Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia po III ods?onie
Autor Wiadomość
Azrael 

Wysłany: 2008-12-14, 12:55   

Ja powiem krótko, tak jak poprzednio LARP uwa?am za jak najbardziej udany, mimo ?e ledwo uszed?em z (nie)?yciem, to bawi?em si? ?wietnie. Po raz kolejny wyrazy uznania dla Mg i innych graczy za stworzenie niesamowitego klimatu. ?a?uje tylko ?e nie dane mi by?o ujrze? rytua?u, który zdaje si? by? najwa?niejszym elementem tej ods?ony, no bo có?, akurat zaj?ty by?em na zewn?trz „wyja?nianiem” sobie pewnych kwestii z kap?anem... :-)

Alkhaar 

Wysłany: 2008-12-14, 13:23   

Wlasnie wstalem cos zjadlem i pomyslalem ze moge cos napisac :P

Ogolnie powiem tak: na poczatku nie moglem sie odnalezc w tym co sie dzialo, hmm no ale coz postac dopiero co sie zjawia w Poznaniu wchodzi do Arahji no i pelno wampirow... wszystkich widzialem po raz pierwszy no i jak tu zaczac zeby od razu w morde nie dostac, bo choc mimo ze obaszar neutralny to jednak coniektorzy dali upust swoim emocjom :] No ale jak mowil Kris pierwsze koty za ploty i mysle ze na nastepnej odslonie bedzie jeszcze lepiej ;] Co do mgowania to wszystko bylo ok choc wydaje mi sie ze troche sie pogubulismy w akcji z policja bo nie za bardzo mozna bylo dojsc do konsensusu ilu ich jest i kto co robi :P no ale wiadomo mg nie moga byc wszechobecne a i tak naprawde dawaly rade. Co do miejsca to bylo ono spoko i moim zdaniem jezeli nie mamy nic przeciwko graniu tam to lepiej zostac w jednym okreslonym miejscu. Dzieki temu bedziemy mogli poszczegolnym rzeczom przypisac jakies inne np. korytarz=wroclawska itp zeby kazdy wiedzial co jak wyglada i zeby mozna bylo bez przeszkod grac. No bo coz byla akcja ze wszyscy wyszlismy na korytarz i zostalo potem rzucone ze jest to wroclawska no a my z mieczami i pistoletami na srodku ulicy ;]

Ale caly larp uwazam za bardzo udany i nie moge doczekac sie nastepnego :]
Ostatnio zmieniony przez Alkhaar 2008-12-14, 13:24, w całości zmieniany 1 raz  

Agnieszka 
Cz?onek Noctem
Detektyw Enid

Wysłany: 2008-12-14, 15:43   

Podoba?o mi si?. Nawet bardzo mi si? podoba?o.
Na samym poczatku nie bardzo wiedzia?am, co z sob? zrobi?, wszystkie potrzebne mi postacie by?y albo zaj?te, albo w ogóle nie pojawi?y si? na spotkaniu. Za to potem nie?le sie rozkr?ci?am, zw?aszcza, kiedy Silvanus zacz?? szepta? mi do ucha ca?kiem interesuj?ce rzeczy.
W kwestii rytua?u... Ech, to by?o po prostu pi?kne, kiedy si? okaza?o, ?e tak w?asciwie nikt nie zna si? na okulty?mie :) Natomiast zaganianie wszystkich w jedno miejsce i t?umaczenie im, co, kiedy i dlaczego maj? robi?, by?o straszne. Gorzej ni? z band? rozwydrzonych studentów.
Alf, dzi?kuj? ci za twoje po?wi?cenie (ostatnim razem grozi?a?, ?e nigdy wi?cej nie b?dziesz odgrywa? zwierzaków :]) i wspania?e odegranie moich ma?ych przyjació? :)
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka 2008-12-14, 15:44, w całości zmieniany 1 raz  

Azi 

Wysłany: 2008-12-14, 18:42   

Mio. By?o milusio. Toy sobie pokrzycza?a, poprzekomarza?a si? z kolegami z Sabatu <ustawka - ou yeah!> i powpada?a w panik? <dzi?ki T.o.w.e.r ^^>. No i jeszcze narozrabia?a, ale to si? przytnie.
To tyle wzgl?dem osi?gni?? postaci.
Na samego larpa spó?nili?my si? z Martinim. By?o daleko. Bardzo daleko. Nawet dla zmotoryzowanych. Chocia? miejscówka akurat okaza?a si? ca?kiem spoko i wynagrodzi?a podró? <poza kafelkami. nielubimy si? z kafelkami. zw?aszcza w szpilkach. brrr>
Osobne dzi?ki dla ekipy sprz?taj?cej Instytut, która na mój widok w damskiej toalecie, gdy chcia?am zmy? krzy? z czo?a z?apa?a TAAAKIEGO karpia na mordkach. I :* dla ekipy z m?skiej toalety, gdzie mog?am go wreszcie zmy?.
Sam afterek wielce udany. Raz jeszcze przepraszam za bezczelne opicie Kasi - kajam si? postokro? -_-'
Ekipa wroc?awska - a przynajmniej moja troch? bezczelna osóbka ^^ - docenia zostanie docenionym ^^ Mam nadzij?, ?e nast?pnym razem te? b?dzie youtube party [Chester na DJ'a!]

PS:Inque - dzi?ki za fotki moich nóg ^^

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-12-14, 21:24   

Mhm, nie b?d? oryginalny, gdy? moje wra?enia s? zgodne z odczuciami innych wypowiadaj?cych si? tu uczestników. Bardzo mi si? podoba?o. Troch? knuj?cych rozmów na osobno?ci, troch? bardziej ogólnych, dwa pojedynki, próba diabolizmu, potyczka z policj?, rytua?, ogólnie rzecz bior?c rewelacja :mrgreen: .

Miejsce jak dla mnie ?wietne. Du?e i przestronne, no i mam do niego blisko z domu, hehe ;-) . Podzi?kowania i gratulacje dla Mi?ków za ?wietn? realizacj? ods?ony i przy??czam si? do pro?by o wi?cej scen odgrywanych przez Was, mia?y ?wietny klimat.

Podzi?kowania dla Thara za aftera, bardzo fajnie by?o.

P.S. Misio Urwisek rz?dzi? zarówno na ods?onie jak i na afterze. No i zrobi? niema?? furor? w TESCO i tramwaju :-P .

Inque 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-12-15, 00:05   

Hm... mo?e wyja?ni? zdj?cia i ich ubogo?? XD generalnie to mam wielkiego FOCHA od egzaminów na Aspa <ASP> na swojego canona, co wida? na braku zdj?? jakichkolwiek. 90% jest do bani dlatego nic nie b?d? wrzuca?. Nie mia?am statywu i nie mia?am szans na nic dobrego a te zdj?cia nóg to by?y jedyne które zd??y?am zrobi? zanim si? poruszy?a? XD ogólnie by?o fajne ?wiat?o i fajny motyw.. mia?am pomys?, nie wyszed?.. szumy zwyci??y?y Inka <Inque> pad?a XD

Obiecuje, ?e na nast?pn? ods?on? postaram si? ju? za?atwi? statywwwwww i zrobi? jakie? GODNE waszych oczu zdj?cia <tzn. ciekawe i ?adne> XD

No.. to odno?nie LARPa. Nie b?dzie chyba niczym nowym i oryginalnym jak napisz? jako "nowa", ?e si? gubi?am i nie wiedzia?am co robi?. No u mnie to i tak wielki sukces, ?e z kimkolwiek rozmawia?am i sie ekhm zdecydowa?am na taki t?um obcych bo ja to ma?o stadne zwierz? ... XD znaczy istota no.. . ale nie lud? o_o znaczy nietowarzyskie takie. Tak wiem jestem dziwna.. na czym sko?czy?am.. ah.. wiem XD Ogólnie mówi?c podoba?o mi si?. Z kilkoma osobami uda?o mi sie d?u?ej porozmawia? chocia? wiadomo wychodzi?o tak, ?e ka?dy nagle musia? lecie? co? za?atwi?, ale wiadomo... snucie si? bez rozmów przez chocia? pi?? minut jak mi si? wydaje ka?dy nowy musi przetrwa? ^___^ By?y postacie, które moja posta? polubi?a jak i równie? baaaaardzo ZNIENAWIDZI?A i bynajmniej nie by? to nikt z Sabatu XD tak tak chodzi o Ciebie z?y panie nosferze i Twoj? r?k?. Wiadomo niektórzy toreadorzy s? na tyle mini by w ogóle przebywa? w takim nieprzyjemnym i nieestetycznym towarzystwie, ale ... r?ce za dekoltem i szur pod bluzk? i osaczanie i w?chanie jest OKRRRRRROOOPNE XD gratuluje odgrywania : D chocia? to pewnie nie nowo?? :} Za to polubi?am Flesza, kole?ank? z klanu XD, i pana Giovanni. Chyba nikogo nie pomin??am...

Oczywi?cie to tylko apropo postaci, które pozna?am bo tak generalnie to was znaczy tych z którymi ile? tam zda? zamieni?am> nie da si? nie lubic XD

Podoba?y mi si? stroj?... pomieszczenie.. kreacje bohaterów... wprowadzenie i wydarzenia bo fabu?y nie da?am rady sobie posk?ada?. Wiadomo pocz?tkuj?ca XD No tak generalnie to moim zdaniem dopiero po pierwszej w ?yciu ods?onie mo?na tak naprawd? umocni? w charakterze swoj? posta?. Ja nie do ko?ca wiedzia?am jak to wszystko ma wygl?da? i nie mia?am do samego ko?ca dopracowanej postaci.. mam nadziej, ?e nikt nie b?dzie mia? do mnie pretensji jak moja posta? b?dzie mia?a kilka zmian w zachowaniu, które ju? zamierzam zostawi? na sta?e, zreszt? i tak nie s?dz? by du?o osób mnie pami?ta?o, bo jak stwierdzi? "pan r?k? macham gdzie nie trzeba" bez okularów naprawd? nie widz? z kim rozmawiam czasami XD no wiadomo chodzi o to, ?e by?o ciemno i potem si? ludzi nie pami?ta i nie rozpoznaje XD czasem.. niektórych XD

Podsumowuj?c: Bo wiem z do?wiadczenia <z mojego sesyjnego forum>, ?e pisz? niezrozumiale. TAAAAK podoba?o mi si? i dzi?kuj? wszystkim za LARPa i AfTera :}

PS: MISIO rulez XD ja chc? takiego na urodziny! A urodzi?am si? 13 wi?c do mnie pasuje XD bo widzisz widzisz... 13 to taka z?a pechowa liczba, a ja w dodatku jeszcze jestem z?? wied?m? ^__^ <argument nie do odparcia>

PSS: Dzi?kuj? Mistrzyniom < XD > za zainteresowanie i "upewnianie si?" czy wszystko gra i czy mi si? podoba :} dla mnie by?o to do?? buduj?ce, ?e od czasu do czasu do nas nowych te? si? podchodzi, i ?e zale?y innym na tym by si? nam podoba?o jak najbardziej : D i sie podoba?o :} tak s?dz? : D

PSSS: Nie zabijajcie mnie za rozmiar tego posta XD przepraszam ja sie tak wstr?tnie rozpisuj? zawsze XD
Ostatnio zmieniony przez Inque 2008-12-15, 00:06, w całości zmieniany 2 razy  

Slide 

Wysłany: 2008-12-15, 00:41   

Inque napisał/a:
No tak generalnie to moim zdaniem dopiero po pierwszej w ?yciu ods?onie mo?na tak naprawd? umocni? w charakterze swoj? posta?. Ja nie do ko?ca wiedzia?am jak to wszystko ma wygl?da? i nie mia?am do samego ko?ca dopracowanej postaci.. mam nadziej, ?e nikt nie b?dzie mia? do mnie pretensji jak moja posta? b?dzie mia?a kilka zmian w zachowaniu, które ju? zamierzam zostawi? na sta?e

Podpisuje sie pod tym rekoma i nogami. Ja równie? nie wiedzia?em czego sie spodziewac i przede wszystkim nie myslalem jako moja postac. Moje rozmowy z minuty na minute stawaly sie coraz bardziej nijakie. Pod koniec podjalem kilka decyzji, ktore w ostatnich chwilach zmienialem, a nie powinienem bo nie wiedzialem do konca jak juz grac.
Teraz czlowiek juz wie jak ten caly bajzel (w sensie pozytywnym) wyglada to moze pomyslec nad dopracowaniem charakteru, spisaniem historii (jednak sam plan wydarze? to za malo). Dlatego ja równie? mam nadzieje, ze nie bedziecie zwracac uwagi na zmiane odgrywania postaci u nowych graczy. Mam nadzieje, ?e przede wszystkim b?dzie o wiele lepsza ni? wczoraj ;) Ja juz sie nie moge doczekac kolejnego larpa.
Ostatnio zmieniony przez Slide 2008-12-15, 00:44, w całości zmieniany 1 raz  

Chester 
Cz?onek Noctem
ziieELOonY jak GOobLiIN

Wysłany: 2008-12-15, 09:34   

A na to ja powiem, ze:

ZAJEBIASZCZO bylo!!! :D

Dzieki wam o eMGinie za ta odslone bo bawilem sie wysmienicie.
Dzieki Azi za aparat, stanowil on idealne wrecz dopelnienie Flesza, zwlaszcza z ta lampa;]
Dzieki graczom za wspolgre.

Cos bardziesz szczegolowo?
Hmmm... musze powiedziec, ze po pol roku grania ponad dopiero na tej odslonie udalomi sie wczuc we Flesza takiego,jaki byl stworzony.
Cykanie fotek, spisywanie infomacji, targowanie sie o newsy, rzucanie glupimi komentarzami, konwersowanie z Toreadorkami (ukon dla obu przeuroczych pan;)), przekomarzanie sie z WeiBtodem... whuaaaa.....ale bylo zajebiscie!!!

Mam nadzieje,ze w styczniu bedzie rownie dobrze albo nawet lepiej ;]

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2008-12-15, 14:06   

Wreszcie mam okazj? si??c do kompa.

Wi?c, przeczytawszy wszystko, co by?o napisane, zrobi? za tego czarnego koz?a i dolej? do miodu par? kropel dziegdziu.

Ods?ona mi si? podoba?a, zapewniam. Bawi?em si? na sta?ym poziomie, gracze, z którymi si? zetkn??em byli wprost przeuroczy i naprawd? umozliwiali mi granie tym, kim gram. I kim chc? grac. Tarcia mi?dzy postaciami, sytuacje, fajerwerki, kryzysy - s?owem wszystko to, co sk??da si? na fabu?? larpa - by?y i by?y solidne.

