Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Yggdrasill - kampania
Autor Wiadomość
Scorpio 

Wysłany: 2013-04-07, 19:23   Yggdrasill - kampania

Witajcie. Skoro ju? si? do tego Poznania sprowadzi?em, graczy mam licznych dos?ownie na wyci?gni?cie r?ki, to chyba wypada?oby zaspokoi? swój erpegowy g?ód i zacz?? co? prowadzi?, czy? nie?
Zanim opu?ci?em Koszalin, rozpocz??em tam kampani?, której obecnie z przyczyn technicznych, nie doko?cz?. My?l?, ?e móg?bym zacz?? j? na nowo, ju? tu, w Poznaniu.
Kampania rozgrywana by?a w systemie Yggdrasill. System, jak nietrudno si? domy?li? s?ysz?c jego nazw?, skupia si? na ?wiecie z nordyckich sag. Realia mrocznych wieków ?redniowiecza przeplataj? si? tu z fantazj?, magi?, wró?bami. System nie stawia wy??cznie na postaci dziarsko machaj?ce wszelkiego rodzaju ?elastwem, wi?c nie musicie si? obawia?, ?e gra? trzeba stereotypowym go?ciem z wielk? siekierk? ;) Staram si? by na moich sesjach walka by?a tylko jednym z wielu elementów, i tak te? b?dzie tym razem.

Szukam wi?c graczy:
- najlepiej trójki, bo jak wiadomo, dwoje to ma?o, a czworo ju? t?ok
- najch?tniej preferuj?cych granie opisowe, z ma?? ilo?ci? mechaniki
- maj?cych chocia? ogólne poj?cie o realiach. Nie trzeba doktoratu z mediewistyki, ale wypada wiedzie? kim by?a Freja czy kim jest thrall.

Rozgrywka:
- nie lubi? growych maratonów, sesje wi?c ok 4h
- czas trwania kampanii zale?ny od graczy
- styl rozgrywki raczej sandboxowy, wi?c kampania mo?e by? d?uga, a mo?e sko?czy? si? bardzo szybko

Terminy:
- dla mnie najlepiej weekendy (wtedy granie co drugi weekend, a sesje mog? by? ciut d?u?sze)
- w tygodniu te? ch?tnie tyle tylko, ?e godziny jedynie oko?o 20

Miejsce:
- warunki u mnie nieporywaj?ce acz mo?liwe do przyj?cia (coffee included)

Wiecie wi?c ju? co i jak. Czekam wi?c na ch?tnych.

P.S. Drogie graczki; je?li my?licie, ?e te realia skre?laj? was, bo w ?redniowieczu rola kobiety ogranicza?a si? do chodz?cego producenta nowych homosapiensów, to wiedzcie, ?e ten system to nie historia. To miks historii i mitów. Do tego to realia przedchrze?cija?skiej Skandynawii, gdzie kobiety wcale tak ?le nie mia?y. Zach?cam wi?c, zw?aszcza, ?e jaka? volva (wieszczka) bardzo ubarwi?aby gr?.

KotvonLyck 

Wysłany: 2013-04-07, 21:29   

Zapisuj? si?. Mo?e w ko?cu uda mi si? w cokolwiek pogra? :P

bezjimienny 
Cz?onek Noctem
still prince in town

Wysłany: 2013-04-07, 22:33   

Jak nie wystartujesz przed ko?cem maja to ja chcem :)

Scorpio 

Wysłany: 2013-04-08, 18:27   

Bezji, nie wiem kiedy wystartuj?. To zale?y od graczy. W ka?dym razie wiedz, ?e ja uwielbiam wrzuca? jak?? posta? w trakcie gry. To czasem tak ?adnie komplikuje fabu??... ;)

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2013-04-11, 10:43   

Jestem zainteresowany - bardzo:) Acz z góry mówi? ?e u mnie z czasem bywa ró?nie z tytu?u latoro?li :)

Wi?c terminy sesji umawia? trzeba ?rednio 2 tygodnie wcze?niej :)

"Never hesitate, never stop, NEVER SURRENDER "

Scorpio 

Wysłany: 2013-04-11, 19:08   

Hmm... dwa tygodnie wyprzedzenia to du?o. Zdecydowanie za du?o i mam z?e do?wiadczenia w tej materii.
Dwie osoby zg?osi?y mi si? poza forum i, uwaga, wal? prywat?, poniewa? ich znam, maj? pierwsze?stwo. Dareth, KotvonLyck - trzeba zasi???, pogada?. Bo dla 4 osób prowadzi? nie chc?; optymalna liczebno?? dru?yny to dla mnie 3 osoby. Wolni w weekend?

KotvonLyck 

Wysłany: 2013-04-11, 20:55   

W niedziel? wolny. W sobot? co? tam podobno prowadzi? na pdfach.

Scorpio 

Wysłany: 2013-04-12, 07:23   

W sensie jutro na planszówkowym? Nawet b?d?, b?dzie okazja pogada?.
Jedna ze wspomnianych osób mi si? wykruszy?a. Troszk? szkoda, bo przyda?aby si? kobieta w dru?ynie.

Odpowiedz do tematu