Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia po PN i AM!
Autor Wiadomość
Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-12-12, 20:32   Wra?enia po PN i AM!

Jeszcze przed nami after, jeszcze kac i masa?e zbola?ych stóp. Us?yszymy jeszcze wiele sekretów, lecz nie wszystkie.

LARP Ars Mortis sko?czy? si?. Cyklicznego wampira w Poznaniu ju? nie ma (je?li kto? chce robi? to niech mi da zna?, zg?aszam si?).

Jak kto? z was wróci do domu - niech napisze ju? co nieco o wra?eniach, i z tej ods?ony i z wszystkich.
Woody Allen

Ordos 
Cz?onek Noctem
ju? nie jest nas wielu

Wysłany: 2009-12-13, 09:32   

dzi?kuj? za po?wi?cenie, pomys?y i doskona?? zabaw?. doskona?a robota dziewczyny.

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-12-13, 11:28   

I after te? si? zako?czy?. Jak znajd? dzi? chwil? to wrzuc? zdj?cia, które wytrwale robi?a wam Krasnola.

A teraz... chcia?abym podzi?kowa? wszystkim graczom, tym, z którymi dram? rozpoczyna?am, tym którzy przewin?li si? podczas jej trwania, oraz (a mo?e i w szczególno?ci) tym, którzy byli gdy ta si? ko?czy?a i stawili si? na to zako?czenie tak licznie.

Tak naprawd? to w?a?nie ten LARPy przez te ca?e trzy lata by? trzonem mojego ?ycia RPGowego i LARPowego. Wszelkie pomys?y jakie mnie nawiedza?y wpierw próbowa?am w tego LARPa wkomponowa?. Niestety niektóre b??dy pope?nione na pocz?tku ci?gn??y si? za nami do ko?ca, czasem trafia?o si? tak, ?e po drodze pope?nia?am jeszcze wi?ksze kwiatki. Chcia?am was przeprosi? za wszelkie niedoci?gni?cia, przesuni?cia terminów odpowiedzi na deklaracje, d?ugie oczekiwania na PDki, to, ?e wam co? nie wychodzi?o, to, ?e nie mog?am w tego LARPa wpakowa? jeszcze wi?cej czasu i idei.

Pocieszam si?, ?e co? w tym LARPie musia?o by?, skoro postanowili?cie po?wi?ci? swój czas, którego wiem, ?e nie macie du?o, na deklaracje i sam? gr?. Tak naprawd? to dzi?ki wam ten projekt by? mo?liwy, i dzi?ki wam trwa? a? trzy lata!

Chc? jeszcze podzi?kowa? MGom, którzy ze mn? t? dram? ci?gneli, tworzyli, poprawiali, kreowali. Wspierali w momentach kiedy si? nic nie chcia?o, motywowali, kopali w ty?ek, w ostateczno?ci wyr?czali:). Was chc? przeprosi? za te wszystkie chwile, kiedy nie by?am entuzjastycznie nastawiona do prowadzenia, marudzi?am, miaucza?am, narzeka?am.
Bez was ten projekt tym bardziej by nie wyszed?:)!

To tyle póki co, trzeba wyby? na chwil? do Wrocka. Ale wróc? i jeszcze posm?c? i powspominam.
Woody Allen

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-12-13, 13:04   

Krótko, ale tre?ciwie: Dzi?ki, po prostu dzi?ki, za wspóln? gr?, za godziny sp?dzone na dramach, za knucie pomi?dzy nimi, za wspólne interesy, spiski i intrygi, za Sabat, Camarill? i Wolne Miasto Pozna?, za barwne postacie, o których mo?na by rozmawia? godzinami i które b?d? wspominane jeszcze przez d?ugi czas, za zniszczony pr?gierz, za królow? fey, za zabitych starszych, za przywo?ane demony, za wypite we wspólnym gronie piwa na afterach.

ALE przede wszystkim dzi?kuj? Misiom, które umo?liwi?y mi uczestnictwo w tym przedsi?wzi?ciu, które w?o?y?y w tego LARPa ogromny wysi?ek, po?wi?ci?y mu mnóstwo czasu i energii. Stokrotne dzi?ki za wszystko.

Xarin 

Wysłany: 2009-12-13, 13:14   

Na pewno nie b?d? ?a?owa?, ?e do??czy?em do gry w AM. Jeszcze dok?adnie pami?tam, jak m?czy?em Lath w czytelni, aby pozwoli?a mi gra?, mimo tak du?ej ilo?ci graczy (przepraszam Lath :-) ).

Bawi?em si? bardzo dobrze, szczególnie notorycznie krytykuj?c wi?kszo?? decyzji arcybiskupa, za co jak si? okaza?o dosta?em w?asnego Nosferatu, który mia? mnie szpiegowa? - a by?em tak lojalny i pomocny - co za niewdzi?czno?? braci z Sabatu :-P .

W sumie, to nie ma si? co rozpisywa?. Dziewczyny, wykona?y?cie naprawd? kawa? dobrej roboty i chwa?a wam za to!!!

Dagon 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-12-13, 15:13   

Ooooj....a? si? ?ezka w oku kr?ci...:)
Dzi?kuj? Wam wszystkim za wspóln? zabaw?. Mam nadziej?, ?e bawili?cie si? równie dobrze ja ja jako gracz i jako mg PN i AM;)

Ech, w ko?cu trzeba by zmieni? podpis na forum....

Phantom 

Wysłany: 2009-12-13, 18:19   

ja dopiero dochodze do siebie :P co za kac :D

Sex Blood & Industrial

Krasnola 

Wysłany: 2009-12-13, 18:40   

Lath, spakuj zdjecia w zipie i najpierw wy?lij mnie - trzeba z nimi porz?dek zrobi?.

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-12-13, 20:34   

Phantom napisał/a:
ja dopiero dochodze do siebie :P co za kac :D

Phantom ja o 4 rano by?em w domu a o 9 wstawa?em i biegam do teraz ;] a kac w sumie nie by?o O_o

Dagon 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-12-13, 21:35   

hm, ja wsta?am o 9 i zjad?am ?niadanie po czym posz?am dalej spa?, jak si? o 14 obudzi?am to by?o ju? super ekstra;)Nie wiem o co wam z tym kacem chodzi pijaki jedne;P

Krasnola 

Wysłany: 2009-12-13, 21:46   

Ja wiem...

mysterio 
Cz?onek Noctem
Charles Shatterland

Wysłany: 2009-12-13, 23:07   

ja wsta?em o 0820, posprz?t??em kuchnie, co by da?o sie przez ni? przekopa?. Zrobi?em ?niadanie, drugie ?niadanie, obiad i wyruszy?em do pracy i sporym bólem g?owy.

Po ka?dej imprezie jest zestaw rzeczy znalezionych. Dzisiejsza lista jest naprawd? dziwna:

Glany Heavy Duty - ustalono, ?e Paszkowe i odebrane
bia?a bluzka - z pami?ci Krasnoli
czarny kapelusz m?ski, na g?ow? mojej wielko?ci - potencjalnie Kaym jako w?a?ciel
korkoci?g z logiem Vinationale.pl - Paszko, odebrane
siwa bluza z kapturem lemon friuit - nie ustalony w?a?ciciel
sztylet do rzucania - Falka dostaniesz go jak si? przyznasz, co mi zwin??a? z imprezy (Szeryf co? napomkn?? na ten temat :P )
Szalik czarny - Mandy, czeka na odbiór
kolczyk ma?y znaleziony, ale uszkodzony - Inque :((

czekam na zg?oszenia w?a?cieieli.
Ostatnio zmieniony przez mysterio 2009-12-15, 21:25, w całości zmieniany 3 razy  

Falka 
Cz?onek Noctem
?wietlik, Morfinka

Wysłany: 2009-12-13, 23:10   

to jest oszczerstwo, pomówienie oraz znies?awienie...
niczego nie zabra?am, nie schowa?am, nie przemyci?am ani nie ukrad?am...
wi?c w takim razie rozumie, ?e swój "sztylecik" mog? odzyska? od zaraz:D

a tak poza tym:D fajny afterek i teraz pytanie: komu i ile za winko,którym si? raczy?am?
Ostatnio zmieniony przez Falka 2009-12-13, 23:17, w całości zmieniany 1 raz  

Krasnola 

Wysłany: 2009-12-14, 01:03   

Mysterio, koszul? poprosz? w ?rod? na klubowe :)

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-12-14, 09:41   

Przede wszystkim - to by?a najlepsza drama, w jak? gra?em.

Mia?a te cechy, które powinien posiada? cyklik, poza postaciami, zdarzeniami, konceptem, pomys?ami i ca?? mas? innych rzeczy. Mianowicie pozwala?a kreowa? ?wiat wokó? siebie.

Akcja, reakcja, kontrakcja, subakcja, quasiakcja, retroakcja... One przez te dwa i pó? roku mo?e nie rz?dzi?y moim ?yciem... Ale mia?y swoje miejsca.

Tak samo, jak WeiBtod, z którym si? z?y?em niesamowicie przez ten czas i ju? do niego t?skni?.

Nie spisz? tutaj wszystkich wra?e? po dramie, bo bym si? nie zmie?ci?. Ewentualnie kiedy? przygotuj? i spisz? ca??go posta, co Czedol s?dzi i wklej?, albo b?d? w za??cznikach rozsy?a?. Forum by si? niestety zablokowa?o. Acz - co s?dzi WeiBtod...?

-To by? zaszczyt knu? z Wami, oszukiwa?, ok?amywa?, by? oszukiwanym, by? ok?amywanym, kantowa?, unika? odpowiedzialno?ci, szale? i zdradza?. Z Wami wszystkimi - mówi? do tych, którzy kiedykolwiek zawitali do Poznania.
-To by?a katorga bliska masochistycznemu spe?nieniu s?u?y? Wam, Wy trzy przekl?te Norny, wiecznie pl?cz?ce mi losy, utrudniaj?ce Nie-?ycie, robi?ce mnie w chwasta przy ka?dej okazji i za ka?dym razem mi obiecuj?ce, ?e "nast?pnym razem pójdzie Ci lepiej..."
Hm. Nie. To by?a katorga b?d?ca masochistycznym spe?nieniem. I niesamowita, cho? nieco zwyrodnia?a przyjemno??...:>
-To by?o zaskoczenie... ?e to miasto przyj??o mnie, ostatniego bydlaka, zaprosi?o do swych ulic, mi?dzy swe mury i do swych kana?owych trzewi. Przyj??o, jak swego. A potem nasze stosunki by?y tylko lepsze...

Có?.
Pakty podpisane, wszyscy wiemy, co do nas nale?y. ?egnam si? z Wami i ?ycz? szcz??cia ka?demu, kto przekroczy? granice Poznania. W jedn?, lub w drug? stron?.

To na pó? roku gasimy ?wiat?o, co?

Odpowiedz do tematu