Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Arkana
Autor Wiadomość
hejt 

Wysłany: 2013-02-17, 23:58   

Przede wszystkim chcia?em wszystkim graczom bardzo podzi?kowa? za mi?e przyj?cie nowego do swego grona :) Jak zapewne uda?o si? wi?kszo?ci zauwa?y?, by? to mój debiut w tej sekcji oraz w zasadzie na LARPach jako - takich równie? ;) Troch? to by?o wszystko na wariackich papierach, ale nie ?a?uj?, ?e podj??em si? tego wyzywania.

Dla mnie interesuj?cym elementem gry by? fakt, ?e niewielu graczy zna?em osobi?cie, wi?c nie mia?em poj?cia jakimi s? lud?mi iii dlatego ocen? sytuacji mog?em oprze? jedynie na kreacjach postaci. To dodawa?o smaczku ca?ej grze :) Niestety, moja rola nie wymaga?a ode mnie po?wi?cenia si? polityce na ca?y etat, dlatego z niewieloma osobami dane mi by?o negocjowa?, paktowa? i handlowa? lud?mi - ale klimat intrygi, podejrzliwo?ci i ukrytych zamiarów zosta? stworzony rewelacyjnie :)

Wac?aw - takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego :)
Nardenia - za docenianie moich rad!
Misti - za to prawdziwe, autentyczne rozczarowanie gdy pokrzy?owa?em twój misterny plan :)
Arianka - "bo ja nie wiem komu mam da? t? kart?!!" :D
Todd - za rozpraw? polityczno-personaln?
Hermes - koncept króliczej armii wygra? dysput? bezapelacyjnie.

No i oczywi?cie dzi?kuj? Kaymowi (równie? za to ?e da? zna?) i Vrooblowi za ca?? koncepcj? i ten moment konsternacji - "yyyy tego nie przewidzieli?my" :D

Diabe? przegnany, Primaveri na tronie - co prawda ca?o?? kosztem ?ywota doczesnego, ale czego si? nie robi dla dobra... dobra? ;)

Podsumowuj?c - ?wietnie si? bawi?em, debiut mam w ko?cu za sob? i mam nadziej?, ?e uda nam si? jeszcze kiedy? spotka? przy jakiej? okazji!

PS. drogi Hermesie, przepraszam za u?ycie Larpowej to?samo?ci w tym po?cie, ale musz? si? wyt?umaczy? s?abym obyciem w ?rodowisku :oops:

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2013-02-18, 01:53   

Musz? przyzna?, ?e wkr?ci?em si? w tego LARPa (prawie tak samo, jak przy nieod?a?owanych Tajemnicach - tu ?l? wieczne podzi?kowania dla Alfar, ?e wzi??a mnie do tamtego projektu). Nawet chcia?o mi si? napisa? epilog, a to si? raczej nie zdarza. Cytuj?c autora mojej ulubionej ksi??ki: "all stories have a beginning, a middle and an ending, and if they're any good, the ending is a beginning."

Tak wi?c póki mam dobry humor wspierany pozytywnymi relacjami z LARPa p?yn?cymi od Was - graczy, licz?c ?e naprawd? dobrze si? bawili?cie, oficjalnie zapowiadam II ods?on? Arkan. B?dzie kilka starych postaci, kilka nowych. Zdecydowana wi?kszo?? kart zmieni w?a?cicieli. Oj, b?dzie si? dzia?o.

Powstrzymam jeszcze otwarcie zapisów, a? wyklaruj? si? jakie? konkrety, ale b?d?cie czujni! ;-)

Jakby nie patrze?, trzeba Was rozrusza? LARPowo przed cyklikiem. ;-)

Naridena 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2013-02-18, 02:32   

No, nowych graczy mamy otrzaskanych, mo?emy jecha? dalej.
Ha! :D

Ravager 
Cz?onek Noctem
Bezfejsbukowiec

Wysłany: 2013-02-18, 09:09   

To ja napisz? tak, w zwi?zku z Kayma postem:

Rav+Deo :D
Johann Wolfgang von Goethe, Faust

Dziadek Zielarz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2013-02-18, 16:52   

Widz?, ?e jest czego ?a?owa?, ?e si? nie by?o, ale nie da si? by? wsz?dzie.

