Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
I po..
Autor Wiadomość
Alkazz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-01, 12:57   I po..

Hell-O!

Widz? ?e wszyscy si? wstydz?, dlatego ja to zrobi?. I teraz wszyscy chórem:

DZI?-KU-JE-MYYy!

I ja dzi?kuj? za mo?liwo?? bli?szego poznania ?wiata chorych wizji, szkoda ?e nie zd??y?em si? zadomowi? w tym g??biej, by móc zapl?ta? troszk? fabu?? alkazzowymi paluchami..
Mile zosta?em zaskoczony kreacjami, szcz?ka opad?a na ziemi?, albo jeszcze ni?ej... nie wiem komu pogratulowa? wizerunku najbardziej, takie zró?nicowanie, pomys?owo?? i pe?na pasji gra.. pi?kne :)

P.S. JE?LI nie wyjad? w najbli?szy weekend, to fotki b?d? do przysz?ego poniedzia?ku (9.03).
Ostatnio zmieniony przez Olena 2009-04-12, 19:20, w całości zmieniany 2 razy  

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-03-01, 16:40   

Eh...

Mo?e rusz? jakie? recenzje :)

Po pierwsze: niestety uda?o Wam si? uratowa? ?wiat (damn!) rzutem na ta?m?- albo dok?adniej rzutem ?miertelnikiem o asfalt i wyci?gni?ciem kr?gos?upa :P ... A ju? my?la?am, ?e b?dzie tak pi?knie ;)

Wielkie dzi?ki dla Alkazza za wsparcie duchowe i estetyczne :P Dobrze mi si? z Toba pracowa?o :)

Karinie - za pomoc techniczn?, a potem gr? mimo wcze?niejszych obaw:)

Wszystkim gratuluj? strojów- przesz?y moje naj?mielsze oczekiwania! To by?y 3 bezcenne godziny sp?dzone na podziwianie 'mokrego snu gotha' jak to kto? okre??i? :P

1. Alfar : brawa za zabaw? Cheryl i Alicj?- miny graczy, którzy raz testowali si? z Tob? jako koszmarem, potem cz?owiekiem by?y zabójcze :D

2. Adzie : przez Twoj? histeri? ma?o nie spad?am ze schodów na pocz?tku. Nast?pnym razem uprzedzaj...

3. Charzynko, Twoja ko?? udowa mnie zachwyci?a, wyjdziesz za mnie? :P A tak serio: dialog ze ?mierci? i k?ótnia, ?e on nie udowoni jej ?e u?mierci?a po?ow? dzieciaków na ?wiecie bo zbie?no?? imion jest przypadkowa by?a przes?odka. Cytat z Ciebie: "Armagedon? No i co z tego?" :D

4. Czedol- chcia?e? happy endingu i go dosta?e? :P W sumie to dzi?ki Tobie w pewnym wzgl?dzie mo?na dzi?kowa? za ocalenie :D

5. Chester - cholero, skaka?e? jak ma?pa po tych stolikach! "Zabij... zar?nij" :D

6. Ordos - " i want to belive" - ja chcia?abym wierzy?, ?e na AM dogadam si? z Tob? tak dobrze jak Caroline z Tob? :P

7. Kaymowi - za nó? w brzuchu :P

8. Paszko, by?e? naprawd? s?odkim anio?em, nawet o batonikach i misiu pami?ta?e? dla ?wietlików, a tekst "Wszystko b?dzie dobrze, b?ogos?awi? Ci?..." mnie zabi? XD

9. Velowi: za pokazówk? z mieczami :)

10. Torowi za zaj?ca paskudnego :) Szkoda ?e Caroline Ci? tak tyra?a :P

11. Quadowi: za odkrycia z ksi?g i min? która mówi?a "k...wa, dlaczego wcze?niej tego nie zrobi?em?!" no i w szczególno?ci za uratowanie sytuacji w ostatnich 5 minutach ;)

12. Ca?ej sforze ?wietlików: Lathei, Ince, Hellzenowi i Krisowi za fantastyczny look, klimat i dyscyplin?- BRAWA! Parabox by? s?odki (chocia? nie liza?am) a spekulacje wokó? tego, co by?o w ?rodku by?y ró?ne- ja osobi?cie obstawia?am zalanego cheesburgera XD

Dzi?ki za LARPa i przygotowanie :) Mam nadziej?, ?e b?dziecie odt?d mieli tylko takie sny ;)

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-03-01, 16:51   

No i kto by przypuszcza?, ?e Psotek tak znacz?co przyczyni si? do uratowania ?wiata :P Co jak co stroje postaci by?y bardzo fajne :) Mina Czedola, kiedy wchodzi do ?azienki a tam ?wietliki robi? make-up bezcenna xD.

Paszko - zdecydowanie najlepszy jAnio? jakiego widzieli?my :P kto by przypuszcza?, ?e za jego skrzyd?am zmie?ci si? tyle ?wietlików :P

Czedol - takie kreacje od zawsze przyci?gaj? :) oddawaj serduszko Grysiowi !!!

Zaj?c - przez ?wietliki nazywany Królikiem xD mia? chyba wielkiego pecha co do nas :D najpierw nie uda?o mu si? skrzywdzi? Psotka, co zaowocowa?o nabiciem si? na szklan? marchewk? xD (dzi?ki Ordos :D), a potem zosta? zamkni?ty w wielkiej norze xD

Quad - Pan ?mier? - jego miny i reakcje w czasie rozmów ze ?wietlikami by?y bezcenne xD

Chester - idealny kot, rozmowa na temat wszystkiego i drzwi te? by?a pocieszna :D

Reszcie ?wietlików :D - tych przygotowa? nie b?d? w stanie zapomnie? :) ?a?enie w kupie masakra xD Lath za wojskow? dyscyplin? xD baczno?? ?wietliki :D

Jak co? jeszcze sobie przypomn? naskrobi? wi?cej :D

PS. w Paraboxie by?a ukryta brzoskwinia, a dok?adniej dwie cz??cie zszyte czarn? nici? xD do 4.00 rano siedzieli?my z Hellzenem i tworzyli?my to monstrum xD zesz?o tak d?ugo bo nie mogli?my ze ?miechu wytrzyma? co my wyprawiamy XD
Ostatnio zmieniony przez Kris 2009-03-01, 17:01, w całości zmieniany 2 razy  

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-01, 21:44   

Wow, by?o ?wietnie. Super klimat, psychodelia do kwadratu :-) . ?wietliki kryj?ce si? za skrzyd?ami Anio?a to by? i?cie przes?odki widok ;-) . Ja chc? jeszcze raz, hehe.

Hellzen 
?wietlikowy Faszysta

Wysłany: 2009-03-01, 22:59   Post sponsorowany przez 3 kropki - "..."

Klimacik rozbudzi?a we mnie dopiero scenka startowa. Krzyki i piski Ady prawdziwie napawa?y serce przera?eniem, wrzaski Kapelusznika z demonicznym wyrazem mordki i psychoza Zaj?ca dobudowa?y braki w historii (bo przecie? co si? dzia?o wcze?niej wiedzie? nie mog?em - moja pierwsza ods?ona Alicji), potem by?o ju? tylko gorzej...

Nie czu?em klimatu tego larp'a do czasu startu ods?ony, mechanika i sens rozgrywki by?y dla mnie totalnie niejasne, jednak ju? na pocz?tku... o jeju... dziwnie, dziko, koszmarnie... :-P
Ogromne podzi?kowania dla wszystkich graczy, za maksymalne wczucie si? w postacie, dodawa?o to ogromnego powera, widz?c, ?e totalna psychoza si? rozszerza... Widzie? niektórych w nowych rolach, to jak poznawa? ich na nowo, cenne do?wiadczenie.
Mega wielkie dzi?ki Kozie i AlkZz'owiza w?o?on? prac?, by larp'owanie mia?o klimacik i by miejsce napawa?o koszmarnymi wizjami ju? na wej?ciu.

Osobi?cie chcia?bym pogratulowa? kreacji postaci, szczególnie Adzie za Koszmarne odgrywanie zb??kanego ?wietlika, Alfikowi za druzgoc?ce psychik? zachowanie, TOR'owi za serie bezcennych min zaj?ca (KrÓlika), gdy kolejny raz co? absurdalnego w niego przypieprzy?o, Quad'owi za cierpliwo?? gdy tworzono dzie?o sztuki malarskiej na jego marynarce, Kris'owi za ADHA ?wietlika, które przyprawia?o Grysia o rozstrój nerwowy (swoja droga Kris w role wczuwa? si? od ponad tygodnia, podziwiam zaanga?owanie i gratuluje stabilno?ci psychicznej, bo mnie by dawno korba odwali?a), Charzynce za odgrywanie 'dobrej cioci', która Grysiowi chcia?a serce z cukru zmontowa? (nadal si? zastanawiam jak by wygl?da?o i jak smakowa?o), Chesterowi za Kota, który opanowaniem i rozleniwieniem przebi? nawet mojego prywatnego kota, Che za ... ojej!, Lath za irytuj?cy ?wietlikowy g?osik (s?ysza?em to seplenienie po nocy - we ?nie) i oczywi?cie Parabox'owi za wywo?anie ogólnego zgn?bienia.

By?o Koszmarnie i oby by?o kiedy? wi?cej!

TOR 
Rycerz Zmierzchu

Wysłany: 2009-03-01, 23:00   

Mi?o by?o po raz drugi wcieli? si? w rol? Macowego Zaj?co-Królika, jak zwykle winnego wszelkiego z?a w obu ?wiatach i wsz?dzie pomi?dzy. ;) Dzi?ki za to, Oleno. Od?wie?aj?cej takie ADHD (dzi?ki Kamilo) jest od czasu do czasu.

Zaj?c znikn?? tym razem nie zdo?a? si? uchowa? i znikn?? niezauwa?ony, zostawiaj?c po sobie swoje ma?e zaj?cze serduszko. Pewnie mog?o by? du?o gorzej...

Dzi?kuj? wszystkim za gr?, by?o mi?o, cho? pechowo i m?cz?co.

P.S. Ada -- b?agam, nie krzycz wi?cej w mojej obecno?ci.

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-03-01, 23:08   Re: Post sponsorowany przez 3 kropki - "..."

Hellzen napisał/a:
Kris'owi za ADHA ?wietlika, które przyprawia?o Grysia o rozstrój nerwowy (swoja droga Kris w role wczuwa? si? od ponad tygodnia, podziwiam zaanga?owanie i gratuluje stabilno?ci psychicznej, bo mnie by dawno korba odwali?a)[/b]

HAHA xD zaraz tam si? przygotowywa?, stara?em si? zmienia? g?os i utrzymywa? go na d?u?ej i chyba si? uda?o :D ja i tak nie potrafi? gra? xD chcia?bym, ale nie wszystkie marzenia si? spe?aniaj? xD. Co do ADHD sam jestem w szoku, ?e tyle wytrzyma?em chocia? jak wróci??m do domu to ju? nóg nie czu?em :(. Korby nie z?api? bo wi?kszej si? ju? nie da :D

PS. to zdecydowanie prawda, ?e ka?dy facet ma co? z dziecka xD
Ostatnio zmieniony przez Kris 2009-03-01, 23:11, w całości zmieniany 1 raz  

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-03-02, 12:16   

Ok. Och?on??am ju? po LARPie wi?c mog? wyzna? swoje grzeszki:->

Musz? przyzna?, ?e z punktu widzenia moich postaci poprzednia ods?ona by?a bardziej przepe?niona wydarzeniami. Mo?e dlatego, ?e i powierzchnia do knucia by?a mniejsza, nie jestem w stanie oceni?. Brakowa?o mi tak?e w?tków dodatkowych dla mojej postaci, bo to, ?e g?ównym celem by?o zabicie Alicji/Cheryl by?o jednak nieco za ma?o absorbuj?ce... na LARPie z mojego punktu widzenia panowa?y przestoje... z którymi nie mog?am ju? sobie radzi?, a ci?g?e bieganie za Kapelusznikiem i próby zamordowania Caroline spe?za?y na niczym. Poza tym nie mia?am te? okazji dokona? super heroicznej sceny ocalenia Zaj?ca Marcowego, bo nawet nie wiedzia?am co jak i kiedy... ponadto ustawicznie brakowa?o mi Mistrza Gry... z mojej perspektywy Olena wiedzia?a co i jak, natomiast Alkazz nie do ko?ca (takie mam wra?enie) orientowa? si? w tym co si? dzia?o, przez co ci??ko by?o polega? na wsparciu MG.

Tyle je?eli chodzi o minusy, od których postanowi?am zacz?? :-> , a na deser wisienka...

Przygotowania do tego LARPa zaj??y mi wi?cej czasu ni? ka?dorazowe przygotowanie si? do Ars Mortis, trenowa?am przechodzenie z Alicji do Cheryl w g?owie, przygotowywa?am strój, z pomoc? Chestera, Che, Ordosa i papieru toaletowego zrobi?am patetyczne skrzyd?a dla Paszka (barter by?, nie ma ni? za darmo! :-> ), malowanie Kota z Cheshire, Kapelusznika, robienie tych wszystkich machlojów by?o wprost niesamowite.

+ Niepowtarzalny klimat na LARPie, obrazy, parasolki, charakteryzacja Mistrzów Gry, porozrzucane karty... muzyka... ten ?wiat rzuca si? na wyobra?ni?:))))
+ Niepowtarzalne stroje graczy... w szczególno?ci stroje ?wietlików, Kota z Cheshire, Kapelusznika, Zaj?ca... którego nie pami?ta?am jak pomalowa?:D Charzynka w kitlu... jezu... Freud si? przewraca w grobie:D
+ Poprawiona i sprawna mechanika, dzi?ki której MG nie by? potrzebny przy testach i uczciwo?? graczy w testach :)
+ Doskona?e dialogi z Ad?, jej wspania?a gra na wst?pie:D i Leniwy kocurrrrrr ^_^
+ Znoszenie graczy humorów Alicji/Cheryl
+ Krzyki ?wietlików :D Uciekaj?cy Tommy:D
+ Mam nadziej?, ?e nikt si? nie skapn?? ile razy myli?am swoje osobowo?ci...
+ Dzi?kuj? tak?e Kaymowi za flirtowanie z Cheryl :D nie znosz? Ci?, ?e chcia?e? mnie ostatecznie ukatrupi?! Paskuuuuda!
+ Mojemu ukochanemu Ordosowi, ?e mnie nie zamordowa? za krn?brne flirtowanie z Rze?nikiem i Kapelusznikiem na zmian? :D:D
+ Ale przede wszystkim chcia?abym podzi?kowa? ?mierci za ocalenie Cheryl/Alicji od ?mierci - dzi?ki temu by? mo?e b?dzie 3 edycja! :D

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-03-02, 12:31   

Alfar napisał/a:
dzi?ki temu by? mo?e b?dzie 3 edycja! :D

Dementuj? plotki o reanimacjach Alicji!
W projekcie jest co? innego, niektóre rzeczy posz?y nie po mojej my?li (niestety) na tej Alicji i nie ma sensu jej na chama o?ywia?.

Mo?e co? innego przyjmie si? 'bez ulewania', ale jak narazie czas wróci? do pracy licencjackiej...

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-03-02, 12:33   

Zatem jeszcze bardziej ciesz? si?, ?e sta?em si? cz??ci? tego LARPa :) no i mam nadziej?, ?e ta przyjemna do ogarni?cia mechanika si? jeszcze pojawi :>

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-02, 12:52   

Alfar napisał/a:
Dzi?kuj? tak?e Kaymowi za flirtowanie z Cheryl :D nie znosz? Ci?, ?e chcia?e? mnie ostatecznie ukatrupi?! Paskuuuuda!

Ja po prostu chcia?em zrobi? wszystko, co by?o konieczne do happy endu :-P

Alfar napisał/a:
Mojemu ukochanemu Ordosowi, ?e mnie nie zamordowa? za krn?brne flirtowanie z Rze?nikiem i Kapelusznikiem na zmian? :D:D

Ciebie nie. Ja swego losu nadal nie jestem pewny, hehe :mrgreen:

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-03-02, 20:30   

E jak jeszcze ?yjesz to wszystko b?dzie w normie:P

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-02, 20:32   

Ufff, normalnie kamie? z serca ;-) .

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-03-02, 22:05   

Kamie? z serca to Ci spadnie, jak Alicja przestanie ?ciga? Twoj? n?dzn? dusz? po wszystkich sferach i planach, zeby si? zem?ci?, za zabranie jej z Krainy Koszmarów;)

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-03-02, 22:15   

To akurat nie moja wina/zas?uga*. Poza tym s?dz?, ?e by?by to ogromny sukces gdyby po tym spotkaniu mia?by mi ten kamie? sk?d spada?. Nie s?dzisz? ;-)

* niepotrzebne skre?li?

Odpowiedz do tematu