Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapomniana Stra?nica
Autor Wiadomość
Kuba 

Wysłany: 2009-05-31, 21:42   Zapomniana Stra?nica

Cze?? Pyro?ercy! ;)

Mam zaszczyt zaprosi? Was na "Zapomnian? Stra?nic?" - wied?minowego LARP'a, który odb?dzie si? na terenie Prus Królewskich / Zakonu Krzy?ackiego / sapkowskich Gór Kaedwen... w Olsztynie, no!

Role rozchodz? si? jak ciep?e bu?eczki, za? Misiek (tata tego larpa) pracuje w pocie czo?a, co by nowe wrzuca? do pieca.

Miejsce? Olsztyn
Kiedy? 20-21.06.2009 (dwudniówka)
Gdzie mam podpisa??
larp.wiedzmin@gmail.com

Grupy z poza Olsztyna mog? liczy? na nocleg ;)

Dlaczego warto?

Miasto Olsztyn posiada jeden z najwiekszych "lasków" miejskich, gdzie przy przep?ywaj?cej rzece ?yna, w?ród malowniczego krajobrazu po?o?one s? rozbudowane drewniane forty, karczmy, wie?e stra?nicze, 'kopalnie' i inne lokacje w stylu fantasy. Teren sprawdzony przy wielu wi?kszych inicjatywach LARPowych (jak cho?by stary, poczciwy Allenstern).
Na miejsce zjedzie wielu graczy, nie tylko z samych Warmii i Mazur, pojawi? si? zakazane acz sympatyczne mordy starych wyjadaczy z innych zak?tków RP.

"A mówili: zaci?gnij si? do Imperium, poznasz ludzi, zwiedzisz galaktyk?..."

A propos werbunku, szef kuchni poleca i szuka ch?tnych do zjedzenia:

+ dowódca stra?y granicznej - jak to okre?li? MG "kobieciarz, silny, przystojny, zdeycdowany z misj?..." oh yeah, babe...
+ gwardzi?ci graniczni - ka?dy jej cz?onek posiada w?asneg questa, jak równie? jednego ogólnego dla wszystkich soldierów. Mocny team.
+ kupiec - rola dla chcacych si? wykaza? i lubi?cych duu?o kombinowa?.

+ zestaw zrób to sam - je?eli czujesz si? na si?ach, natchn??a Ci? nad ranem wena i stworzy?e? fajn? posta?, zg?o? j?, a prawdopodobnie zostanie wkr?cona w fabu??. Liczba takowych niestety ograniczona do kilku.

Willkommen!

Ostatnio zmieniony przez Kuba 2009-05-31, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-06-01, 00:06   

...jak patrz? na terminy LARPów (tego), konwentów LARPowych (np fantazjady), wyjazdów integracyjnych (ognisko ardy, hobbiton), konwentow zwyczajnych (zahcon) czy cho?by zwyk?ych imprez (festiwal urban legends) to odnosz? wra?enie, ?e tylko ja mam sesj? egzaminacyjn?...
Woody Allen

Kuba 

Wysłany: 2009-06-01, 00:37   

Wybór terminu poprzedzony by? u nas krwaw? dyskusj?. Ci??ko co? zrobi?, tak ?eby ka?demu czasowo pasowa?o. W lipcu jest Avangarda, bitwa grunwaldzka i inne imprezy/konwenty/larpy. Cz??? ludzi wyje?d?a pracowa? lub wypoczywa? za granic?. Zadecydowa?y dwie rzeczy: fundamentalne w tym wypadku blitzkriegowe tempo zrobienia LARP'a i wybór "mniejszego z?a".
Ja sam dzie? przed LARP'em dopiero ko?cz? sesj?, wi?c rozumiem ?al.
Tak czy siak: zapraszamy! :mrgreen:

Azi 

Wysłany: 2009-06-01, 22:00   

Kuba. Ja was z ca?ego, mojego paskudnego, siódemkowego serducha nienawidz? za ten termin!! A juz zw?aszcza, ?e Hardkonu w tym roku niet, i nie wiem na kiedy tego larpa monastyrowego wam mam zrobi? <obieca?am, a ja s?owa dotrzymuj?!>.

Co do terminu - sesji od roku nie posiadam, a obrony przyda?aj? si? innym. Niestety z pracy mnie nie puszcz?. Urlop mam w okolicach wrze?nia dopiero :/ Masakrator -_-

Kuba 

Wysłany: 2009-06-01, 23:49   

Azi, nie martw si? - we wrze?niu Allenstein zaserwuje jeszcze kilka larpowych kawa?ków ;) Sam zamierzam mniej wi?cej w tym okresie zrobi? monastyrowego LARP'a - zaproszenie otrzymasz na bank ;-)

Co do Hardkonu, nie b?dzie go w tym roku z przyczyn bardzo prywatnych, acz nader usprawiedlionych u jednego z organizatorów. Sam bolej?, bo mia?em na nim zrobi? larpa - niespodziank? i reaktywowa? "karton network" :-( Za rok za to b?dzie na 110%

W sprawie obiecanego nam LARP'a: czy potrzebujemy do tego od razu konwentu? 8-) Przygotuj go, a postaramy si? skombinowa? do tego lokacj? w stylu barokowej sali i dziedzi?ca na zamku olszty?skim ;) Rrrooaaarrrr!

Azi 

Wysłany: 2009-06-02, 21:25   

Dopóki nie powróc? na studia, jakakolwiek wyprawa mnie kosztuje i to s?ono. Koszta mi si? wyrównuj? dopiero jakby mi si? uda?o sko?owa? automobil, z trójosobow? eskort?. Szofera mam na miejscu, gorzej z eskort?.

Co do wrze?niowych terminów - jestem za! Wtedy zawezm? sobie urlop i pojad? :] I mog? wam wtedy poci?gn?? larpa monkowego. No i najpewniej do tego czasu uda mi si? zgarn?? jakie? przyjazne, breslauerskie duszyczki, które by raczy?y z nami ruszy? na podbój dzikich, pó?nocno-wschodnich rubie?y.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-06-03, 05:57   

Azi jakby?cie jechali przez Pozna? to daj zna? :->

Azi 

Wysłany: 2009-06-03, 09:13   

Alfiku - do Olsztyna, przez Pozna?, mimo i? tam siedz? zacni larpowicze, si? jedzie BARDZO naoko?o :]

Ju? lepiej b?dzie, jak przyjedziecie do nas, a my was porwiemy z Breslau :P

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-06-03, 09:43   

DO bani:P

Azi 

Wysłany: 2009-06-03, 10:22   

Po przestudiowaniu mapy naszego wspania?ego, pachn?ego ktn?ca lip?, kraju dosz?am do wniosku ?e dysponujemy dwiema trasami, w tym jedn? przez Pozna?. Okazuje si?, ?e nie jest to takie strasznie naooko?o, jak mi si? wydawa?o :D

Ale oznacza to dwie rzeczy - dok?adne, bezwypadkowe zaplanowanie (?adnego ?lubu, pogrzebu, przyjazdów kuzynów, itp.), i dorzucenie si? do kosztów transportu zwanego Skodolotem (vel Felci?). Do wrze?nia troch? casu jest, a my - a w szczególno?ci Martini - jeste?my uczleni na wystawianie nas do wiatru, zmiany planów i tym podobne bajery.

Kuba - zarzucisz terminem, a zwalimy wam si? tak radnosn? gromadk? na g?ow?, ?e hej :]

Kuba 

Wysłany: 2009-06-03, 11:59   

Jak dla mnie to mo?ecie nawet poduszkowcem :-D Co do wrze?niowych larpów, poinformuj? jeszcze co, jak i kiedy dok?adnie ;-)

Tymczasem ewentualnych ch?tnych na "Zapomnian? Stra?nic?" (idiotyczna nazwa :-P ) prosz? o jak najszybsze zg?aszanie si? - larp za nieca?e 3 tygodnie!

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-06-03, 12:01   

Sugerujesz, ze technodwarfs jest lepsza? :P

Kuba 

Wysłany: 2009-06-03, 12:17   

Ja chcia?em ?eby przesz?o "Strza?? i kilofem" albo "Wiruj?ce ostrza 7: zagubione insygnia" ... Misiek si? zagalopowa? i "techno dwarfs" uzna? za jeden z moich sugerowanych tytu?ów. A mroczne techno-krasnoludy b?d? jako totali iwil filmik >:))) Niech no tylko kamer? dorw?...

Odpowiedz do tematu