Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
legenda o deszczu
Autor Wiadomość
Ordos 
Cz?onek Noctem
ju? nie jest nas wielu

Wysłany: 2009-07-13, 22:46   legenda o deszczu

zapraszam na larpa L5K, który odb?dzie si? w dniu 25 lipca.

larp dotyczy? b?dzie ?ycia ?redniej klasy ?wiata zwanego rokuganem. jak bardzo barwny jest ten w?a?nie aspekt spo?ecze?stwa, b?dziecie mogli przekona? si? na w?asnej skórze, wcielaj?c si? w rzemie?lników, tragarzy czy bukmacherów.

celem ca?ej inicjatywy jest pokazanie wam jak wygl?da religia, smutki i rado?ci, a w wi?kszym obrazie, ca?e ?ycie zwyk?ego ch?opa, z którego wielki pan na w?o?ciach czerpie swoje bogactwo.

zapraszam!

postaci, skrótowo opisane, zostan? wrzucone na forum jutro do h 20. ch?tnych prosz? o zapisywanie si? w tym temacie.

larp przygotowany jest na ok 2,5 h gry. ilo?? ról ograniczona, przy czym ról ?e?skich jest zdecydowanie mniej.

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-07-13, 23:01   

No nareszcie pojawi?o si? oficjalne info. :-P

Iluviel 
Shiny, shiny Kocie

Wysłany: 2009-07-14, 07:57   

To ja si? zg?aszam. Na razie sama. ;-)

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-07-14, 08:08   

To ja te?. Mog? gra? nawet ch?opca:)

Dagon 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-07-14, 08:35   

Do bicia;)?

Ja wst?pnie te?, acz nie wiem czy b?d? podówczas w Poznaniu...

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-07-14, 08:46   

Dagona przesta? zrz?dzi? :-> Weekend pipo

ariien 

Wysłany: 2009-07-14, 18:09   

si? dopisuj?;]

Chester 
Cz?onek Noctem
ziieELOonY jak GOobLiIN

Wysłany: 2009-07-14, 19:02   

A czy Pani? Amaterasu wstaje na wschodzie? Oczywi?cie, ?e przyjad? ;D

Ordos 
Cz?onek Noctem
ju? nie jest nas wielu

Wysłany: 2009-07-14, 21:46   

wiem wiem. mia?em wrzuci? postaci do 20:00, ale zosta?em wyparty z pomieszczenia z kompem. przepraszam!

w ci?gu 1h pojawi? si? mo?liwo?ci

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-07-14, 22:28   

Nie narzekaj :-P

Rozwiewaj?c ewentualne w?tpliwo?ci, oczywi?cie zg?aszam swoje uczestnictwo. ;-)

Ordos 
Cz?onek Noctem
ju? nie jest nas wielu

Wysłany: 2009-07-14, 23:09   

tragarz (1) - ten dobrze umi??niony cz?owiek móg? kiedy? pracowa? przy r?baniu drwa lub przy wydobywaniu w?gla. pewne jest tylko to ?e, mimo ?e zabiedzony g?odem, nadal prezentuje si? bardziej godnie ni? pozosta?ych trzech. a mo?e ta gro?ba w jego oczach tylko ka?e tak s?dzi??

rola zarezerwowana dla Czestera

tragarz (2) - co od razu si? rzuca w oczy przy dok?adnym przypatrzeniu si? temu cz?owiekowi, to to ?e ma wiele blizn. przy prawej d?oni brakuje mu palca to znowu wida? ucho jakby bez p?atka. twarz sama w sobie jest pobru?d?ona i nieokrzesana.
my?l nasuwa si? sama, ?e móg? s?u?y? pod panem który nie koniecznie liczy? si? z ?yciem podw?adnych.

