Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Lathea
2009-08-22, 14:46
Przywitania
Autor Wiadomość
Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2009-03-31, 12:00   Przywitania

Witajcie. Jak w opisie. Wszystkie offtopy (w stylu 40 razy cze?? b?d? kasowane). Mi?o jak nowo przybyli napisz? kilka zda? o sobie. Sk?d trafili na stron?, b?d? dowiedzieli si? o Noctem.

Pozdrawiam
Tower

Red XIII 
Cz?onek Noctem
i like poof...

Wysłany: 2009-03-31, 12:17   

*dumnie wyskakuje zza ?ciany*
No popatrz popatrz... tyle ludzi! TYLE POSTÓW! Ale to JA si? przedstawie jako pierwszy :twisted:
No ale po kolei:
Red XIII - pierwszy raz zetkn???m si? z Noctem na PGA, ale jako? specjalnie mnie to nie zach?ci?o do zabawy. Pó?niej by? Pyrkon i... *stara si? uwolni? od ?apsk Oleny i Krisa* OK OK JU? JESTEM! xD
Dla tych co byli/moga kojarzy?:
- Wolfgang - pseudo pirat - NOWY czeladnik *duma duma*
- Trevor Boil - nie-do-ko?ca mi?y genetyk, ale czegó? si? sie robi dla wi?kszej sprawy
- Kuzyn Vittorio - hihi :mrgreen:

(generalnie ?redniego wzrostu go?? z w?sami i brod? xD)

O sobie?
Nerd i gad?eciarz - chocia? nie wygl?da ^^. Komiksowy maniak, mangowy te?.
+Kocham pana McFarlane'a za jego figurki (kilka mam),
+Kocham Tima Burtona za to, ze jest (na kolejnych miejscach m.in. David Fincher)
+aktorzy którzy zacni s?: DEPP! (i bez zb?dnych komentarzy, bo przed "Piratami" te? byl boski, tylko ma?o kto to wiedzia? xD), Eddy Norton, Brad Pitt - moznaby wymieniac dalej, ale si? powstrzymamy
+muzyka jako taka: Hans Zimmer, Danny Elfman (!), OSTy do takich filmów jak: Labirynt Fauna, 300, Godfather, Amelia i duzo duzo innych DOBRYCH; zespo?y: Mars Volta, Coheed & Cambria, Travis, The Killers etc;
+filmy (nie licz?c wcze?niej przytoczonych): American Beuty, Donnie Darko, Requiem for a Dream, Love Actually, Dark Knight etc
+rpg - wampir: masakra, warhammer (stary), 7th sea, pragnie wkrecic sie w KTULU, mam L5K i Gasnace slonca, ale jeszcze nie gralem xD
+ksi??ki: Alicja w krainie czarów, K?amca, Piotru? Pan, Folwark Zwierz?cy etc
+hobby poza tymi co wy?ej - nurkowanie, historczne podej?cie do sprawy wilko?aków i wampirów

*uff* no i chyba tyle by tego by?o xD
W skrócie - lubi?cy psychodele, abstrakcyjne poczucie humoru (m.in Monty Python) i Jacka Dannielsa student japonistyki :-D

"Oh you can't help that... We're all mad here..."

Xarin 

Wysłany: 2009-03-31, 18:39   

No có?, jak ju? si? zarejestrowa?em i zapisa?em na LARPa Cyberpunka, to wypada?oby si? przedstawi? ;).

Xarin lub Czarek (jak kto woli ;-) ). O Noctem w sumie wiedzia?em wcze?niej tylko tyle, ze to sekcja LARPowa dzia?aj?ca przy Drugiej Erze. Raz czy dwa odwiedzi?em te? forum, ale przyznam szczerze jako? nie mog?em go ogarn?? (teraz o dziwo wcale nie wydaje si? ju? takie skomplikowane jak wcze?niej, cho? do "noska" (my?lnika) w emotkach nadal nie mog? si? przyzwyczai? :-) ). Wi?cej informacji o Noctem uzyska?em od Dagon, Oleny i Krisa i to w?a?nie rozmowy z nimi (oraz ich LARPy) sk?oni?y mnie do zarejestrowania si? ;-) . Na Pyrkonie mia?em przyjemno?? uczestniczy? w dwóch LARPach:

