Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Lathea
2009-08-22, 13:46
Przywitania
Autor Wiadomość
yadira 

Wysłany: 2013-06-12, 19:15   

Moja dostawa pieni??na si? spó?nia wi?c nie wiem czy was odwiedz? niestety..

QV 

Wysłany: 2013-07-25, 12:52   

Powita?

Podobno to jest dobre miejsce je?eli chce si? znale?? ludzi z którymi mo?na pokula? razem kostkami. Mam jakie? tam ograniczone do?wiadczenie je?eli chodzi o papierowe erpegi [gra?em dotychczas w WFRP, Dark Heresy, BESM, prowadzi?em dwa pierwsze przez krótki czas, wszystko jednak niestety tylko przez sie?] i ostatnio nasz?a mnie ochota pozby? si? w ten sposób wolnego czasu.

swietlana 

Wysłany: 2013-08-12, 08:30   

Witam, przybywam z pó?nocy. Zawodowo wciskam kit, gram w to na co mam aktualnie ochot? Kot kaza? mi si? przedstawi? wi?c oto jestem ^^

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2013-08-13, 13:51   

Dzie? dobry, zapraszamy na nasze cotygodniowe spotkania w Amore del Tropico, w ?rod? od oko?o godziny 20. Zazwyczaj okupujemy sal? po lewej od baru, z eksterytorialnym regionem pi?karzyków :)

Ayeren 

Wysłany: 2013-08-20, 23:26   Witam

Witam serdecznie.
Nazywam si? Marcin, jestem studentem medycyny z Poznianiu. Od d?ugiego czasu interesuje si? grami (wiele gatunków) a szczególnie RPG. Ostatnio nasz?a mnie ochota na wypróbowanie "starych" papierowych RPG, w zwi?zku z tym zaw?drowa?em tutaj.

Poszukuj? grupy do której móg?bym do??czy?, chcia?bym pozna? ?wiat papierowego D&D lub podobnych (interesuje mnie klimat fantasy, magia, nie przepadam za post apokaliptycznym klimatem, robotami itd.)

Mój styl gry mo?e wydawa? si? dziwny, ale najbardziej pasuje mi rola kleryka/mnicha/priesta (leczenie, support, ma?o walki z przeciwnikami bezpo?rednio - niech inni robi? brudn? robot?, a co!)

No wi?c, czy kto? móg?by mi pomóc w moich poszukiwaniach? B?d? bardzo wdzi?czny :)

A dla leniuchów (2LDR):
-szukam ekipy do D&D / podobnego fantasy
-jestem zielony w temacie papierowych RPG
-gram klerykiem - leczenie/support

Pozdrawiam,
Ayeren

Averal 

Wysłany: 2013-08-21, 15:15   

Witamy :)
wpadaj do Amore, tam mo?na pogada? przy piwku i czego? w temacie wi?cej si? dowiedzie? :)

PS. do Vonena: szefie sekcji, gdzie radosne powitanie?? WSTYD!! gra si? w Arkhama, daje si? mizia? kelnerkom i innym takim a o nowych bywalców forum si? nie dba?? Ha?ba Ci!!

Ayeren 

Wysłany: 2013-08-21, 15:28   

a dzisiaj te? tam b?dziecie? :)

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2013-08-22, 18:23   

Ja witam, powita?em osobi?cie, personal shitstorm bior? na klat?.

A koledze zaraz podsy?am info o sesji.

Atheriana 

Wysłany: 2013-08-23, 12:24   

Cze??!
Nazywam si? Natalia i jestem studentk? prawa z Poznania. Wygl?da na to, ?e szukam tu tego samego co Ayeren - te? interesuj? mnie papierowe RPGi - wy??cznie w klimacie fantasy, bo nie jestem w stanie zdzier?y? niczego innego.
Zazwyczaj gram magiem. Lubi? widowiskowe zakl?cia :D

Pozdrawiam,
Ath

Ayeren 

Wysłany: 2013-08-23, 12:56   

Ath, szuka?em ju? troch? i bardzo ci??ko znale?? co? niestety ;/ dodaj mnie na FB to mo?emy pogadac :)
https://www.facebook.com/marcin.gajewski.940

Ravager 
Cz?onek Noctem
Bezfejsbukowiec

Wysłany: 2013-08-23, 13:14   

Przywitalnia si? za chwil? zamieni w biuro matrymonialne jak si? tu zaczniecie linkami do fejsa wymienia? ;)

I zastrzegam sobie prawo do miziania Pana Szefa sekcji (znaczy no Vonusia :*) dla siebie!

Ot, tyle Msiaczki lukrowane :)
Johann Wolfgang von Goethe, Faust

Gorbacz 
Cz?onek Noctem
Ten Dobry Doppelganger

Wysłany: 2013-08-23, 13:29   

Zdecydowanie musimy zmotywowa? kierownika sekcji do przeprowadzenia jakich? dy?urnych sesji dla noobów! Vonen! Powsta? i walcz!

Rav: Tobie po prostu jest smutno, ?e nie mo?esz si? z nikim wymieni? linkiem do fejsa, przyznaj si? ;-)

I w ogóle co jest grane z tymi wszystkimi jurystami graj?cymi w rypygy? Kiedy? jak cz?owiek podczas sesji odpowiada? na pytanie o zawód "prawnik" to kopary opada?y, a teraz? Nie da si? usi??? w Amore przy stoliku, ?eby na jakiego?/jak?? nie trafi?...
Ostatnio zmieniony przez Gorbacz 2013-08-23, 13:30, w całości zmieniany 1 raz  

Ravager 
Cz?onek Noctem
Bezfejsbukowiec

Wysłany: 2013-08-23, 17:05   

Dobry pomys? z tym Noobobossem :)

Oj Gorbi Gorbi, ciesze si? swoj? prywatno?ci?, poza tym móg?by? w Przywitalni si? przyzna?,
?e nie jeste? cz?owiekiem, tylko botem stworzonym przez fejsa. Nale?ysz do tego portalu jak
TARDIS do Doktora who, jak ko?? k20 do D&D, jak Sam do Froda... Jeste?cie jedno?ci? :D

A prawnicy si? po prostu mno??, jak dro?d?e, znaczy mitotycznie Panie doktorze Jakubie :*
ELO Pysiaki!
Johann Wolfgang von Goethe, Faust

Atheriana 

Wysłany: 2013-08-23, 20:35   

Ja si? nie mno??, a ju? na pewno nie poprzez p?czkowanie!
Jestem studentk? prawa, która lubi fantastyk?. A? si? zdziwi?am, ?e temat tych studiów w ogóle wywo?a? jakie? komentarze ;)
Ostatnio zmieniony przez Atheriana 2013-08-23, 20:44, w całości zmieniany 1 raz  

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2013-08-23, 22:15   

Po prostu prawników, jako? tak si? dziwnie z?o?y?o, u nas sporo. ;-)

Odpowiedz do tematu