Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego Transformers: Zemsta Upad?ych ssie.
Autor Wiadomość
Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-07-10, 10:45   Dlaczego Transformers: Zemsta Upad?ych ssie.

Dlaczego Transformers: Zemsta Upad?ych ssie.

1.Wielki Upad?y Robot niczym sam Lucyfer czeka na zemst? na ludziach na ksi??ycu. Jest Wielki, Z?y i Upad?y i kompletnie bez sensu. Megatron wychodzi przy nim na lizusiowatego dupka, nieco tylko lepszego od StarScreama.
2.Generalnie to fabu?a nie trzyma si? kupy. Nie tylko w stosunku do poprzedniej cz??ci, ale w stosunku do samej siebie. Jest w niej tyle niespójno?ci, ?e mój racjonalny umys? czasami mówi? mi: „Stop, ale o co k* chodzi?”.
3.Film jest dobry. Sama bym lepszego nie nakr?ci?a, wi?c co? w tym jest. Efekty specjalne zapieraj? dech w piersiach. Tylko, ?e za szybko i momentami dostawa?am oczopl?su.
4.Cytuj?c za jakim? m?dral? z Zakazanej Planety ?miem twierdzi?, ?e po ?mierci wszyscy trafiamy do Krainy Wielkich Robotów, które obserwuj? nas „sk?d?” i nam kibicuj?. Bosko.
5.Same Decepticony. Przepakowane i ogromne Decepticony. Bleeeh.
6.G?upkowate postaci psuj?ce patetyczno?? filmu.

Dlaczego warto pój?? do kina na Transformers: Zemsta Upad?ych?

1.Obrazy, muzyka i grafika zapieraj? dech w piersiach.
2.Film zachowuje nutk? patetyczno?ci i jest dynamiczny. Ci?gle co? si? dzieje i to jest maksymalnie in plus. Typowy film akcji.
3.Rz?dzi kotek! Duuu?y kotek.
4.Dla samego faktu, ?e to film o Du?ych Robotach i ka?dy szanuj?cy si? du?y dzieciak powinien to zobaczy? :)

Adrian 

Wysłany: 2009-07-10, 11:26   

Na ekrany wchodzi wlasnie Wrogowie Publicznie i mimo roli Krystyny "bralem lekcje u Mroczkow" Belki uwazam, ze warto wybrac sie na to , a nie na roboty. Pisze tak, mimo, ze w mlodosci bylem fanem komisksow z Wielkimi Robotami i mam gdzies w piwnicy wszystkie polskie wydania Transformersow. Nie bylem na filmie, ale jedynka byla kiepska, dwojka zbiera najgorsze recenzje jakie czytalem od kilku miesiecy o jakimkolwiek filmie i wszystkie sa zgodne.

Urlem Larsbatae 
cest la vie!

Wysłany: 2009-07-10, 12:17   

Pieprzy? fabu??, warto i?? chocia?by dla Optimusa i efektów specjalnych :D Zas?uguj? na uwag? :)

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-07-10, 12:44   

To prawda, dwójka dostaje straszne ci?gi, ale mniej wymagaj?cy widz jest zadowolony po wyj?ciu z kina.

Slide 

Wysłany: 2009-07-10, 14:24   

Urlem Larsbatae napisał/a:
Pieprzy? fabu??, warto i?? chocia?by dla Optimusa i efektów specjalnych :D Zas?uguj? na uwag? :)

To samo us?ysza?em przed Terminatorem i ?a?owa?em, ?e poszed?em do kina. Mam do?? filmów z du?a dawk? akcji i genialnymi efetkami specjalnymi. Brakuje mi ambitniejszych filmów. Wiadomo zawsze fajnie popatrze? na du?ym ekranie na wielkie wybuchy itp. ale dla mnie to jest droga na ?atwizne. Co? w stylu "Ej! Zróbmy film! Niech b?dzie du?o efektów specjalnych, a na pewno ludzie pójd? do kina!"

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-07-10, 15:29   

Slide - jak brakuje Ci ambitnych filmów to zapraszam do siebie:) Ze mn? ch?opaki nie chc? ogl?da? ambitnego kina (i schowajcie ten zgry?liwy u?miech na widok wyra?enia "ambitne kino", ja naprawd? wierz? w to has?o). A mam takich filmów od groma i ciut...

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-07-10, 17:00   

Z filmów ambitnych opowiadaj?cych ?wietne historie, bez efektów specjalnych, to kwiaaaaatek rz?dzi, hehe. S?k w tym, ?e trzeba lubi? tego typu filmy.

Alfik, co rozumiesz przez termin: "ambitne kino". Jakie filmy mia?a? na my?li? :-)

Slide 

Wysłany: 2009-07-10, 18:34   

Hm... pod tym poj?ciem ambitne kino ja rozumiem niebanalna fabu?e, klimat, dobra gra aktorska. Nie wiem Alfar czy moje ambitne kino pokrywa si? z Twoim (bo osobi?cie ?adnym hardcorem w tej kwestii nie jestem :P) ale dla mnie ambitne kino to cho?by Naked Lunch, Trainspotting, Mullholland Drive, Inland Empire, Donnie Darko, Scarface, Spider, Eastern Promises albo cho?by Fountain.
Transzformersów nie widzia?em, ale nie mam zamiaru i?? do kina. No chyba, ?e by by?y jakie? metalowe tentacle trans-maszyn z Foxówn? to wtedy bym poszed? dla jazdeczki 8-) btw. Meganowa pewnie ostro wygina?a cia?o i napina?a po?lady ?eby jak najwi?cej nastolatków posz?o na ten film. Podoba?a mi si? kiedy? jej wypowied?... ale nie ta, ?e pali zio?o i jest za legalizajc? :P tylko o tym, ?e ka?dy aktor/ka jest prostytutk?. W wi?kszo?ci przypadków na pewno. Ciekaw jestem tylko czy z siebie zrobi?a w tym filmie :D
Co do takich filmów to z ostatnich na podstawie komiksów itd. najbardziej podoba? mi si? Niesamowity Hulk :P niektórzy od razu przypierdzieliliby sie do gry aktorskiej i bla bla bla jak to pseudo krytycy robi?, ale mi si? podoba?a akcja w tym filmie. Pokazali Bruce'a, który ucieka i to by?o fajne. Do tego ?adnie podkr?cali klimat muzyk?.

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-07-10, 18:41   

Je?li chodzi o dyskusj? na temat ambitnego kina to zapraszam tutaj http://noctem.drugaera.org/viewtopic.php?t=2001 ?eby Nam si? nie pokrywa?y tematy ;-)

(Olena- prawie jak Mod)

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2009-07-10, 21:13   

Có?, na transformesy idzie si? dla efektów - ludzie czego oczekujecie ? (zastanowienie si? nad fabu?a, Alf, to film z USA)

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-07-11, 11:13   

MUlholland Drive te? jest filmem z USA ;-) Jest wiele filmów z USA, które nios? co? z sob?;)

A wracaj?c do Transformerów - efekty efektami, rozrywka w s?u?bie rozrywki i zgadzam si?, warto pój?? dla efektów, tyle, ?e na filmach o efektach specjalnych przysypiam...

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2009-07-11, 21:24   

Mhym, oczywi?cie pod USA mia?em na my?li Hollywood
A BTW fabu?a, rzeczywi?cie by?a do bani ;)

Odpowiedz do tematu