Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Limes Mundi
Autor Wiadomość
bezjimienny 
Cz?onek Noctem
still prince in town

Wysłany: 2012-04-05, 20:21   Limes Mundi

Tak, tak wiem, ?e tutaj wi?kszo?? aterenówkowa jest. Ale my?l?, ?e projekt jest godny zrobienia wyj?tku.

Znany ?wiat to dzicz. Wsz?dzie rozci?gaj? si? g?ste bory – niedost?pne knieje pe?ne dziwnych stworów, zmór, utopców i bogunów. To tu s? bramy do innych miejsc, miejsc pe?nych mocy, ?ywych legend i zapomnianych bóstw. Niejeden podró?nik, wszed?szy w las, utkn?? w borze, w którym nie sposób umrze?, rozci?gaj?cym si? w niesko?czono??, skazany na wieczn? w?drówk? po?ród ?ywio?ów i legend. Po stuleciach tu?aczki zapomina si?, ?e by?o si? kiedy? cz?owiekiem... Rozproszone po?ród dziczy napotykamy z rzadka miejsca pe?ne ludzi, wyrastaj?ce w?ród lasów zamki, osady, grody i miasta. Ludzie zbieraj? si? w tych miejscach, szukaj?c schronienia przed dzicz?, jej dziwnymi bogami i kapry?nymi mocami rz?dz?cymi ?wiatem – ?mierci?, Wojn?, G?odem, Zaraz? i Wiecznym Borem. W takim ?wiecie przyjdzie ci ?y?, ?wiecie pe?nym koszmarów i gro?nego pi?kna dziczy. W takim ?wiecie koniec jest zawsze bliski. Wielu ucieka si? do wiary w Syna Bo?ego i Mi?osiernego Boga, inni broni? Starych Praw lub prastarych bogów, jeszcze inni wierz? tylko w or??. Oto granica znanego ?wiata - Limes Mundi.

Czyli historical fantasy battle drama w podpozna?skiej Puszczy Zielonce. Ale zdecydowanie bardziej drama ni? battle.

Termin: 29.06.2012 - 01.07.2012

Akredytacja 45z? (w cenie dwa noclegi, powitalna uczta w pi?tkowy wieczór oraz zaplecze sanitarne) + praca LARPowa (mniejsza lub wi?ksza-zale?nie od ch?ci i czasu)-do omówienia podczas spotkania z Lo?? Mistrzów Gry podczas tworzenia postaci.

Zainteresowanych zapraszam na stron? LARPa oraz forum a zdecydowanych do panelu postaci
Ostatnio zmieniony przez bezjimienny 2012-04-05, 20:23, w całości zmieniany 2 razy  

Katje 

Wysłany: 2012-04-07, 14:29   

My?l?, ?e kwestia warta rozwa?enia. Zobacz? jak u mnie z wakacjami :), ale polecam!

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2012-04-07, 14:37   

Hehe ja polecam, wiem ?e d?ugo to przygotowywali i musi by? po prostu ?wietne.. i ah kto by nie chcia? latem polata? po puszczy pó?nago >.>

Ale tak serio, ja si? jeszcze zastanowi? bo nie lubi? paj?ków... <to jest rly problem> ale zach?cam i napewno polec? kilku znajomym :3

Ah Bezji... czy potrzebujecie nadal kogo? zgrafizowanego? You Know... co mam na my?li... Rozmawiali?my o tym :}
Ostatnio zmieniony przez Inque 2012-04-07, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  

Velazkez 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2012-04-09, 20:39   

Ja b?d? na tym larpie organizowa? dru?yn? Litwinów wi?c jak by co tak?e zapraszam;)
Jak by kto? si? wybiera? i szuka? dru?yny to tak?e zapraszam:P
Ostatnio zmieniony przez Velazkez 2012-04-09, 20:41, w całości zmieniany 1 raz  

bezjimienny 
Cz?onek Noctem
still prince in town

Wysłany: 2012-05-18, 13:35   

Gdyby si? przypadkiem znale?li jacy? ch?tni to przypominam, ?e posta? nale?y stworzy? do ko?ca maja.

Odpowiedz do tematu