Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
XF-001
Autor Wiadomość
Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-05-06, 09:32   XF-001

XF-001

Opuszczona stacja kosmiczna w odleg?ym zak?tku kosmosu staje si? polem bitwy pomi?dzy rz?dowymi ?o?nierzami, a lud?mi chciwej Korporacji. W wir tajemniczych wydarze? przypadkowo zostaje wci?gni?ta grupa rozbitków. Nikt nie przypuszcza, ?e wkrótce rozpocznie si? prawdziwa walka o w?asne ?ycie...

Liczba miejsc: 15 miejsc

Miejsce i czas:LARP odb?dzie si? 23.05.09 prawdopodobnie w klubie Kopernika przy ulicy Galileusza 8, start 13.00

Prowadz?cy: Krystian "Kris" Janiszewski, ?ukasz "Slide" Janiszewski

Gracze:
- Inque
- Paszko
- Tower
- Koza
- Azrael
- Vel
- Esune
- Hinata-senpai
- Kane
- Kaym
- Dareth

Postacie:

Si?y rz?dowe:

Gracz: Vel
Imi?: Peter/Sara
Nazwisko: Larnoc
Przynale?no??: Rz?d
Zawód: ?o?nierz

Dowodzi zmian?, która przyby?a na stacj? kosmiczn?. Jest odpowiedzialny/a za ludzi z którymi przylecia?. Wykazuje si? bardzo dobrymi zdolno?ciami przywódczymi.

Gracz: Kane
Imi?: John/Claire
Nazwisko: Hilderson

Do?wiadczony ?o?nierz bior?cy udzia? w wielu akcjach zarówno tych oficjalnych jak i tajnych. Niestety tego typu misje nios? za sob? pewne konsekwencje...

Imi?: Stephen/Agatha
Nazwisko: Paterson
Zawód: Medyk

Do?wiadczony medyk wojskowy, który lata chwa?y ma ju? za sob?. Kiedy jest ju? sk?onny uwierzy?, ?e to koniec jego kariery dostaje przydzia? do tajnej misji.

Imi?: Greg/Ashley
Nazwisko: Philson
Zawód: Informatyk/??czno?ciowiec

Pracuje dla rz?du od niedawna. W ostatniej chwili zaj?? miejsce swego niedosz?ego konkurenta. Je?eli chodzi o komputery to nie ma przed nim tajemnic.

Korporacja:

Gracz: Charzynka
Imi?: Trevor/Jill
Nazwisko: Boil
Przynale?no??: Korporacja
Zawód: Genetyk

Specjalista z zakresu genetyki. Kiedy? pracowa? dla rz?du, ale dopiero Korporacja da?a mu wi?ksze mo?liwo?ci i woln? r?k? w jego badaniach. Powiadaj?, ?e zosta? wydalony z rz?dowej organizacji za przekroczenie uprawnie? i ?amanie norm bezpiecze?stwa.

Gracz: Hinata-senpai
Imi?: Thomas/Betty
Nazwisko: Kiffer
Przynale?no??: Korporacja
Zawód: ?o?nierz korporacyjny

Najemnik pracuj?cy dla Korporacji. Osobisty ochroniarz Trevora/Jill Boil. Jeden z tych ludzi, którzy za wszelk? cen? wykonuj? powierzone im zadania.

Imi?: Matthew/Anna
Nazwisko: Cortens
Przynale?no??: nieznane
Zawód: Przewodnik

Pilot zajmuj?cy si? dostarczaniem ludzi w miejsca niedost?pne, potrafi?cy pozosta? poza zasi?giem radarów. Wynaj?ty przez Korporacj?.

Rozbitkowie:

Gracz: Azrael
Imi?: Nikolaj/Nina
Nazwisko: Kuzniecow
Przynale?no??: Rozbitkowie
Zawód: Mechanik

Nazywany/a przez przyjació? Z?ot? R?czk?. Nie ma dla niego urz?dzenia, którego nie da si? naprawi?. Uczestniczy w wyprawie na planet? Caspius.

Imi?: Harry
Nazwisko: Benson
Zawód: Pilot

Pilot wyrzucony z wojska za ?amanie norm bezpiecze?stwa obecnie oferuje swoje us?ugi za grub? gotówk?. Uczestniczy w wyprawie na planet? Caspius.

Gracz: Inque
Imi?: Veronica
Nazwisko: Moris
Zawód: nieznany

M?oda i atrakcyjna kobieta, która wie jak korzysta? ze swoich wdzi?ków by osi?gn?? swoje cele. Przy niej ci??ko jest skoncentrowa? si? m??czyzn?. Uczestniczy w wyprawie na planet? Caspius.

Stacja kosmiczna:

Gracz: Paszko
Imi?: Matt/Elena
Nazwisko: Haris

Straci? pami?? w czasie zdarzenia, jakie mia?o miejsce na stacji kosmicznej. Niewiele pami?ta.

Gracz: Nathanael
Imi?: Igor/Svetlana
Nazwisko: Ivanowicz
Zawód: Geolog

Przebywaj?cy na stacji kosmicznej od samego pocz?tku. Uczestniczy? we wszystkich wydarzeniach, jakie mia?y tam miejsce. Oczekuje na przybycia nowej zmiany.

Gracz: Kaym
Imi?: Agatha/Alex
Nazwisko: Leeman
Zawód: Cywilny urz?dnik administracyjny

Pracownik stacji kosmicznej odpowiedzialny za papierkow? robot?. Je?eli kto? ma problem z procedurami udaje si? bezpo?rednio do niego.

Gracz: Olena
Imi?: Johan/Jenny
Nazwisko: Decon
Zawód: Sanitariusz

Nikt z ekipy medycznej nie wykazuje si? takimi po?wi?ceniem dla ratowania ludzkiego ?ycia jak Johan/Jenny Decon. Dodatkowo jest to osoba, która w dowolnych warunkach bez u?ycia apteczki jest w stanie skutecznie improwizowa?.

Gracz: Dareth
Imi?: Peter/Petra
Nazwisko: Merqurie
Zawód: Chemik

Przebywaj?cy w areszcie naukowiec. Podejrzewany o zabójstwo dwóch kolegów z zespo?u badawczego.
Ostatnio zmieniony przez Kris 2009-05-20, 07:21, w całości zmieniany 22 razy  

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-05-06, 09:56   

To jest w t? niedziel?? Ja si? zg?aszam, ale nie chc? gra? ju? dziewczynki XD i e.... nie wiem czy mia?am co? robi? w niedziele... wi?c to tak nie na 100%.... ale mam luk? w pami?ci O_o

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-05-06, 10:04   

Inque napisał/a:
To jest w t? niedziel?? Ja si? zg?aszam, ale nie chc? gra? ju? dziewczynki XD i e.... nie wiem czy mia?am co? robi? w niedziele... wi?c to tak nie na 100%.... ale mam luk? w pami?ci O_o

Nie martw si? ja ju? mam dla Ciebie zaj?cie na niedziele :P pomo?esz z dekoracjami :D

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-05-06, 09:58   

Z tego co jest w harmonogramie to LARP ma miejsce w sobot? 23.05. ;-)

Paszko 
Cz?onek Noctem
J.H.Czarny

Wysłany: 2009-05-06, 10:24   

Ja reflektuj?. I jakby co, przynios? lampk?.

Slide 

Wysłany: 2009-05-06, 11:04   

Dlaczego ja o niczym nie wiem?

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-05-06, 11:06   

Slide napisał/a:
Dlaczego ja o niczym nie wiem?

Hmm mo?e dlatego, ?e Ci to umkn??o? Nie pami?tasz jak pokazywa?em Ci harmonogram ?

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-05-06, 11:07   

Jeste?cie s?odkim rodze?stwem ^_^

Slide 

Wysłany: 2009-05-06, 11:11   

Tak. Tylko wtedy te? o niczym nie wiedzia?e?. Jestem zdania, ?e najpierw przyda?oby si? dopracowa? niedoci?gni?cie larpa i usystematyzowa? wiedz? graczy i fabu??. Spoko, mog? próbowa? to z Tob? zrobi?, ale poj?cia nie mam czy uda mi si? by? na samym larpie.

W ka?dym b?d? razie wydaj? mi si?, ?e jest mimo wszystko troch? do dopracowania i mam nadzieje, ?e zd??ymy.
Ostatnio zmieniony przez Slide 2009-05-06, 11:16, w całości zmieniany 2 razy  

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-05-06, 11:12   

Slide napisał/a:
Tak. Tylko wtedy te? o niczym nie wiedzia?e?. Jestem zdania, ?e najpierw przyda?oby si? dopracowa? niedoci?gni?cie larpa i usystematyzowa? wiedz? graczy i fabu??. Spoko, mog? próbowa? to z Tob? zrobi?, ale poj?cia nie mam czy uda mi si? by? na samym larpie.

Nie bój ?aby starszy brat przerabia go w pracy :P zreszt? dzi?asz na nasza niekorzy?? :P a mieli?my by? tacy zajebi?ci :D

Slide 

Wysłany: 2009-05-06, 11:17   

Eh... nie lubi? dopasowywa? si? pod termin, ale spoko. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ju? co? przerobi?e?? Daj mi PW co i jak.

Slide 

Wysłany: 2009-05-06, 11:43   

Kris tylko czy Inque nie zna ju? fabu?y? B?dzie gra?a t? sam? postaci?? Po pocz?tkowych obawach stwierdzam, ?e uda nam si? :P

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-05-06, 11:44   

No, tak ma by?;)

Xarin 

Wysłany: 2009-05-06, 12:41   

Co do terminu, to XF jest w ko?cu w t? niedziel? (10 maja), przysz?? (17 maja) czy za dwa tygodnie (24 maja)? W ka?dym razie oczywi?cie je?eli mog?, to chcia?bym zagra?, tylko nie wiem, czy mog? ;-) . I ewentualnie kim mia?bym gra???? T? sam? postaci?, czy mo?e, tak, jak mówi?e? wcze?niej jakim? NPCem. Btw. nic nie stoi na przeszkodzie, abym uda?, ?e nie znam fabu?y ^^

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-05-06, 12:45   

Co do daty prosz? czyta? dok?adniej :P co do Ciebie Xarin to pomy?limy z bratem co z Tob? zrobi? :)

Odpowiedz do tematu