Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia po Grafie Drachenburg
Autor Wiadomość
J?drzej 

Wysłany: 2010-11-21, 21:44   

Ej, by?o ?wietnie, wszystko mi si? podoba?o, a Wolsung to idealny system do LARPów! Dzi?kuj?.

Til 

Wysłany: 2010-11-21, 22:06   

Popieram, me likes :)

Gorbacz 
Cz?onek Noctem
Ten Dobry Doppelganger

Wysłany: 2010-11-22, 00:11   

By?o w dech?. Co prawda nie zrealizowa?em ?adnego celu mojej postaci (wszystko wina Hedere !), ale by?o super. Dramatyczne wej?cie Doktora Nemesis który prawie zgin?? w pierwszych 5 sekundach swojej obecno?ci na LARPie przejdzie do historii :)

Ravager 
Cz?onek Noctem
Bezfejsbukowiec

Wysłany: 2010-11-22, 02:42   

Z A J E B I ? C I E B Y ? O

end.
Johann Wolfgang von Goethe, Faust

Katja 

Wysłany: 2010-11-22, 08:21   

By?am przypadkiem nie tylko na sterowcu, ale i na Larpie =P Bawi?am si? na prawd? ?wietnie! Chocia? nie wszystko posz?o po mojej my?li =P No i dekoracje ?wietnie klimat oddawa?y, trzeba je rozbudowywa?! Ch?tnie pomog? nast?pnym razem (gdy b?d? mia?a wolny czas =P) z metamorfoz? Empiku =P

Naridena 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2010-11-22, 11:31   

Tak, to prawda z tymi dekoracjami, nie s?dzi?am, ?e w empiku da si? tak klimatycznie xD
Ja chyba bawi?am si? najlepiej z dotychczasowych DC no i baardzo dzi?kuj? pani Abberline za skr?ta xD

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2010-11-22, 12:42   

Dajcie zna? co s?dzili?cie o LARPie, o wystroju czy gad?etach.

I dorzu?cie fotki je?li macie;)

http://picasaweb.google.c...rafDrachenburg#

Tutaj par? ode mnie.
Woody Allen

Ravager 
Cz?onek Noctem
Bezfejsbukowiec

Wysłany: 2010-11-22, 13:46   

Dobra, to ja sprecyzuje: klimat pomieszcze? - mega uber super bomba wypas. Tyle, ja nie by?em w empiku na larpie jakim?, ja by?em na sterowcu i w d?ungli :D

Dwa - stroje wspó?graczy - dzi?kuje kochani za ten klimat, jaki stworzyli?cie swoim wygl?dem, chyl? czo?a mi?dzy innymi przed: Chesterem (iK!) oraz mafi? nizio?cz? :) No i gad?ety zarówno paru graczy jak i te artefakty to po prostu pere?ki.

Sam larp by? mniej chaotyczny ni? DC II, mia? wymaxowany klimat, fabu?? ciekaw?, no i my?la?em, ?e jak si? rozbili?my to koniec gry a tu niespodzianka :)

Tyle, brakowa?o mi (ale troszeczk?, tylko odrobink? :) ) plakietek z imionami i rasami :P
Johann Wolfgang von Goethe, Faust

Yorukamiko 
Sluagh

Wysłany: 2010-11-22, 14:08   

Po kolei:

Dzi?kuj? graczom za ?wietne stroje i za klimatyczn? gre (tu szczególnie dla za?ogi sterowca oraz dla Hede i Katji, z którymi mia?am najwi?cej interakcji).
Dzi?kuj? MGom za zaci?gni?cie mnie na LARPa pomimo moich prostestów, za stworzenie na tej niewielkiej przestrzeni tylu ?wietnych lokacji (dzungla!) i za animowanie lotu mi?dzy ska?ami :D (PRZECHY? W PRAWOOOOOOOO!)

Bawi?am si? rewelacyjnie, fabu?a by?a poprowadzona tak, ?e nie by?o ani chwili przestoju, a ilo?? w?tków pozwoli?a mi si? bawi? niezale?nie od tego, czy mia?am w danej chwili mo?liwo?? realizowania swoich celów czy nie.

Jedyne, co mo?na by poprawi? to wys?a? postaci ciut wcze?niej.. Osobi?cie nie potrafi? si? wczu? w posta?, z któr? pierwszy raz stykam si? pó? godziny przed gr?. Ale to moja osobista opinia ;)

Jeszcze raz: DZI?KUJ?! :D

Lis zdegradowany do wiewiórki.

sliff 
Cz?onek Noctem
Call me Mr Wang

Wysłany: 2010-11-22, 14:19   

Moja opinia jak zwykle po DC b?dzie bardzo stronnicza. Nie jest tajemnic? ?e posta? Tei Wanga jest moim idolem i niedo?cignionym wzorem tym bardziej jeszcze raz chcia?bym podzi?kowa? za stworzenie tej postaci dla mnie ;p

Co do samego larpa scen? w d?ungli b?d? jeszcze d?ugo wspomina?. Wystrój by? po prostu niesamowity, a wszyscy gracze doskonale wczuli si? w swoje rol?.
Co zaowocowa?o po prostu wybornym chaosem. I jestem w 100% ?e tak w?a?nie wygl?da?a by scena w rzeczywisto?ci gdyby rozbi? sterowiec pe?ny pasa?erów w ?rodku d?ungli gdzie? na pocz?tku 19 wieku.
A kiedy wydawa?o si? ?e ju? lepiej by? nie mo?e pojawi?y si? zombiaki , nazi?ci, tajemiczna jaskinia i "film" o goblinach.

I to tylko na chwil? aby szybko przej?? do crême de la crême ca?ego larpa - listu od Sisi.

I jako jeden z niewielu powiem si? ?e ciesz? si? ?e nie b?dzie DC IV bo po prostu nic lepszego ju? si? w wolsungu zrobi? nie da.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2010-11-22, 14:25   

Sliff, wzruszy?am si?;)

Baku 

Wysłany: 2010-11-22, 15:27   

By?o naprawd? super - dawno si? tak dobrze nie bawi?am na LARPie. Rzadko zdarza mi si? przejmowa? zadaniami - albo si? nie wykona ich w ogóle, albo w pierwszych chwilach larpa - zazwyczaj skupiam si? na odgrywaniu... A tymczasem na DC III czeka?a mnie niespodzianka - przez ca?? gr? ani sekundy si? nie nudzi?am, dwoi?am si? i troi?am by spe?ni? swoj? misj?, równocze?nie mog?c czu? klimat i nie rozstawa? si? ze swoj? postaci?. Do ostatniej minuty mia?am 'co? do roboty'. Jest to zas?uga dobrze rozpisanej postaci, ale tak?e graczy, którzy ?wietnie wczuli si? w postaci i zachodzi?o pomi?dzy nimi mnóstwo mnóstwo interakcji. Super.

Wystrój - wyjechany w kosmos, naprawd? byli?my w d?ungli. Dym tworzy? klimat, las, paj?ki, jaskinia... Wida?, ?e mg si? napracowa?y i efekt by? naprawd? ekstra.

Fabu?a niesamowicie spójna, ?adnych przestojów, niespodziewany zwrot akcji - 'zaraz, to my jeszcze ?yjemy?'. No i puenta, która niszczy :D

Bawi?am si? bardzo dobrze, nie nudzi?am si?, moja posta? zrobi?a co zrobi? mia?a (dawno mi si? nie zdarzy?o tak wa?owa? :D Artefakty lata?y po okr?cie - i poza nim), gracze - super, mg - mega. Dzi?ki jeszcze raz ;)

Francesca Esposito - cz?onek nizio?czej mafii ;>

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2010-11-22, 16:13   

Dzi?kujemy.

Kolejna porcja fotek - od Alkazza.
http://picasaweb.google.c...enburgByAlkazz#
Woody Allen

Naridena 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2010-11-22, 21:47   

Ekhm. A propos zdj??.
Pewni gracze czuj? si? niedocenieni, bo przecie? na ta ostatni? ods?on? si? wysilili ze strojami i w ogóle ;p
I nie, nie mówi? o sobie ;-)

Gorbacz 
Cz?onek Noctem
Ten Dobry Doppelganger

Wysłany: 2010-11-22, 22:05   

No có?, Doktor Nemesis jak przysta?o na zamaskowanego m?ciciela skrz?tnie unika? aparatów fotograficznych i bardzo mo?liwe, ?e relacja dziennikarki Daily Crystalograph b?dzie jedynym ?ladem jego udzia?u w dramatycznych wydarzeniach na wyspie ... :)

Odpowiedz do tematu