Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Lathea
2009-09-16, 08:39
Doktor No.
Autor Wiadomość
Krasnola 

Wysłany: 2009-08-23, 00:26   

Ale ?eby by?o ?mieszniej, to per?y nale?? do niej :)

Co do w?tku hazardowego jeszcze - faktycznie czegos w tym brakowa?o, nie czu?o sie wi?kszego napi?cia, a przyda?oby si? to :)

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-08-23, 00:38   

LARP by? ?wietny, rewelacyjny, no zajebiaszczy po prostu. :-P

Bardzo ciekawie si? odgrywa?o boliwijskiego drug lorda z siedmioma imionami (tak Alfik, nie zapomn? Ci tego ;-) ) i czterema nazwiskami, który pomimo tego, ?e by? ca?kiem kasiastym i pragmatycznym cz?owiekiem interesu, w g??bi duszy by? romantykiem, (tak to sobie t?umacz? :-P ) do szale?stwa zakochanym tak? pi?kn? idealistyczn? mi?o?ci? w swej ?onie Marice.

Ale co najwa?niejsze: ZABILI?MY BONDA! :mrgreen:

Krasnola 

Wysłany: 2009-08-23, 00:58   

Taaa. Mi?o?? do Mariki... a cia?o swoje :mrgreen:

Prosz? Was bardzo, fotografie made by Alfar& mój telefon. Musz? pogrzeba? z ustawieniami, bo wychodzi?y mi ?liczne zdj?cia, a teraz kolory przek?amuje :/ Mo?e to od o?wietlenia zale?y...

http://picasaweb.google.pl/krasnola/DoktorNo#
Ostatnio zmieniony przez Krasnola 2009-08-23, 01:19, w całości zmieniany 1 raz  

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-08-23, 09:08   

wielkie dzi?ki za zdj?cia:) nied?ugo postaram sie wrzuci? swoje filmiki :P i zdj?cia z legendy... :P

niestety z nokia nie jest tak lekko ;)

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-08-23, 10:09   

Kilka zdj?? tak?e na mojej picasie http://picasaweb.google.com/dockalfar/DrNo#

Niestety filmiki s? w formacie Mp4 i nie wiem czy si? zbuforuj?:/

Krasnola 

Wysłany: 2009-08-23, 11:13   

a wy?lij mi na maila :> krasnola@gmail.com

sliff 
Cz?onek Noctem
Call me Mr Wang

Wysłany: 2009-08-23, 16:02   

Larp wyszed? niesamowicie. Jeszcze raz pochwa?a dla MG i graczy za oddanie klimatu. I posata? która podpasowa?a mi po prostu idealnie. Tylko musz? troch? na repertuarem komplementów popracwa? ;p

@Krasnola: Dlaczego brazylia? A dlaczego by nie. Zreszt? bez pieni?dzy i na piechot? to i tak spory sukces ?e uda?o nam si? dotrze?

O kraju ten, gdzie czerwie? ziem
Poka?e ci wolno?ci cie?
O kraju ten, gdzie ranek dnia
Uka?e ci prawdziw? twarz

Brasil, Brasil
Ostatnio zmieniony przez sliff 2009-08-23, 16:09, w całości zmieniany 1 raz  

Agnieszka 
Cz?onek Noctem
Detektyw Enid

Wysłany: 2009-08-23, 17:26   

O tak, larp by? naprawd? dobry.
Bardzo sympatycznie gra?o si? t? sam? postac dekad? pó?niej. Te rozmowy na temat zesz?ego rejsu, obsesyjne wypatrywanie Chi?czyków, jeszcze bardziej obsesyjne sprawdzanie pere?...
Ale to wszystko trwa?o troch? za krótko. Marika nie zd??y?a uwie?? Whiteway'a, otru? Bonda,a o potem udusi?go po?czoch?... Szkoda :P

Krasnola 

Wysłany: 2009-08-23, 20:27   

No ja ?a?uj? ?e nie zd??y?am u?y? atutów tak, ?eby jeszcze Doktorem No zaw?adn??. No ale có?, grunt ?e osi?gn??am po?ow? sukcesu :) Jako? w?tki z m??czyznami naj?atwiej mi si? odgrywa chyba :P Na Emocjach ud??o mi si? zem?ci? na gwa?cicielu, tu zdoby?am tego, kogo chcia?am :P

sliff, przypominam ?e jestem w posiadaniu 10 mln franków szwajcarskich :] Wi?c za co? do tej Brazylii dojecha? mogli?my. A to ca?kiem niez?e pieni?dze na start dla takie pary- kobieta z finansami, znajomo?ciami, znan? i powa?an? w odpowiednich kr?gach "matk?" (mam nadziej?, ?e powa?an?:P) plus m?ody, pe?en pomys?ów i zdolno?ci as prawniczy... Mój drogi, po paru latach b?dziemy w?ada? ca?? Brazyli? :D

mysterio 
Cz?onek Noctem
Charles Shatterland

Wysłany: 2009-08-24, 14:12   

Larp by? genialny, naprawd? mi?o znikn??y te godziny z rzeczywisto?ci.

