Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Shadows Of Pozna?: Przebudzeni
Autor Wiadomość
Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-06-29, 16:04   

Ej mam kreche na forum sekcji LARPOWO RPGOWYCH za ch?? uczestnictwa w LARPach których nie ma poza 4T od lutego >.>

No to sory XD chyba pomyli?am kluby XD

Nie przeszkadza ^_^ nawet lepiej, bo wydaje mi si? ?e ods?ony 'nie konwentowe s? lepsze' bo i mo?na i?? na konwent, i nie ma takiego zamieszania, i nic z niczym nie koliduje o.

Gorbacz 
Cz?onek Noctem
Ten Dobry Doppelganger

Wysłany: 2011-06-29, 16:09   

Inque napisał/a:
Ej mam kreche na forum sekcji LARPOWO RPGOWYCH za ch?? uczestnictwa w LARPach których nie ma poza 4T od lutego >.>

No to sory XD chyba pomyli?am kluby XD

Nie przeszkadza ^_^ nawet lepiej, bo wydaje mi si? ?e ods?ony 'nie konwentowe s? lepsze' bo i mo?na i?? na konwent, i nie ma takiego zamieszania, i nic z niczym nie koliduje o.

Nie pomyli?a? klubów, jeste? w sekcji klubu, który organizuje con. Nikt nikogo nie zmusza do wyrywania sobie ?y? za konwent - np. Lathea robi to z czystej satysfakcji - ale jakiej? elementarnej solidarno?ci mo?na by si? spodziewa?.

ZviR 
Great Scott!

Wysłany: 2011-06-29, 16:15   

Gar?? propozycji:
a) nie bierzmy ?artów serio, bo si? ludzie wkurza? zaczynaj?, a po co?
b) to jest temat o graniu na jednym konkretnym larpie, nie za? o Polconie i tym kto go robi, lub nie robi i dlaczego, wi?c mo?e jednak trzymajmy si? tematu

www.aramis.pl

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-06-29, 16:17   

GORBACZU

<Kaym nie kasuj mi posta to ostatni off... XD chocia? w sumie nie taki off>

Nie pomog?abym Lathei robi?c prelekcj? o niczym.. bo zaraz mog? zrobi? o je?dziectwie, uje?d?aniu m?odych koni (taki wiecie cztery nogi, prawie tona, uszy i sier?? O_o), ew o corelu, ew o grafice, albo o hm... ?elkach, albo o ?eglarstwie klas? cadet lub o nurkowaniu i innych randomowych rzeczach które nie maj?c NIC do konwentu. My?l?, ?e Lath wie, ?e jakby potrzebowa?a mojej pomocy w czym? konkretnym i da?a mi zna? to bym zrobi?a wszystko w ramach moich mo?liwo?ci. Poza tym i tak najprawdopodobniej pó? polconu mi mienie na siedzeniu w pracy.

I te? sobie czasami wypruwam ?y?y dla noctem.. np robi?c dekoracje z AT? I to nie raz na konwent tylko co LARPa jak si? da... wi?c daj sobie spokój z takimi komentarzami. My?l?, ?e klub sk?ada si? te? z takich osób które nie chc? uczestniczy? w konwentach i to nie znaczy, ?e s? gorsze g?upsze i nie chc? pomaga?.

Gorbacz 
Cz?onek Noctem
Ten Dobry Doppelganger

Wysłany: 2011-06-29, 17:21   

Inque napisał/a:
GORBACZU

<Kaym nie kasuj mi posta to ostatni off... XD chocia? w sumie nie taki off>

Nie pomog?abym Lathei robi?c prelekcj? o niczym.. bo zaraz mog? zrobi? o je?dziectwie, uje?d?aniu m?odych koni (taki wiecie cztery nogi, prawie tona, uszy i sier?? O_o), ew o corelu, ew o grafice, albo o hm... ?elkach, albo o ?eglarstwie klas? cadet lub o nurkowaniu i innych randomowych rzeczach które nie maj?c NIC do konwentu. My?l?, ?e Lath wie, ?e jakby potrzebowa?a mojej pomocy w czym? konkretnym i da?a mi zna? to bym zrobi?a wszystko w ramach moich mo?liwo?ci. Poza tym i tak najprawdopodobniej pó? polconu mi mienie na siedzeniu w pracy.

I te? sobie czasami wypruwam ?y?y dla noctem.. np robi?c dekoracje z AT? I to nie raz na konwent tylko co LARPa jak si? da... wi?c daj sobie spokój z takimi komentarzami. My?l?, ?e klub sk?ada si? te? z takich osób które nie chc? uczestniczy? w konwentach i to nie znaczy, ?e s? gorsze g?upsze i nie chc? pomaga?.

Nie oceniam tego, co robisz albo nie robisz, oceniam to, ?e z wdzi?kiem s?onia puszczasz opinie, które kogo? mog? uk?u? - a które mog?a? zachowa? dla siebie.

tygrysica 
Cz?onek Noctem
(turku)Sowa

Wysłany: 2011-06-29, 19:40   

Gorbacz napisał/a:

Nie oceniam tego, co robisz albo nie robisz, oceniam to, ?e z wdzi?kiem s?onia puszczasz opinie, które kogo? mog? uk?u? - a które mog?a? zachowa? dla siebie.

napisa? gorbacz, który to ma wdzi?k motylka o wiosennym brzasku.
i mean, people, czill?

poza offem: na sierpie? si? jeszcze nie pisz? raczej, ale pó?niej, kto wie. zastanawia mnie ShoP :>

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2011-06-29, 18:11   

Ale! wracaj?c do tematu - fajnie by by?o, gdyby na Polconie te? co? ShoPowego zrobi?:).
Woody Allen

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2011-06-29, 18:47   

Wszyscy si? wyluzujcie i zjedzcie lody;). Polcon to jaka? szmi?a;). Wa?ne, ?eby na konwent przyj?? i dobrze go sp?dzi?.

Ja pop?osz? co? ShoPowego, mam nawet wi?ksz? sal? ku tej okazji - na 110 osób. Ssavy?

osaka 
Przysz?y W?adca ?wiata

Wysłany: 2011-07-26, 09:33   

Nie przeszkadza granie 20. Szczególnie, ?e na Polconie robimy konwentow? ods?on? LARPa :D

I nie rozumiem, o co posz?o o.O
http://copernicon.pl
Ostatnio zmieniony przez osaka 2011-07-26, 09:35, w całości zmieniany 1 raz  

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-07-28, 17:18   

Jak to o co.. o ciatkO!

Zreszt? juz jest pozornie wszystko wyja?nione :} wi?c spoko ^^

osaka 
Przysz?y W?adca ?wiata

Wysłany: 2011-08-17, 10:23   

W zwi?zku z tym, ?e po przerwie wakacyjnej ruszamy z kopyta - 20 sierpnia 3. ods?ona a na Polconie a? 2 ods?ony konwentowe - chcia?bym zaprosi? w pi?tek 19 sierpnia o godzinie 18:00 do ?ó?tego Balonika na prelekcj? o ?wiecie Maga: Przebudzenie. Opowiem o niezb?dnych podstawach: zakonach, ?cie?kach, arkanach, paradoksie, o Atlantydzie, Stra?nicach, Egzarchach i czym tam jeszcze b?dziecie chcieli. Ponadto przewidziany jest czas na robienie postaci, wi?c zabierzcie ze sob? ludzi, którzy jeszcze z nami nie graj?. Zapraszam serdecznie tak?e na nasz? stron? internetow? :-) .
http://copernicon.pl

Dzikus 

Wysłany: 2012-01-19, 16:04   

Mijaj? kolejne miesi?ce a Shadows of Poland si? rozwija, w projekcie pojawiaj? si? nowe miasta i ciekawi Gracze ze Swoimi postaciami.

Serdecznie w imieniu MG ShoP:Przebudzenie [czyli aktualnie swoim ;P] zapraszam wszystkich zainteresowanych na kolejn? ods?on? spotka? pozna?skich Magów :)

28 stycznia, pub ?ó?ty Balonik, ul. Taczaka, Pozna?

spotykamy si? o 13.30, rozpoczniemy gr?, mam nadziej?, o 14.

Zainteresowanych prosz? bardzo o kontakt ze mn? [gg: 7286698] lub na Forum ShoP: http://forum.shadowsof.pl/index.php

je?li to mo?liwe, do wtorku 24 stycznia najpó?niej :)

pozdrawiam, Magdalena 'Sethisse' Hertman, Narrator ShoP:Pozna? :)

Odpowiedz do tematu