rola zarezerwowana dla Czedola

tragarz (3) - chudy i wyniszczony cz?owiek. rozbiegany wzrok i nerwowe ruchy zdradzaj? wielk? niepewno?? tego osobnika. za ka?dym razem gdy kto? wchodzi do pomieszczenia ten przypatruje mu si? mru??c oczy, jakby mia? wad? wzroku, potem, jakby upewniwszy si? ?e wszystko jest w porz?dku wraca do podsycania ognia.

rola zarezerwowana dla Azraela

o-Ban Z?ote Oko (4) - o-Ban jest znana z domu gier, i g?ównie z tego. w okolicy jest tylko jeden dom i to w?a?nie jest jej dobytek. chodz? s?uchy ?e o-Ban bywa bezwzgl?dna dla d?u?ników i niezwykle mi?a dla posiadaj?cych jak?kolwiek gotówk?.
jej twarz jest mi?a dla oka, jednak b?ysk w oku zdradza niebezpiecze?stwo. pierwsz? my?l? jak? cz?owiek ma patrz?c w te oczy to : "miej si? na baczno?ci, robi?c z ni? interesy"

rola zarezerwowana dla Agnieszki

Mistrzyni herbaciarni (5) - niemal wiekowa osoba, porusza si? z trudem, jednak nadal ma ten nieprzeci?tnie bystry wzrok, jakby stworzony do pilnowania swojego, skromnego, ale jednak udanego dobytku jakim jest zajazd "przy spalonej ?wi?tyni".
twarz, mimo ?e poczciwa nadal jest zdolna do grymasu zaci?cia gdy widzi jak kto? zachowuje si? nieprawid?owo. co znaczy nieprawid?owo w tym miejscu?

rola zarezerwowana dla Ariien

?wi?ty m?? (mniszka) (6) - spokojny gdy najdzie go ochota, jednak skory do wybuchów cz?owiek, który po?wi?ci? swoje ?ycie bogom i ?wi?tyni po drugiej stronie rzeki. czasem szuka towarzystwa ludzi, dlatego te? pojawia si? w zaje?dzie, by porozmawia? o tym co spotka?o ludzi podró?uj?cych tym szlakiem. sprawia wra?enie dobrego, lecz porywczego z natury.

rola zarezerwowana dla Iluviel

Samurai (7) - namiestnik tej ziemi. cz?owiek który zbiera podatki i nie przejmuje si? sytuacj? podanych swojego pana. kr??? s?uchy ?e w niedalekiej historii, uznaj?c ?e jeden z ch?opów, który nie by? w stanie zap?aci? podatku, jawnie okazuje bunt wobec swojego dobrego pana, zabi? go pozostawiaj?c praktycznie bez ?rodków do ?ycia jego ?on?.

rola zarezerwowana dla Alfar

Samurai (8) - przejezdny, ubrany schludnie, zachowuj?cy si? pow?ci?gliwie m??czyzna. nie wiele da si? o nim powiedzie?. jedyne co jest pewne to to ?e zosta? tu zatrzymany przez deszcz i nie ma szansy przeprawienia si? przez rzek? dopóki ta nie opadnie.

rola zarezerwowana dla Kayma

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-07-15, 09:33   

Ja chc? tylko doda?, ?e ja prawdopodobnie b?d?.

Dam zna? jako? w poniedzia?ek - przepraszam, ze tak pó?no, ale teges. I w ogóle.

Ordos 
Cz?onek Noctem
ju? nie jest nas wielu

Wysłany: 2009-07-15, 15:21   

to ja jestem winny przeprosiny ?e dopiero teraz si? og?aszam!

osobista refleksja
dobrze ?e zosta?y do rozdysponowania jeszcze tylko 4 role m?skie wi?c nie powinno by? problemu... i hope :)

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-07-15, 15:33   

-_-' Ja mam gra? kogo? MI?EGO?!... :P

Ordos 
Cz?onek Noctem
ju? nie jest nas wielu

Wysłany: 2009-07-15, 21:30   

CIEEEEERP ;D

Odpowiedz do tematu