Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Lathea
2009-08-22, 13:46
Przywitania
Autor Wiadomość
Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-08-22, 15:09   

No to za przyk?adem matki za?o?ycielki...

;-)

Wi?kszo?? zna mnie jako Alfar, Alfa, Alf?, Alfiarza, Alfara, Alfika i inne pokrewne zwroty. W rzeczywisto?ci nazywam si? Hanna Bielerzewska. Zwiedzi?am kawa? ?wiata, a od niedawna mam obywatelstwo polskie oraz zameldowanie w Poznaniu, w którym mieszkam od 4 lat.

Aktualnie znów wracam na studia, kierunek psychologia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. W swojej karierze mia?am tak?e zderzenie z politologi? oraz kulturoznawstwem, oba kierunki wysz?y mi bokiem i nie uda?o mi si? sko?czy? edukacji w tym zakresie. Ponadto rozpocz??am tak?e zaoczn? nauk? w szkole charakteryzacji Maska dzia?aj?cej przy teatrze. W przysz?o?ci chcia?abym prowadzi? firm? zajmuj?c? si? kreowaniem wizerunku biznesowego. Poza tym zajmuj? si? tak?e pracowaniem. Pracuj? w du?ej, polskiej firmie zajmuj?cej si? handlem i wspieraniem inwestycji europejskich. Osobi?cie pe?ni? tam funkcj? p. o. kierownika. Nie, jeszcze nie dali mi umowy kierowniczej... ale ju? nied?ugo... wmawiam sobie. A czym konkretnie si? zajmuj?? To jest jak w kalejdoskopie, czasami mam wra?enie, ?e jestem cz?owiekiem od wszystkiego, jednak przede wszystkim to dzia?am w sektorze PR i marketing.

Prywatne zainteresowania? Psychologia, zagadnienia z dziedziny seksuologii i kryminologii. Ponadto uwielbiam teatr i kuluary (charakteryzacja itp), zagadnienia z dziedziny HR i PR (przysz?y wraz z wykonywanym zaj?ciem). Ubóstwiam podró?e, zjad?am na nich z?by. A przede wszystkim? Fantastyka. I nie, nie ksi??ki.. szczerze mówi?c nie lubi? czyta? fantastyki. Czytam bo musz?:P Uwielbiam gry fabularne (w szczególno?ci odkrywa? innowacje...) i LARPy. Z fantastyk? zetkn??am si? maj?c 8-9 lat kiedy brat czyta? mi na dobranoc Hobbita i Wied?mina. Potem posz?o z górki. W pierwszym LARPie wzi??am udzia? 6 lat temu, by? to ?enuj?cy LARP terenowy w Zielonej Górze. Pó?niej rozwija?am si? w tym kierunku i tak mi jako? zosta?o.. aktualnie cz??ciej jestem MG ni? graczem, cho? wol? by? graczem.

W miedzyczasie zamiesza?am si? w powstawanie Grupy Noctem, wst?pi?am do KF Druga Era... i dalej w to brn?... w przysz?ym roku wyst?pi? jako koordynator bloku LARPowego na Pyrkonie, a w mi?dzyczasie zrobi? pewnie milion innych rzeczy na innych konwentach (zazwyczaj robi? je z Lathe?, bo wspó?praca z ni? to czysta przyjemno?? :) ).

Co jeszcze? Aktualnie rzucam palenie i wybieram si? na LARP-a:)!

Je?li jeste? zainteresowany co tam panie w polityce to zapraszam na moje blogi:

http://polter.pl/Alfar,blog.html - blog o LARPach i pokrewnych RPG zagadnieniach
www.
http://www.alfiarz.deviantart.com/ - moja "artystyczna" wersja (tak, mam tak? stron?, cho? przemawia przeze mnie czysty pragmatyzm...)

Je?li jeste? zainteresowany moimi prywatnymi sprawami lub chcesz pogada? o czym? konkretnym zapro? mnie na piwo lub napisz PW. Zawsze znajd? czas ?eby si? spotka?, mimo i? sprawiam wra?enie osoby nie majacej nigdy czasu:)
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2009-08-22, 23:14, w całości zmieniany 2 razy  

survman 

Wysłany: 2009-09-03, 18:06   

Witam wszystkich,
Noctem zauwa?y?em w sieci jaki? czas temu dopiero teraz si? zarejestrowa?em :oops:

Troch? o mnie: ???
Student histerii, amator survivalu, pasjonat psychologii, mól ksi??kowy, kucharz z zami?owania no co? jeszcze si? znajdzie poza szeroko poj?t? fantastyk? :mrgreen: z fantastyki preferuje klimaty post apo oraz horroru.
Interesuj? mnie systemy skirmish, cho? niecz?sto mam okazje zagra?.

Ps. mam nadziej? ?e szybko uda mi si? do??czy? do jakiej? sesji albo trafi? na larpa.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-09-04, 07:17   

survman, nic prostrzego - w ten weekend chocia?by robimy LARP zblizony klimatem do Ligi Niezwyk?ych D?entelmenów, akurat ta odslona bardziej pasowa? bedzie do 20 000 mil podmorskiej ?eglugi i W 80 dni dooko?a ?wiata, ale mimo wszystko:)))

Zapraszamy no i oczywi?cie sroga nagana, ?e dopiero teraz si? zarejestrowa?e? ;-) ))))

kihu 

Wysłany: 2009-09-15, 15:28   

Cze?? wszystkim:)

Jestem kihu - wieloletni, lecz karygodnie leniwy sympatyk 2ery, praktykuj?cy alkoholik, sporadyczny bywalec konwentów, niedzielny czytelnik fantastyki, dawniej niewydarzony gracz w papierowe RPG.

Zawodowo prawie-jak-flash-developer. Uczenie prawie-?e magister ekonomii.

Mo?ecie mnie kojarzy? ze ?rodowych spotka?, na których usi?owa?em zwerbowa? ch?tnych do udzia?u we flashmobach. Kiedy pogo obudzi si? z letargu, troszk? tu pospamuj? (za pozwole?stwem Lathei, oczywi?cie:)).

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-09-15, 15:34   

Jasne:D. Dzi? mam wra?enie, ?e o Noctem przypomnia?o sobie nagle par? osób;D.

Witamy i zapraszamy do dyskusji:D!
Woody Allen

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-09-15, 17:54   

Hej :) Dobrze Ci? w ko?cu widzie?:)

Odyn 

Wysłany: 2009-09-20, 18:36   

Witam wszystkich.

Kilka s?ów o sobie:
Jestem kim? pomi?dzy Lucyferem i Sammelem, z wielk? dolewk? chytro?ci Odyna. Tyle o charaktrze.
Stiuduje Bezpiecze?stwo Wewn?trzne i szkol? si? na snajpera.
Czytuje fantastyk?, sp?dzam d?ugie godziny na treningach Tenshin Shoden Katori Shinto Ryu i na strzelnicy.
Intersuj? si?: Psychologi?,
Prawem,
Dyplomacj?,
Medycyn?,
Architektur?
Rusznikarstwem.
Ostatnio zmieniony przez Odyn 2009-09-21, 09:00, w całości zmieniany 1 raz  

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-09-20, 19:13   

Witamy na forum:)

Slide 

Wysłany: 2009-09-20, 19:53   

Odyn napisał/a:
Stiuduje Bezpiecze?stwo Wewn?trzne i szkol? si? na snajpera.

Stary spad?e? mi z nieba! Do pi?tku trzeba zdj?? jednego profesora z polibudy... da rad?? :P Dodam, ?e zrobisz dobry uczynek, bo on jest z?y i gn?bi dobrych studentów.

sliff 
Cz?onek Noctem
Call me Mr Wang

Wysłany: 2009-09-20, 22:09   

a którego dok?adnie ?

sorry za offtop ;p

Vanita 

Wysłany: 2009-09-21, 19:09   

Od czego? dzia?alno?? na forum zacz?? trzeba. Zatem jestem Hani? z Zielonej Góry, która trafi?a tu dzi?ki innej Hani? z Zielonej Góry, znaczy si? Alfar. Od pa?dziernika zaczynam pierwszy rok dziennikarstwa na u?omie, co b?dzie znakomit? okazj?, ?eby wreszcie zacz?? grywa? w LARPy cz??ciej.

