Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Lathea
2007-12-06, 08:24
Seriale
Autor Wiadomość
Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-09-29, 22:24   

A ja luubi? seriale ^__^ te? mam tak? swoj? list? zaraz j? przytocz? :}

Co do napisów jest taki program Napi-projekt <?atwo go znale?? w google> i on ?ci?ga najlepsza i najaktualniejsz? wersj? napisów do ka?dego filmu :}

Lista:

1. Prison break - Póki co numer 1 na mojej li?cie. Mo?e i strasznie rozreklamowany i niby komercyjny. Widzia?am ju? trzy i pó? sezonów i smuuutno mi, ?e ten 4 jest ostatni chocia? wiadomo, ?e co za du?o to nie zdrowo. Jest w tej fabule co? naprawd? takiego.. magicznego. Pewnie te? za spraw? muzyki... ka?dy bohater jest kolorowy.. nie ma dobra i z?a. Nie mog? opisa? jakim sposobem widz ma ró?ne odczucia wobec ka?dego z charakteru, bo to zdradza fabu??. Ja osobi?cie najbardziej lubi? kilka postaci, bo nie potrafi? ograniczy? si? do jednej XD Ten serial warto obejrze? dla:
Alex Machone - William Fichtner Agent FBI... przez swój geniusz jest ?punem i jakby na to nie patrze? w pewnym sensie morderc? tylko dzia?a na zlecenie "wy?szych osobisto?ci" z pocz?tku :}
Paul Kellerman - Paul Adelstein Prywatna maszyna do zabijania w?asno?ci pani prezydent... która zaczyna zauwa?a?, ?e nie jest ju? potrzebna.
Theodore Bagwell - Robert Knepper Znienawidzony przez wszystkich gwa?ciciel i morderca T-Bag... ale chyba psychologicznie najbogatsza posta? i budzi najwi?cej sprzecznych odczu?. Raz si? go nienawidzi raz si? mu wspó?czuje.
John Abruzzi - Peter Stormare Niestety szybko znika : / bo w drugim sezonie na pocz?tku... ale rola ?wietna. Wierz?cy w Boga szef mafii...
2. Desperate Housewives - za wszystko XD
3. Gilmore Girl - przy tym te? mo?na odpocz?? i si? po?mia?

No i troch? z anime

1. Hellsing
2. Ergo proxy
3. Vampire princess Miyu

Phantom 

Wysłany: 2009-11-30, 12:43   

Czy kto? posiada drugi sezon True Blood z napisami? Szukaj?c po sieci wida?, ?e HBO skutecznie usuwa wszelkie ?lady tego serialu.

Sex Blood & Industrial

Odpowiedz do tematu