Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kaym
2011-01-15, 18:21
Pomó? spe?ni? moje YOGA MARZENIA rezygnuj?c tylko z jednego
Autor Wiadomość
Slide 

Wysłany: 2011-01-13, 21:04   Pomó? spe?ni? moje YOGA MARZENIA rezygnuj?c tylko z jednego

Cze?? :)

Nazywam si? ?ukasz Janiszewski, znajomi wo?aj? na mnie Slide. Jestem studentem Politechniki Pozna?skiej i w?a?nie ko?cz? studia in?ynierskie na Wydziale Budownictwa i In?ynierii ?rodowiska specjalno?? Drogi i Autostrady.

Jak domy?lacie si? jestem równie? graczem i od wielu lat uczestnicz? w turniejach bijatyk 2D. Swoj? przygod? rozpocz??em od serii Guilty Gear, gdzie podczas pierwszego turnieju zaj??em 3 miejsce. Obecnie interesuj? si? najnowsz? ods?on? ulicznego wojownika, czyli Super Street Fighter 4. W?ród zawodników turniejowych uwa?any jestem za bardzo dobrego gracza. Najwi?kszym moim sukcesem zwi?zanym z gr? Capcom'u jest zaj?cie 4 miejsca na turnieju we W?oc?awku podczas zlotu Bursa VIII, który odby? si? w wakacje 2010 organizowanego przez najlepszego gracza w Guilty Gear XX Accent Core + w Polsce Cie?laka.

W dniach 25 - 27 luty 2011 w Cannes odb?d? si? najwi?ksze mistrzostwa Super Street Fighter 4 w Europie. Udzia? w turnieju potwierdzili najlepsi czo?owi gracze ze wszystkich kontynentów. Niestety z powodu zbyt wysokich kosztów nie jestem w stanie pojecha? na festiwal moich marze?. Wyjazd do Pary?a by?by dla mnie niezwyk?ym prze?yciem. Prócz spotkania si? z najlepszymi graczami ?wiata, których podziwiam do tej pory wy??cznie podczas transmisji turniejów online mo?e to by? moja pierwsza wycieczka zagraniczna o czym zawsze ?ni?em.

Zwracam si? do Was z pro?b? o pomoc. Wierz?, ?e dzi?ki Wam uda mi si? zrealizowa? te marzenia i b?d? móg? si? podzieli? z Wami moimi prze?yciami po odbyciu tej fantastycznej wyprawy. Dla Was to tylko jedno piwo w pubie, dla mnie spe?nienie najwi?kszych marze? zwi?zanych z konsolami i nie tylko.

Je?eli chcesz mi pomóc wy?lij 5 z? na numer konta z dopiskiem "YOGA":
11 1440 1387 0000 0000 0844 8841
Nordea Bank Polski S.A.
ul. Naramowicka 176
61-611 Pozna?

Wszystkim dobroczy?com serdeczne YOGA DZI?KUJE! :)

Strona facebook: http://www.facebook.com/p...getting_started
Ostatnio zmieniony przez Slide 2011-01-14, 15:07, w całości zmieniany 3 razy  

Adrian 

Wysłany: 2011-01-13, 23:07   

Próbowa?e? przez provident?

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2011-01-14, 09:19   

Jakby tak próbowa? nie by?oby zabawy :D

Slide 

Wysłany: 2011-01-14, 09:27   

Adrian napisał/a:

Bardzo dobry pomys?. Po wyje?dzie z?by w ?cian? i z pieni?dzy na ?ycie b?d? sp?aca? po?yczk?.

Bo?e jak czytam niektóre posty to po prostu r?ce opadaj?. To takie typowe dla naszego narodu. My?lisz, ?e rozpocz??em t? akcj? nie zastanawiaj?c si? nad innymi opcjami? Najlepiej ?eby ?ycie mia?o szary kolor, a ka?dy pracowa? jak robocik. To nie tylko zbiórka pieni?dzy, ale moja ostatnia spontaniczna akcja na studiach in?ynierskich.

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2011-01-14, 11:32   

Potem b?d? magisterskie Slidzie ;-)

Tak czy inaczej, na mnie i Mist mo?esz liczy?.

