Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Lathea
2009-09-16, 08:39
Doktor No.
Autor Wiadomość
sliff 
Cz?onek Noctem
Call me Mr Wang

Wysłany: 2009-08-21, 18:04   

w empiku tj gdzie ?

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-08-21, 18:09   

Pytanie czy Arkadia czy Domar, cho? pewnie w Arkadii, czyli dos?ownie nad Empikiem (Megastore) na Ratajczaka.

Agnieszka 
Cz?onek Noctem
Detektyw Enid

Wysłany: 2009-08-21, 18:53   

Arkadia. Domar by? jak na razie tylko raz, wi?c czemu si? go tak czepiacie? :P

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-08-21, 19:12   

Si? nie czepiam si?. bardzo fajnie si? tam gra?o. Ja po prostu lubi? zebra? dok?adny wywiad. ;-)

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-08-22, 10:49   

Arkadia, tak.

Godzina 17 w ?rodku.

Przebieramy si? i jazda...

Agnieszka 
Cz?onek Noctem
Detektyw Enid

Wysłany: 2009-08-22, 13:22   

A w?a?nie, jest quest od Empiku. B?d? potrzebowa?a dwóch silnych panów.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-08-22, 15:51   

Na kiedy?

Krasnola 

Wysłany: 2009-08-22, 23:38   

Dzi?kuj? Mistrzyniom Gry i graczom ;) By?o ?wietnie, cho? na pocz?tku nie bardzo wiedzia?am za kogo si? bra? ;) Zaraz wrzuc? zdj?cia na Picass?.
Mam tylko jedno pytanie:
TAK W?A?CIWIE TO DLACZEGO BRAZYLIA?! :P

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-08-23, 00:03   

Dzi?kuj? graczom za udzia?, a Dadze, ?e po raz drugi wzi??a mnie do organizacji tego LARPa. Pisanie z ni? LARPów idzie b?yskawicznie i jest mega wdzi?czn? prac?. Wam kochani dzi?kuj? za zaanga?owanie, ?wietne stroje i stworzenie nieprawdopodobnie bondowskiego klimatu. Jeste?cie cudowni :)

Dzi?ki Krasna za wypowied?:) Czekamy z Dag? na reszt? informacji:)

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-08-23, 00:10   

Ok, ju? w chacie. Czekam na foty i filmiki, w tym te, o których nie wie Krasnola;P.

Co? nam si? towarzystwo starzeje, ?e o takiej porze aftery ko?czymy. Ja to mam wyt?umaczenie finansowe, ale WY:D?

LARP sympatyczny, aczkolwiek aspekt hazardowy kuleje. Trzeba by, moje drogie MG, nad tym popracowa?. Proponuj? doda? mocny aspekt fabularny krupierowi i ogólnie par? stanowisk z grami. Dla przyk?adu: MUSISZ pogra? w texas hold'em, bo akurat wypada (lub trzeba) pogada? z krupierem, który tak po prawdzie jest odpowiedzialny za handel broni?, a karty rozdaje ... bo lubi rozdawa? karty, zarówno w grze jak i w ?yciu:P, spotkanie na szczycie, to i krupierzy nie mog? by? z dupy. Gra o wszystko, o by? albo nie by?. ?ycie wisz?ce na w?osku. Na jednym rzucie ko??mi, lub jednej karcie... SCENY, takie du?e i pisane capslockiem:D. Tego mi brakuje na larpach tytu?owanych jako 'bondowe' tym czasem sceny jakie maj? miejsce, to typowe strzelaniny. Drugi LARP si? sko?czy? w ten sposób. Tym razem Bond nie wsta?. Ju? si? gracze upewnili by tak by?o.

Dla mnie Bond to nie tylko pistolety. Ot, taka uwaga. wiem, wiele zale?y od graczy. Takie mam ot odczucia, moje, nie trzeba bra? pod uwag?:).

Bo tak po prawdzie, to si? nie nudzi?am. Postanowi?am prze?ama? zmow? milczenia i gra?am z lud?mi w otwarte karty, tak mniej wi?cej od po?owy. Twarde szanta?e, mocne rozmowy, gdyby nie fakt, ?e co chwil? gdzie? wo?ali, to mo?e bym któr?? rozmow? doko?czy?a... w ka?dym razie pierwszy raz na LARPie nabra?am ?mia?o?ci by jako? zastrasza?. Rozwin??am si? jako gracz ( i jako cz?owiek:P). Bardzo klimatyczny aspekt per?owy. Ogólnie - in plus.

Mam nadziej?, ?e mi skapnie po tym LARPie znów co nieco. Wiem, ?e kolejny ma si? zwa? "?yje si? tylko dwa razy", ale nast?pny, o ile prze?yje, dla mnie, prosz?: "?wiat to za ma?o" :).
Woody Allen
Ostatnio zmieniony przez Lathea 2009-08-23, 00:11, w całości zmieniany 1 raz  

Krasnola 

Wysłany: 2009-08-23, 00:15   

O jednym filmiku kr?conym przez Alfar ju? wiem, chyba ?e moje ekscesy z Jose zosta?y nakr?cone? :P

A aspekt per?owy wyszed? przypadkiem. Bo akurat pasowa?y do sukienki ;) Ale naprawd? po tym jak je ode mnie wzi??a? i po rozmowie przed larpem z Alfar by?am ?wi?cie przekonana, ?e mi buty eksploduj?, albo w ogóle oka?? sie jak?? tajn? broni?, której po?owa ludzi poszukuje :P

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-08-23, 00:18   

Tak, to prawda ?e sceny z hazardem kulej? i to zapewne cz??ciowo moja wina - staram si? jak naj mniej wiedzie? o tej dyscyplinie zycia... z wiadomych powodów, o których wi?kszo?? z Was dzisiaj s?ysza?a;). Mam jednak nadziej?, ?e przy nast?pnej edycji uda nam sie wymy?li? jaki? bardziej "subtelny", "karciany" w?tek :>>>

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-08-23, 00:18   

I obie rzeczy wysz?y przypadkiem:D, tak to by?o pi?kne! Wybuchowe szpilki, i per?y sprzed dekady! w sumie... gdyby? si? dowiedzia?a co nieco, i odpowiednio manipulowa?a plotkami, to swoim kolczykiem zastraszy?aby? ponad po?ow? LARPa:>.
Woody Allen

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-08-23, 00:20   

Tyle, ze Jacqueline niekoniecznie chcia?a o tej historii opowiada? ukochanej córeczce;) To by? w?asnie w?tek dla kole?anki Krasnej, no ale có? ;) nie przyjsz?o jej si?:D
A co do powrotu z afetra - my te? mamy wytlumaczenie! :D Kuba spa? tylko 2 h dzisiaj i by? padniety ;->
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2009-08-23, 00:24, w całości zmieniany 2 razy  

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-08-23, 00:26   

Szanta?owanie informacjami, które si? ma od pocz?tku to ?adna sztuka, jak si? okaza?o nawet tak poczciwa istota jak ja to potrafi?. Ale informacjami zdobytymi, tym o co Ci? pos?dzaj?... OPINI?:) To jest co?:D! Aczkolwiek, prawda, ja si? od MG o tej 'opinii' dowiedzia?am dopiero na LARPie. Tak czy inaczej scena z per?ami by?a typowo flavourowa. Pal licho opinia, go?cie... ale hotelu wysadzi? nie pozwol?:D!
Woody Allen

Odpowiedz do tematu