Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry RPG
Autor Wiadomość
Velazkez 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-03-11, 15:42   

No wiesz zawsze co? trzeba robi? w tym ?yciu
U mnie Podobnie w zasadzie z RPG. Z tym, ?e ostatnio trudno znale?? co? na prawd? oryginalnego.
Chocia? Dark Messiah of Might and Magic jest godne uwagi.

Alkazz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-06-04, 16:12   

Ishar: Legend Of The Fortress. Do dzi? powracam, i b?d? do ko?ca swoich dni powraca?.
Elvira: Mistress of the dark. Przekrwawy smako?yk. Cho? to ju? raczej nie RPG.. :)
Baldur's Gate - pi?kna seria, niestety z przeheroicznym zako?czeniem.

Taka ma?a trójca. Zapewne co? mi wypad?o. Dopisz?, jak sobie przypomn?.

Dagon 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-06-04, 16:50   

Bloodlines wymiataj?. Ale bardziej od Bloodlines wymiataj? obie cz??ci KOTORa(Knights of the Old Republic). Gra po prostu boska, przez któr? musia?am pój?? do okulisty:D
W Baldura zacz??am gra? i mi si? nie spodoba?o.

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2008-08-25, 09:01   

Ostatnio zosta?a wydana nowa produkcja Bioware Mass Effect, sam dopiero zabieram si? za ni? ale kilka osób z których zdaniem bardzo si? cennie wypowiada?y si? o niej bardzo pochlebnie. Wi?c wszystkim polecam. (Klimaty Space Opery) .

A je?eli kto? nie mia? jeszcze okazji zagra? w naszego rodzimego Wied?mina, to we wrze?niu zostaje wydana Edycja Rozszerzona która naprawia kilka wi?kszych i mniejszych b??dów. Dobra okazja aby wróci? albo zacz?? przygod?.

Elmo 

Wysłany: 2008-08-25, 09:11   

Mass Effect - w sumie fajne, ale jako? na d?ugo mnie nie przyku?, mo?e drugie podej?cie zrobi?.
A edycja rozszerzona Wied?mina to dziwny pomys? ogólnie jest - sprzedaj? t? sam? gr? tylko spatchowan?.

Ze swojej strony mog? powiedzie? tyle - Fallout 3 ma wyj?? pono? w pa?dzierniku. Ja wezm? chyba urlop :)

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2008-08-25, 09:15   

Fallout 3 b?dzie na pewno ciekawy, ale nie b?dzie to na pewno "stary" fallout, wi?c co niektórzy ortodoksi mog? by? zawiedzeni. Co do Edycji rozszerzonej, mo?na ?ci?gn?? sobie ?atk? która ma bodaj 9GB .. a tak jest wydana wersja ju? poprawiona- moim zdaniem to ca?kiem dobre rozwi?zanie (bo przypomina troch? gr? na ludziom zachodzie)

Elmo 

Wysłany: 2008-08-25, 09:35   

?atka ma 2 GB, jeden serwis waln?? literówk?, a reszta bezmy?lnie skopiowa?a. Jeden mo?e my?le? ?e dobre wyj?cie, drugi, ?e to wyci?ganie kasy :)

Co do fallouta, widzia?em filmik z gameplaya i mi si? podoba?o. A malkontenci zawsze si? znajd?. S?ysza?em teori?, ?e Diablo straci?o klimat, od kiedy mo?na by?o w nim biega?, wi?c sam wiesz :P

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2008-08-25, 09:56   

Diablo III straci klimat bo zaczyna przypomian? WoWa .. ale to rozmowa na inny temat pt. narzekania starych pierników nad utrat? wszystkich warto?ci w grach/?yciu/relacjach spo?ecznych/itd.

Elmo 

Wysłany: 2008-08-25, 09:57   

Well, ja polecam Indy Games, od d?u?szego czasu bawi? si? w toto i czasem pere?ki si? znajd?. Jak np przygodówka The White Chamber, inspirowana horrorem sci-fi Event Horizon. Groza przez du?e G.

osaka 
Przysz?y W?adca ?wiata

Wysłany: 2008-09-25, 07:12   

Yeah :)
To go?ciom pozwala si? pisa?? Po co?
http://copernicon.pl

Heros 

Wysłany: 2008-11-23, 22:42   

hehe widze ze same znajome tytu?y :P z Lineage II mia?em kiedy? ma?y romansik i nawet Antrasa uda?o sie pokona? z paczka w Neverwiterze tez od dawna zakochany :D co do obliviona to wci?? sie przekona? nie moge , Diablo II i jego Battlenet hehe...ostatnio ca?y czas przechodzi?em Dark Messiasha i powiem wam ze jest zajebisty na maxa , typowo czochra moszne :P co do wied?mina to gra?em tylko chwilk? , bo pó?niej mi sie ramy spali?y i dupsko zimne :D heeh ale i tak na 1 miejscu u mnie jest TAM TARATAMTAM NWN 2 :P hehe za fabu?? i klimat ;D a wy co? polecacie ??

Alkhaar 

Wysłany: 2008-11-23, 22:47   

ogolnie moge polecic wszystkie gry w stylu icewind dale, baldurs gate 1 i 2 (moje ulubione), neverwinter 1 i 2 (tez genialne). No a pozatym oczywiscie t oco bylo na pga :D Warhammer Online: Age of Reckoning polecam polecam :P troche kosztuje no ale coz za wszystko trzeba placic ;)

ahh zapomnialem o Assassin's Creed choc to juz jest zrecznosciowka ;]

Heros 

Wysłany: 2008-11-23, 22:50   

Powiem co? po czym prawdopodobnie b?de lirycznie zlinczowany :D ale mnie osobi??ie sie Warhammer online tak ?rednio podoba? , Assassin Creed no tytó? mówi sam za Siebie :D Naj?tniej bym sobie chyba spróbowa? w LOTRA online ale brak kasy narazie :D jejeje

Alkhaar 

Wysłany: 2008-11-23, 22:56   

nie od razu zlinczowany :P takie gry trzeba lubic. To nie jest ten typ gdzie grafika jest kosmiczna, a efekty nie wiadomo jakie. Caly urok takich gier to jest to ze mozna sobie pograc z ludzmi a nie z AI ;]
Ostatnio zmieniony przez Alkhaar 2008-11-23, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  

Heros 

Wysłany: 2008-11-23, 22:58   

hehe dok?adnie ale wiesz t?um itp... zeby poczoc klimat nalezy zamkn?? sie w pokoju z herbatka i zgasic swiat?o i grac z kims znajomym a nie z jakim kolesiem o którym wiesz tylko tyle ze nad avatarem ma napis :superKrzych" :P

Odpowiedz do tematu