron? internetow? informuj?c? o wszystkich wydarzeniach fantastycznych w Poznaniu. Uprawnienia do administrowania newsami oraz wp?yw na wygl?d i informacje na stronie mieliby przedstawiciele wszystkich Klubów cz?onkowskich. Rozwa?ana jest równie? mo?liwo?? zaproszenia do wspó?pracy przedstawicieli pozna?skich sklepów zajmuj?cych si? fantastyk? (m.in. Bard, Cube), w celu umo?liwienia im zamieszczania og?osze? dotycz?cych organizowanych przez nich inicjatyw. Elementem strony b?dzie kalendarz wydarze? zwi?zanych z fantastyk? w Poznaniu. Bezpo?rednim celem strony jest informowanie o wspomnianych wydarzeniach wszystkich osób zainteresowanych fantastyk?, zarówno z klubów cz?onkowskich, niecz?onkowskich, jak i osób niezrzeszonych.
2) Stworzenie i administrowanie forum dyskusyjnego funkcjonuj?cego przy stronie internetowej. Forum to mia?oby na celu:
- u?atwi? organizacj? wspólnych inicjatyw
- umo?liwi? dyskusje na tematy zwi?zane z fantastyk? wszystkim osobom zainteresowanym niezale?nie od przynale?no?ci klubowej
- umo?liwi? og?oszenia dotycz?ce: wymiany ksi??kami, podr?cznikami RPG, figurkami, kartami CCG; umawiania si? na sesje RPG, rozgrywki towarzyskie gier bitewnych, karcianych, planszowych.
3) Cykliczne spotkania osób zainteresowanych fantastyk?. Czas i miejsce spotka?: ?rody, godzina 20:00, Kawiarnia Literacka "U Przyjació?" (ul. Miel?y?skiego 27/29).
Wyja?nienie: Aktualnie w podanym miejscu i terminie odbywaj? si? spotkania Klubu Fantastyki Druga Era, na które przychodzi ok.20-40 osób, w tym du?a cz??? nie nale??ca do KF Druga Era, zwi?zana z innymi klubami. W?a?ciciel lokalu jest osob? zainteresowan? fantastyk?, ch?tn? do wspó?pracy.
4) Cykliczne prowadzenie przez cz?onków zrzeszonych klubów prelekcji po?wi?conych fantastyce, otwartych dla wszystkich zainteresowanych.
5) Okazjonalna organizacja imprez integracyjnych.

Lista klubów zaproszonych do Konfederacji:
- Klub Fantastyki Druga Era
- Klub Fantastyki Tharsis
- Klub Fantastyki Arda
- Noctem - Grupa LARPowa
- Stowarzyszenie Mage.pl
- Pozna?ski Klub Gier Bitewnych Sztab
- Klub Gier Bitewnych Strefa Zero
- Wielkopolski Oddzia? Gwiezdnej Floty
- By?y Pozna?ski Fanklub Star Wars
Lista oczywi?cie nie jest zamkni?ta - ograniczona jest jedynie posiadanymi przez nas kontaktami. Je?li macie namiar na inny klub fantastyki z Poznania, zostanie on uwzgl?dniony.

Wszelkie pytania prosz? kierowa? do:
Pawe? "Paszko" Matuszak - mail: pawel.matuszak@gmail.com , GG: 1561091, tel.: 691563064
Anna "Lathea" Bro?yna - mail: lathea@wp.pl , GG: 6854120, tlen: lathealathea, tel.: 609979070
Zapraszamy równie? na ?rodowe spotkania U Przyjació?.

Phantom 

Wysłany: 2007-10-29, 20:14   

I jak sie ma tworzenie konfederacji???

Sex Blood & Industrial

Elmo 

Wysłany: 2007-10-30, 21:41   

Jak wida? :P

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2007-11-02, 11:23   

Khem, ja nic nie wiem, a mo?e powinnam ? :)

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2007-11-02, 12:09   

Zapewniam, i? chocia? powoli to ca?y czas do przodu:).
Woody Allen

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2007-11-29, 10:14   

http://www.drugaera.org/konfederacja/

zapraszam :)
Woody Allen

Odpowiedz do tematu