W ramach naprawienia tego b??du ju? zg?aszam gotowo?? do kolejnej ods?ony :-) .
Ostatnio zmieniony przez Dziadek Zielarz 2013-02-18, 16:53, w całości zmieniany 1 raz  

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2013-02-20, 02:29   

Drobny wst?p fabularny drugiej ods?ony.

Od rozpocz?cia panowania Rosy Primaveri min?? niemal rok. By? to czas ci??kiej pracy i ogromnego wysi?ku w?o?onego w odbudow? królestwa. Wszystko idzie ku lepszemu. Poddani powoli zapominaj? okropie?stwa wojny oraz trudny okres anarchii towarzysz?cy bezkrólewiu. Wydaje si?, ?e nad Kelgerdem znów ?wieci s?o?ce pomy?lno?ci.

Kruchy spokój zosta? jednak zm?cony przez poselstwo z Deszczowych Wrzosowisk. Do Ciernistej Stra?nicy – nowej stolicy królestwa przyby? nie kto inny, jak sam Kasar Zjednoczyciel, który przyj?? ostatnio tytu? Króla Olch. Ka?dy zdaje sobie spraw? z wagi takiej wizyty, wszyscy wiedz?, ?e nie jest wy??cznie kurtuazyjna.

Jasnym jest, ?e os?abione pa?stwo nie mo?e pozwoli? sobie na nowy konflikt. Najlepiej wie o tym w?a?nie Kasar, to dlatego przyby? niezapowiedziany w towarzystwie jedynie skromnej ?wity. Czuje si? jakby by? u siebie. Ka?dy jego gest zdaje si? mówi?: cieszcie si? z tego, co macie. Macie to bowiem tylko dlatego, ?e JA pozwalam wam to mie?.

Jakby tego by?o ma?o, Primaveri nadal nie mianowali nowego championa. Kto wie, mo?e teraz b?dzie im on bardzo potrzebny?

Poniewa? wszystko wali si? naraz a nieszcz??cia chodz?, ju? nie parami, a ca?ymi gromadami, na dwór przybyli cz?onkowie rodu d’Astra domagaj?c si? zwrotu ziem nale??cych do jej rodziny.

Przed Ros?, rodem Primaveri oraz ca?ym Kelgerdem stoi teraz ogromne wyzwanie, w jaki sposób za?atwi? wszystkie sprawy, tak aby jednocze?nie wyj?? z twarz?, nikogo nie obrazi? ani nie os?abi? królestwa.

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2013-02-20, 02:30   

Oczywi?cie powróci kilka postaci, sporo jednak b?dzie nowych. Mechanika ulegnie zmianie, dlatego nie ma powodów do obaw, ?e karty postaci s? znane, cz??? Arkan zmieni w?a?cicieli. ;-)

Azrael 

Wysłany: 2013-02-20, 10:14   

Nie wiem czy to oznacza oficjalne rozpocz?cie zapisów, ale jakby co to si? zg?aszam do gry, najch?tniej stara postaci?, je?li oczywi?cie jest taka mo?liwo??... :-)

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2013-02-20, 10:31   

Do zapisów jeszcze chwila.

Koona 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2013-02-20, 12:47   

Jakby co, to wci?? mo?na wyda? mnie za m??.

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2013-02-20, 13:13   

Koona, ale nikt si? nie kwapi.

Na posta? tak?e.

Naridena 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2013-02-20, 15:32   

I'm in, Wac?aw pewnie te?.

Averal 

Wysłany: 2013-02-20, 16:42   

a jest szansa, ?e ta druga ods?ona b?dzie do ko?ca lipca??

Gorbacz 
Cz?onek Noctem
Ten Dobry Doppelganger

Wysłany: 2013-02-20, 16:45   

2014, precyzuj?c?

Averal 

Wysłany: 2013-02-20, 16:52   

dzi?kuj?, Kochanie. Bez Ciebie nawet z zadawaniem pyta? bym si? nie ogarn??a :*

Odpowiedz do tematu