To co ju? kilka osób powiedzia?o w?tek karciany mocno kula?, mo?e na nast ods?onie zrobi? kilka ró?nych stolików, gdzie mo?na podej??, zamieni? s?ówko niby przypadkiem, a gra niech si? toczy ca?y czas. :) Poza Pokerem mo?na by wrzuci? inne gry (proste oczko;))
Stawki w grze te? sugerowa?bym wi?ksze, to dodaje dramatyzmu, bo jak si? podbija o te 10K stawk?, to cho? ka?dy wie, ?e tu powinno si? gra? widowiskowo, to psychika, ostro?no??, ale przede wszystkim te takie ma?o widowiskowe karty daj? si? we znaki.
Jeszcze jedna uwaga. Sztonów by?o za du?o. Mo?e nast?pnym razem zamiast tych 20 da? 10, albo nawet mniej. Stawki od razu skocz? w gór?, b?dzie bardziej widowiskowo, etc.

Lath, ods?ona nr 4 nie mo?e nazywa? si?: "?wiat to za ma?o", bo nie chce by pi?ta nazywa?a si? "Moonraker" :PP

Co do postaci... zabrak?o legendarnych wypasionych przydupasów G?ównego z?ego (czyli cho?by Malutkiego, Szcz?k)
I zabrak?o... DZIEWCZYNY BONDA - to jest gafa najwi?ksza:PPP

Genialne by?y te? w?tki, które wysz?y przypadkiem a by?y nawiazaniem do poprzedneij edycji, czu?o si? klimat tasiemca jakim de facto jest Bond:)

Czekam na ods?on? nr 3. :))))

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-08-24, 14:17   

Cytat:
mo?e na nast ods?onie zrobi? kilka ró?nych stolików, gdzie mo?na podej??, zamieni? s?ówko niby przypadkiem, a gra niech si? toczy ca?y czas. :) Poza Pokerem mo?na by wrzuci? inne gry (proste oczko;))

?eby gra toczy?a si? ca?y czas to musi tam kto? gra? ca?y czas, a nie tylko podchodzi? i zamienia? s?owo. Par? stolików, przy ka?dym pracownik - to par? pracowników nudz?cych si?, bo ca?a fabu?a nagle ucieka to pokoików. Jak to Daga stwierdzi?a - Bond to akcja. A Ci biedni krupierzy zanudz? si? na ?mier? i ominie ich larp, bo b?d? spe?nia? swoje obowi?zki. Pal licho przy takiej grze jak teraz, bo rzeczywi?cie fabu?a nie ucieka?a, wszyscy siedzieli przy stole. Ale na poprzednim larpie my?la?am, ?e zakwitn?, jak siedzia?am jako krupier;D
Woody Allen

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-08-24, 14:32   

@ Mysterio

G?ówny z?y mia? swoich przydupasów na 1 ed. Na drugiej mia? innych, przede wszystkim Mysterio nie gramy w film, tylko w LARPa, nie mo?e by? tak samo, bo by?oby... tak samo. Poza tym nie chcialy?my robi? LARPa na bóg wie ile osób bez w?tków.

Dziewczyna Bonda by?a ;-) ale rozegranie tej akcji zale?a?o tylko i wy??cznie od graczy.

@ Lath

dok?adnie - nie jestem za robieniem LARPów dla vipów i krupierów, bo to... niefajne jest..
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2009-08-24, 14:39, w całości zmieniany 1 raz  

Paszko 
Cz?onek Noctem
J.H.Czarny

Wysłany: 2009-08-24, 15:34   

Co do przydupasów G?ównego Z?ego - mo?e i szeregowych przydupasów nie by?o, natomiast zebra?a si? ?mietanka przemys?u u?ywek, wiecie - The Evil League of Evil. Te? ca?kiem filmowo.

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-08-24, 15:56   

Specter....
Woody Allen

sliff 
Cz?onek Noctem
Call me Mr Wang

Wysłany: 2009-08-24, 19:16   

Jak ju? jeste?my przy ?yczeniach to ja chc? ?yj i pozwól umrze?.
I w?tek pasjansowy b?dzie.
albo cz?owiek ze zlotym pistoletem
albo goldfinger albo pozdrowienia z Rosji albo
kurcz? w?asciwie w ka?dym jest jaki? warty wykorzystania motyw.

Co do kwestii hazadrowej fajnie sprawdzi?o si? w pierwszych minutach zanim si? wszyscy "oswoili" potem niestety by?o za wolno. Ja proponuje albo oczko albo je?li texas holdem to omin?? cz??? licytacji i od razu pokaza? 3 karty.
A ?eby by? sens gra musia?a by by? osadzona fabularnie ?eby realnie mo?na by?o co? zyska? za wygran? ew za sztony które si? posiada (kupi? bro?/ przekupi? kogo?) a nie tak jak na ko?cu gry ?e wszyscy w?a?ciwie olali a mog?o by by? ciekawie jakby si? nagle wszyscy zg?osili po wyp?at? do pani rubinstain ^^

@ Mysterio o stawiki bym si? nie martwi? mo?e jedynie podwyszy? wejscie do 40 bo po przerwie sz?o ca?kiem nie?le (naprawd? mnie zabola?o jak zamiast 200 postawi?em 300 ) i nie powiem kto dorzuca? same zielone zamiast zaszale? i podbi? strawk?

@Krasnola W takim razie my?l? ?e dobrym zako?czeniem w?tku by?o by
"?yli d?ugo i szcz??liwie i w obrzydliwym luksusie"

Odpowiedz do tematu