Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia po V ods?onie
Autor Wiadomość
Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-02-22, 10:44   Wra?enia po V ods?onie

Mnie boli palec....:D

Dobra, jak w temacie:D.
Woody Allen

Hellzen 
?wietlikowy Faszysta

Wysłany: 2009-02-22, 11:11   

Poczekam z opisem, jak si? tego nazbiera. Swoj? droga oko?o 3:00 nad ranem zastanawia?o mnie czemu nikt jesio w?tku nie za?o?y?, o 8:30 rano przysz?a odpowiedz...

Spora cze?? wiary ma uci?te prawe ?apki, a na klawiaturze ci??ko pisa? lew? r?k? only...

[W imieniu Hellzena pisa? Varzyw]

Slide 

Wysłany: 2009-02-22, 11:51   

Ja po ods?onie jestem chory :< w sumie nie jest tragicznie, ale ?amanie ko?ci i temperaturka zmusi?a mnie do opuszczenia wcze?niej aftera :< Co do samej ods?ony to osobi?cie uwa?am j? za najlepsz? w moim wykonaniu. Mia?em co do roboty, sporo rozmawia?em i mam nadzieje, ?e do?? przekonywuj?co gra?em ;p Podoba mi si? jak pewne sprawy si? rozwijaj?, co wró?y bardzo dobrze na przysz?o??. Pierwsza scena odegrana przez Misie by?a bardzo ?wietnie odegrana. Jak to Hellzen okre?li? jak teatr telewizyjny. Szkoda, ?e do kolejnej ods?ony b?dziemy musieli czeka? a? do kwietnia :-(

Hiacynthus 

Wysłany: 2009-02-22, 12:05   

hmmm, jak by?o? Gor?co!!!:P< w sensie czysto fizycznym;) > oraz g?o?no:D Chedol jak tam Twoje gardzio?ko?;)
Poza tym interesuj?co... nareszcie co? zaczyna si? dzia? i moja posta? ma co robi?:]
Czaruj?ca Pani Nadie?da znacz?co przyczyni?a si? do pozytywnych wra?e? z tej ods?ony.
Troch? groteskowy efekt ucinania ?apek na prawo i lewo, ciekawe co b?dziecie obcina? nast?pnym razem:P?
A w ogóle, czy jaka? epidemia panuje?? 3/4 graczy wygl?da?o na chorych( w ka?dym razie bardziej ni? zazwyczaj:P> a dobiegaj?ce zewsz?d suchotnicze pokas?ywania przywodzi?y na my?l infirmarium... ale zawsze to lepsze ni? kostnica;)

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-02-22, 12:24   

Hiacynthus napisał/a:
ale zawsze to lepsze ni? kostnica;)

Nic nie jest lepsze, niz kostnica ;)

Z moich wra?e?- ogólnie bardzo mi si? podoba?o:
1. Jest coraz wi?cej graczy,
2. Gracze przede wszystkim odgrywaja a nie s? t?em,
3. Stroje niektórych wgniataj? w pod?og? :)

Wielkie dzi?ki dla MGi?, za kawa? dobrej roboty, chocia? czasami odczuwa?am ich brak przy sobie :P

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-02-22, 17:34   

Wra?enia... hmmm... jak dla mnie moja najlepsza ods?ona jak do tej pory. Spostrze?enia ? Intrygi Lasombra > Intrygi Ventrue xD. Tak na powa?nie to poczu?em si? jak rasowy Lasombra chocia? g?owa od chorych zatok mi prawie eksplodowa?a :P. My?l?, ?e z ods?ony na ods?on? moja posta? staje si? bardziej interesuj?ca. Zdecydowanie za ma?o gry aktorskiej z mojej strony pod koniec, ale to chyba by? ju? wynik zm?czenia i tych przestojów jakie mia?y miejsce. Szczerze to nie wiem co pisa? by?o fajnie i tyle :P

aaaa wiem xD najbardziej podoba?o mi si? jak Brujah z Camy wpad? na mnie i nie pozwoli? mi przej??, a wtedy Goliat wkroczy? do akcji i brujah wyfrun?? xD

Mo?e pó?niej co? naskrobi? jeszcze :)

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-02-22, 20:38   

Oryginalny w ocenie nie b?d?. By?o bardzo fajnie, ciekawie. Sporo si? dzia?o. Wiele ko?czyn lata?o tu i ówdzie :-> . (Podsumowanie z punktu widzenia gracza)

Taaa, starzy znajomi, nowi wrogowie, wkurzona w?a?cicielka klubu, ciekawe rozmowy i propozycje interesów. Oj, dzia?o si?, dzia?o. (Podsumowanie z punktu widzenia postaci)

A moja zespolona ?wiadomo?? dzi?kuje Mi?kom za przygotowanie LARP-a, w szczególno?ci za scenki ?wietne rodzajowe oraz wspó?uczestnikom za wspóln? gr?. Szkoda, ?e tak daleko do nast?pnego spotkania.

Azi 

Wysłany: 2009-02-23, 08:31   

Oj dzia?o si?, dzia?o ^^ Powtórz? za przedmówcami - kreacje niektórych wbija?y ziemi?; tu pozdrowienia dla Slida za Goliata - wreszcie jest kto?, kogo moja Toy mo?e nienawidzi? :D
By?o troch? Brujahowania, troch? kombinowania, poszukiwania informacji i obrywania po dupsku, czy to od Iluzji czy to od miecza ;) Coraz bardziej mi si? to wszystko podoba :D

Dzi?ki wielkie za after, chocia? mia?am wra?enie, ?e miejscówka to zemsta od Alfy i Lathei za "Stref? Zero" :P

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-02-23, 08:46   

Có?, czuc by?o, ?e pozostawiono graczom spor? swobod?. Nie by?o ?adnych zaplanowanych duchów w s?siednich pokojach, nie by?o przywo?ywania i egzorcyzmowania demonów jakowych?, ataków pieprznietych ?owczy?, które o byciu ?owc? nie wiedz? nic zgo?a...
By?y postaci graczy. I ca?a masa w?tków. To mam na my?li, mówi?c o swobodzie. Do niczego nikt nie by? przymuszany, jak kto? nie chcia?, nie robi? nic, jak ktos chcia?, to robi?, jak kto? chcia? robic wszystko, to si? gubi?...
Gra?o si? przyjemnie, by?o miejsce dla tych, którzy chcieli tylko odgrywac postaci, by?o i dla tych, dla których larp to gra strategiczna.

W sumie - dla mnie wada by?a jedna. Chaos totalny. Przy ca?ej fajno?ci larpa i dowolno?ci i mo?liwo?ciach zabawy i ilo?ci watków - ?eby ogarn?c to wszystko, trzeba miec albo ?eb z matplanety, albo pomoc ca?ego sztabu ekspertów i eMGi?, które Ci b?d? wszystko t?umaczyc. ?e na to drugie nie ma co liczyc... To sporo rzeczy umyka.
No i jeszcze chaos w sensie spo?ecznym. ?eby powiedziec cokolwiek, trzeba miec skal? g?osu, jak ja kwiatkuje? i do tego argumenty zadaj?ce cie?kie obra?enia (albo jakiego? Brujah, który by ucisza? za Ciebie). Ja rozumiem, ?e wampir to knujstwo - ale naprawde nie trzeba do ka?dej duperelnej rzeczy odciagac pojedynczych wampirów i pojedynczo z nimi kombinowac. Równie? dlatego, ?e do niektórych ustawiaja sie kolejki, a niektórzy w kolejkach stoj? pó? nocy. Oczywi?cie - nie wszyscy tak robi?. Ale wystarczaj?ca ilo?c, by wygl?da?o to zabawnie... I nienaturalnie.

Larp in plus, choc pomn? przyjemniejsze ods?ony - a przynajmniej równie przyjemne. Scenki eMGi? jak zwykle radosne i sprawiajace niektórym (tym lepiej zorientowanym, zapewne) dreszcze na plerach. Przygotowanie graczy - kapitalne, stroicie si?, jakbyscie nigdy na balu przebiera?ców w przedszkolu nie byli (ja nie by?em. St?d te maski...), odgrywacie z zaci?ciem, a czasem z strace?czym oddaniem wr?cz:D
Osobiste pozdro dla Macieja "i wzi??e??" Giovanni. Poprawi? mi nastrój na pó? godziny.

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-02-23, 08:53   

Azi napisał/a:
Oj dzia?o si?, dzia?o ^^ Powtórz? za przedmówcami - kreacje niektórych wbija?y ziemi?; tu pozdrowienia dla Slida za Goliata - wreszcie jest kto?, kogo moja Toy mo?e nienawidzi? :D

Hehe wspomina? mi co?, ?e ucieli?cie sobie fajn? rozmow? xD

Azi 

Wysłany: 2009-02-23, 09:37   

Fajna "rozmowa" to b?dzie na nast?pnej wspólnej ods?onie :P Mo?e schody go wtedy ju? nie zatrzymaj? :P

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-02-23, 09:46   

HAHAHA xD Goliat to widz? jest bardzo lubiany u Brujahów z Camy xD

Urlem Larsbatae 
cest la vie!

Wysłany: 2009-02-23, 22:14   

Wra?enia jak najbardziej pozytywne :)

Chcia?abym zaznaczy? g??bokie zaanga?owanie Mgi? w owym przedsi?wzi?ciu. Uk?ony dla Was drogie Panie!

Poza wybrakowaniu w r?czki i wewn?trznymi sporami sfór, by?o pozytywnie :)

Hellzen 
?wietlikowy Faszysta

Wysłany: 2009-02-23, 23:55   

Przede wszystkim chcia?bym wyrazi? g??boki podziw za odegranie pocz?tkowej scenki, za poziom aktorstwa i inscenizacje. Dziewczyny, by?em w totalnym szoku, pe?en profesjonalizm.

Nast?pna rzecz, to du?y ?al, ?e planujecie na grudzie? koniec tej dramy. Cho? wiadome wcze?niej, ale teraz obwieszczone oficjalnie, okaza?o si? bardzo bolesn? perspektyw?.

Co do dramy to przyznam, ze królowa? totalny chaos. Pod koniec to ju? nawet nie by?o wiadomo w co r?k? w?o?y?. By?o ciekawie, ale kolejki, kolejki... chwil? wytchnienia by?y szachy i stolik nudnych rozmów. Mo?na sobie by?o pokrzycze?, mo?na si? by?o widowiskowo oplu?, ogólnie fajnie i m?cz?co. Zm?czenie da?o te? o sobie zna? pó?niej, dlatego szybko si? zmy?em z afterka...

Z kwiatków poza dramowych: Znajome wracaj?ce w nocy z imprezy, napatoczy?y si? na g?o?na ekip? w tramwaju/autobusie. Co? komentowali, krzyczeli, robili ogóln? porut? w tym kulturalnym ?rodku lokomocji i nagle pad?o magiczne s?owo "Noctem". Poniewa? znajome w ?wiatku RPG/LARP nie ?yj?, jedyne co im si? z Noctem'em kojarzy to foty po kolejnych ods?onach, po których stwierdzaj? jak si? bawi?em. Po porównaniu zdj?? dopatrzono si? Chedola i paru innych osób. Z opisu wynika, ?e Czedol by? najg?o?niejszy... Tyle w tej kwestii... O rozwalonym nosie Kane'a te? mi donios?y osoby trzecie :shock:

... Moi szpiedzy s? wsz?dzie :-)

PS: Za natarczywe i z?o?liwe próby odr?bania mi r?ki minus dla Lath/Anny!

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-02-24, 08:55   

Che zawsze jest najg?o?niejszy. Jak nie w autobusie, to do rewolucji nawo?uje:>

Tak, ja tez jestem przeciwny ko?cowi dramy. Ale wierz? w eMGinie, ?e si? nas tak po prostu nie pozb?d? w szczycie dzia?alno?ci.

Odpowiedz do tematu