Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt Bia?y Kruk III "Inne ?wiaty"
Autor Wiadomość
Seoman

Wysłany: 2011-09-13, 16:44   Projekt Bia?y Kruk III "Inne ?wiaty"

Witajcie!

Cz??? z Was ju? s?ysza?a, cz??? jeszcze nie. Otó? wszem i wobec og?aszam ?e 1 Pa?dziernika tego roku odb?dzie si? Projekt Bia?y Kruk III "Inne ?wiaty". Wiem ?e informacja jest mocno spó?niona, ale mój komputer skutecznie stara si? niedopu?ci? do tego by LARP si? odby?. Z tego w?a?nie wzgl?du, zasady s? ci?ge w trakcie tworzenia. Mam nadzieje ?e uda mi si? je posk?ada? do ko?ca tego tygodnia. Wi?cej informacji pojawi si? na dniach, ale prosz? o wyrozumia?o?? gdy? mam mocno utrudniony dost?p do komputera. Wszelkie pytania prosz? kierowa? na mój e-mail: seoman@mage.pl , do niego mam dost?p lepszy.

Pozdrawiam
Eli/Seoman

Ps. Pami?tajcie tylko ?e to jest terenówka ;)

Seoman

Wysłany: 2011-09-24, 10:06   

Siema!

Dzi? wieczorem postaram si? wstawi? realia ?wiata i wszystko co potrzebne, ??cznie z wersj? gamma zasad. Przepraszam za to, jak to si? odbywa, ?e tak na wariackich papierach, ale wszystko jest przeciwko mnie, ??cznie z komputerem i przeprowadzk?.

Po drugie, jutro chcia?bym zrobi? spotkanie przed LARPowe, mo?liwo?? op?acenia sk?adki (5 z?), dogadania ze mn? osobi?cie postaci. Szczególnie zale?y mi na sk?adkach ?eby móc wydrukowa? materia?y i jedzenie na LARPa kupi?. A wi?c kto mo?e, prosz? by przyby? jutro na godzin? 14 na amfiteatr cytadelowski.

Do wieczora!
Seoman

Seoman

Wysłany: 2011-09-25, 00:16   

Witajcie!

Jak obieca?em wrzucam cz??? zasad która jest ju? gotowa. Jutro pod wieczór pojawi? si? pliki z umiej?tno?ciami profesji zwyk?ych i kap?a?skich. Komputer postanowi? troch? powspó?pracowa?, jak na razie jest dobrze. Co do opisu ?wiata, jest on z PBK I. Wszelkie pytania kierujcie do mnie na maila (seoman@mage.pl) lub jutro na spotkaniu o 14 na amfiteatrze.

Mi?ego wieczoru
Seoman

Zasady.rar
Pobierz Plik ściągnięto 514 raz(y) 90,93 KB

Seoman

Wysłany: 2011-09-27, 00:49   

Cze??!

Przepraszam za dzie? obsówy, ale znów walka z komputerem. Zamieszczam zasady profesji zwyk?ych, jutro pojawi? si? kap?a?skie.

Teraz kilka k?kretów. Je?li kto? da rad? to zapraszam w ?rod? na godzin? 16 na stary rynek, pod pr?gierz, b?dzie mo?liwo?? op?acenia sk?adki i dogadania postaci.

Ostatnie spotkanie dla graczy odb?dzie si? w pi?tek przed LARPem. B?dziemy wtedy bódowa? miasto, które znajduje si? niedaleko Dzwonu, dlatego od godziny 15 do 17, co kwadrans b?dzie si? pod dzwonem pojawia? osoba która b?dzie Was kierowa? do miasta, gdzie b?d? przyjmowa? petentów. Mam nadzieje ?e troch? osób przyjdzie.

Z racji tego ?e wszystko tak pó?no jest robione, nie zamie?am zwi?ksza? sk?adki. W sobot? te? zap?acicie 5 z?, ale prosz? jednak ?eby kto mo?e pojawi? si? w ?rod? lub w pi?tek, wtedy b?dzie mo?na jeszcze zrobi? zakupy prowiantowe do karczmy.

Spotkanie graczy w sobot? przewiduje na godzin? 10. Ci co b?d? wiedzieli gdzie jest miasto, zapraszam bezpo?rednio, na reszte b?dzie czka? zaufana osoba pod dzwonem i pokazywa? drog?. Osoba ta jednak b?dzie tylko do 11 tam siedzie?, potem spó?nialscy b?d? musieli pod???? za strza?kami na drzewach, któe ich zaprowadz? mam nadzieje.

Jak na dzi? chyba tyle ode mnie. Wszelkie pytania na seoman@mage.pl

Pozdrawiam
Seoman

Profki zwyk?e - gamma.doc
Pobierz Plik ściągnięto 508 raz(y) 104 KB

Seoman

Wysłany: 2011-09-28, 11:24   

Hejka!
Wrzucam ostateczn? paczk? zasad. Mam tylko nadzieje ?e o niczym nie zapomnia?em.

Dzi? po spotkaniu na starym rynku (przyp. 16-17 pr?gierz) mo?na mnie b?dzie jeszcze z?apa? przez par? godzin w klubie Amore del Tropico.

Wieczorem jeszcze wstawi? list? postaci które s? potrzebne, mo?e kto? si? skusi.

Pozdrawiam
Seoman

Zasady.rar
Pobierz Plik ściągnięto 518 raz(y) 94,25 KB

Seoman

Wysłany: 2011-09-30, 10:32   

Siema!
Za godzin? zaczynamy budow? miasta. Przypominam o ostatnim spotkaniu przedKrukowym, mi?dzy 15 a 17, co kwadrans pod dzwonem pokoju b?dzie pojawia?a si? osoba która b?dzie zainteresowanych kierowa? do Bia?okrukowego miasta. Oczywi?cie wcze?niej i pó?niej tak?e mo?na przychodzi?, jednak wtedy trzeba dzwoni?. Mój numer 783789184.

Przypominam ?e jutro o godzinie 10 jest spotkanie graczy. Stawcie si? pod dzwonem wtedy (Ci co b?d? po dzisiaj wiedzie? ju? gdzie jest miasto, zapraszam bezpo?rednio do Irulasu) a jaka? mi?a osoba wska?e Wam drog?. Ta mi?a osoba b?dzie tam czeka? do 11:45, dlatego prosz? si? nie spó?nia?.

Pozdrawiam
Seoman

Odpowiedz do tematu