- W domu Augusta Giovanni - jako Igor (czyli kochaj?cy i troszcz?cy si? o wszystkich majordomus :mrgreen: )
- XF-001 - jako Peter Larnoc (dowódca si? rz?dowych - logistyk z regulacji ruchu flot gwiezdnych, który nie do ko?ca wiedzia? co tutaj robi: przyjecha? na rutynow? zmian?, a nie walczy? z obcymi :-P )

Je?li chodzi o ?ycie "poza gr?", to obecnie studiuj? prawo na UAM, cho? raczej nale?? do tej leniwej cz??ci studenckiej braci, wi?c nauka przychodzi mi z trudem :-) . Najbardziej lubi?:

a) je?? (jestem praktycznie wszystko?erny, nie lubi? chyba tylko broku?, brukselek i szparagów, reszt? spokojnie poch?aniam ku uciesze ?o??dka ;-) )
b) spa? (najlepiej w ciep?ym ?ó?eczku, ale pod?oga jest równie wygodna ^^)

moje samopoczucie opisuje prosty wzór - najedzony + wyspany = szcz??liwy ;-)

Zainteresowania to: RPG (g?ownie NS i WH), Anime, Sztuka wojenna ?redniowiecza oraz pi?ka no?na w wydaniu aktywnym (jako? przed telewizorem d?ugo nie usiedz?, a jak siedz?, to wszyscy mnie wyganiaj?, bo mówi?, ?e pecha przynosz? ;-) ).

Ulubione filmy: W?adca Pier?cieni, Willow, Królestwo Niebieskie, Miasto Gniewu, Forest Gump
Ulubiona muzyka: Wszelkiego rodzaju soundtracki z filmów :-)
Ulubiona Ksi??ka: HMS Ulisses

Wi?cej grzechów nie pami?tam... ;-) . I tak si? za bardzo rozpisa?em :mrgreen: .

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-03-31, 19:00   

ojejku jejku jejku jak wy pi?knie piszecie wszyscy. Dobrze, wi?c staruszka Alfar, jedno z najpierwsiejszych stworzen Noctem wita Was serdecznie w naszych skromnych progach:)
Alfar równie? wo?aj? Hann?, w niezwykle niezwyk?ych i rzadkich przypadkach.Zajmuj? si? PR w ramach Noctem ;)
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2009-03-31, 19:01, w całości zmieniany 1 raz  

Dagon 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-31, 19:15   

Staruszka Dagona zwana czasem Dagmar? równie? wita ?wietnych graczy;) No i zaprasza na LARPy! :>

Hinata-senpai 

Wysłany: 2009-04-03, 08:00   

Ohayo ^^

Jak wida? po niku - Hinata jestesm (nie my?lcie ?e jestem jak?? wielk? fank? Naruto, bo sko?czy?am z tym yyy z 2 lata temu ^^' tak po prostu na mnie wo?aj?, chocia? nie wiem czemu bo zbyt nie?mia?? to raczej nie jestem)
O Noctemie dowiedzia?am si? z PGA, ale jako? nie mia?am wielkiej motywacji ?eby tu wej??, no a pó?niej Red mnie sponiewiera? i zabra? w ?rod? do ksi?garni (a?a) Po poznaniu poszczególnych ludzi (Szcunek dla Krisa i "Igora" z którymi mog?abym rozmawia? bez przerwy) stwierdzi?am, ?e - nie obra?aj?c nikogo - jeste?cie pozytywnie zakr?ceni ^^ no to jestem!!!

Lubi?... w **** rzeczy ^^'
- Jestem wielkim konsolowcem i sprzeczam si? z ka?dym, kto twierdzi, ?e kopmuter jest lepszy i ?e nie da si? gra? w strzelanki na padzie (a jak inaczej! myszka jest za prosta!)
Resident Evil i Silent Hill to moje faworyty co do gier, oczywi?cie wszystkie serie Final Fantasy (o boshe znowu w VIII zacze?am gra? i rano wygl?dam jak trup) szczerze polecam Okami wszystkim którzy interesuj? si? mitologi? japo?sk?, Shadow of the Colossus, Metal Gear Solid (yeah!) i sporadycznie gram w Tekkena
- maniak anime(niestety, pó? ?ycia nad tym sp?dzi?am - drugie pó? to by?y gry ;p)
- z muzyki... standardowo j-rock, klasyki typu Metallica, Iron Maiden, dobre Soundtraki z gier i filmów i na co tylko mam klimat
- z RPG to Wampir: masakra, L5K obowi?zkowo, 7 Sea's... gra?am te? w D&D ale jak dla mnie za du?o tam bawienia si? z kostkami a co za tym idzie - przypadków (?mier? od postrzelenia w du?y palec u prawej stopy!)
- ksi??ki - tak du?o ?e wymieni? nie umiem

Yosh! Tak po krótce to wszystko, z Red'em studiuj? japonistyke, wi?c shizy mam niez?e XD

Yoroshiku onegaishimasu!
So I'm gonna live my life as I choose
Until I fall...

miyumi 

Wysłany: 2009-04-03, 14:14   

Witam!

Zwyczajowy pech sprawi?, ?e znalaz?am ten temat dopiero po tym, jak ju? si? zamiesza?am w dwa inne. Ale mam nadziej? ?e to nie problem.

Noctem pozna?am przypadkiem na Pyrkonie graj?c larpa Dom Gejsz. Jedna rzecz o mnie wylaz?a ju? wtedy, rzecz straszna i trudna do zwalczenia - spó?niam si? nami?tnie, bo punktualno?? to mój ma?y prywatny koszmar.

Ad meritum - gra mnie uwiod?a, szczególnie, ?e chcia?am sie czego? wi?cej dowiedzie? o Legendzie. I tak od s?owa, do s?owa poplotkowa?y?my chwil? z Alfar, zjad?y?my pizz? na stanowisku ochrony i wymieni?y?my si? numerami GG. A moc? Gadulca dosta?am linka do strony Noctem i zapowied?, ?e larpy Legendowe maj? szans? sta? si? rozgrywk? cykliczna.

A ta wizja sprawi?a, ?e sprawdzam, czy sa jaki? karnety PKP weekendowe lub inne dla studentów, ?eby zacz?? pokonywa? tras? Warszawa - Pozna? z wi?ksz? regularno?ci?. 8-)

Za to poza tym wszystkim, to troch? orbituj? dooko?a fandomu warszawskiego, ale nie przesadzajmy, nie za mocno. Du?o bardziej trzymam si? Paradox Cafe, naszej ma?ej mekki rpgowej. Troch? gram na larpach, troch? rzadziej sesje. Niestety jakim? cudem znalezienie terminu na sesje jest teraz trudniejsze ni? na larpa. :shock:

Pomijaj?c rpgi, to aktualnie mam fataln? przerw? na studiach, wi?c nie musz? si? przyznawa? co studiuj? ;-) Od?wie?am moj? znajomo?? z proz? Pratchetta, kiedy tylko mog? staram si? wyrwa? na jaki? bauns, skoro nareszcie cz?owiek ma czas, zbieram si? mentalnie do napisania pracy magisterskiej o religijno?ci (mo?e i rpgowców pobadam? :lol: ). Natchn??a mnie do tego prawdopodobnie psychodeliczna muzyka Diamandy Galas doprawiona Dead Can Dance i Massive Attack. Cho? z drugiej strony idea wzi??a si? od obserwacji szczurów i studentów na wydziale.

Przymierzam si? do wsparcia znajomych w prowadzeniu Domy Tranzytowego dla zwierz?t uratowanych z nielegalnych schronisk i innych rze?ni. Staramy si? zwierzakom pomóc jak tylko studenci mog? - troch? weterynaryjnych si? w to anga?uje, troch? psychologów, tych z zaci?ciem zwierz?cym. Sama jestem straszn? kociar? i wiele bym mog?a dla tych futrzaków zrobi?.