ALE!! Jak nie przy?lesz nam pocztówki to Ci? znajdziemy i zrobimy krzywd? ;-)

P.S.
Jak co damy Ci na pocztówk? :P

"Never hesitate, never stop, NEVER SURRENDER "
Ostatnio zmieniony przez Dareth 2011-01-14, 11:47, w całości zmieniany 2 razy  

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2011-01-14, 11:44   

Ja mu stawiam inne ultimatum, jak nie wyjdzie z grupy w potyczce z klientami którzy go zmiel? xD ma nie wraca? do Polski :P

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2011-01-14, 11:46   

^^
O to pod to te? si? podpisuje:)

A, i chcemy autografy z dedykacjami.

Jak, daj bóg, zajdziesz jako? daleko typu pierwsza 10 europy to mo?e b?d? co? warte :D

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2011-01-14, 11:49   

Ty Slide kup sobie jak?? fajna koszulk?, któr? b?dziesz móg? po?wi?ci? na autografy od Marna, Daigo i reszty wymiatatorów :D

Alkazz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2011-01-14, 12:11   

Kris napisał/a:
Ty Slide kup sobie jak?? fajna koszulk?, któr? b?dziesz móg? po?wi?ci? na autografy od Marna, Daigo i reszty wymiatatorów :D

e tam koszulka. Niech mu wyryja nozem na klacie :)

William Szekspir 'Koriolan'

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2011-01-14, 12:32   

Wiem, mo?e niech porwie jednego z nich? XD b?d? mieli dzi?ki niemu z kim gra? w Polsce :D

Bagu 

Wysłany: 2011-01-14, 14:13   

Slide napisał/a:
Adrian napisał/a:

Bardzo dobry pomys?. Po wyje?dzie z?by w ?cian? i z pieni?dzy na ?ycie b?d? sp?aca? po?yczk?.

Có?, je?li chce si? je?dzi? do Cannes pogra? na kompie/konsoli, to wymaga po?wi?ce?:P
Slide napisał/a:

Bo?e jak czytam niektóre posty to po prostu r?ce opadaj?. To takie typowe dla naszego narodu.

I Ty naprawd? si? dziwisz? Wi?kszo?? naszego narodu ma w sobie troch? godno?ci, ?eby nie ?uli? pieni?dzy na ch?? pogrania na kompie. A wrzucasz te posty nie na stron? fundacji "spe?niamy marzenia" tylko na forum grupy larpowej, gdzie wi?kszo?? u?ytkowników to studenci, którzy, podobnie jak Ty, nie sraj? kas?. Wi?c ka?esz im zrezygnowa? z w?asnej przyjemno?ci, ?eby? Ty móg? si? dobrze bawi?. No prosz? Ci?, odrobina szacunku do innych ludzi.
Slide napisał/a:
Najlepiej ?eby ?ycie mia?o szary kolor, a ka?dy pracowa? jak robocik.

Najlepiej, ?eby ka?dy sam zapracowa? na swoje hobby, a nie liczy? na dotacje od znajomych.
Slide napisał/a:
To nie tylko zbiórka pieni?dzy, ale moja ostatnia spontaniczna akcja na studiach in?ynierskich.

Có?, zawsze my?la?em, ?e spontaniczne akcje na studiach powinny by? zabawne, finezyjne i zapada? w pami?? i nie polegaj? na ?ebractwie, ale ka?dy inaczej sp?dza swoje studia...

Przepraszam, troszk? mnie ponios?o, ale mierzi mnie, kiedy widz? jak cz?owiek publicznie porzuca resztki godno?ci i jeszcze si? dziwi, ?e ludzie reaguj? na to tak, jak powinni.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2011-01-14, 14:20   

Twardy! Co to ma by? za Klikowanie tutaj? :P Jak si? czujesz ze swoim pierwszym flejmem? ;P

Slide 

Wysłany: 2011-01-14, 15:04   

Bagu napisał/a:
Wi?c ka?esz im zrezygnowa? z w?asnej przyjemno?ci, ?eby? Ty móg? si? dobrze bawi?. No prosz? Ci?, odrobina szacunku do innych ludzi.

KA??

KA?...

KA...

K...

Bagu napisał/a:
Slide napisał/a:

Najlepiej, ?eby ka?dy sam zapracowa? na swoje hobby, a nie liczy? na dotacje od znajomych.

W?a?nie od znajomych, wi?c po co odpisujesz? Btw. ?ycz? Tobie ?eby? za ka?dym razem w ?yciu mia? mo?liwo?? zarobienia na swoje ma?e i wi?ksze marzenia.

Bagu napisał/a:
Slide napisał/a:
To nie tylko zbiórka pieni?dzy, ale moja ostatnia spontaniczna akcja na studiach in?ynierskich.

Có?, zawsze my?la?em, ?e spontaniczne akcje na studiach powinny by? zabawne, finezyjne i zapada? w pami?? i nie polegaj? na ?ebractwie, ale ka?dy inaczej sp?dza swoje studia...

Wspó?czuj? Ci okresu studenckiego. Ja wychowaem si? w akademiku gdzie zosta?em nauczony, ?e dziel? si? z lud?mi, którzy s? w potrzebie albo po prostu chc? zorganizowa? imprez?. Jako? wtedy nikogo nie nazywa?em ?ebrakiem. Widz?, ?e nale?ysz do grona ludzi, którzy licz? kas? i wypomn? ka?dy grosz jaki po?ycz?.

Bagu napisał/a:
Przepraszam, troszk? mnie ponios?o, ale mierzi mnie, kiedy widz? jak cz?owiek publicznie porzuca resztki godno?ci i jeszcze si? dziwi, ?e ludzie reaguj? na to tak, jak powinni.

Aua... jakbym porzuci? resztki godno?ci to bym napisa?, ?e zbieram na przeszczep albo operacje nadnercza.
Ostatnio zmieniony przez Slide 2011-01-14, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2011-01-14, 15:07   

Bagu napisał/a:
Slide napisał/a:
Adrian napisał/a:

Có?, je?li chce si? je?dzi? do Cannes pogra? na kompie/konsoli, to wymaga po?wi?ce?:P
Slide napisał/a:

Bo?e jak czytam niektóre posty to po prostu r?ce opadaj?. To takie typowe dla naszego narodu.

I Ty naprawd? si? dziwisz? Wi?kszo?? naszego narodu ma w sobie troch? godno?ci, ?eby nie ?uli? pieni?dzy na ch?? pogrania na kompie. A wrzucasz te posty nie na stron? fundacji "spe?niamy marzenia" tylko na forum grupy larpowej, gdzie wi?kszo?? u?ytkowników to studenci, którzy, podobnie jak Ty, nie sraj? kas?. Wi?c ka?esz im zrezygnowa? z w?asnej przyjemno?ci, ?eby? Ty móg? si? dobrze bawi?. No prosz? Ci?, odrobina szacunku do innych ludzi.
Slide napisał/a:

Slide napisał/a:

Bagu powiem wprost bo jak widz? Twój post to mnie krew zalewa:
O D K W I A T K U J SI? od niego.

Jego decyzje. Nie Twoje. Jego ?ycie nie Twoje. Nie ka?dy jest taki jak Ty. Ludzie maj? marzenia i chc? je spe?nia?. On w przeciwie?stwie do Ciebie jest w czym? dobry. A Ty? Jeste? wstanie si? pochwali? ?e w jakimkolwiek bardziej ogólnopolskim gronie kto? zna Twoje nazwisko??
Nie s?dz?. Slide grywa? z nami w LARPy, planszówki, organizowa? niektóre imprezy na których cz??? z nas si? rewelacyjnie bawi?a. Napisa? post ?e zbiera na wyjazd. I spyta? czy kto? si? podzieli. Ja ch?tnie bo go lubie. Ty go chyba nawet nie znasz..

Wi?c powiedz mi Stokrotki, krokusy, tulipany tudzie? inne chwasty co Ci? to boli ?e musisz takie rzeczy pisa??

A btw Bagu? Wiesz co to godno?????

Admin Lathea: Dareth, czy ty wiesz co to Netykieta?
Ja przepraszam :(

Ostatnio zmieniony przez Lathea 2011-01-14, 15:25, w całości zmieniany 3 razy  

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2011-01-14, 15:19   

Dareth, zió?ka nast?pnym razem po tym jak Ci? krew zaleje, a potem dopiero klawiatura, inaczej mi mo?e ci?nienie skoczy?, a mam narz?dzia by si? nadmiaru z?ej energii pozby?:).
Woody Allen
Ostatnio zmieniony przez Lathea 2011-01-14, 15:20, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi