Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Tower
2009-02-15, 18:59
Cyber-waste -> NE project
Autor Wiadomość
Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2008-04-25, 13:26   Cyber-waste -> NE project

Cyber-waste – jednostrza?owy Larp w klimatach cyberpunkowych

„Srebrny w mózgu chip
Wolnym czyni mnie
Gdy zespolony z metalem
Dostrajam si? „
-Johnny Silverhand

NE Project
Prolog
Na 125 Pi?trze w ciemnym marmurowym gabinecie siedzia? cz?owiek w garniturze z naturalnego materia?u. Mia? pod sob? wszystkie istoty tego marnego ?wiata. Sektor 7 najwy?sza pó?ka ?wiata,pe?na ochrona i ca?kowita czysto?? – je?eli jeszcze jeste? w stanie mie? jakie? ludzkie odruchy to chyba tylko tu. Jego palce delikatnie muska?y holograficzny monitor, palec które nie nale?a?y ju? do cz?owieka ale istoty o wiele bardziej doskona?ej. Za pomoc? jednego ruchu r?ki zmieni obraz tego ?wiata, nie odwracalnie, Witamy w korporacji Word Trade Organization , witamy w roku 2120. W czasie nowego ?adu.

Projekt NE zainicjowano
[………………………….]
Trwa przesy?anie danych …->Prosz? czeka?

Hej! Chcia?bym zaprosi? do uczestnictwa w jednostrza?owym larpie rozgrywaj?cym si? w mrocznej przysz?o?ci, gdzie ludno?? ?yje w miastach molochach podzielonych na strefy. Korporacje stanowi? prawo a post?p techniczny sprawi?,?e wi?kszo?? ludzi posiada mechaniczne cz??ci, bio-chipy, wspomagacze, mody albo cyber ko?czyny. Ludzko?? upad?a , moralno?? nie istnieje i liczy si? tylko zysk ,ale wy macie okazje si? dobrze przy tym pobawi? :)

NE Project - wprowadzenie

Akcja Larpa rozgrywa si? w dawno opuszczonej fabryce w sektorze 2. Ma si? tam odby? spotkanie przedstawicieli trzech korporacji z najemnikami niezwi?zanymi dot?d ?adnym sta?ym kontraktem z megakorporacj?. Dok?adny cel spotkania nie jest znany, ale chodz? g?osy, ?e ma ono dotyczy? jakiego? wielkiego projektu. Najemnicy maj? nadzieje na du?y zarobek, ale nie wszyscy zg?osili si? tylko z powodu pieni?dzy. Wszystko ma odby? si? w ?cis?ej tajemnicy.

Sektor: 2
Lokacja: Fabryka -> dok?adne po?o?enie nieznane
Stan: Opuszczona (linie produkcyjne zosta?y zdemontowane)
Transport: Opancerzony AV-6 GSO, sterowany przez algorytm SI
Stopie? zagro?enia:
Lokacja – minimalne(zabezpieczone przez GSO, 20 ?o?nierzy pod broni?, system dezaktywacji kodowej, czujniki ruchu)
Zewn?trz – bardzo du?e (ska?enie, liczne booster gangi (du?a liczba cyborgizacji), cyberpsychole, brak wsparcia policji ani dost?pu do trauma-team )
Sie?: Brak dost?pu (zak?ócenia, brak datatermów, pozosta?o?ci instalacji fabrycznych)
??czno??: Minimalna (ograniczony zasi?g, du?e zak?ócenia)

Informacje wst?pne:
Format Larpa – jedna ods?ona (jednostrza?ówka)
Liczba osób:-od 11 do ?
Klimat- Cyberpunk
Planowany Termin – Koniec wrze?nia albo pocz?tek pa?dziernika
Stopie? realizmu - Wysoki (?atwo zgina?, dlatego zaleca si? zastanowienie zanim si?gnie si? po bro?)

Lista ch?tnych zosta?a resetowana, oczywi?cie wszyscy którzy zg?osili si? i wybrali postacie na pierwszy termin maj? pierwsze?stwo.
Ostatnio zmieniony przez Tower 2008-06-29, 11:23, w całości zmieniany 29 razy  

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2008-06-11, 21:41   

Z przyczyn egzo i endogenicznych Larp w dniu 28 czerwca nie odb?dzie si?. Wszystkich zainteresowanych bardzo przepraszam. Chcia?em podzi?kowa? za wydzielenie subforum na mój larp, mo?na ju? je skasowa?.
Tower

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2008-06-14, 00:48   

Witajcie.
Nale?y si? Wam kilka s?ów wyja?nie? dlaczego larp si? nie odb?dzie 28 czerwca. Ostatnimi czasy mam kilka powa?nych problemów w ?yciu rodzinnym i uczelnianym, problemów natury technicznej oraz kilka nieprzewidywalnych przykrych zdarze? losowych. Ta ca?a kumulacja w krótkim okresie sprawia, ?e nie jestem ostatnio w zbyt dobrej formie i nie czuje sie aby poprowadzi? Larpa tak jakbym chcia? i Wy na to zas?ugujecie. Jak tylko zregeneruje akumulatory, wyznacz? nowy proponowany termin (je?eli b?dzie wam oczywi?cie pasowa?). W obecnej chwili czuje, ?e nie czerpa? bym ?adnej przyjemno?ci z prowadzenia Cybera a co za tym idzie odebra? du?? cze?? frajdy równie? Wam. Mam nadzieje, ?e wybaczycie mi t? czasow? niedyspozycje.
Pozdrawiam Tower

Phantom 

Wysłany: 2008-06-14, 02:07   

Wybaczam ;)

Sex Blood & Industrial

Kane 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-06-15, 04:08   

Spoko :-D

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2008-06-28, 11:06   

Nowy planowany termin Larpa to zaraz po wakacjach, koniec wrze?nia albo pocz?tek pa?dziernika. Pozd Tower

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi