Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka na sesji
Autor Wiadomość
Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2009-01-31, 10:31   Muzyka na sesji

Witajcie!
Muzyka jest bardzo wa?nym elementem w RPG. Jakie macie ulubione/najlepsze soundtracki/utwory? Od razu napiszcie do jakiego klimatu albo lokacji si? nadaj?.

Od razu zaczn? ze swojej strony:
:arrow: Soundtrack z Underworld - sk?ada sie g?ownie z jakie? szumów i brzd?ków, moim zdaniem doskona?y do ponurych, mroczny sesji albo horrorów.

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-01-31, 10:35   

:arrow: Soundtrack z Piratów z Karaibów - jaki jest, chyba ka?dy wie;) nadaje si? do wszystkiego prowadzonego na morzu, arrrrrgh!

:arrow: Soundtrack z Silent Hill (tylko pierwsza cz???)- zawodzenia, szumy, krzyki, idealny do czego? psychodelicznego.

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-01-31, 11:52   

:arrow: Muzyka tworzona przez Hansa Zimmera jest ?wietna. Wiele utworów nadaje si? bardzo dobrze jako t?o w trakcie walki ;-)

Paszko 
Cz?onek Noctem
J.H.Czarny

Wysłany: 2009-01-31, 12:37   

:arrow: Soundtrack z Diablo 1 i 2 - do m?otka jak znalaz?, ale do?? uniwersalny.

:arrow: Prodigy do Cyberpunka, szczególnie do szybszych akcji.

(a tak generalnie, to jak prowadzi?em, muzyk? stosowa?em bardzo rzadko - nie jestem fanem muzyki w tle sesji).
Ostatnio zmieniony przez Paszko 2009-01-31, 12:43, w całości zmieniany 2 razy  

bezjimienny 
Cz?onek Noctem
still prince in town

Wysłany: 2009-01-31, 14:00   

?cie?ki z van Helsinga i Painkillera.

Urlem Larsbatae 
cest la vie!

Wysłany: 2009-01-31, 19:18   

Czajkowski! 8D

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2009-01-31, 19:29   

Piszcie do czego dany utwór mo?na wykorzysta?, bo nie wszyscy widzieli wszystkie filmy albo znaj? wszystkich wykonawców.

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-02-02, 17:40   

Ja Tower... XD ja Ci dam ca?? p?yt? z naszego wampira ^^ bo mg dzieli muzyk? tak jakby to uj?? .. na emocje albo zdarzenia.

Mamy Soundtrack z Hellsinga <oba> i utwory s? wykorzystywane ró?ne... jest taki jeden ze ?miechem dzieci - idealny na groz? ^^ jest ten utwór z openingu - on si? nadaje do ró?nych klubów... "ruins 11" - genialny utwór na zako?czenie sesji, refleksj?, podsumowanie mg.. etc etc

Soundtracki Craiga Armstronga g?ównie Piano Works - tak zwany folder "mieszkanie". S? takie dwa foldery dotycz?ce toreadorów i fragmentów sesji dziej?cych si? w ich mieszkaniach ^^ to co gra Armstrong na fortepianie to akurat mój stwórca ^^

Soundtracki Chrisa Bottiego - mieszkanie drugiego toreadora graj?cego na tr?bce ^^

Tsukihime OST - groza

Niektóre utwory Dead can dance - np Cantara, Windfall, Chant of the paladin itp - groza

Soundtrack z Amelii - idealny do opisu miasta... FRANCJA ^^ bo gramy we Francji

Ramin Djawadi - Proson Break - do wszystkiego genialny soudntrack... trzyma w napi?ciu ^^ przyznali nawet Ci co nie lubi? serialu ^^

Soundtrack z Vampire Hunter D - groza niepokój i takie tam <smutek walka.. mówi? ... to troch? tak rozcz?onowane jest ^^>

Soundtrack z GRY Max Payne - genialny do napi?tej atmosfery.. planowania.. zdenerwowanie etc...

Piosenki ze Step up(a) i innych takich XD no bo trzeba mie? co? dla anarchistów <dla Boba i Didiera ^^> i do klubów m?odzie?owych ^^

No ... .dam Ci p?yt? to sobie pos?uchasz bo tam du?o nie ma pe?nych nazw wi?c nie wiem co od czego ^^

Mielismy te? bal noworoczny w Elizjum to by?y klasyki jak walc wiede?ski plus tango z flimu zorro ^^

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-02-02, 19:36   

Do mojej sesji pt: "Bajka"

OST z Gladiatora, OST z 300, OST z Opowie?ci z Narnii (Battle). :) Do tego Loreena McKennit i Enya.

Alkhaar 

Wysłany: 2009-02-05, 11:28   

Alfar napisał/a:
Do tego Loreena McKennit i Enya.

chyle czo?o :>

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-02-05, 14:05   

Bardzo lubi? te? Helium Vola i Qntal, ale do tego trzeba mie? odpowiedn? sesj?:)

Thar 

Wysłany: 2009-02-08, 17:10   

Hmm, soundtrack z "Batman Beyond'' znany u nas jako "Batman 20 lat pó?niej", czy "Batman Przysz?o?ci" Kreskówka, któr? par? lat temu nadawa?o TV4.

Genialna muzyka do oddania klimatu ?wiata Cyberpunka. W?a?ciwie zawiera w sobie wszystko. Walka, opisy, knajpy, spotkania no i jest jeden kawa?ek w sam raz na umieranie rodziny graczy ;]

My precious :P

Alkazz 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-02-09, 17:52   

*Najnowsze albumy Samael idealnie nadaj? si? na mroczniejsze, klimatyczniejsze sesje.

*X-Ray Dog na sesje z wartk? akcj?, gdzie sytuacja zmienia si? o 180 stopni co kilka minut (czyli co utwór;)

*Ulver - je?li zapragniemy troszk? psychodelii. Idealne gdy postacie ?ni? na jawie, malkavów, pubów których nie da si? opuscic ze zdrow? psychik?..

*Loreena McKennit - pi?kna muzyka do fantasy, ale i do ?ó?ka

*Ulf Soderberg oraz jego projekt Sepiroth - Mroczne sesje z orientalnym akcentem, cynamon z krwi?

*Seraphim Shock - konkretne, mroczne i ciezkie uderzenie. Nagrali utwór pt Lasombra - Prey - orgazmiczny utwór;)

*Sirius - dosy? mroczna, ale ?ywa muzyka. Idealna do Dark Fantasy

*Aghast - W??cz "Call From The Grave", zamknij oczy i po?o? si? w pustym pomieszczeniu. Przy zgaszonym ?wietle, ewentualnym o?wietleniu ?wieczek. Koszmary z lat dzieci?cych odezw? si?, i zaczn? nieprzyjemnie drapa? po plecach. Przy tej muzyce pierwszy raz w ?yciu poczu?em ciarki na plecach, ze strachu. Fakt, próbowa?em przy tym jak idiota zasn??.. ale... co? w tej muzyce jest. Ch?ód dopada zewsz?d...

William Szekspir 'Koriolan'

Gorbacz 
Cz?onek Noctem
Ten Dobry Doppelganger

Wysłany: 2009-02-26, 20:21   

Jako, ?e jestem istot? z natury leniw?, to na sesji po prostu zapuszczam

Radio Rivendell !!

i prawie zawsze jest git - trzymam tylko kilka tracków "w pogotowiu" na wypadek gdyby w?a?nie by? walka a Rivendell zapoda? ballad?. Chocia? powiem Wam, ?e dramatyczne starcia ze smokami przy akompaniamencie Enyi maj? w sobie co?.

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2009-03-31, 11:41   

Mo?e oczywista oczywisto?? - Ale OST z W?adcy Pier?cieni- nie tylko do fantasy.

Odpowiedz do tematu