Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Alice after midnight
Autor Wiadomość
Alkazz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-11-29, 19:46   Alice after midnight

Wielkie dzi?ki Oleno za larpa. Mimo postaci która d??y?a do upadku - bawi?em si? ?wietnie :). Wystrój, stroje graczy - zszokowa?y mnie doszcz?tnie. Szkoda ?e nie mo?na pozosta? w sali na d?u?ej, pi?kne atelier fotograficzne... :)

Sam larp wyszed? bardzo, bardzo mrocznie. Mia?em poczucie ?e wszystko zaczyna si? kruszy? i d??y do absolutnej nico?ci. Gratuluj? wszystkim, stworzy? taki nastrój to nielada wyczyn:).

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-11-29, 22:52   

Hah, to teraz ja:)

W pierwszej kolejno?ci wielkie brawa dla Oleny, która sama, samiutka pomimo wszelkich przeciwno?ci losu ud?wign??a ogrom organizacyjny Alicji... to jest naprawd? mega wielki wyczyn!

Przede wszystkim chcia?am zaznaczy?, ze chyba pierwszy raz w ?yciu zrealizowa?am wszystkie swoje cele z karty postaci:) Bawi?am si? naprawd? zajebi?cie.

To by? LARP, który pozwoli? mi samodzielnie szuka? obiektów zainteresowania i odgrywa? Cheryl, która jest bajecznie bogata i mo?e robi? co jej si? ?ywnie podoba... która dojrza?a i ma zdecydowanie inne priorytety ni? wtedy kiedy by?a w niej Alicja. Zdecydowanie ta odmiana przypad?a mi do gustu.

Poza tym pomijaj?c niesamowity wystrój i klimat LARPa chcia?abym zauwa?y? jego cech? szczególn? - tam nie da si? wyj?? z roli... przynajmniej mi si? to nie udalo ani razu...

Moje szczególne podzi?kowania, pomijaj?c Olen?, która ma u mnie dobry obiadek obiecany:->

* Vel - gra?o mi si? z Panem Smithem naprawd? ?wietnie. Tak troskliwy Pan, który w ko?cu powiedzia? mi, ?e Morphea to moja córeczka... awww no scenke waln?li?my ?adn?, naprawd? ?adn?...
*Misti - najlepsza córka ever. Po prostu idea?:). Odgrywa?a? fantastycznie niewidom?, w dodatku byla? mroczna i tajemnicza. No i oczywi?cie nie mia?am prawda domy?la? si?, ?e jak we?miesz udzia? w rytuale to wszystko diabli wezm?, ale có?.. nie chcialam na to d?ugo pozwoli?. Niesamowicie mi si? z Tob? gra?o :). Fantastyczny strój... aww
* Lathea - w sumie by?a? jedyn? postaci? oprócz Wyroczni/Morphei, z któr? by?am szczera od pocz?tku do ko?ca (poza wstawka o aktorach), przezajebi?cie mi si? z Tob? gra?o tak?e. Chyba pierwszy raz nie mia?am wra?enia, ?e czaisz si?, ?eby wbic mi sztylet w plecy:D.
* Ganelon - Twoja gra jako Robala mnie absolutnie przekonala. Do momentu a? zmieni?e? swój sposób bycia (co zapali?o ?aróweczk? alfarkowi, ale jak uzna?am fabularnie nie Cheryl) by?e? dla mnie prawdziwym, ?miesznym, koszmarkiem, a do tego mia?e? fantastyczny strój. Im d?u?ej Ci? obserwowa?am tym bardziej zaczyna?am przekonywa? Cheryl do tego, ?e jest z Tob? co? nie tak. O tym, ?e to Ty odebrale? mi w?adz? w Dreamlands dowiedzia?am si? dopiero pod sam koniec gry... acz by?o godnie!
* Hedere/Aleksandra - Od nadmiaru seksapilu w Tobie kiedy? co? wybuchnie w Twojej okolicy, ale prócz tego... gra?a? po prostu oooch.. brak mi s?ów. Szkoda, ?e by?a? zbyt na?pana by móc mi towarzyszy? tak jak tego chcia?abym ;-) O stroju pisa? nie b?d?, poczekamy na zdj?cia... :->
*Paszko - Kolejna ciekawa posta?, z któr? niestety nie mia?am zbyt wielu interakcji... ale przyznam szczerze: "Pachniesz apetycznie... ?wie?ym mi?sem..." zmrozi?o mi krew w ?y?ach:) Nie by?e? taki przyjemny jak na ostatniej Alicji :(
*Alkazz - By?e? fantastycznym Ricky'm i do tego wszystkiego wygl?dale? jak Ozzy:D Zastanawiam si? ile jeszcze razy mnie zaskoczysz:-). By?e? kompletnie przegrany, ale czy ostatecznie przegrale?? Ciotka Cheryl na pewno znajdzie dla Ciebie jak?? now? zabaweczk?:->
*Vonen - By?e? naprawd? emo:D Chyba najfajniejsza kreacja ?wietlikowa na tej ods?onie;). "I tak jest obrzydliwa, wi?c tak...". Opowiedz jak umar?e? ]:->
*Che - Nie, Kapelusznik na tej ods?onie mnie nie przera?a?, nie straszy?. Nieco mnie ciekawil, ale jednak jako Cheryl mialam ju? dojrzalsze rzeczy do roboty. Mimo wszystko Czes?awie i tak nie wyobra?am sobie innego Kapelusza.
*Chester - Kot bi? absolutnie wszystko... od stroju po wczuwanie si? Chestera przed sam? gr?... ahh.. Chester by?e? i b?dziesz dla mnie ikon? tego LARPa. Jeste? najwspanialszym Kotem na ?wiecie! Szkoda, ze tak ma?o mieli?my interakcji:(
*Ada - Ty paskudna mala dziewczynko:( Strasznie ?a?uj?, ?e juz nie mo?emy si? przerzuca? wyzwiskami jak ma?e dziewczynki:) Aczkolwiek nadal by?a? paskudnie kapry?na i z?o?liwa:D
*Achu - Szkoda, ?e nie mia?y?my okazji wej?? w ?adn? d?u?sz? rozmow?, by? mo?e dowiedzia?abym si? czegos od Pani White;) Mam nadziej?, ?e zadomowisz si? w naszych Pozna?sko-Wroc?awskich grach:)))). Niestety wysz?o tak, ?e za Pani? White nie przepada?am wcze?niej, cho? teraz wydawa?a mi si? znacznie sympatyczniejsza;-)
*Ordos - Tej postaci chyba nigdy nie polubi? i to jest w?a?nie to. Ordos zawar? w postaci Gatsa wszystko to co zawiera si? w znienawidzonych przeze mnie cechach charakteru, dzi?ki temu gats jest dla mnie po prostu nie do wytrzymania i chyba taki powinien by?, h??
*Agnieszka - Paskudna, ma?a Alice, bachor kapelusznika, jak ja nienawidz? dzieci. Nawet nie wiesz jak bardzo musia?am si? wysila?, ?eby Cheryl nie próbowa?a Ci? uk?si? z zazdro?ci.. no i strój by? mor-der-czy ;)
*Krasna - Nie chce mi si? wierzy?, ze zatrudni?am cholerne marzenie senne. Mia?am tego pecha, ?e od samego pocz?tku wiedzia?am kim grasz.. i bardzo stara?am si? tego nie wykorzysta?. Tak bardzo, ?e jak ju? dowiedzialam si? fabularnie kim jestes to wypiera?am to z pod?wiadomo?ci:P Ten dekolt... :D
*Kinga - Wielkie dzi?ki za pojawienie si?:D Trafi?a? na nieco rozchodzon? ju? posta? i mialam niestety niewiele interakcji z Tob?, ale mimo wszystko uwa?am, ?e wpasowa?a? si? w klimat LARPa :)
*Grzech - Rozmowa z Twoj? postaci? by?a dla mnie chyba najbardziej zajmuj?c?, najciekawsz? cz??ci? ca?ego spotkania dla Cheryl. Dzi?ki Wyroczni wiedzia?am, ?e nie jestes tym za kogo si? podajesz, ale starsznie fajnie wciska?o mi si? bajeczki: "to nie s? dzieci, tylko aktorzy... maj? robi? klimat... wszystko opisa?am w mojej ksi??ce... jak to nie wie Pan?"
*Kaym - Do samego ko?ca by?am przekonana, ?e chcesz mnie zabi?, bo zazdro?cisz mi w?adzy sukinkocie:D. Do po?owy by?am przekonana, ze knujesz przeciwko mnie najbardziej ze wszystkich;D Najgorsze by?o jednak to, ?e nie mog?am Ci? na niczym nakry?! I ten tekst na koniec w podsumowaniach: "nie chcia?em Ci? tylko zabi?, kocha?em Ci? Ty glupia..." - bezcenny.
* Luc i Falka - Jak na pierwszego i drugiego LARPa - znów kompletne zaskoczenie jak dla mnie. Alicja zalicza si? do tych LARPów, na których ludzie przewa?nie nie?le si? skupiaj?... przygotowuj?... jak na tak "niedo?wiadczone" graczki by?y?cie ?wietne!

Chyba nikogo nie pomine?am;-)
Ponadto wielkie gratsy dla Oleny i Misti za dekoracje oraz dla Darka za zrobienie ?wietlików, faszysto!

Czekam na foty! Jo?!
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2009-11-30, 13:16, w całości zmieniany 3 razy  

Paszko 
Cz?onek Noctem
J.H.Czarny

Wysłany: 2009-11-30, 04:28   

Mnie pomin??a?, ty niedobra! :)

Ja równie? chcia?bym podzi?kowa? za gr?. Klimat powala? jak na poprzedniej ods?onie. I ciekawie by?o spojrze? na ?wiat Alicji z tej drugiej strony, kreacje postaci naprawd? robi?y wra?enie.
Z niecierpliwo?ci? czekam na zdj?cia.

No i dzi?ki za wspania?? zabaw? na afterze - dawno si? tak dobrze w Bazylu nie bawi?em.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-11-30, 08:21   

Wiedzia?am :D Ale ju? nadrobi?am mUAHAHAHahahaha

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2009-11-30, 13:06   

Te? si? czuj? pomini?ty ;-)

Dopisz? si? pó?niej!

Jedno jest pewne - by?o naprawd? godnie.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-11-30, 13:16   

Nadrobi?am:)

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-11-30, 13:32   

Jako MG, dzi?kuj? za pojawienie si? na LARPie tych graczy, którzy od pocz?tku do ko?ca deklarowali ch?? uczestnictwa. I pojawili si?.

Jako Olena dzi?kuj? za pomoc (w kwestiach technicznych czy te? duchowych), g?ównie: Misti, Alfar, Darkowi, Lathei, Paszkowi i Alkazzowi.

W przyp?ywie weny postaram si? uzupe?ni? moje refleksje.

Jeszcze raz dzi?ki.
Ostatnio zmieniony przez Olena 2009-11-30, 13:33, w całości zmieniany 1 raz  

Agnieszka 
Cz?onek Noctem
Detektyw Enid

Wysłany: 2009-11-30, 19:41   

To by? jedenz najlepszych larpów na jakich kiedykolwiek by?am. I przy okazji jeden z najbardziej zboczonych (Czedol, u?miech Kapelusznika by? po prostu straszny. Gdyby nie fakt, ?e Alice nie odczuwa?a emocji i by?a tak do niego przywi?zana, uciek?aby z krzykiem).

Dzi?kuj? wszystkim graczom, ale najbardziej Ordosowi,który naprowadzi? mnie na bardzo wa?ny trop i Ganelonowi, który mnie broni?, wszystko mi wyt?umaczy? i zachowywa? si? jak anio? stró? Alice :)

Rozmowa, która najbardziej mnie dobi?a:
Kaym (Butcher): Nie bawisz si?, dziecko?
Ja: Tylko z Kapelusznikiem.
Kaym: I jak si? z nim bawisz? Co robicie?
Ja: Ale on mi nie pozwala o tym mówi? obcym... :(

I jedno pytanie. Vonen, dlaczego przyprowadza?e? do mnie ró?nych ludzi i chcia?e?, ?eby mnie przytulali? O co w tym chodzi?o?
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka 2009-12-03, 19:50, w całości zmieniany 2 razy  

Alkazz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-12-03, 00:17   

Fotki z 'Alicji' s? do ?ci?gni?cia st?d

Fotki w 95% by Hellzen, moich jest kilka na przedzie i z ty?u :).
Pozwoli?em sobie obmaca? cz??? zdj??.

A.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-12-03, 08:03   

mrahahaha ]:->

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-12-03, 08:03   

Te guziki od kamizelki Czedola nada?y nowy sens mojemu ?yciu...

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-12-03, 08:15   

Ale ja... nie mia?em kamizelki...
Co do...

(Idzie obejrze? zdj?cia)

(wraca po obejrzeniu zdj??)

Fotografowa?e? za wysoko... -_-'
Ostatnio zmieniony przez Che 2009-12-03, 08:23, w całości zmieniany 1 raz  

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-12-03, 14:25   

A ja dzi?kuj? za to ?e LARP odby? si? o 17, a nie o 16, b?d? 15.30 jak to by?o planowane...

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-12-03, 14:33   

No opó?nienie wynika?o z tego, ?e przygotowywali?my mejkapy i inne takie do wej?cia.

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-12-03, 14:38   

Ale Alfar :} to by?o do przewidzenia... jest tak prawie za ka?dym razem :} ale mniejsza o to. Po prostu lepiej zostawi? ten temat ^^

Odpowiedz do tematu