Mój pierwszy LARP mia? miejsce na Pyrkonie 2009, mia? tematyk? zwi?zan? ?ci?le z Bondem i by? na tyle ?wietny, bym po nim zapisa?a si? na LARPa z Zorro w roli g?ównej. Natomiast ten drugi musia? by? tak samo wspania?y, jak ten o Bondzie, skoro tamtego wieczoru dosz?am do wniosku, ?e ta zabawa to najlepsze, co mo?na robi? ze swoim wolnym czasem.
W ?rod? 30 wrze?nia b?d? na spotkaniu DE, wi?c ch?tnie wtedy poznam cho? cz??? sk?adu Noctem. Okazuje si? poza tym, ?e moje mieszkanko na Naramowicach nie jest jednak usytuowane a? tak daleko od cywilizacji, jak mi si? wydawa?o, bo wcale niedaleko mieszkaj? inni cz?onkowie DE.

Mam du?o wolnego czasu, lubi? ludzi, nie boj? si? wyzwa?, mam wiele pomys?ów i jeszcze wi?cej zapa?u do pracy.

Do zobaczenia w ezoterycznym mie?cie.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-09-22, 06:14   

Hania - witam Ci? gor?co na forum, tym razem oficjalnie (pó? roku mie? konto i nic nie napisa?!)

Przypuszczam, ?e po??czy nas znakomity w?ze? linii 51 ;) do zobaczenia za dwa tygodnie i mam nadziej? na nast?pnych inicjatywach DE i sekcji LARPowej klubu - Noctem :)

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-09-22, 06:55   

<Wychodzi naprzód, próbuj?c schowa? za siebie lewe kopytko, nerwowo przyklepuj?c w?osy i chowaj?c pod nie ró?ki>
<Zerka na Alf?>
-To ta, co j? mia?em kulturalnie przywita?? - szepcze - Na pewno...?
<?ypie zdrowszym ?lepiem, podczas gdy drugie, czerwone, zezuje gdzie? w stron? kosmosu>
-Eee... Znaczy... Witamy na Noctem. Nie jestem zbyt przystosowany do witania ludzi, a wr?cz nie jestem wystarczaj?co reprezentatywny, ale reszta zaniemog?a, wi?c zosta?em oddelegowany... E... No. Witamy. Cieszymy si?, ?e Ci? mamy i zapewne znajdzie si? jaki? sposób, ?eby?, Hanno od?ogiem nie le?a?a i si? nie nudzi?a.
<Odwraca si? i, zgarbiony, wraca w t?um>

Ganelon 

Wysłany: 2009-09-29, 22:42   

Skoro stworzyli?cie specjalny w?tek powitalny, to wypada?o by si? przedstawi?...

Witaj, czytaczu, nazywam si? Ganelon.
Dzi? odwiedzam ten zak?tek Sieci po raz pierwszy, ale zdecydowanie nie ostatni.
Interesuj? mnie najró?niejsze rzeczy, przede wszystkim za? - gry fabularne, którymi zajmuj? si?... od jakiego? czasu :) praktycznie od pierwszego kontaktu z RPG zacz??y si? te? moje do?wiadczenia z byciem mistrzem gry/narratorem/opowiadaczem historii (zró?nicowanie jak najbardziej przemy?lane) - bez wi?kszych przerw uprawiam t? dziedzin? sztuki do dnia dzisiejszego.

Nied?ugo potem zainteresowa?em si? LARPami i grami terenowymi - i tak ju? zosta?o, cho? ostatnimi czasy jestem bardziej ich konsumentem, ni? twórc?.

Na forum Noctem przywiod?y mnie pozytywne opinie moich wroc?awskich przyjació? i ch?? konfrontacji zas?yszanych opinii z rzeczywisto?ci?, poszerzenia spektrum do?wiadcze? oraz - oczywi?cie - potrzeba przekonania si? na w?asne oczy "jak to si? robi w Poznaniu".

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-09-29, 22:47   

Ganelon napisał/a:
"jak to si? robi w Poznaniu"

Zatem zapraszamy poczu? 'to' na w?asnej skórze :D

Odpowiedz do tematu