Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia po IV ods?onie
Autor Wiadomość
Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2009-01-12, 15:56   

Mnie si? podoba?o :) ?a?uje tylko ?e mia?em dzisiaj ko?o zaliczeniowe i musia?em si? uczy?:/ Ale przynajmniej chemia do przodu xD

A mój strój Alf Ci si? nie podoba?:( tak si? naszy?em z t? kamizelk? :( nvm :P:P Fakt. Akt monomancji w troch? g?upim momencie i tak, przepraszam za wyra?enie, z dupy wyszed?.

Mam nadziej? ?e by?em bardziej Tzimisce ni? poprzednio xD i ?e tym razem by?o mnie wida? na larpie (nie licz?c areny)

"Never hesitate, never stop, NEVER SURRENDER "

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-01-12, 18:48   

Taaaak by?e?:) Strój mia?e? te? elegancki:) W ogóle jak patrz? po niektórych strojach, jak na przyk??d Twój, czy Vela to ?ezka si? w oku kr?ci... :)

Slide 

Wysłany: 2009-01-12, 18:58   

Hehe... nie bede oryginalny jak napisze, ze mi sie podobalo. Na razie nie chce mi si? wi?cej pisa?, dlatego jutro co? pewnie jeszcze dopisze.

Alfar dzi?ki za wyró?nienie ;)

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2009-01-12, 20:37   

Alfar napisał/a:
Taaaak by?e?:) Strój mia?e? te? elegancki:) W ogóle jak patrz? po niektórych strojach, jak na przyk??d Twój, czy Vela to ?ezka si? w oku kr?ci... :)

Czy Ty napewno pami?tasz co ja mia?em na Sobie??;>

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-01-12, 20:39   

u?ywam sformu?owania "elegancki" nie po to by podkre?lic dostoje?stwo postaci, ale by podkre?li?, ze si? przy nim postara?e?.

<sciana>

akurat pami?? u mnie nie szwankuje.
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2009-01-12, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2009-01-12, 20:43   

spooooko :P:P Wiem ?e tak g?upio sprowadza? was kochane mi?ki na ziemi?... Ale pytanie techniczne... Kiedy macie orgie?:P

Hellzen 
?wietlikowy Faszysta

Wysłany: 2009-01-12, 21:17   

Dareth napisał/a:
Ale pytanie techniczne... Kiedy macie orgie?:P

... inne pytanie techniczne... Kiedy macie okres?
[w domy?le okres rozlicze? deklaracji kiedy mija... znaczy si?...]

Moje wra?enia:
Scenka odstawiona przez Redemptum... genialna, scenka odegrana na koniec przez Misie... boska... uwielbiam takie scenki. Larp si? nieco spsu? przez sceny walki co jak zwykle sprzyja offtopowaniu, ale nawet na offtopie si? nie nudzi?em. MaX chyba jeszcze nigdy nie zirytowa? tylu osób naraz... ale có?, "ka?dy ma jakiego? bzika, ka?dy jakie? hobby ma..."

Z ods?ony na ods?on? jest coraz wi?cej do biegania, jeszcze troch? i sobie notatki robi? b?d?... ale nic to, potem si? dotnie, bawi?em si? przednio i dzi?ki, ?e wreszcie mog?em sobie troch? bezkarnie a ludzi pokrzycze?... :-)

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-01-12, 22:11   

Do pi?tku czekamy na raporty :)

Cieszymy si? tak?e, ?e kto? doceni? nasza sceneczk?;) Ale i tak - Redemptum wymiot?o:)

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-01-13, 01:16   

Hehe, Koza ju? chodzi?a z kapowniczkiem :D
Woody Allen

Slide 

Wysłany: 2009-01-13, 08:31   

Przede wszystkim gratulacje dla wszystkich scenkowiczów ;) Zaprezentowane sceny by?y niesamowicie klimatyczne. Troch? gorzej wypad? sam larp, bo pomimo genialnych scen (np. wej?cie Maxa) bardzo przeszka? mi offtop. Ci??ko by?o mi si? odnale??, bo zawsze kiedy chcia?em porozmawia? in game sta?a/siedzia?a sobie grupka offtopowa i ci??ko by?o wbi? si? w rozmow?. Musz? równie? zwróci? uwag? na stroje! W porównaniu do ostatniej ods?ony by?o wi?cej wyró?niaj?cych si? postaci. After jak zwykle przyjemny, osobi?cie sko?czy?em z Tharem pod Tesco pij?c browary do 1-2 w nocy :-P

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2009-01-13, 08:46   

I to jest prawdziwy duch starych larpowników z dawnych lat!

Piwo w terenie, mimo minus dziesi?ciu stopni.

Stare tradycje nie umar?y w larpowniczym narodzie:D

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2009-01-13, 08:47   

Ja z nimi pewnie te? bym wyl?dowa? gdybym rano nie musia? wstawa? i ksi?gowa? -.-. ?ezka mi si? oku kr?ci jak przypomn? sobie wyprawy z alko do lasu xD

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-01-13, 11:48   

Ta, nie ka?dy ma luksus mieszkania przy Kapo:).

S?dzi?am, ?e LARP sko?czymy wczesniej i afterek sie troche wczesniej jednak zacznie, ale sie przeci?gnelo.

I zostala moja lampa;)...
Woody Allen

Azi 

Wysłany: 2009-01-13, 12:19   

By?o mio ^^ Nawet moja Toy mia?a troch? do roboty, troch? do pogadania, i ogólnie uda?o mi si? nawet nie offtopowa? <a to jest jedna z moich najwi?kszych wad -_-'>
Pozdrowienia dla:
Iris za nasz? rozmowy na temat posiadanej przez nas wagi :P Mina Mariano vel Maciej - bezcenna :D
Macieja vel Mariano - za miniaturow? lo?e szydery z dwójki zwieszaj?cych si? Torreadorów; trzeba by?o si? jednak za?o?y?, nie s?dzisz? :>
Inq'i - trrrrru trrrruskawki :D
I last but not the least, dla dwójki moich kompanów z Wrocka - Martiniego i Szkieleta za ca?okszta?t i bezcenne teksty w stylu "Kto projektowa? to miasto?! Stevie Wonder?!", oraz za jazd? quadem po kana?ach :D

Chester 
Cz?onek Noctem
ziieELOonY jak GOobLiIN

Wysłany: 2009-01-13, 12:53   

Macie zdj?cia, opisów nie chcia?o mi si? pisa? :P

Odpowiedz do tematu