Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia po VI ods?onie
Autor Wiadomość
Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-04-18, 19:43   Wra?enia po VI ods?onie

Hej,

Czekamy na wasze komentarze, sugestie, wspominki z szóstych ods?on. Ju? jeste?my po pierwszej z dwóch - sabatniczej. Jak zwykle sporo akcji.

Jak wam si? podoba?o?
Sugestie?
Krytyka?
Kwiatki?
Pochwa?y?

PD od publiczno?ci dosta? Slide:). Brawa:).
Woody Allen

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-04-18, 20:15   

Na szybko zanim wyjd? do sklepu:

- Slide zdewastowa? mnie swoj? postaci?. Mia?em problemy z utrzymaniem powagi.
- Hellzen i jego histeryczny ?miech i teksty do biskupa: "On patrzy na Ciebie" No i najwa??iejsze nowy cz?onek sabatu D?ORD? xD

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-04-18, 20:18   

Widz?, ?e drugi (mia?em by? pierwszy, ale Kris mnie chwil? wyprzedzi?), wi?c zaczynaj?c:

Bardzo fajna i ?adna sala, a korytarze czy?ciutkie jak w szpitalu, niemal si? ?wieci?y od sterylno?ci.

Niestety by?a to najkrótsza i chyba najmniej klimatyczna ods?ona w jakiej mia?em okazje bra? udzia?, ale to ju? tylko i wy??cznie nasza, graczy wina. I nie mam na my?li pocz?tku spotkania, potem si? wszystko jako? tak "rozlaz?o" Zupe?nie nie dopisa?a nam frekwencja, zabrak?o naprawd? sporo osób, wi?c Sabat sprawia? wra?enie "biednej" i zgn?bionej, a ju? na pewno przetrzebionej mini-koterii.

Co do kwiatków i pochwa?. Jednym wielkim kwiatkiem by?a kreacja postaci przez Slide'a. Naprawd? wyrazy szacunku, robi?e? to ?wietnie, by?e? bezkonkurencyjny i w pe?ni zas?u?y?e? na PD-ka.

Podsumowuj?c, pomimo tej ?y?eczki dziegciu, nadal pozostaje ca?a beczka miodu, mimo wszystko ods?on? oceniam in plus, tak?e dlatego, ?e moja posta? prze?y?a, cho? nie by?o to 100% pewne. ;-)

P.S. George "zo?nowa?" :-P Sabat. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Kaym 2009-04-19, 14:06, w całości zmieniany 1 raz  

Urlem Larsbatae 
cest la vie!

Wysłany: 2009-04-18, 22:50   

By?o super!
Slide powali? na kolana wszystkich! :D Ten ob??kany wytrzeszcz.... XD
My?l?, ?e na pochwa?? (i to jak?!) zas?u?y? równie? Hellzen i jego prawa r?czka! :D Tak btw. zak?adam kó?ko religijne pod wezwaniem prawej r?ki Hellzena XD To mój BÓG! XD
Brawa dla Ordosa za...no...przynajmniej usilne próby zachowania powagi w obecno?ci Goliata i Hellzena :D
Fajna te? by?a akcja zg?adzenia Babela, tylko cholernie d?ugo to trwa?o...
Ale poza tym fajnie :)

Hellzen 
?wietlikowy Faszysta

Wysłany: 2009-04-18, 23:06   Moje prywatne opinie...

Ta ods?ona na pewno przejdzie do kanonu AM/Noctem, jako jedna z tych "dziwniejszych". Pocz?tkowa walka by?a jak zwykle przykrym elementem larpa, przykrym, ale niestety koniecznym i mimo szczerych ch?ci nie da?o sie jej szybko obej??. Ilo?? kwiatków podczas niej serwowancyh by?a doprawdy powalaj?ca.

Popimo, ?e ods?ona by?a krótka (na pewno najkrótsza z ods?on na których mog?em uczestniczy?), jednak pomimo pozornego ba?aganu okaza?a si? ca?kiem owocna. Mo?na na nije wyró?ni? kilka znacznych sukcesów. Najwiekszym jak dla mnie, by?a wybitna przemiana osobowa postaci Slide'a. Sklecona na poczekaniu (cho? starannie przemy?lana) koncepcja, jak wida?, okaza?a si? sukcesem. Dodatkowo umiej?tne jej odgrywanie i szale?cza odwaga w postawie szokowa?a nie tylko mnie, ale te? MaX'a. Wielkie gratulacje i jestem totalnie zachwycony, ?e PD'k od publiczno?ci trafi? w?asnie do niego (jak dla mnie ta subtelna nagoroda zosta?a w?asnie dla takich chwil stworzona).

Za swój osobisty sukces uwa?am, to ?e "zniszczy?em" co najmniej jednego misia i kilku graczy postaci? George'a. Doceniam wasze starania w zachowaniu powagi na ods?onie, ja przynajmniej nie musia?em si? na to sili? :mrgreen:

Braki osobowe da?o sie odczu? jak nigdy. Ods?ona jak najbardziej na plus, ale bywa?em na znacznie leszych i licz?, ?e nastepne po prostu lepsze b?d?. Dzi?kuj?.

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-04-20, 10:21   

Wow ale wra?e?... nie nad??am czyta?... swoje napisz? jak wróc? do domu.

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-04-20, 10:49   

Mia?a miejsce ods?ona Camarilli. Uda?o mi si? na niej pogra?:). Dla odmiany - ta ods?ona mia?a after. Nawet cz??? sabatników si? na nim pojawi?a;).
Woody Allen

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-04-20, 10:59   

I cz??? zosta?a pogryziona przez Ksi??n? xD

Dobra to napisz? co? od siebie. Najpierw ods?ona Sabatu.

By?a dziwna, pocz?tkowa walka zabi?a wszystko, czekanie ponad godzin? na LARPA by?o irytuj?ce i bezsensowne. Klimat, klimatem, ale nie kosztem takie obsuwy i ogl?dania wymiany kart. Wcze?niej si? takie akcje robi i potem to odgrywa. Kolejne dwie godziny min??y szybko i sam nie wiem jak to okre?li?. Ca?o?? dewastowa? psychicznie Slide i Hellzen z Georgem :D. Chcia?em by wej?cie z postaci? Inque by?o klimatyczne i w sumie nie mam bladego poj?cia jak to wypad?o i jak podoba? si? jej nowy IMAGE :P. Troch? wspólnych ustale? i nagle wszyscy z nastawieniem, ?e to koniec larpa po prostu to uci?li i nie by?o mo?liwo?ci pogadania w Sforze itp.

Ogólnie pozytywnie dzi?ki wspomnianym ju? ?wirom Slide’owi i Hellzenowi razem stworzyli team dewastuj?cy psychik? :D

Ods?ona Camy:

No tutaj by?o fajnie. Mina graczy na zasadzie „To oni tutaj s??” O_o by?y bezcenne :D. Teksty na wej?cie:
- Czego chcecie i co tu robicie?
- Przyszli?my na przyj?cie mamy zaproszenia xD Max poka? im :D

By?o weso?o bynajmniej dla mnie. Motyw z zastraszaniem przez Intercom wzbudzi? u mnie i Macieja u?miech na twarzy. Razem z Hellenem chcieli?my zrobi? klimatyczn? wizyt? z zako?czeniem które wydawa?o si? nam za ca?kiem fajne i mamy nadziej?, ?e niektórych odrobin? „zszokowa?o” :P czy te? wywar?o pozytywne lub negatywne wra?enie :P.

Co do samego Uriela staram si? gra?, ale mam jeszcze stres z racji tego. Czuj? jednak, ?e bardzo powoli zaczyna by? wyrazisty. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tych dziwnych ods?on.
Ostatnio zmieniony przez Kris 2009-04-20, 11:03, w całości zmieniany 2 razy  

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-04-20, 11:01   

Nowy image Inki si? podoba?, a tatua? nawet bardzo ;-)

Slide 

Wysłany: 2009-04-20, 13:10   

Pocz?tek ods?ony... nuuuddaaaa... szkoda, ?e nie uda?o mi si? wej?? z Hellzenem troch? szybciej. Mo?e wtedy roz?adowaliby?my troch? atmosfer?. Od pierwszego larpa przygotowywa?em si? do ods?ony - my?la?em co zrobi? itd. Na t? od pocz?tku praktycznie wcale si? nie nastawia?em, a pomys? na odegranie zrodzi? si? oko?o pó?nocy dnia przed larpem. Chyba rzeczywi?cie lepiej by? nieprzygotowanym i w trakcie dopasowa? si? do sytuacji. Fajnie, ?e po sko?czonej walce by?a taka rozmowa, bo mo?e wreszcie teraz ruszy wszystko z grubej rury. Na koniec dzi?kuj? publiczno?ci (:P) za PD :)
Dzie? pó?niej wpad?em na ko?cówk? larpa Camarilli w celu pój?cia na after. By?o mi?o i przez rozmow? z Lathea ?a?uj? skopanych deklaracji. Wczoraj jako? po rozmowie ruszy?a mi mózgownica.
Ostatnio zmieniony przez Slide 2009-04-20, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-04-20, 14:14   

Ja pó?niej wra?enia a póki co.....

Te ooooooczy....

Nie mam za du?o zdj??... bo nie mog?am robi? przez pó? LARPa XD /ciekawe czemu/ ale jak wrzuc? reszt? na picasse to dam linka /Lath.. tak wiem dawno mia?a by? ta p?yta, ale musisz mi przypomina?... co jak co dogram te zdj?cia do tamtych/
Ostatnio zmieniony przez Inque 2009-04-20, 15:06, w całości zmieniany 2 razy  

Paszko 
Cz?onek Noctem
J.H.Czarny

Wysłany: 2009-04-20, 15:11   

Inque, to zdj?cie do pordasowane? ;)

Swoj? drog?, mo?e wreszcie i ja napisz? wra?enia z jakiej? ods?ony...
Przyznam, ?e ods?ona Camarillii by?a wg mnie bardzo dynamiczna jak na Camarill?. Du?o w?tków toczy?o si? naraz i by?o ma?o czasu na wszystkie. By?o w tym kilka rzeczy, które sprawi?y, ?e zamiast standardowego knucia i spiskowania by?o sporo biegania. Przede wszystkim - wizyta go?ci z Sabatu. I o ile sama wizyta na mojej postaci specjalnego wra?enia nie wywar?a (wra?enie: ok, chcieli zaszpanowa?, ?e mog? nas znale?? i przyj??) o tyle JHC poczu? si? baaaardzo zirytowany w momencie, Uriel wyprowadzi? ze spotkania Veronik? (Ink?). Taaak - wtedy to mog?em waln?? dziwn? min?. Brawa dla panów za na prawd? dobre wej?cie, a raczej wyj?cie.

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-04-20, 15:20   

No i jedno musz? doda?: szkoda, ?e Babel zgin?? bo jakby nie patrze? nakr?ca? Sabat na swój specyficzny wkurzaj?cy wszystkie postacie sposób :) Dzi?ki za te kilka ods?on :>

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-04-20, 15:21   

No co co... wiedzia?am, ?e mi b?dziecie chcieli zrobi? krzywd? XD

Paszko... minimalnie... tylko troszk? Ci oczy rozja?ni?am... dos?ownie... raz XD i to jednym narz?dziem ^___^

Mi si? podoba? strój Maxa jak juz mówi?am.. je?li chodzi o Cam?. Generalnie na sabacie nie bawi?am si? wcale z kilku powodów. Nie b?d? wymienia? tu jakich bo to niekoniecznie dobry pomys?... :} ale teraz ju? si? troch? staram rozezna? co i jak i mo?e si? zaczn? ?apa? o co chodzi XD bo póki co nic nie wiem XD

Co do Camy... ja si? bawi?am bardzo dobrze. Mo?e dlatego, ?e wreszcie nie musia?am si? hamowa? a? tak bardzo na zasadzie "pami?taj on tu gra od dawna to jak co? ?le powiesz to Ci? wywal?". No i nie chodzi?a z plakietk? "mnie tu nie ma, mi si? nudzi, tralalala nikt mnie nie widzi". Przepraszam wszystkich których nazwa?am brzydalami XD to tylko tak.. no wiecie.. musia?am co? wymy?li? ^__^ i purchaw? za dokuczanie.. ale mi si? spodoba?o : o

Jestem zdania (o dziwo), ?e ods?ona Camy by?a o niebo lepsza i zabawniejsza.. wi?cej si? dzia?o i by?o ciekawiej... mo?e to wina tego, ?e na po?owie sabatu mnie nie by?o... póki co.. Tyle :}

Agnieszka 
Cz?onek Noctem
Detektyw Enid

Wysłany: 2009-04-20, 17:50   

Jeszcze na ?adnej ods?onie Aineel nie zwali?o si? na g?ow? tyle rzeczy naraz. W ko?cu nie wedzia?am ju?, gdzie mam by?, co robi?, et cetera.

Macieju, chc? ci pogratulowa?. Jednym zdaniem doprowadzi?e? moj? posta? do prawie kompletnego rozstrojenia nerwowego i na kraw?d? sza?u. Podobne gratulacje dla Czedola, tu za seri? akcji. I za to, jak mnie pi?knie wrobi?e?.

Ods?ona trwa?a za krótko! Jak ju? wiadomo by?o, z kim mo?na w miar? otwarcie porozmawia?, to nie by?o na to czasu! Za to wreszcie nie jestem jedynym Gangrelem w Camarilli :)

Odpowiedz do tematu