Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Dusza
2009-01-26, 11:37
Rytua? Przyzwania Odmie?ców
Autor Wiadomość
Elmo 

Wysłany: 2008-04-21, 10:59   Rytua? Przyzwania Odmie?ców

W bibliotece Wie?y znalaz?em pewn? ksi?g? z której uda?o mi si? odcyfrowa? odrobin? informacji na temat stworze? zwanych "Odmie?cami". Informacje te by?y utrzymane w kontek?cie odwiecznych s?ug Fey. By je przyzwa? do naszej Domeny nale?y odprawi? 'prosty rytua?', jak nazywa?a to ksi?ga, jednak nie precyzowa? jak ów rytua? ma wygl?da?. Dlatego rozpocz?li?my z Herr Weissem eksperymenty.

Zdecydowali?my si? sprowadzi? wszystkie Odmie?ce z ludzkiego Poznania poprzez P?aszczyzn? Snów.

Przygotowali?my do tej pory plan zabezpieczenia si? przed tymi stworzeniami, nigdy nie wiadomo w jakim stopniu s? cywilizowane. Dbaj?c o nasze bezpiecze?stwo przygotujemy z Piasku Herr Weissa pentagram, w którego ?rodek mamy zamiar przyzwa? owe stworzenia. Dopóki nie ustalimy w jakim stopniu mog? nam by? przydatne oraz czy mo?na im ufa? na tyle, by wpu?ci? je na nasze ziemie, nie powinny móc wyrwa? si? z kr?gu.

Kiedy b?dziemy mieli gotowy ju? plan przyzwania Odmie?ców, wydaje si? konieczne spotkanie wszystkich Fey maj?ce na celu ustalenie wspólnej polityki wobec naszych przysz?ych s?ug.

Elmo 

Wysłany: 2008-04-21, 11:01   

//OUC: Niech ka?da z was Alf Lath i Dag dorzuci jeszcze tutaj co? od siebie. Bez strasznych kosmosów, bo chcia?bym ?eby w miar? szybko to posz?o ?eby?my mogli przej?? sprawnie do w?a?ciwej cz??ci larpa, ale b?d?cie kreatywne - niech ka?da w miar? mo?liwo?ci dorzuci co? co kojarzy si? z jej postaci?. Ben da? piasek, ja b?d? mistrzem ceremonii, Lath przerwie pentagram jako Cesarzowa, uwalniaj?c pokemony.//

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-04-21, 21:23   

ja poki co czekam na odp od misiopw w sprawie moich deklaracji

Elmo 

Wysłany: 2008-04-22, 02:11   

Nie Ty jedna moja droga, nie Ty jedna...

Dagon 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-04-22, 08:11   

Hm, ja dopiero moje deklaracje wrzuci?am:D Ale my?l?, ?e Czarna Pani jakiego? trupa od siebie doda:D

Elmo 

Wysłany: 2008-04-22, 14:48   

Ja bym poprosi? co?, co jest osi?galne na dramie. Masz swoje drzewo, prócz mordowania - mo?e co? w t? stron??
Alf - nie wiem, có? z kwiatkami? Ze strachem?
Lath - co? z gniewem? Co? z cesarzowaniem?

Po takich rzeczach bym jecha?.

A, rytua? b?dzie si? odbywa? na parterze Wie?y. Potem zak?adam ?e przejdziemy z powrotem do Zamku, tam niech ju? kto? inny robi za miszcza ceremonii.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-04-22, 15:28   

A co powiecie na to by Kazdy odmieniec który przybedzie bedzie musial spozyc wode z kielicha zmieszanych domen – tak w przypadku Strachu bedzie to atrament, gniewu krew, a pozadania wino. Oczywiscie nie damy im na serio tego do wypicia:P Tylko tak zeby to odpowiednio wyglada?o.

Elmo 

Wysłany: 2008-04-22, 16:08   

Hm, to juz raczej w drugiej cz??ci, w Zamku ju? po przyzwaniu. Podczas rytua?u ci??ko by to by?o zrobi?, nie ?ami?c pentagramu. Ale w Zamku jak najbardziej si, pomys? mi si? podoba :)

Dagon 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-04-22, 17:41   

A moze rytua? zrobimy w?a?nie ko?o drzewa, hm? Albo ko?o szubienicy?:D
Poza tym dwór po??danie dorzuci?by pr?dzej krew ni? wino:D

Elmo 

Wysłany: 2008-04-22, 17:48   

Wybacz, ale rytua? nie bez powodu ma mie? miejsce w Wie?y. Pentagram nam jest potrzebny, plus s? jeszcze inne powody.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-04-22, 17:57   

nie wiem wy sie dogadajcie - my dajemy atrament. moim zdaniem wino jako symbol pozadania i wiecznie zmieniajacych sie pragnie? jest niez?y dla Twego dworu. Do Gniewu jako bardziej wojennego pasuje krew, lub opi?ki stali.

Ben 
My Spirit Screams

Wysłany: 2008-04-26, 10:24   

Ja proponuj?, ?eby spotka? si? troch? wcze?niej przed larpem - tak z pó? godziny. B?dzie mo?na toto wszystko obgada?.

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2008-04-26, 12:47   

znaczy sie o ktorej? No ja sie na chwile przed larpem umowilam w celu strojowym;/

Elmo 

Wysłany: 2008-04-26, 12:59   

No to po prostu pogadamy jak przyjdziemy, chwil? si? opó?ni start larpa, byle nie za du?o.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi