Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Sk?adamy ekip? na regularne sesje
Autor Wiadomość
Fymm 

Wysłany: 2011-03-10, 20:07   

Dobra a takie pytanie do tych którzy si? zadeklarowali na poniedzia?ek albo na wtorek, godzina 23 to jest czas kiedy musicie ko?czy? diametralnie czy przed?u?enie w wyj?tkowych sytuacjach wchodzi w gr??

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-03-10, 20:32   

Ja nie mog? przed?u?a? naprawd? : / w poniedzia?ek ewentualnie ale we wtorek bankowo nie

Dziadek Zielarz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-03-10, 22:14   

Ja tak samo. Powiedzia?bym nawet, ?e takim limitem dla mnie jest 22.30

Fymm 

Wysłany: 2011-03-10, 22:14   

Znaczy ja tak cfaniakuje bo licz?, ?e Psycholl mnie przenocuje gdzie? na jednym z wielu swoich materaców;p ~~

Problem w tym, ?e ja w poniedzia?ek o 18:20 ko?cz? zaj?cia na Nieszawskiej dopiero, wiec najwcze?niej dam rad? by? na Batorego o 19 (przy pozytywnych wiatrach). Od 19 do 22 praktycznie nie ma co zaczyna? nawet.

No mo?e ewentualnie wtorek w takiej opcji? o.O

PS: Swoj? drog? pami?tacie, ?e w pon nie dzia?a PST nocne?
Ostatnio zmieniony przez Fymm 2011-03-10, 22:17, w całości zmieniany 2 razy  

Dziadek Zielarz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-03-10, 22:36   

Wtorek ma ten swój minus, ?e czasem grywam wtedy inne sesje, gdzie indziej, albo wiec odpada u mnie.

A PST w poniedzia?ek akurat mnie nie rusza, bo do Suchego Lasu i tak musz? sobie podej?? z buta ;]

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2011-03-10, 22:38   

Szczegolnie, ze teraz pestka w ogole nie jezdzi nocami.
Woody Allen

Fymm 

Wysłany: 2011-03-10, 22:54   

Wniosek z tego, ?e praktycznie nie jeste?my si? w stanie dogada? - ?adna opcja nie ma racji bytu ?eby z?o?y? dru?yn? chocia? 3+GM

Szkoda kurcz?. o.O

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-03-10, 23:09   

E ja powiedzialam ze ja to co zaznaczam na srodek tygodnia to OPCJONALNIE - studia niestety id? przodem, tak wi?c jeden wtorek ok.. wiecej wtorkow niet

Niedziela wieczor do rana
Poniedzialek max do 23 ale caly dzien
Czasem piatki po 16 max do 24
Czasem soboty po 14 max do 22 o ile nie bedzie larpa

Fymm 

Wysłany: 2011-03-10, 23:29   

I. wiem co napisa?a?, problem w tym, ?e po pierwsze musimy si? podporz?dkowa? pod psychollka poniewa? on zgodzi? si? nas przygarn?? ewentualnie (ja nie mam w akademiku mo?liwo?ci).

A z tej ankietki jednoznacznie wynika, ?e on nie mo?e niestety w niedziel?.

Pi?tki do grania s? bez sensu, bo sesje by si? nie odbywa?y cz?sto bo to jest dobry dzie?, ?eby co? wypi? - ze znajomymi.

J?drzej 

Wysłany: 2011-03-11, 09:41   

Mmmm, zawsze mo?emy gra? u mnie, cho? inq i zvir znaj? minusy tego rozwi?zania.

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-03-11, 11:01   

J?drzej.. jak nie ma ?niegu to ja nie widz? problemu :}

psychollek 

Wysłany: 2011-03-11, 12:37   

W sumie dlaczego od 19:15 do 22:30 jest ?le ? to jest jakby nie patrze? - 3h 15 m - jak dla mnie to je?eli sesje b?d? sensownie zaplanowane (tak wiem, ?e to jest 3 x wi?cej roboty dla ciebie, Fimir) to tyle czasu wystarcza na co? sensownego - szczególnie, ?e odbywa?oby si? co tydzie?.

Tym bardziej, ?e przecie? nic nie stoi na przeszkodzie by czasami doda? inny termin - tu chodzi g?ównie o taki termin który ka?dy ma jako? tam mo?liwie wolny.

edit: // zauwa?cie, ?e 19:15-22:30 to podzbiór czasu kiedy s? wszyscy i graj? - a nie ogólny czas, kiedy si? zbieramy itp.
Ostatnio zmieniony przez psychollek 2011-03-11, 12:40, w całości zmieniany 2 razy  

ZviR 
Great Scott!

Wysłany: 2011-03-11, 17:20   

Ja generalnie jestem codziennie po pracy o 16:15. Dotarcie na sesj?, to powiedzmy max 45 minut, wi?c jak dla mnie, ka?dy dzie? tygodnia pasuje. Ko?czy? sesj? mog? gdzie? do 23 24, byle bym potem mia? jak na chat? wróci? :)

www.aramis.pl

Fymm 

Wysłany: 2011-03-14, 02:02   

psychollek napisał/a:
W sumie dlaczego od 19:15 do 22:30 jest ?le ? to jest jakby nie patrze? - 3h 15 m

Ej no dobra psycholl:) Warto spróbowa? moim zdaniem.

Dobra to tak, ogarniemy podr?cznik (mam nadziej? w tym tygodniu), musz? ogarn?? setting mniej wi?cej i na jego podstawie jaka? kampani? obmy?li?. Mam nadziej?, ?e uda?o by si? nam spotka? pierwszy raz za tydzie? w poniedzia?ek, chocia? bardziej realny wydaje mi si? termin za 2 tygodnie.

Proponuj? godzina 19:00 do której mo?ecie w poniedzia?ki - os. Batorego.

Mog? od ch?tnych np. numer gg/link do FB na PM, ?eby?my mogli ustali? wasze oczekiwanie co do postaci wst?pnie?

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-03-14, 02:16   

Moje gg 32994093
FB nie mam
Na PW te? mo?na

Który poniedzia?ek?
I jaki adres dok?adnie chyba ?e si? spotkamy by wspólnie tam dojecha??

A mo?e w który? dzie? po prostu zrobimy gdzie? przy jakiej? herbacie postaci ^^ ?
Tak by si? no.. chocia? zobaczy? z raz przed sesjami

Odpowiedz do tematu