Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kaym
2011-01-15, 18:21
Pomó? spe?ni? moje YOGA MARZENIA rezygnuj?c tylko z jednego
Autor Wiadomość
Yorukamiko 
Sluagh

Wysłany: 2011-01-14, 18:26   

Az mi si? nie chce Was czyta? O.o

Lis zdegradowany do wiewiórki.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2011-01-14, 18:52   

@ Twardy, Twardy! A ty chciale? dobrze, a z tego taki flejm wyszed?;) gdzie jeste? cholero? Ukrywasz si? w G?ogowie pewnie;).

@ Dareth widz?, ?e wróci?e? do swojej dawnej formy, nie wiem co o tym my?le?, ale nast?pnym razem realnie dziabnij sie w ucho zanim co? napiszesz;-)

@ Slide, Kris, Bug: A dosrywanie sobie na tym poziomie sko?czcie, bo nie ma sensu k?óci? si? o pi?? z?otych. Slide - Ty mog?e? sobie darowa? chamskiego posta wzgl?dem Twardego na pocz?tku, bo ch?opak nie mia? z?ych intencji, a odszczeka?e? jak gówniarz, ca?a reszta zachowa?a tylko ten poziom. Nast?pnym razem jak liczysz na wsparcie to nie wypowiadaj si? w obra?liwy sposób do wypowiedzi osób sugeruj?cych inne rozwi?zania, bo s?dz?, ?e tym g?ównie narazi?e? si? na ?mieszno?? ze strony innych u?ytkowników forum.

I nie odbierzcie tego jako atak, powa?nie sugeruj? wzi?? na luz.

Bagu 

Wysłany: 2011-01-14, 19:16   

Oj nasza niezast?piona, wiecznie bezkonfliktowa Alfar, co my by?my zrobili bez Twojej bezstronnej uprzejmej mediacji?:P To jeszcze stwierd? czy lepsze jest Street Fighter, Marvel vs Capcom czy MC vs DC, ?eby zapobiec kolejnemu flejmowi;)

EDYTA: Alf, przepraszam, kajam si?:P
Ostatnio zmieniony przez Bagu 2011-01-14, 19:54, w całości zmieniany 2 razy  

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2011-01-14, 19:36   

Marvel i DC gór?.
Wiedzia?am, ?e si? ucieszysz;)

I btw misiaku pisze si? "zapobiec" :-)

EDYTA: Wybaczam ;-)
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2011-01-14, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  

sliff 
Cz?onek Noctem
Call me Mr Wang

Wysłany: 2011-01-14, 20:09   

@Bagu
Z opini? jak z dup? ka?dy ma swoj? i tego nale?y si? trzyma?. Wyrazile? swoje zdanie ok, wystarczy. Reszta mo?e przeczyta i sama zadecyduje jak wykorzysta? swoje 5PLN. Samo to ?e post forum jest publiczne nie wymusza na tobie ko?ieczno?ci reakcji. Ale ja wiem czasem po prostu trzeba.
Pod ko?cio?ami te? ?eb?? publicznie i to tak na ulicy i jako? nie zauwa?y?em ?eby? kadego z nich nawraca? i pokazywa? inne mo?liwo?ci.

@Slide
To musz? by? jakie? kosmiczne pieni?dze skoro nie by?e?/jeste? wstanie od?o?y? zarobi? takiej kasy.
Ale jak faktycznie jeste? taki dobry to mo?e jaki? sponsoring s?dze ?e ?atwiej by by?o nak?oni? jak?? firm? z bran?y do wy?o?enia 200-300pln ni? 50 os do wp?acania po 5 pln

Slide 

Wysłany: 2011-01-14, 21:08   

8-)

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-01-14, 22:54   

Ze wzgl?du na zastraszaj?c? wr?cz ilo?? szeroko poj?tego flejmu, jaki objawi? si? w ci?gu tego jednego krótkiego dnia w tym temacie, zamykam go.

Kto o akcji mia? si? dowiedzie?, dowiedzia? si?. kto b?dzie chcia? j? wesprze?, wesprze. Uwa?am dalsz? dyskusj? za zb?dn?, a nawet szkodliw?.

A najbardziej zajad?ym dyskutantom radzi?bym by najpierw dwa razy przemy?leli, a dopiero potem nacisn?li wy?lij.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi