Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
I po..
Autor Wiadomość
Velazkez 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-05, 19:43   

Foty by Koza i ja :P
http://picasaweb.google.p...FotoByKozaIVel#

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-03-05, 20:07   

Wszystko z Twoim aparatem w porz?dku? :oops:
Bo jak ja go wzi??am w ?apki, to nie by? sk?onny do wspó?pracy...

Ada 

Wysłany: 2009-03-05, 23:42   

Znacznie pó?niej ni? Ci Kozo obieca?am, ale równie? skusz? si? wreszcie na jaki? komentarz.

Ta ods?ona podoba?a mi si? zdecydowanie bardziej ni? poprzednia. Wida?, ?e mistrzyni gry na prawd? si? postara?a i w?o?y?a w to ogrom pracy. Z reszt? nie tylko ona, ale równie? pozostali – w tym miejscu szczególny podziw dla zaanga?owania Alfar i spó?ki ze skrzyde?kami oraz ?wietlikom za praboxa... gdy tak znienacka mi go pokazali?cie szcz?ka opad?a mi na pod?og?, a ga?ki oczne wyciek?y przez ucho. By?o koszmarnie i klimatycznie, poza w?tkami indywidualnymi nie zabrak?o równie? dodatkowych atrakcji fabularnych, dzi?ki czemu nie mo?na si? by?o nudzi?. Dopisali równie? gracze, którzy swoj? charakteryzacj? i gr? bardzo dobrze dope?nili ca?o??. Bez nich na pewno nie bawi?abym si? a? tak dobrze. Ciesz? si?, ?e obok znanych, ale dawno nie widzianych twarzy, mog?am zobaczy? wiele interesuj?cych nowych.

Alfar – nie wyobra?am sobie aby? by?a w stanie kiedykolwiek ?le zagra?, jak zawsze ?wietna kreacja; nikt tego jeszcze nie napisa?, a ja si? nie mog? powstrzyma? – masz bardzo ?adn? pup?... tzn. bardzo ?adn? sukienk?; ciesz? si?, ?e jestem kozoseksualna, bo w przeciwnym wypadku mog?abym mie? problemy na skupieniu si? na czymkolwiek innym;

Kapelusznik, Kiciu? i Króliczek – przepraszam, ?e tak na Was nakrzycza?am; wszyscy byli?cie s?odziutcy jak kremowe ptysie i tak na prawd? Carolline bardzo Was kocha, tylko okazuje to w specyficzny sposób;

Ordos – jeszcze raz dzi?ki za ?wietn? gr? i rewelacyjn? manipulacje; nie zapomnij o tych fajnych cukiereczkach o któtrych wspomina?e?, gdy po raz kolejny wybiera? si? b?dziesz do krainy koszmarów;

K?adce ?mierci gratuluje kreatywno?ci, pomys?ów i wytrwa?o?ci; Velowi postawy; ?wietlikom – ca?okszta?tu.

Ogólne gratulacje i podzi?kowania dla wszystkich! Dzi?kczynne minety dla Kozy!!!

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-03-05, 23:51   

Ada napisał/a:
Dzi?kczynne minety dla Kozy!!!

To kiedy wpadasz kartofelku? ;-)

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-03-06, 12:56   

D?ugo nie pisa?em, ale w ko?cu napisz?.

Larpiszcze mi si? podoba?o, by?o fajnie, gracze dawali pod wzgledem strojów i gry z siebie wiele, je?li nie wszystko.
eMGini robot? odwali?a straszn? i napracowa?a si? tako?, co widac by?o po wystroju i innych takich.
Gra?o mi si? fajnie.

A teraz ?y?ka dziegdziu. Brakowa?o mi czego?. Pierwsz? cz??c uwa?am za lepsz?. Mo?e dlatego, ?e pierwsza by?a wyr?bana w kosmos i pali?a ludziom buty, a kapelusze zrywa?a z g?ów... Ale...

Ale nie byli?my w krainie koszmarów. Byli?my w krainie ?mierci. Abstrahuj?c od faktu, ?e koszmarom testy sz?y masakrycznie (Królik zgin??, ja z 11 punktów na ko?cu zosta?em z dwoma) - g?ównie dlatego, ?e koszmary ju? nie by?y koszmarne. By?y tak samo zagubione, tez mia?y jakie? znamiona, te? sie musia?y martwic tym, co si? dzieje... (no, kto si? martwi?, ten si? martwi?)
Ludzie byli bardziej paskudni od koszmarów na tej ods?onie, a prym wiod?y ?wietliki, których nikt ruszyc nie móg?. Nikt. Nie by?o jak.
I nikt si? nikogo nie ba?. Nie by?o uciekaj?cych, kwil?cych ze strachu dzieci, nie by?o w?ciek?ych staruszków, którym keidy? koszmary zat?uk?y ca?? rodzin?...
No, byli. mieli takie historie... Ale w efekcie nikogo nie mo?na by?o straszyc. Niewiele brakowa?o, a Koszmary by zacz??y uciekac i chowac si? przed lud?mi. I nie idzie mi o to, ?e lubi? byc paskudny i straszny i ?eby wszyscy si? mnie s?uchali.

Wi?c klimat by?, owszem. Psychodeliczny, paskudny, szalony, surrealistyczny, absurdalny, jak dwadzie?cia ?ebków od gwo?dzi le??cych na torcie weselnym chomika i myszo?owa. Ale nie by? koszmarny. Nie by? straszny,a nawiaza? do snów by?o niewiele - i to chyba tego mi brakowa?o w tej ods?onie. Tego klimatu szale?stwa zmieszanego ze strachem przed za?ni?ciem i chorobami psychicznymi.

Poza tym jednak - by?o ?wietnie. Szale?czo i rado?nie. I ciekawie. To chyba najwazniejsze, nie?

Szacun dla Kozy o g?owie pe?nej szale?stwa, paranoi, psychodelii i snów, jak i dla Alkazza (nast?pnym razem doucz si? mechaniki, paskudniku:P)
Szacun dla Alicji (zgadzam si? z Ad? nt. pupy... sukienki. Ale to ju? wiesz), jak i dla jej masakrycznego rozdwojenia ja?ni. Naprawd? widac by?o, ?e wpadanie w p?acz i przera?enie o ?ycie Kapelusznika tu? po tym, jak mu si? niemal urwa?o ?eb - by?o solidnie przygotowane i wra?enie robi?o pora?aj?ce.
Szacun dla Ksie?nej Koszmarów - Caroline nigdy nie by?a tak przeurocza, zazdrosna i zdradziecka, jak jasny skurwysyn:P
Szacun dla kici z Cheshire - porrra?aj?co przerrra?aj?co mrrrucz?cy paskud.
Szacun dla ADHD tego ?miesznego ludzika na G. Biega? i skaka? i by? zaj?tym fascynatem i tylko mi brak?o, by zacz?? sadzic cytatami z Archiwum X.
Szacun dla Ja??a, tudzie? Janio?a - ja bym na stoj?co z tym badziewiem na plerach nie wytrzyma?...
Dla Królika i ?wietlików - bo byli knuj?cy, niczym matuzalemowie zza w?g?a.
Dla Smitha - bo cwany by?, oj cwany i elokwentny.

I dla pozosta?ych, z którymi nie mia?em okazji zbytnio si? zapoznac. Do nast?pnego spotkania. Tym razem w najgorszym koszmarze Waszego ?ycia...

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-03-06, 13:08   

Czedolku, tak chcia?am si? tylko wyt?umaczy? a propos tego, ?e ludzie nie dopisali (jako 'rasa'): LARP przewidywany by? na 20 osób z hakiem, wykruszy?a mi si? czwórka, wykre??i?am najmniej powi?zane charaktery i prawie nic z tego nie zosta?o...]
Mi tez jest przykro, ?e nie wysz?o tak, jakbym tego chcia?a:(
Ale ostrzega?am, ?e zawsze tak jest z drugimi cz??ciami czegokolwiek (np filmy)...
Na pocieszenie dodam, ?e zwykle na trzecie cz??ci ludzie id? z przekonaniem: gorzej ju? chyba skopa? nie mog? - i mi?o si? zaskakuj?...
W planach trzecia Alicja: w ?wiecie Ludzi.
Je?eli tylko kto? b?dzie jeszcze chcia? zagra?, ilo?? dopisze i ludzie nie b?da mi odchodzi? na dzie? przed LARPem...

Niemniej: endingi tej serii (z niedopowiedzeniami) pojawi? si? nied?ugo. Mo?e Was to zach?ci...

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-03-06, 13:14   

Wiesz dobrze, ?e w takim wypadku pakuj? skalpele, no?e, halabardy, tasaki, haki, ?yletki, miecze i ta?m? klejac? do walizki i pakuj? sie do peirwszego samolotu do ?wiata ludzi, machaj?c kapelutkiem i podzwaniajac ka?dym mo?liwym ostrzem tak, jak i z?bami:>

Mnie zach?cac nie trzeba:>

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-03-06, 13:36   

Jako, ?e zainicjowa?am 3ed to wiesz... pyta? nie trzeba;)

Iluviel 
Shiny, shiny Kocie

Wysłany: 2009-03-06, 18:30   

Olena napisał/a:
Je?eli tylko kto? b?dzie jeszcze chcia? zagra?, ilo?? dopisze i ludzie nie b?da mi odchodzi? na dzie? przed LARPem...

No ja przepraszam, nie moja wina... nie? Jak si? zadeklaruje i mi si? znowu (3 raz ju?) nie uda to znaczy, ?e to jaka? kl?twa zwi?zana z tym LARPem Koziu... Masakra... ?a?uj? jak jasna cholera...

Velazkez 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-06, 18:40   

Cze napisa?:
Cytat:
Wiesz dobrze, ?e w takim wypadku pakuj? skalpele, no?e, halabardy, tasaki, haki, ?yletki, miecze i ta?m? klejac? do walizki i pakuj? sie do peirwszego samolotu do ?wiata ludzi, machaj?c kapelutkiem i podzwaniajac ka?dym mo?liwym ostrzem tak, jak i z?bami:>

Ju? czekam na ciebie z ca?ym arsena?em jaki tylko ludzko?? wymy?li?a:D
Ostatnio zmieniony przez Velazkez 2009-03-06, 18:42, w całości zmieniany 1 raz  

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-06, 19:45   

Alkazz TY WSTR?CIE! ?adnie to tak pokryjomu wrzucac zdj?cia .. i to jeszcze tylko cztery... tfu.. pi?c... i to ?eby trzeba by?o ich szuka? a? na naszej klasie =_____='

W ogóle gdzie moje ?ELKI!!!!!!!!!!!!!

<kopie>

Charzynka 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-06, 22:20   

Ja te? chc?. I postaram si? bardziej, ale to nie moja wina, ?e tym razem by?am z ?apanki :P

Inque napisał/a:
Alkazz TY WSTR?CIE! ?adnie to tak pokryjomu wrzucac zdj?cia ..

Niniejszym obiecuj? wszystkim pokrzywdzonym zdj?ciowo przez Alkazza, ze zrobi? mu jak tylko wróci straszn? krzywd? - jak ju? b?dzie s?odko spa?, za?miej? si? mu nad uszkiem jak czarownica :D Szuja jeden, nawet mnie nie pokaza? zdj??.

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-07, 03:10   

Skoro nie mog? spa? XD to si? wypooowiem te? o. : D z perspektywy wkurzaj?cego ?wietlika ^__^

LARP podoba? mi si? baaardzo podzi?kowania dla "Misiowstwa" <bosz XD> i ja chc? jeszcze raz ^__^ i chc? by? ?wietlikiem...! Ja wcale nie chc? szcz??liwego zako?czenia! Nie nie... i co ja teraz zrobi? bez Stokrotki, Grysia i Psotka!? : o umr? jeszcze raz? Proooosz? no prooosz? XD?

Dobra.. ju? jestem sob? ^_^

Podoba?y mi si? wszystkie kreacje, aczkolwiek najbardziej zapami?ta?am te z którymi mieli?my do czynienia <tak wiem, prawie wszystkim przeszkadzali?my>. Najokropniejszy dla ?wietlików by? Królik i Kapelusznik <jeeej genialne postacie zreszt? :} >... <btw kogo uderzyli?my gumowym m?otkiem?? Bo królika zjad?a w?asna nora, a kapelusznika kapelusz ^__^> / wspania?a by?a pani pediatra i za chiny nie da?o si? wyczu? tego, ?e zabija?a dzieci XD przynajmniej ja si? nie zorientowa?am jak mi naprawia?a zwierz?tko i t?umaczy?a co to i gdzie jest ko?? udowa ^__^ / moja mama - jej jak mi jej ca?y czas by?o ?al, ona tak ci?gle p?aka?a i p?aka?a i to tak realistycznie! / JANIO?! Janio?! Musz? wi?cej mówi?!? XD najwi?ksza frajda i sojusznik ?wietlików / Kotek - bo my?my chcieli tylko si? trzyma? kotka tak jak Cyryla <ten mi? za którego trzymalismy si? razem>, bo Cyryl by? ju? zm?czony! A kotek ucieka? i nie dawa? si? ?apa? za ogon... ale to dzi?ki niemu dowiedzieli?my si?, ?e musimy uratowa? wszystko bo KRÓLIK kopie dziury i przez nie ucieka ?wiat wi?c trzeba zakpa? KRÓLIKA! / ?mier? - bezcenne miny i wzdychania gdy powtarza? swoje kwestie po raz który? tam, a dooko?a ?wietliki gada?i i piszcza?y XD a z jego r?k? to nie moglismy si? rozsta? ^__^ i ta kamienna twarz podczas tworzenia arcydzie?a Miu na marynarce : D i to zdanie "- ?wietliki to s?... one to s? takie moje dzieci" wypowiedziane z powag? ^_^ / WSZYSTKIE ?wietliki inne by?y najlepsze Stokrotka Gry? i Psotek :}

Innymi s?owy.. kieeeeedy znowu gramy : D?

Tak wiem.. niezrozumiale pisz? XD

Alkazz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-07, 11:25   

Inque napisał/a:
Alkazz TY WSTR?CIE! ?adnie to tak pokryjomu wrzucac zdj?cia .. i to jeszcze tylko cztery... tfu.. pi?c... i to ?eby trzeba by?o ich szuka? a? na naszej klasie =_____='

W ogóle gdzie moje ?ELKI!!!!!!!!!!!!!

<kopie>

:D Ja Ci poka?e czym jest przemoc w rodzinie, i czy z?y dotyk boli przez ca?e ?ycie!

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-07, 12:00   

Ja Ci poka?e co to znaczy mie? dziecko pOTWORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oddawaj zdj?cia!! XD

I ?ELKI!

Odpowiedz do tematu