Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Tajemnice 2 i 1/2: "Sen Katarzyny II"
Autor Wiadomość
Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2010-10-11, 17:55   

Oh, jak?e zazdro?? Ci? z?era. Nie martw si?, by? mo?e kiedy? umr?, a wtedy znowu b?dziesz móg? wyg?osi? swoje wspania?e przemówienie, by? mo?e tym razem wybior? Ci? na w?adc? Midgardu, o co tak usilnie stara?e? si? ostatnio.

Tak, mo?esz sobie ?erowa? na tym ?wiecie. W teorii. Jak zapewne pami?tasz, w?adcy podpisali traktat w którym zobowi?zali si? do wzajemnej pomocy. Zapewne pami?tasz te? gdzie i czym zosta? on spisany. ozostaje mi tylko ?yczy? Ci powodzenia.

Z reszt? - jak nie ten ?wiat, to inny...

<A teraz mo?e grzecznie przestaniemy offtopowa?? Cho? to w sumie dobry sposób na poczucie klimatu Tajemnic>

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2010-10-11, 17:58   

Eh, Wy m?odzi:> Zawsze proponujecie zako?czenie offtopowania po swojej wypowiedzi, maj?c nadziej?, ?e b?dziecie mieli ostatnie s?owo...:>

Zaraz, zaraz... Sugerujesz, ?e AC by jakiekolwiek postanowienia jakiegokolwiek traktatu obowi?zywa?y? No prooosz?... Zapytaj ?mier?, jak wygl?daj? Zasady, kiedy pojawia si? AC:>

<Edit: mówcie, co chcecie, ale dyskusja dotycz?ca losów wszech?wiata, przeprowadzana przez dwóch osobników, z których jeden ma mordk? pluszowego Cthulhu, a drugi dziób zaskoczonej Sowy... Wygl?da bajerancko>
Ostatnio zmieniony przez Che 2010-10-11, 18:00, w całości zmieniany 1 raz  

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2010-10-11, 18:04   

Jak dla mnie mo?emy offtopowa?, póki ?mier? nie u?yje mocy BAN.

Ciebie nie - ale innych w?adców ju? tak. Nec Hercules, je?li wiesz, co mam na my?li. A ?mier?? Zapytam j? przy najbli?szej okazji, nie widujemy si? za cz?sto.

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2010-10-11, 18:05   

"Nec Hercules Contra Plures" to stwierdzenie u?ywane przez tchórzy, którzy chowaj? si? za plecami innych, maj?c nadziej?, ?e Ci inni pójd? do boju pierwsi...:>

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2010-10-11, 18:11   

Ascalonie, pytanie retoryczne, czy?by w?a?nie nast?pi?? ?a?osna próba ataku na nasz honor? Alaisterze, jestem pewien, ?e mo?emy t? sytuacj? rozwi?za?.

Tylko poka? si?, zamiast dzia?a? przez swoje s?ugi i magi?. ?wi?ty Jerzy chcia?by Ci zrobi? krótki wyk?ad o szkodliwo?ci magii.

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2010-10-11, 18:22   

Jakby ten Twój magiczny scyzoryk nie by? przyg?uchy, to mo?e by us?ysza?, jak bardzo chcia?e? si? go pozby? po tym, jak Ci wyrós?, niby pryszcz na d?oni...

Wyk?ad o szkodliwo?ci magii, mówisz? Jako pocz?tkuj?ce, rzek?bym, pachol? w tej materii, raczej nie powiniene? si? wypowiada? o czarnoksi?stwie...

A co do moich ...s?ug... Ja nie miewam s?ug, robaczku. To, ?e Ty masz s?abo?? do ch?opi?cych chórów ko?cielnych, nie znaczy, ?e ka?dy ma...

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2010-10-11, 18:28   

Jak?e to <ziewni?cie> oryginalne. Powo?ywa? si? na nieprawdziwe plotki, ?eby zyska? przewag? w rozmowie.

Pocz?tkuj?ce. Tak, tak. Niekoniecznie jest mi na r?k? t?umaczenie Ci czegokolwiek. Im mniej wiesz, tym lepiej. I, uprzedzajac zapewne Twoj? odpowied? - nie, wcal? nie my?l?, ?e ma?o wiesz.

Nie masz s?ug, powiadasz? Czyli Rasputin ju? si? rozpad?? Zabawne, powiniene? go lepiej posk?ada?. A i miejsce na przechowywanie duszy wybra? lepiej.

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2010-10-11, 19:05   

S?ug?? Hah!

Stary, dobry Rasputin by? drobnym ?arcikiem, który sp?ata?em Rosji w przyp?ywie dobrego humoru, niczym wi?cej.

Czy si? rozpad? - nie wiem, nie sprawdza?em co u niego. Powiniene? wiedzie? lepiej, o "w?adco"... W ko?cu to chyba on wywo?a? III Wojn? ?wiatow?...?

OT: A, sorry, w?a?nie sobie przypomnia?em, ?e Crowleya nie ma na Ziemi. -_-

Gadasz z lustrem, stary:D

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2010-10-11, 19:11   

Nie wiem, Alf na koniec Tajemnic II krzykn??a co? w stylu : "I teraz macie II Wojn? ?wiatow? i ogólnie rozpierducha!"

Pij? do lustra, to i gadam z lustrem. Nie tylko Ty mnie nie lubisz :P

Ciekawe, ile punktów wkurwa nabili?my sobie u Alfar.

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2010-10-11, 19:17   

III, stary, III. W czasie II to si? odbywa?a pierwsza ods?ona Tajemnic. Druga ju? po:D

A co do punktów wkurwa - nie wiem, jak Ty, ale ja si? ju? zaczynam pakowa? i spadam do Hondurasu. Mo?e tam mnie nie znajdzie ;>

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2010-10-11, 19:18   

Przed ?mierci? i Czasem nie uciekniecie spamerzy! :-P

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2010-10-11, 19:27   

Lapsus lingue, III mia?em na my?li.

Che - ja ju? profilaktycznie wszystkim wmówi?em, ?e jestem w pobliskiej Francji. Uwierzyli! A na |Antarktydzie jest ca?kiem ciep?o. Dzi? i przez 9 godzin jutra mamy tu lato.

tygrysica 
Cz?onek Noctem
(turku)Sowa

Wysłany: 2010-10-12, 11:14   

jak mozna, to tygrys by sie niesmialo dopisala do listy.

Velazkez 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2010-10-13, 16:22   

Ja chcia? prosi? bym o dopisanie je?eli da rade^^"

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2010-10-13, 20:15   

Ca?e szcz??cie, ?e taki szmat czasu jeszcze przed Wami... uf uf ^^ mia?o by? 15 osób:P

Odpowiedz do tematu