A i jeszcze to, ?e zdarza mi si? funkcjonowac tek?e pod innym codename, ale aktualnie wol? go unika?, do póki si? nie uspokoi par? burz fandomowych ^_^' Niestety wypadki si? zdarzaj?.

Teraz g?ównie czekam na info kiedy bedzie kolejny larp Legendy 5 Kr?gów :mrgreen:

"Chocia? ju? wszystko by?o powiedziane,
Tyle ju? razy ile ust i natchnie?,
Powiem raz jeszcze,
Na w?asny rachunek."

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-04-03, 15:33   

Kociara? - B?dzie (kiedy?) LARP o Kotach! :)

miyumi 

Wysłany: 2009-04-03, 18:47   

A mo?e kotami w roli g?ównej? 8-) A mo?e Zoo :-D

Alfar ty mi zdrad? gdzie ja mam szuka? informacji o terminie larpów Legendy je?li b?d?

"Chocia? ju? wszystko by?o powiedziane,
Tyle ju? razy ile ust i natchnie?,
Powiem raz jeszcze,
Na w?asny rachunek."

Dzas 

Wysłany: 2009-04-04, 21:58   

Warto si? by by?o w ko?cu przywita? jak tutaj pisz? i si? zapisa?am ju? na jednego LARPa ;)

Tak jak pare osób wy?ej Noctem pozna?am dopiero na Pyrkonie, a jestem zauroczona LARPami i jak tylko mam mo?liwo?? to w nich uczestnicz?, to stwierdzi?am po rozmowie z dwoma osobami, ?e warto by by?o przyje?d?a? do Poznania na LARPy, bo zdecydowanie jest to nowo?? ( przynajmniej dla mnie ), której mocno brakuje tutaj na pomorzu :)

Czym si? interesuj?? Wiadomo: rpg, fantastyka szeroko poj?ta, LARPy, manga, anime, Japonia, muzyka, udawanie, ?e posiadam jakichkolwiek zdolno?ci plastycznych ( niestety nader cz?sto musz? to robi? w pracy..)

Studiuj? zarz?dzanie finansami :) moja specjalizacja to w tej chwili projekty inwestycyjne ;)
Chyba to wszystko...reszta i tak mo?na si? dowiedzie? kiedy?/pó?niej ;)

sliff 
Cz?onek Noctem
Call me Mr Wang

Wysłany: 2009-04-05, 10:44   

Cze??

Pare zda? o sobie. Chyba nie zaskocz? nikogo jak napisz? ?e interesuje si? fantastyk?. Ale ostatnio sk?oni?em si? troch? w stron? SF. O Noctem dowidzia?em si? dopiero na pyrkonie.
Dodatkowe zainteresowania ponad to du?o du?o wi?cej ni? pozwala mi czas. Wi?kszo?? gdzie? pomi?dzy komputerami a komiksem. Cho? ostatnio usilnie usi?uje co? tam sobie pogryzdoli?, troch? grafiki wektorowej, i nadrabiam zaleg?o?ci ksi??kowe.
Z takich informacji praktycznych mo?e to student polibudy.

"...Ju? tylko Kiler o sobie tylko tyle
wiem co za ile nie musz? dba? o bilet
mam wszystko w tyle s? czasem takie chwile
?e si? nie myl?..."

skrzydlata mysz 

Wysłany: 2009-04-21, 15:57   

Witam. Wreszcie mam chwil? aby si? przywita?.

Par? s?ów o mnie. Mam na imi? Aga, 25 wiosen za mn?... Oczywi?cie interesuj? si? fantastyk?. Có? poza tym... typowo - ksi??ki, RPG, troch? m&a, dramy, muzyka przeró?na, g?ównie folk, fotografia i rysunek (amatorsko), druidyzm (swojego czasu chcia?am zosta? druidk?), ostatnio zacz??am grywa? w planszówki (w Alibi)... Mój pierwszy i jedyny LARP w jakim bra?am udzia? (i dzi?ki temu nabra?am ochoty na wi?cej) to XF-001 na Pyrkonie - pozdrawiam organizatorów! ;-) Jako pe?noetatowa mama cierpi? niestety na chroniczne niewyspanie i brak wolnego czasu... :-/

PS. Oczywi?cie na LARP'a pisz? si? o ka?dej porze i godzinie! :mrgreen:

Azja 

Wysłany: 2009-05-29, 21:09   

Hell-o
Tak jako? zdecydowa?am, ?e w ko?cu wypada?oby si? trochu odezwa?. Jestem tu czytaczem od pó? roku, ale co? nie mia?am odwagi si? wychyli?. Zarejestrowa?am si? dzi?ki Krisowi, który zaproponowa?, ?ebym te? pogra?a sobie w AM. A ?e Wampir by? swego czasu moj? pasj?, d?ugo si? nie waha?am. No i jestem :mrgreen:
Taki ze mnie ma?y ?wirek, troch? niepozorny, ale z czasem wychodzi ze mnie diablisko. Zwykle siedz? sobie cicho i tylko obserwuj?, ?eby pó?niej knu? moje niecne plany.
Dodam, ?e par? osób mi?o mnie okazj? pozna? jaki? czas temu w Czytelni. W ko?cu, kiedy mam ju? duuu?o czasu, czas na nieco aktywno?ci 8-)

Gyir 

Wysłany: 2009-06-13, 15:41   

Witam

Interesuje si? fantastyk?, grami planszowymi, fabularnymi, karcianymi, manga, anime, filmem oraz muzyk?. Fantastyk? zarazi?em si? od brata, z którym ogl?da?em Star Trek TNG. Pierwsz? gr? planszow? w która gra?em by?a Magia i Miecz (IMO najlepsza planszówka), potem mia?em du?? przerw? w planszówkach do czasu kiedy wydano seri? gier Dungeoneer.
Je?li chodzi o erpg-i to obecnie poluj? na króliki (xD), na granicy Bretonii z Imperium (Warhammer FRP), czekam za przed wej?ciem do baru na posta? kolegi za kó?kiem pickupa z kolcami na przednim zderzaku (Neuroshima) i uciekam z krainy Matra, przed zemst? bezdusznej istoty (Monastyr).
Mam skromn? kolekcje kart MTG, wystarczaj??? do zrobienia kilku pocz?tkowych talii do gry ze znajomymi.

Lista "ulubionych"
Manga: GANTZU
Anime: Berserk
Film: Gwiezdne Wojny Imperium Kontratakuje
Kawa?ek: Bards Song zespo?u Blind Guardian

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-08-22, 15:28   

To ja te? si? przywitam, skoro dzia? zosta? od?wie?ony, i przedstawi?.

Mówi? na mnie Lathea, a nazywam si? Ania Bro?yna. Studiuj? na 4 roku informatyki, mam za sob? pewne wykszta?cenie matematyczne, nie zako?czone stopniem naukowym. W planach mam jeszcze studiowanie zarz?dzania.

RPGami i LARPami interesuj? si? od 8-9 lat. Zaczyna?am od prowadzenia sesji w Forgotten Realms, potem zainteresowa?am si? narratorskim Wampirem, zarówno Maskarad?, jak i Mrocznymi Wiekami. Kiedy dru?yn zrobi?o si? wi?cej ni? czasu jaki posiada?am odkry?am dobrodziejstwo LARPów, i za?atwia?am wszystkich graczy za jednym razem:).

W Koszalinie prowadzi?am klub Tanelorn w M?odzie?owym Domu Kultury. Wraz z znajomymi zorganizowa?am te? ma?y konwent - Fobi? 2004.

W Poznaniu zacz??am od organizacji dramy wampirzej Pozna? Noctem, które teraz znane jest jako Ars Mortis. Z dramy zrobi?a si? grupa LARPowa, a z niej sekcja LARPowo - RPGowa Drugiej Ery.

W mi?dzyczasie wmiesza?am si? w organizacj? Pyrkonu i tworzenie punktów programu na innych konwentach.

W wolnych chwilach pisz? co? na www.lathea.wordpress.com .
Woody Allen
Ostatnio zmieniony przez Lathea 2009-08-22, 16:30, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu