Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale - polecanki
Autor Wiadomość
Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2007-11-17, 15:26   Seriale - polecanki

Seriale, które ogl?dacie w miar? regularnie i polecacie? Tytu? i jaki? opis. Co? chcecie poleci??
Woody Allen

osaka 
Przysz?y W?adca ?wiata

Wysłany: 2007-11-20, 10:22   

och, seriale s? dla frajerów! Tam si? nigdy nic nie ko?czy. Jako naczelny frajer de colbergeris uwielbiam np. serial s jak szpital, opowiadaj?cy o perypetiach mi?osnych szpitalników. Lubi? tak?e doktor queen oraz terefere.

z seriali tak na prawd? spodoba? mi si? "jerycho" - quad mi podrzuci?. opowiada o ma?ym miasteczku w USA która staje w obliczu ko?ca ?wiata:). Wybuch atomowy nad pobliskim wielkim miastem... koniec ??czno?ci... itd. bardzo ok.
http://copernicon.pl
Ostatnio zmieniony przez osaka 2007-11-20, 11:45, w całości zmieniany 1 raz  

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2008-01-06, 19:31   

Moje TOP3 wygl?da?oby chyba tak:

Heroes - ciekawa fabu?a, budowa, ka?dy fragment co? wnosi, ka?dy szczegó?, scena, dopowiada fragment opowie?ci, ale nie liniowo, a jak puzzle. Tu kawa?ek ucha, tam kawa?ek nieba, tu trawnika.

Dead like me - ale ogl?da?am do?? dawno.

Dresden files - opowie?? o detektywie-magu, ekranizacja ksi??ek, szkoda, ?e sko?czyli na pierwszej serii.

Poza tym lubi?: Blood Ties (te? na podstawie ksi??ek, ale troche sailorkowe si? robi, ma?o fabu?y, du?o polowania, ale ten wampir, mhrrr;P), The Charmed (zupe?na sieczka, i to która? seria z kolei ju?, pierwsze trzy mo?na obejrze?), friends, Eureka ( ciekawy serial o ukrytym w USA mie?cie z nadwyraz uzdolnionymi lud?mi),...
Woody Allen

Darkhan 

Wysłany: 2008-01-07, 14:56   

Moje top 5:

Rzym - absolutny mistrz, 2 sezony niesamowitego klimatu, przepi?knej opowie?ci o intrygach staro?ytnego Rzymu i o ?yciu pospolitych rzymian, serial zamkni?ty. Najdro?szy Serial w historii. Niesamowita gra aktorska, ?wietne postacie. razem 22 odcinki

Firefly- Space Western, 14 odcinków + film Serenity (jak dla mnie lekko gorszy). serial mo?na krótko okre?li?: pi?kny. Przezabawne teksty i ciekawe postacie oraz dynamiczna akcja rodem z klimatów awanturniczych to to co wyró?nia ten serial. Serial Zamkni?ty

Dexter- Serial o seryjnym mordercy, pracuj?cym jako forensic w policji (spec od krwi), bardzo ciekawy. 2 sezony

Supernatural- serial z mnóstwem inspiracji do prowadzenia WoD'a, opowiada o 2 braciach, ?owcach rzeczy nadprzyrodzony, bardzo neibalne potraktowanie tematu, zwykle ?ygam serialami a'la buffy, ale to jest zupe?nie co innego, polecam !!! (3 sezon w trakcie kr?cenia, po 22 odcinki w sezonie)

Rozczrowania:

Heroes: wy??czy?am po kilku minutach, nudne jak flaki z olejem.

Jerycho: ogl?da?em kilka odcinków, spodziewa?em si? jakiego? post-apo a'la fallout, a zasat?em nudne jak flaki z olejem i mia?kie, familijne co?.

Prison Break: jak dla mnie ten serial móg?by sie sko?czy? w po?owie 2 sezonu :P
Konwent Inne Sfery Wroc?aw 2010

Vazon 

Wysłany: 2008-01-07, 18:04   

uh
Darkhan uprzedzi? mnie ale jednak powturze

Dexter i Supernatural - naprawd? dwa niesamowicie dobre seriale :D

ewentualnie jak kto? chce sie po?miac to Weeds, Firefly no i Californication

PEace!

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2008-01-08, 18:35   

uff, w koncu chwila by odpisac.

Supernatural mi sie nie spodoba?, obejrza?am poczatek pierwszego odcinka i tak mi zalecia?o jakims Archiwum X, Rosswell, nie wiem czym, wtórno?ci? i w ogóle nie spodoba? mi si? klimat...

Dextera jeszcze nie ogl?da?am.

Pushing Daisies - nie polecam, tak w ogole.

Firefly! Tak, w?a?nie o tym serialu zapomnia?am Darkhan, zgadzam si?!
Woody Allen

Elmo 

Wysłany: 2008-02-13, 08:29   

Firefly obejrzane, warte polecenia.

W po?owie obejrzane ponownie "Space Above & Beyond", co po polsku zwa?o si? "Gwiezdna Eskadra" i czasem puszczali to na Polsacie. Pami?ta kto? jeszcze? :)

Zacz??em wczoraj Dextera, dooobry jest :)

Hm, Darkhan, czemu Twoje top 5 sk?ada si? z 4 elementów? ;P

Klaudynka 
Maligna

Wysłany: 2008-02-13, 18:20   

Obejrzalam w?asnie Dextera i potwierdzam, ?e dobry. ^^ Supernatural mi si? nawet podoba? (chocia? z pocz?tku mia?am mieszane uczucia), tak jak i Dresden Files. Heroes takie ?rednie, faktycznie nudnawe. Prison Break nie lubie. Z seriali których nikt nie wymieni? to strasznie podoba? mi si? Carnivale. Ogl?dali?cie?
Ostatnio zmieniony przez Klaudynka 2008-02-13, 20:30, w całości zmieniany 2 razy  

Darkhan 

Wysłany: 2008-02-13, 21:45   

ups - przeoczy?em odwróconych- jedyny dobry polski serial :) ew. Weedsa :P
Konwent Inne Sfery Wroc?aw 2010

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2008-02-20, 00:17   

Z ostatnio znalezionych - Cashmere Mafia, polecam - serial o czwórce przyjació?ek pracuj?cych w ró?nych bran?ach, a razem potrafi?cych wiele. Gdy co? zaczyna si? dzia? nie po ich my?li machina idzie w ruch.

Polecam:)

Hellzen 
?wietlikowy Faszysta

Wysłany: 2008-05-10, 17:16   

Z ostatnio odgrzebanych (chyba) mog? poleci? Pushing Daisies. Serial klimatem przypomina mi Burton'owskiego Edwarda. Opowiada o go?ciu, który dotkni?ciem wskrzesza ludzi, by przez minut? uzyska? od nich informacj? o przyczynie ich ?mierci, po czym odsy?a ich w za?wiaty i rozwi?zuje spraw? wraz z prywatnym detektywem. Serial przyjemny, 9-cio odcinkowy i jest du?a szansa, ?e fanom Edwarda No?ycor?kiego przypadnie do gustu :)

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2008-05-11, 10:52   

Nie, nie przypada:p. Obejrza?am kiedys pare pierwszych odcinkow i to dosc specyficzne poczucie humoru jednak to mnie nie zawsze dociera. Wol? Greek, the big bang theory, a ostatnio Journeymana, ktory niestety ma tylko jedna seri?.

czaki 

Wysłany: 2008-05-12, 10:40   

Ja za to od wczoraj zabra?em si? za Jericho. ?wiat po ataku nuklearnym, ale nie takie typowe post-apo, ale ukazana spo?eczno?? ma?ego miasteczka w odci?ciu od ?wiata. 29 odcinków, w tym 22 w pierwszym sezonie, a 7 w drugim (przerwanym. Serial upad? ju? po pierwszym sezonie, ale fani zebrali tyle podpisów, ?e powsta? jeszcze drugi sezon, cho? przerwano go z powodu niskiej ogl?dalno?ci.
Z reszt? co tu du?o mówi?, tytu? znany... ;)
Ostatnio zmieniony przez czaki 2008-05-12, 10:41, w całości zmieniany 1 raz  

Elmo 

Wysłany: 2008-05-12, 11:04   

czaki, Ty si? uczy? nie mia?e? przypadkiem na egzam z prawa? ?e a? na larpa przyj?? nie mog?e?, taki zaj?ty pono? jeste??

:P

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2008-05-12, 11:33   

Kazdy potrzebuje chwili wytchnienia:)

Odpowiedz do tematu