Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry RPG
Autor Wiadomość
Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-11-24, 10:17   

Z tego co si? orientuj? to mniej wi?cej tak, ale w L II gra?em za ma?o by tam zdobywa? zamki, ale tryb Realm vs. Realm (czyli w?a?nie te battleground'y) ze wszystkimi jego implikacjami to najwi?kszy atut WAR-a.

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2008-11-24, 10:24   

No tak, tylko, ?e oprócz zamków dorzucili co? takiego, jak pisa? Kaym. Co nieco przypomina mi Areny i eventy na L2. Ale w sumie nowo??. Ale czy a? tak powalaj?ca?
Woody Allen

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-11-24, 10:29   

Zale?y co jest dla Ciebie powalaj?ce ;-) . Jak ka?da dobra nowo?? jest atutem i cieszy si? zainteresowaniem, a ?e branie udzia?u w tych bitwach jest zarówno fajne, ciekawe etc, to przynosi tak?e dodatkowo sporo wymiernych korzy?ci w samej grze, wi?c ciesz? si? one ogromn? popularno?ci?. Nie okre?li?bym tego jako powalaj?ce czy rewelacyjne, ale bardzo dobre z ca?? pewno?ci?.

Alkhaar 

Wysłany: 2008-11-24, 13:21   

Ahh zdobywanie twierdz i ich bronienie wymiata :D naprawde mozna sie niezle ubawic. Nie liczylem juz ile razy siedzialem do 3-4 w nocy ale bylo tego sporo :P dawno zadna gra tak mnie nie wciagnela :P Zreszta grafa w takiej grze nie moze byc super extra powalajaca bo inaczej o wiele mnie ludzi by gralo i z tego MASSIVE multiplayer online role play by wyszlo zupelnie cos odwrotnego ;P Aha no i ogolnie granie samemu jest troche nudzace, no ale zawsze znajdzie sie ktos z kim mozna zalozyc tymczasowy team i pograc (nawet o 3 w nocy :mrgreen: ) Poza twierdzami istnieja rowniez scenario w ktorych jest poprostu namiatanka miedzy realmami. Coz na pewno nie mozna zarzucic tej grze tego ze jest "mala". Zeby zrobic wszystkie questy ktore tam sa trzebaby pewnie z pol zycia poswiecic.

Usul 

Wysłany: 2012-10-28, 23:43   

Nie wiem, czy kto? wspomina?, ?ledzi?em w?tek wybiórczo, wi?c chcia?em zarzuci? tematem gry Battle Isle: Bitwa o Andozj?. Gra stara jak ?wiat, ?wietne po??czenie turówki i RTS-a, ale co najwa?niejsze, najlepiej gra?o si? na wysokim poziomie trudno?ci... Grywalna i miodna, ?e a? komputer zdycha?. Oprócz tego stare dobre KKND i Warcraft III. Ahhhh... ;-)

Odpowiedz do tematu