Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuj? do?wiadczoncyh graczy
Autor Wiadomość
Mithrandir_RotN 

Wysłany: 2010-06-03, 13:08   Poszukuj? do?wiadczoncyh graczy

Wi?c pomy?la?em, ?e tu napisz? :)

Szukam graczy do kilku ról w settingu fanstystycznym:

Krasnoludowie,
Najemnicy,
Knuj?ce szlachcianki,
Hobbici

Wi?cej informacji w komunikacji osobistej, np. poprzez adres mithrandir@wladca.pl

LARP trzydniowy, rozgyrwany w ?egiestowie w ramach konwentu Fornost http://fornost.com.pl/2009/

Wszystkich serdecznie zapraszam :)

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2010-06-03, 17:06   

Ja ogólnie jestem osob? leniw? je?li chodzi o szperanie :P przybli?y?by? co?? Moze wtedy by? mia? dwie ch?tne osoby.

"Never hesitate, never stop, NEVER SURRENDER "

Mithrandir_RotN 

Wysłany: 2010-06-07, 14:20   

Ja chcia?em oprotestowa?. Zaznaczy?em "powiadom gdy kto? odpowie" ale nie dosta?em ?adnego info!!

Przybli?am :P

Gra dzieje si? w najstarszym rpgowym settingu, czyli w ?wiecie Tolkiena. Ale nie jeste?my przesadnie ortodoksyjni, tyle tylko ?e prosi?bym nie traktowa? elfów tak samo jak tych z Warhammera. Jak kto? nie lubi Tolkiena, to mo?e zignorowa? smaczki, a jak kto? lubi, to ma dodatkowy bonus. To ma by? przede wszystkim podk?ad do dobrej zabawy, a nie na odwrót ;)

Rzecz dzieje si? w najmniej opisanej epoce, w najmniej opisanej okolicy. Niedaleko Rivendell (Elfowie), Morii (krasnoludy), Hobbitonu (Hobbici), Angmaru (Orkowie i inne z?o wszelako), na terenach rozpadaj?cego si? królestwa. Mamy wi?c ca?kiem ciekawy tygiel.

W wyniku wyniszczaj?cej wojny mi?dzy naszym królestwem (Rhudaur) a Angmarem (Ci ?li) okoliczne tereny s? do?? mocno spustoszone. Rodzi to spore mo?liwo?ci dla wszelkiej ma?ci kombinatorów, a rozszerzaj?ce si? ziemie niczyje a? prosz? si? o usprawnienie wszelkich nowych modeli ?ycia.

I tak: dla mi?o?ników LARPów dworskich i intryg mamy rozgrywki o w?adz? w?ród mo?nych rodzin. Dla mi?o?ników klimatycznego ?wiata mamy kolorowe (w sensie konstrukcji) postacie wszelakiej ma?ci w?drowców, krasnoludów zak?adaj?cych Mori? 2.0 czy te?... ale to ju? mo?e niespodzianka ;) Jakby kto? chcia?, to mamy nawet super-duper klimatyczne role Entów ;) Ale to tylko na zamówienie i przy odpowiednich referencjach :P

Oprócz tego Fornost to konwent 10-cio dniowy. Codziennie planowana jest jaka? gra, przewidziany jest bogaty przegl?d ?wiatów (mamy wi?c kontynuacj? wyró?nionej na Z?otych Maskach Farmy ?.L., mamy WoWa, mamy ?wiat inkwizytorów Jacka Piekary, mamy Warhammera). Do tego standardy takie jak CHLARP (aka ?wi?tynia Morgotha, wi?c pewnie b?d? królowa? czarne klimaty), turniej ?uczniczy czy regularna naparzanka na bezpieczn? bro? (jak kto? takie co? lubi).

I moje ulubione - codzienne darcie mordy przy ognisku potocznie (i cz?sto mylnie) zwane ?piewaniem ;)

Nie bardzo wiem, w którym kierunku mam przybli?a?. Wi?c mo?e poprosz? o jakie? konkretne pytania :)

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2010-06-07, 15:03   

Popraw maila w profilu, bo wróci?o do mnie deamonem. Co? z nim musi by? nie tak.
Woody Allen

Mithrandir_RotN 

Wysłany: 2010-06-08, 09:07   

dziwne, ten email raz dzia?a, a raz nie :) Zmieni?em, powinno by? lepiej.

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2010-06-08, 11:01   

A ja jestem zadowolony z uzyskanych odpowiedzi:)

"Never hesitate, never stop, NEVER SURRENDER "

Mithrandir_RotN 

Wysłany: 2010-06-11, 16:56   

Super :)

Odpowiedz do tematu