Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia po VII ods?onie
Autor Wiadomość
Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-05-17, 01:05   Wra?enia po VII ods?onie

Standardowo, gdy wróci?am z afterka - zak?adam temat. Ludzie jeszcze si? bawi?. A do was standardowe pytania: jak si? podobalo, co na plus, co na minus, jakie? scenki ciekawe, kwiatki:D? zdj?cia?!;)
Woody Allen

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2009-05-17, 02:13   

Ogólnie miodzio. Fajny motyw T.o.w.e.r'a. Rawnos te? swoje na psoci?. Jedynie co to jestem wkuty ?e moja posta? sko?czy?a tak jak sko?czy?a. I ?e motyw z arabem spe?z praktycznie na niczym bo ksi??na by?a na smyczy Helzena i przez to ca?y plan ch*j strzeli?. A no i dodatkowo wywi?zanie si? z moich celów te? posz?o si? **ba? bo moja posta? jak wy?ej napisa?em, sko?czy?a w taki a nie inny sposób na 2 godziny przed ko?cem larpa.

P.S.
Graty dla Rawnosa za PD za ods?one

"Never hesitate, never stop, NEVER SURRENDER "

Paszko 
Cz?onek Noctem
J.H.Czarny

Wysłany: 2009-05-17, 02:31   

A ja dawno po ?adnym LARPie nie by?em tak wyczerpany. Jako gracz i pewnie jako posta?. Dzia?o si? strasznie du?o - to na plus. Dla JHC dzia?o si? za du?o, ci??ko wszystko by?o ogarnia? - to na minus personalnie. Ale generalnie Ods?ona bardzo pozytywna - nie wiem, czy znajdzie si? ktokolwiek, kto si? nudzi?.

Wracam do knucia mi?dzydramowego - tam jest spokojniej ;)

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-05-17, 02:42   

Fakt, ?e du?o by?o do roboty. Fakt, ?e dzia?o si? sporo.

Ale jak zazwyczaj narzekam, ?e nie by?em w stanie by? w dwudziestu miejscach na raz, tak na tej ods?onie jako? wszystko sz?o g?adko, dawa?o rad? nad??y? i ogólnie by?o pozytywnie.

Sceny na ods?onie by?y fajne i zdarzy?o si? naprawd? przyjemnych graczowych zagrywek i grania jako takiego. (szkoda, ?e scena z prysznicami nie wysz?a, jak na to zas?ugiwa?a, s?dzi?em, ?e b?dzie wi?cej wrzasków, krzyków i oburzenia...)

By?o nieco m?cz?co i by?o du?o latania.

(Paszko - przyzwyczaisz si?. Taki urok stanowisk. NIGDY nie masz na nic czasu... I wszyscy chc? Ci? teraz, zaraz, natychmiast:>)

Zgrzytów si? par? pojawi?o mechanicznych, mi?dzy innymi odno?nie rozeznania, które dyski s? wyczuwalne, a które nie, ró?nicy, mi?dzy wiedz? gracza, a postaci, tudzie? scen masowych rozrób... Ale ogólnie bardzo nie psu?y sytuacji.

...I nawet eMGinie by?y zawsze, gdy by?y potrzebne, nigdy ich nie brakowa?o. Innymi s?owy, najwyra?niej wszyscy na ods?onie zapierdalali na najwy?szych, lub bliskich najwy?szym, obrotach.

Dzi?ki wszystkim graczom i eMGiniom za ods?on?.

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2009-05-17, 02:45   

U mnie tak

za du?o ludzi
za du?o ludzi
i za w?skie przej?cia.
...
Jednak gra?o mi si? bardzo przyjemnie
i poza jednym motywem gdzie zosta?em odkryty jak dziecko
uda?o mi si? to wszystko ?adnie ugada? pojedynczo i w spokoju w oddzielnych salach

naprawd? nie rozumiem czemu z nich nie korzystali?cie

Ze swojej strony mog? wtr?ci? tylko tekst - jestem telefonem.....
i nie bójcie sie, mam darmowe minuty, jestem na taryfie nocnej

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-05-17, 03:22   

Jedno s?owo: ZAJEBI?CIE. ?wietna ods?ona. Czedol ma racj?, wszyscy jechali na maksymalnych obrotach przez ca?y czas. Ci?gle si? co? dzia?o i to wsz?dzie. (Nie tylko postacie na stanowiskach musia?y biega? ;-) ).

Tu Royer wykrzykuj?cy, ?e odchodzi z Camarilli, tam Ksi??na wchodz?ca nieco "dziwna" w towarzystwie MaXa, Ravnos, którego by?o wsz?dzie pe?no, i który raz po raz próbowa? podebra? niektórym zawarto?? ich kieszeni. Nate, a obieca?e?, ?e nie b?dziesz krad?. :-P Wiecznie biegaj?cy Szeryf.

Dzia?o si? i to naprawd? bardzo, ale to bardzo du?o. I naprawd? miejscami ci??ko by?o to ogarn??. Ods?ona jak najbardziej in plus. Chyba najlepsza jak? mia?em okazje dot?d odgrywa?, a na pewno taka, na której mia?em najwi?cej do roboty. Od pocz?tku do samego ko?ca, nie mia?em ani chwili na nud? w?a?nie ten fakt najbardziej mi si? podoba?. :-D

P.S. Rozmowy Williama z Toy - bezcenne. Wielkie dzi?ki za nie. ;-)

Azi 

Wysłany: 2009-05-17, 10:06   

Nie ma sprawy, zawsze do us?ug ^^. BTW - omal do nich nie dosz?o, bo CA?Y czas co? si? dzia?o i nie mo?am wyci?gn?? tych kilku chwil, ?eby si? z Panem Norroyem porozumie?.

Co do maksymalnych obrotów - ano, zgadzam si?. Sto procent normy zosta?o wyrobione. Ciekawe mnie, czy uda si? wyci?gn?? taki "odsetek" na nast?pnych ods?onach.

Podzi?kowania id? do:
Kayma - za przeurocze, i stanowczo za krótkie rozmowy Willama Norroya z Toy
Martiniego - no to teraz pani Aineel ma problem, a ja, jako najlepsiejsza kumpela APeTa go wespr? w jego afekcie XD
Dla Krisa, Inki, i pozosta?ych graczy odgrywaj?cych sfor? Uriela - no to mam wreszcie co robi? :]
Z przytupem, kulami ognia, p?on?cymi kielichami - dla Nathanaela, za jego Ravnosa. Wzbudzasz we mnie najni?sze z mo?liwych instynkty - macierzy?skie.
I ostateczne, dla Kane'a - dzi?ki za gr?, za wspólne brujahowanie, i lo?e szydery za ka?dym razem, gdy by?e? na ods?onach. Klan Brujah bez Royera ju? nie b?dzie taki sam. Raz jeszcze - dzi?ki :]

Slide 

Wysłany: 2009-05-17, 12:29   

By?o MEGA HIPER UBER COOL :D tak bardzo mi si? podoba?o, ?e dzisiaj z ch?cia bym poszed? na kolejn? tak? ods?on?. Mia?em tyle do roboty, ?e czasami zapomina?em o czym mówi?em na pocz?tku albo z kim mia?em si? spotka?. Ja musz? powiedzie?, ?e Kris w nowym stroju by? the best wszystkie akcje jakie mieli?my wspólnie, cz??ci z nich nie widzieli?cie by?y najlepszymi jakie mieli?my do tej pory na larpie. Druga sprawa podoba?o mi si? jak wychodz? i widz? Krisa w okularkach z t? powa?na min? i powolnym, ale konkretnym odpowiadaniem. Super :!: ?a?uj?, ?e w tym wszystkim nie zd??y?em na wi?cej rozmów z przedstawicielami Camy (Azi chyba b?dziemy musieli popisa? PW ;D co Ty na to?) AAaaaa zapomnia?bym akcja Goliat uciekaj?cy, a raczej bawi?cy si? w kotka i myszke z Royerem ;D i moja ucieczka do pomieszczenia, w którym siedzi Sabat w pe?nej powadze przyjmowali nowego wampira w mie?cie (Xarin ?wietnie odegra?e? przybycie :D) Goliat wpada szybkim krokiem siada: "Jakby Royer si? o mnie pyta? mnie tu nie ma" :D a pó?niej 15 minutowy monolog :D Ju? b?d? ko?czy?, bo bym móg? tyle napisa? o wczorajszym larpie, ?e siedzia?bym do wieczora :D
Co do aftera to ja chc? tylko domówki! Mysterio dzi?ki za zaproszenie! Na pewno wpadniemy na after after party ;D

The best of Goliat:
"Akerman ja to wiem, ?e Ty to kwiatek starszyzna rodu, wiek chrystusowy, ale pu?? ju? naszego kolege"
"Akerman! Jest ok! Czapeczka jest zajebista! Giovianni ma zajebisty garnitur! A torreadorzy z Camarilli pisz? chujow? poezj? dopóki nie przypierdol? w?adka!"
:mrgreen:

Xarin 

Wysłany: 2009-05-17, 13:24   

Przyznam, ?e mnie troch? trudno by?o odnale?? si? w tym zgie?ku, g?ównie dlatego, ?e jako nowy gracz nie mia?em jaki? wi?kszych powi?za? z któr?kolwiek z postaci. Mimo wszystko uda?o si? zawrze? kilka "ciekawych" znajomo?ci (konwersacja z profesorem na temat matematyki w praktyce i teorii by?a naprawd? interesuj?ca ;-) ). Co do technicznej strony LARPa osobi?cie nie mam zastrze?e?, poniewa? i tak nie wykonywa?em ?adnych dzia?a?, do których potrzebna by?aby pomoc MG ;-) . Jedyne, co strasznie rzuca si? w oczy, to sytuacja, gdy co? si? dzieje i nagle wszyscy zwalaj? si? do pomieszczenia, mimo, ?e a) zaj?ci s? innymi wa?nymi sprawami b) nie ma mo?liwo?ci, by si? znale?li w tym samym czasie w danym miejscu. Najbardziej podoba?y mi si? oczywi?cie rozmowy w mniejszym gronie w osobnych pomieszczeniach, gdzie nie by?o zgie?ku oraz... "wola?erka" :mrgreen: .

Ps: Za swój osobisty sukces uwa?am, ?e jeszcze nie dosta?em wpieprz od arcybiskupa :mrgreen: . Aha... tak swoj? drog?, to my w Sabacie mamy jakie? rytua?y? (zainteresowani wiedz? o ci chodzi ;-) ).
Ostatnio zmieniony przez Xarin 2009-05-17, 13:37, w całości zmieniany 1 raz  

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2009-05-17, 18:29   

skaczemy przez poduszki xD

"Never hesitate, never stop, NEVER SURRENDER "

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-05-17, 19:42   

Niestety nie skomentuje.... nie zrobi?am na LARPie nic... XD i to... nie dlatego, ?e 1) nie mia?am jak 2) nie mia?am mo?liwo?ci 3) nie chcia?o mi si?.. .bo i 1 2 3 by?y w moim zasi?gu.. ale wszystko posz?o si? je.... jak to uj?? Dareth. I naprawd?.... pu?ci?y mi nerwy jako graczowi :} wi?c nie mam zdania o LARPie bo jedyne co pami?tam to plecy Uriela.

Nathanael 
Ravnos

Wysłany: 2009-05-17, 21:33   

Je?li mam by? szczery to na larpie nie zrobi?em nic konstruktywnego, ale... i tak bawi?em si? zajebi?cie. Dlaczego? Bo wydaje mi si?, ?e nareszcie zachowywa?em si? jak na Ravnosa przysta?o. I pomimo faktu, ?e mój raport b?dzie chyba do?? sk?py, to i tak dzi?kuj? wszystkim za dobr? zabaw?. I za PeDeka. To naprawd? wiele dla mnie znaczy :mrgreen:

Z weselszych sytuacji?

Pan Aaron podchodzi do Nata i rzecze:
- Ty durniu, okrada?e? tego i tego?
- No
- To teraz krzycz najg?o?niej jak mo?esz (i chwyta go za gard?o)
- ee? co?
- No krzycz (przez z?by, po czym wrzeszczy) Przysi?gnij, ?e nigdy wi?cej nie b?dziesz krad?
- Przysi?gam, panie Aaronie, przysi?gaaaaaam...

Po kolejnej nieudanej próbie kradzie?y kieszonkowej, Nate zosta? przyci?ni?ty do ?ciany. Widz?c w pobli?u ksi??n?? zacz?? pochlipywa?\
- Ksi?????nooo, ten facet mnie bije...
Ksi??na spojrza?a na mnie, potem na niego, potem na Toy i w ko?cu rzuci?a mimochodem:
- Toy za?atw go, nie b?dzie nam maskotki poniewiera?...

No i mój text na ko?cu: "Nie b?d? nast?pnym razem nic mówi?, bo k?amstwo to te? naruszenie wolno?ci osobistej".

Sytuacji jeszcze sporo by?o, ale nie pami?tam :P Jak se przypomne, dam zna?

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-05-18, 07:55   

No to jedziemy :)

Co do LARP'a:

Nowy strój Uriela - niestety przez zawirowania pogodowo czasowe nie by?em w stanie wyko?czy? stroju. Niemniej ogólny zamys? zosta? ukazany. Dzi?ki wielkie dla Hellzena za u?yczenie pieszczochów, obro?y i ogólnie za pomoc :)

Pomieszczenie - ods?ona wspólna bardzo ucierpia?a przez EMPIK. Niestety to nie jest miejsce na takie ods?ony, ale wiadomo nie by?o innej opcji.

Teleportacja - chyba najwi?ksza u?omno?? LARPów w Noctem. W jednej chwili pojawiaj? si? wszyscy gracze. No, ale o tym ju? dyskutowali?my i nie ma sensu dalej tego robi?, tylko popracowa? nad tym.

Co do samej gry to by?o ca?kiem ciekawie. Tego dnia statystyka by?a po mojej stronie tyle udanych rzutów co tego dnia to nie mia?em przez pozosta?e ods?ony razem wzi?te :D

Dareth niestety wysz?o jak wysz?o, ka?dy ma swoje cele i za?o?enia na LARP'a.

After - ju? dawno nie by?o tak udanego aftera jak ten.

Jak znajd? chwil? dopisz? co? jeszcze.

Azi 

Wysłany: 2009-05-18, 11:41   

A w?a?nie :D Podzi?kowania dla Uriela za zaatakowanie Toy fizycznie - wreszcie kto? ma jaja, i nie u?ywa tylko "mentali" :D

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-05-18, 11:50   

Bo nie b?dziesz do moich pi?knych pa? ze sfory strzela? :P

PS. a Goliat? XD on raczej mentali te? nie u?ywa xD

Odpowiedz do tematu