Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Sk?adamy ekip? na regularne sesje
Autor Wiadomość
Fymm 

Wysłany: 2011-02-28, 22:56   Sk?adamy ekip? na regularne sesje

Witam

Szukam 2-3 osób (1 gracza ju? mam) ch?tnych gra? regularne sesje raz w tygodniu (d?uga kampania) w Warhammera 2, lub Wolsunga.

Z mojej strony zapewniam lokum na os. Batorego, sesje mog?y by si? odbywa? np. w czwartki od 20:00.

Mam 6 lat do?wiadczenia jako GM w do?? swobodnej interpretacji uniwersum Warhammera ;]

Nie lubi? prowadzi? epickich kampanii (ile mo?na ratowa? ?wiat przed nies?ychanym z?em czaj?cym si? gdzie? daleko (SIC!)), bardziej chcia?bym skupi? si? na psychologi i rozwoju postaci (zmianach zachodz?cych w ich ?wiatopogl?dzie, pod wp?ywem nabieranych do?wiadcze?), oraz integracji bohaterów z lokalnym ?rodowiskiem.

Do tego potrzebne s? kreatywne, nieboj?ce si? eksperymentowa? osoby, którym jednocze?nie niezale?ny na power gameingu ;]

J?drzej 

Wysłany: 2011-02-28, 23:54   

Ja bym chcia?, tylko ?e od poniedzia?ku do czwartku ko?cz? zaj?cia o 20, a w weekendy ró?nie bywa z moj? dost?pno?ci?...

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-03-01, 00:06   

Ja ch?tnie ^__^ zw?aszcza przekonuje mnie brak epicko?ci i skupieniu na psychologii i jestem ciekawa ak to by wygl?da?o. Dysponuj? je?eli chodzi o granie nocne to tylko niedziela a dzienne granie to poniedzia?ek sobota ?roda.. czasem niedziela

^^

mo?e jakie? spotkanie i pogadanie na ten temat XD?

J?drzej mo?e wreszcie uda si? w co? zagra? XD

ZviR 
Great Scott!

Wysłany: 2011-03-01, 07:16   

Te? si? zg?osz? :)
Z mojej strony - wola?bym Wolsunga, ni? WH :P

www.aramis.pl

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-03-01, 13:05   

W sumie te? wola?abym Wolsunga bo nigdy w niego nie gra?am poza jednym LARPem i jak nie b?dzie w kó?ko etykieta to mo?e by? ciekawe. WH jest ju? troch? oklepane dla mnie... znaczy przyznaj? bez bicia ?e te kilka lat temu zaczyna?am od tego po prostu.

Ahahah nie wiem czy zauwa?yli?cie ale mamy praktycznie t? sam? ekip? co z pocz?tku u Snow'a XD

Dziadek Zielarz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-03-01, 16:52   

To ja te? si? zg?osz? a co :-P

Chocia? preferowa?bym gra? raczej za dnia.

No i nieepicki warhammer potrafi by? ca?kiem spoko, a nieepicki wolsung jako? mi si? nie widzi - co to za wolsung bez absurdalnie heroicznych, filmowych bohaterów?

ZviR 
Great Scott!

Wysłany: 2011-03-01, 17:14   

Szczerze mówi?c, to ja w WH tak ?rednio i wola?bym wolsunga :D
Ale - dostosuj? si? :P
Mnie termin pasuje

www.aramis.pl

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-03-01, 21:24   

Ja poda?am ju? terminy jakie mi pasuj?.. brak tylko wypowiedzi organizatora tego przedsi?wzi?cia XD

Wiesz.. nieepickie nieepickimi ale to nie znaczy ?e nie b?dziesz móg? do czego? ciekawego w grze doj?? XD nie trzeba ratowa? ?wiata by wzbudza? respekt XD

Fymm 

Wysłany: 2011-03-02, 01:06   

Co do Wolsunga to gra?em w sumie w niego 1 sesj? w ramach 10w10 i bardzo spodoba? mi si? ten system, jednak ogarni?cie sensownej kampanii w nowym uniwersum mog?oby mi zaj?? z 2 tygodnie.

J?drzej: W czwartek ko?cz? o 18:45 na nieszawskiej zaj?cia wi?c dojazd do Psychollka na Batorego te? by troszk? zaj?? :)

Inque: W sumie niedziela wieczorem te? teoretycznie mog?aby by?. Dzienne granie w moim przypadku niestety praktycznie odpada (?l?c pok?ony wspania?ym babk? z dziekanatu (SIC!)).
Ostatnio zmieniony przez Fymm 2011-03-02, 01:07, w całości zmieniany 1 raz  

psychollek 

Wysłany: 2011-03-02, 08:06   

Dla zainterswanych - bedziecie umiera?, pami?tajcie o tym :P

Ja tez bym wola? wolsunga ;P (i w ogóle to wola?bym w ?rod? :P)

Fymm 

Wysłany: 2011-03-02, 14:28   

Psycholl zamiast robi? antyreklam? napisz czy jaki? jeszcze dzionek pasuje Tobie, ?eby wpu?ci? ludzi na sesj?:P
Ostatnio zmieniony przez Fymm 2011-03-02, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  

J?drzej 

Wysłany: 2011-03-02, 22:04   

Hm, po przeczytaniu postu Inque dochodz? do wniosku, ?e granie wieczorno- nocne w niedziele to chyba do?? rozs?dna opcja, przynajmniej dla mnie, nie wiem, jak u was.

ZviR 
Great Scott!

Wysłany: 2011-03-03, 07:09   

Kilka pyta?:

1: Adres
2: Dzi??
Je?li tak: 3: Kto?
4: na któr? w ko?cu?
w razie czego mój kom: 604 560 797

www.aramis.pl

psychollek 

Wysłany: 2011-03-03, 12:45   

JAk ma by? u mnie - (os batorego) - to nie dzi? - dzi? jade do zakopca - dlatego mi bardziej pasuj? dni typu pon-?r bo wtedy raczej nei wyje?d?am w góry ;]

no ale mo?ecie si? przecie? spotka? i potworzy? postacie jakie? - ja si? dostosuje jak co? - Tomek wie w jakie role si? mi uda wpasowa?
Ostatnio zmieniony przez psychollek 2011-03-03, 12:58, w całości zmieniany 1 raz  

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-03-03, 14:11   

ej ale mo?e zanim sesja to si? spotkamy wiecie... zrobimy postacie i tak dalej. Je?li niedziele to od 20.30 do oporu mam czas i od przysz?ego tygodnia. Do przysz?ej ?rody nie ma szans bym si? gdzie? pojawi?a, ale za to ju? w ?rod? przysz?? i reszt? dni jako? znajd? czas :} po prostu do ?rody jestem e... afk XD

669484809 mój kom
Ostatnio zmieniony przez Inque 2011-03-03, 14:12, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu