Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
[7th sea] Bal Zimowy
Autor Wiadomość
Mistif 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-12-20, 08:29   

^^ dzi?kowa?:)

Chester 
Cz?onek Noctem
ziieELOonY jak GOobLiIN

Wysłany: 2011-12-20, 22:41   

Je?li b?d? w mie?cie to przyjd? robi? zdj?cia coby utrwali? te zacne spotkanie ;]

Azi 

Wysłany: 2011-12-25, 12:23   

[Uff... przerwa wjedzeniu, mam szans? dotoczy? si? do kompa :P]

Dzi?ki Chestah, b?d? dozgnnie wdzi?czna je?li przyjdziez i porobisz zdj?cia w trakcie gry :)

Drobna ale wa?na informacja - grono MG stanowi? ju? trzy osoby: Ja, Adler i JJ. Od czwartku zabieramy si? za robienie w?tków i rozpisywanie "kto, z kim, po co, na co".
Je?li nic si? nie stanie po drodze, to gotowe postaci dostaniecie pod koniec stycznia - wtedy mam kilka wa?nych zalicze?, wi?c na jaki? tydzie?, pó?torej mnie nie b?dzie dla ?wiata ?ywych, wi?c b?dziecie wtedy molestowa? pozosta?? dwójk? MG.

Do pi?tku jeszcze czekamy na sugestie bajek/ba?ni.

Po Nowym Roku zaczn? si? pojawia? materia?y dtycz?ce 7th sea: nacji, stowarzysze?, i wszystkiego tego, co - mam nadziej? - u?atwi wam wczucie si? w klimat gry.

To tyle.
Weso?ych ?wi?t, Chanuki, Yule, i tych wszystkich ?wi?t, których nie znam, a obchodzicie ;)

Azi 

Wysłany: 2012-01-24, 22:27   

Post pod postem, ale inaczej przepadnie.

Wbrew pozorom larp "si? robi". Gar?? informacji:

1) Postacie b?d? rozsy?ane w sobot? 4 lutego; je?li jakim? cudem po tej dacie ktokolwiek nadal nie b?dzie mia? postaci - dajcie nam w trybie pilnym zna?!

3) Nast?pnego dnia - 5 luty, niedziela - w okolicach popo?udniowych (tak 16-17) planuj? zorganizowa? spotkanie z graczami, g?ównie tymi z Wroc?awia, bo wiadomo - ci spoza mog? mie? z tym "lekki" problem (ale by? mo?e s? jacy? masochi?ci po?ród nich). MGowie postaraj? si? rozwia? ewentualne w?tpliwo?ci, zostanie przedstawiona mechanika gry (nie jest ona zbyt skomplikowana, i jest na tyle szybka i dynamiczna, ?eby nie spowalnia?a gry i nie odbiera?a zabawy).

4) W razie "w" postaram si? na dniach wrzuci? linki do materia?ów odn?nie 7th sea <je?li kto? takowych pilnie potrzebuje> i od wydania postaci postaram si? odpowiada? na pytania wysy?ane via mail / gg / fb.

I jeszcze jedno og?oszenie parafialne. Czy komu? data 18 lutego nagle przesta?a pasowa?? Plus osoby niezdecydowane prosi?abym o ustosunkowanie si?, czy b?d?

Kwestia lokalu zostanie podana JUTRO. Bo si? troch? posypa?o ... :/

Agnieszka 
Cz?onek Noctem
Detektyw Enid

Wysłany: 2012-01-25, 15:20   

W kwestii lokalu... Jakby ci, wbijajcie do Empiku :)

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2012-01-25, 16:01   

Poniewa? empiki po??czone s? poza wymiarowymi korytarzami przestrzennymi , graj?c w Poznaniu mo?na jednocze?nie gra? we Wroc?awiu.

Azi 

Wysłany: 2012-01-25, 16:20   

Dzi?ki Vonen. Na Ciebie zawsze mog? liczy? ^^

Agnieszko - by?oby git, gdyby nie to, ?e larp b?dzie w?a?ciwie to we Wroc?awiu ;)

Agnieszka 
Cz?onek Noctem
Detektyw Enid

Wysłany: 2012-01-25, 18:39   

No przecie? wiem :P

Azi 

Wysłany: 2012-01-27, 15:53   

Przepraszam za obsówk?.
Sali nam udzieli ODT Swiatowid. Adres: ul. Sempo?owskiej 54A [tam gdzie Inne Sfery]. Dojazd z okolic Dworca G?ównego autobusami 145 i 146, oraz tramwajem numer 2.

Sal? mamy wynaj?t? od 16 do 21, wi?c nie b?dzie mo?na przed?u?a? rozrywki, plus MILE widziane by?oby szybkie uwini?cie si? po zako?czeniu gry. Dlatego te? prosi?abym graczy o stawienie si? najpó?niej o 16 w komplecie na miejscu. Do tego czasu powinni?cie by? zaznajomieni z postaciami, wi?c dopowiadanie te i owego nie powinno zaj?? zbyt du?ej ilo?ci czasu.
A, je?li gracz si? spó?ni, i wpadnie na gr? ju? w trakcie, to jego posta? z automatu te? jest spó?niona i winna sie z tego fau pax wyt?uamczy? gospodarzom.

After najpewniej b?dzie w Saloniku.
Ostatnio zmieniony przez Azi 2012-01-27, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  

Gorbacz 
Cz?onek Noctem
Ten Dobry Doppelganger

Wysłany: 2012-01-29, 21:37   

No to ja si? oficjalnie tutaj odpisuj? - prowadz? zaj?cia w sobot?.

Azi 

Wysłany: 2012-02-03, 20:29   

Z powodu niskich temperatur (serio, siedz? w?a?nie w trzech swetrach i ledwo pisz? :/) postacie b?d? dopiero w niedziel?. Za obsówk? przepraszam >.<

Falka 
Cz?onek Noctem
?wietlik, Morfinka

Wysłany: 2012-02-03, 20:38   

aaaa!<panik mode on> tak ma?o czasu na skompletowanie stroju..oj oj oj

Azi 

Wysłany: 2012-02-05, 16:50   

Po d?u?szym zastanawianiu i burzliwej dzisiaj rozmowie ze wspó?Mgami doszli?my do wniosku, ?e LARP "Bal Zimowy" zostanie przesuni?ty na kwiecie? b?d? maj [b?dzie bal Wiosenny lub Letni najpewniej]. Powodów jest kilka, nie b?d? si? tu uzewn?trznia? dok?adniej nad nimi, ale ?aden z nich nie ma zwi?zku z Wami, czyli Graczami. Mam nadziej?, ?e do tego czasu uporamy si? ze wszystkim, co nas dopad?o i pokona?o w pierwszym terminie.

Nowy termin - mam nadziej? - zostanie podany nied?ugo. Na 100% nie b?dzie to marzec, bo wtedy sporo osób szykuje si? na Pyrkon, oraz na 100% nie b?dzie to "dziwny weekend majowy" bo jest no.. dziwnie rozci?gni?ty w czasie i paru osobom nie po drodze.

Raz jeszcze przepraszam za to, ?e was zawiedli?my.

Gorbacz 
Cz?onek Noctem
Ten Dobry Doppelganger

Wysłany: 2012-02-05, 16:51   

A ja Wam dzi?kuj?, ?e dzi?ki tem najpewniej zagram :)

Odpowiedz do tematu