Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
WAMPIR: REQUIEM, WILKO?AK: ODRZUCENI
Autor Wiadomość
Chester 
Cz?onek Noctem
ziieELOonY jak GOobLiIN

Wysłany: 2010-05-16, 13:30   

Jestem po lekturze Wilko?aka: Odrzuconych. To, ?e jestem niemal?e fanatycznym fanem tego systemu odstawmy na inn? pó?k?.
Znaj?c WtF zanim jeszcze go przet?umaczyli mog? powiedzie?, ?e pomimo literówek i b??dów merytorycznych, podr?cznik jest przet?umaczony bardzo fajnie. Po przejrzeniu Apokalipsy ju? nawet Strz?py i Szpony przesta?y mnie k?u? w oczy. Werewolf the Forsaken w wersji polskiej trzyma klimat.
Wida?, ?e ekipa t?umacz?ca w?o?y?a du?o wysi?ku w przet?umaczenie wielu zagadnie?, które s? nie do przet?umaczenia na nasz j?zyk. Musz? przyzna?, ?e w ok 90% przypadków jest prze?o?one trafnie.
Podr?cznik w polskiej wersji jest wydany w troch? ubo?szej wersji ni? orygina?, ale mo?na to jako? prze?y?.

Osoby, które odbi?y si? od angloj?zycznej wersji, a chcia?by by pozna? ciekawy system (BEZ nawi?za? do Apokalipsy) to mog? liczy? na fajny klimat i specyficzne potraktowanie tematu szeroko poj?tej likantropii doprawionej animizmem w ka?dym znaczeniu tego s?owa.

Czedol. Wiem, ?e nie b?dziesz si? móg? powstrzyma? od skomentowania tego posta, ale daj ludziom szanse wyrobienia w?asnego zdania na temat nowych settingów ?wiata mroku (albo chocia? tego jednego).

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2010-05-16, 21:09   

Nie mam zamiaru komentowa?.

Ja te? lubi?, jak ludzie wyrabiaj? sobie w?asn? opini?.

Ale... O co chodzi z
Cytat:
Po przejrzeniu Apokalipsy ju? nawet Strz?py i Szpony przesta?y mnie k?u? w oczy.
?

Bo tego nie zrozumia?em:>

Odpowiedz do tematu