Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Warhammer Online: Age of Reckoning
Autor Wiadomość
Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2009-04-11, 10:48   Warhammer Online: Age of Reckoning

Witajcie.
kilku moich znajomych pyka sobie od czasu do czasu w Wara, przy okazji mocno go chwal?c.
Czy kto? u nas na Noctem gra w ta produkcj? i mo?e powiedzie? co? wi?cej?
Pozd
Tower

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-04-11, 11:29   

Ja gra?em, owszem bardzo fajna gra, dobrze zrobiona, nawet ?wiatu przedstawionemu zdarza si? trzyma? czasem klimat m?otka, ale nie mo?na zapomina?, ?e ca?y czas jest to MMORPG, czyli nastawiony na: zabij, zdob?d? XP, a potem zabij kogo? innego, zdob?d? przedmiot, zabij (niezale?nie czy moba, czy innego gracza), a i nie zapomnij o zabijaniu.

Najwi?ksz? frajd? daj? tzw. public quests, wykonywanie wspólnie przez kilku(nastu) graczy, do których ka?dy mo?e si? do??czy? oraz misje pvp na ró?nych arenach, w trakcie których najwa?niejsze jest wykonywanie warunków zwyci?stwa, a nie t?pe nawalanie po przeciwnikach.

Generalnie, WAR jest bardzo ciekaw? pozycj?, wart? przetestowania. A co bardziej dok?adnych informacji, zg?o? si? do Alkhaara.

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2009-05-02, 14:24   

Co prawda w porównaniu z Alkhaarem to wogóle nie gram. Aczkolwiek. My z bracholem od czasu do czasu ?upiemy w giere. Jest dobrze zrobiona. I dobrze dopracowana. Z ka?dym patchem jest coraz lepsza. Trzeba przyzna? ze chwilowo WoW jeszcze jest od niej lepszy, ale to tylko dlatego ?e wow na rynku juz jest ponad 4 - 5 lat.. Nie pami?tam dok?adnie ile. Tak czy inaczej jest du?o d?u?ej i wypu?ci? ju? dwa dodatki wi?c nie ma co porównywa?. Gra ma klimat Wara oddany ca?kiem nie?le. Jedyne minusy jakie ja mam to monotonnia krajobrazów. Wszystko jest szare bure i ponure. Ja wiem ?e tak powinno by? i wogóle, ale uwa?am ?e gra na tym do?? mocno cierpi. Bo lokacje a? tak si? od siebie nie ró?ni?. a powinny. Dodatkowo ?wiat jest ma?y a serwery nie s? przystosowane do olbrzymiej liczby graczy. Przy pe?nym serwerze gra tnie jak pojebana. I nie jest to wina sprz?tu ( bo gry takie jak Gears of War 2, Drakensang, DoW2 chodz? mi na high jak przecinak), ani ??cza (2Mb to wystarczaj?co ?eby ?miga? po Lineage 2 czy WoWie) tylko faktu ?e serwery s? zbyt s?ab? ?eby uci?gn?? to wszystko. Fajna jest ró?norodno?? postaci której zupe?nie nie by?o i nie ma w WoWie. Ale mankamentem jest Crafting który w WARze jest totalnie udupiony. To tak ogólnie. Jak masz jakie? konkretne pytania to ch?tnie odpowiem. Ja ogólnie gr? polecam. Aczkolwiek je?li nie masz wolnego czasu lub studia wymagaj?ce nauki to zastanów si? czy warto wydawa? 55 z?ociszy miesi?cznie za pare godziny gry.

pzdr
Dareth

"Never hesitate, never stop, NEVER SURRENDER "

Odpowiedz do tematu