Co mi si? nie podoba?o?
Po pierwsze chaos - niektórzy, nie ?artuj?, latali, niczym kot z p?cherzem, staraj?c si? za?atwic jak?? cz??c swych interesów i rzeczy, które im przypad?y - nie zatrzymuj?c si? nigdzie na d?u?ej i e efekcie nie robi?c nic, poza wy?ej wzmiankowanym lataniem. Du?e st??enie graczy i - jak mi si? wydaje - w?tków pobocznych zaowocowa?o tym, ?e ka?dy stara? si? za?atwiac swoje, ewentualnie dobrze si? bawic...
A rzeczowego g?osu zabrak?o ca?kowicie.
Przeciez my?my si? tam w jakim? celu spotkali, prawda?
Chaos równie? wdar? si? i do mojego zawszonego p?aszczyka i pod mask? - ci?gle kto? mnie wo?a?, a po pó? minucie rozmowy ju? mnie wzywali gdzie indziej. Ja rozumiem, funkcja reprezentatywna, ale kiedy po raz kolejny oderwano mnie od rozmowy, która mog?a miec wp?yw na dzia?ania przeciw inkwizycji, ?eby mi powiedziec, ?e "trzeba zadzia?ac"... My?la?em , ?e si? przekr?c?.
Podsumowuj?c - zgubic si? by?o zabójczo prosto.
Po drugie - mordercze przestoje. I to nie przytyk do eMGi?, ?e ich nie by?o - to jest zrozumia?e. Po prostu zdarza?y si? momenty, kiedy gracze patrzyli si? na siebie bezradnie i w?a?ciwie nie wiedzieli, co ze sob? robic. I nie - jeden, dwóch graczy - tylko od razu grupka sze?ciu, o?miu...
Po trzecie - to ju? nie jest przytyk, to moje osobiste przemy?lenia. Brak?o mi indywidualistów. I nie w sensie takim, ?e byli?my bezbarwnym t?umem. Nie byli?my w ?adnym wypadku. Ale widac by?o owczy p?d.
"Wygianiajmy z?ego bo?ka" - kto? krzykn?? - to wyganiamy. I wszyscy zacz?li wyganiac z?ego bo?ka, bo z?ych bo?ków naturalnie si? wygania. Jasne, ja te? pomaga?em - wyboru nie mia?em... Ale nie by?o nikogo, kto by krzykn?? "A mo?e nie"... Brakowa?o mi jakiego? sprzeciwu.
Nie uwierz?, ?e na tylu graczy mamy samych praworz?dnych i oportunistów...

Dodatki?
EMGinie, jak zwykle urobi?y si? po ?okcie, to by?o widac. Dzi?ki za zajebistego larpa, na którym zawsze mi si? ?wietnie gra.
Gracze stan?li na poziomie i z niektórymi a? przyjemnie by?o gadac. I gadac. I gadac.
Pomys?y i zawi?zania fabularne sa coraz bardziej pokr?cone i coraz szersze kr?gi zataczaj?. Skala zaczyna przyt?aczac. Efekty zaczyna przynosic ka?de dzia?anie. Starzy i nowi przyjaciele i wrogowie wracaj?, w taki, czy inny sposób, watki sie bynajmniej nie ko?cz?, tylko zap?tlaj? i zwi?zuj?.
Zawsze da rad? znale?c czas, ?eby zwyczajnie solidnie sobie poodgrywac postac. Czasem kosztem w?tków - ale ka?dy dostaje to, czego naprawd? chce. O ile si? postara;>

Innymi s?owy - ods?ona by?a satysfakcjonuj?ca, choc nie przebija?a innych, ostatnimi czasy, wed?ug mnie lepszych. W??cza?a sie w ci?g dramy. I by?o ciekawie.
A widziec niektórych graczy w swoim ?ywiole, jak chocby Flesza, czy Babela - to by?a czysta przyjemno?c.

ps. scenka rozwa?ki Sabatników - tak naprawd? problem polega? na tym, ?e to gracze graczom zgotowali nieca?? godzin? nudy. Oczywistym jest, ?e gdyby Cama zacz??a si? w??czac w rozwa?k? sabatoli - by?oby to przyczynkiem do zerwania paktu. Nie wszyscy z Camy mieli refleks, ?eby zaj?c si? na przyk?ad sprz?taniem brudu i wy??pywaniem uciekinierów - pozostawa?o im siedzenie i gadanie. A wtedy nastrój nieco pad?. eMGinie nic poradzic na to nie mog?y - to by?a wypadkowa decyzji graczy.
Nie powiem, ?eby mi si? to podoba?o - ale, hej, bywa.

ps2. Dzi?ki za aftera wszystkim, g?ównie gospodarzom i tym, którzy mieli odwag? tudzie? brak zahamowa? ze mn? gadac. Za ma?o wypi?em, niestety...

;>

Rustin 

Wysłany: 2008-12-15, 15:41   

Na pocz?tku podzi?kowania dla MGi? i graczy za stworzenie mi mo?liwo?ci do?wiadczenia klimatu LARP'a. Jako, ?em jeszcze nOOb je?li chodzi o LARPy, prosz? o zachowanie dystansu do mojej postaci jak? zaprezentowa?em na tej ods?onie. Mam nadziej? , ?e w przysz?o?ci uda mi si? j? jako? ciekawie rozwin?? i nabra? troch? do?wiadczenia w grze aktorskiej.
A je?li chodzi o moje odczucia odno?nie tej ods?ony to s? one jak najbardziej pozytywne :) Miejsce mi si? podoba?o - nie wiem jak by?o z poprzednim lokum, ale tutaj jest naprawd? sporo przestrzeni. Gra?o si? równie? ciekawie, chocia? pod koniec spotkania jako posta?, nie mia?em ju? zbytnio nic do roboty, ale po rozmowach z innymi startuj?cymi graczami wiem, ?e nie by?em odosobniony w tych odczuciach. Generalnie mimo nudy pod koniec, 4 godziny min??y mi bardzo szybko a porcja fun'u jaki otrzyma?em umo?liwi?a zignorowanie bólu nóg ;)

Podzi?kowania równie? ?l? gospodarzom Aftera, dzieki którym mo?na by?o pozna? graczy in persona.
Ostatnio zmieniony przez Rustin 2008-12-15, 15:43, w całości zmieniany 1 raz  

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2008-12-15, 16:41   

Witajcie.
To by?a moja pierwsza ods?ona ??czona po tym jak nast?pi? podzia? na sabat i camarille.

Plusy:
+ Bardzo ?adnie przygotowane miejsce gry, by?o klimatycznie.
+ ?wietna scenka ko?cowa. Te czarne pasma wychodz?ce z Doriana, imponuj?ce (zas?u?y?:p)
+ Dobry w?tek g?ówny, blizny podszepty, jedna z najciekawszych "wizyt npców" na larpie.

Minusy:
- Brak uczucia wrogo?ci, Gdyby nie Akerman czu?bym si?, ?e jestem nadal w Camie. Obraz dope?ni?o si? z?apanie si? za r?ce i odprawienie rytua?u. Powstrzymam si? od komentowania.
- Scena na dworze, szybka teleportacja, t?um gapiów i ogólnie sytuacja która powinna nie mie? miejsca. (poczu?em si? jak w tym ?arcie, ?e gracze zostali po?arci przez smoka. Pytaj? si? mg czemu nic im nie powiedzia?, ?e jest tam smok. A on na to - bo nie pytali?cie)
- Za cz?sto próba rozgrywania czego? na mechanice, kiedy gracze nie maj? sprzeciwu i chcieliby co? po prostu odegra?.

Rytua?u nie dane mi by?o zobaczy, wi?c nie jestem si? w stanie si? wypowiedzie?.

After rewelacyjny i mog? szczerze powiedzie, ?e to by?a najfajniejsza impreza po larpowa na której by?em. Wielkie dzi?ki Thar za organizacje.

Narazie tyle
Pozdrawiam
Tower

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-12-15, 19:48   

Musz? si? zgodzi? co do tego minusa pod postaci? chaosu jaki zosta? wywo?any walk? na zewn?trz. Tak to jednak jest kiedy kto? wychodzi z kim? na zewn?trz i w t?umie ludzi zaczyna wgryza? si? w rywala.

Mechanika po to jest by odzwierciedla? wynik walki. Musimy stosowa? jedn? regu??, bo je?eli mamy fabularyzowa? akcj? kto? móg?by si? poczu? pokrzywdzony, a tak wina le?y po stronie dzikiego losu.

Kwestia wrogo?ci - no có?, to ju? bardziej kwestia graczy, ale postaramy si? nad tym popracowa?:)

Ze swojej strony pragn? Wam gor?co podzi?kowa? za gr? na tej drugorocznicowej ods?onie :) Musz? powiedzie?, ?e LARP ogromnie si? zmieni? od czasu 1 ods?ony.
Tak dla przypomnienia ?dziebko historii:

* I Ods?ona - Ksi?ciem by? Krystian Teodorowicz, NPC, a jego Seneszalem i pretendentem do tronu syn Michael von Gallwitz z Tremere (grany przez TORa) - ods?on? prowadzi?a Lathea i LOOC.
* Na kolejnej ods?onie w?adz? w mie?cie przej??a Michalena Drache, Toreadorka grana przeze mnie. To w?a?nie wtedy zrezygnowali?my z picia alkoholu na LARPach. Orgowali Lathea i LOOC.
* W?adz? w mie?cie przejmuje Doktor Micha?owski grany przez Buga, z klanu Tzimisce. Nie trwa to d?ugo, gdy? Micha?owski zostanie wkrótce zabity. Wtedy trwa?o prowadzenie Lathei, Elmo i LOOCa.
* U?miercono francusk? buntowniczk?, Sar? Luksemburg, gran? przez Dagon?, wkrótce pojawiaj? si? nowe si?y w mie?cie. Na tron wst?puje Michael von Gallwitz. Wkrótce nadci?ga zmiana sk??du koordynatorów: Lathea, Elmo, Alfar i Bug.
* Na tron wst?puje Mark Akermann grany przez Phantoma, dokonuj?c zamachu stanu. Brat krwi Michaleny Drache. W mie?cie pojawia si? coraz wiecej nowych. Sk?ad MG powi?ksza si? o czakiego, jest on jednak orgiem jednej ods?ony.
* Po d?ugich miesi?cach dzi?ki wspólnemu dzia?aniu w?adz? w mie?cie obejmuje Malkavian Miko?aj Skalski grany przez Bena, przy pomocy Tremer'a Doriana von Falkenhorsta, postaci Igora. Tutaj równie? w?adza utrzymuje si? d?u?ej, po czym do miasta wkracza Sabat. Znów zmienia si? sk?ad Koordynatorów LARPa na Lathe?, Dagon? i Alfara.
* Miko?aj Skalski zrzeka si? w?adzy na rzecz Ksi??nej z Ventrue, granej przez Koz? (Olen?). Biskupem w Sabacie zostaje Rafa? Wro?ski, grany przez Ordosa.

Jak widzicie wiele zmieni?o si? nie tylko na samej górze, ale tak?e w?ród nazwisk i ksyw, które przewijaj? si? w grze. Niektórzy ju? z nami nie graj?, cho? nadal oczywi?cie drzwi pozostaj? dla nich otwarte. Pozna? Noctem/Ars Mortis zmieni?o bardzo wiele w podej?ciu ludzi do ?wiata i samych LARPów. Wykszta?ci?o przynajmniej tuzin nowych LARPowców i przynajmniej dwóch nowych misiów gry.

Mamy nadziej?, ?e uda nam si? sprosta? Waszym wymaganiom - zarówno tym wygórowanym jak u Towera, jak i tym przyziemnym jak u Chestera, gdzie wystarczy mu wczu? si? w rol?, by w pe?ni wyj?? szcz??liwym z gry:) W zwi?zku z nadchodz?cym nowym rokiem ?ycz? Nam wszystkim by Ars Mortis nadal sprawia?o tyle samo frajdy co do tej pory:)!

PS. Ogromne gratulacje dla osób, które s? z nami od pocz?tku: Lathei :P i Phantoma, no i mnie! :):P
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2008-12-15, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2008-12-15, 19:50   

Ok, to ja jeszcze w sprawie rytua?u: liczba osób, mianowicie 15 by?a wymy?lona w?a?nie po to, by wynikn??y przy tym zgrzyty, ?e co to si? Cama z Sabatem ma za r?czki trzyma?:D? I musz?, TOWER, przyzna?, ?e widzia?am zdegustowane miny, wykrzywione twarze. Nie by?o to na tyle g?o?ne i zdecydowane by rytua? si? nie odby?, ale zosta?o odegrane:).

Co do geografii, wroc?awskiej i innych miejsc: postaramy si? nad tym zapanowa?:).

Czy kto? ma jakie? zdecydowane NIE dla tej sali? Kto? s?dzi, ?e powinni?my zmieni? lokalizacje i nie mie? tam wi?cej LARPów?

Nadal zapraszam graczy, którzy jeszcze si? nie wypowiedzieli do podzielenia si? swoj? opini?:).

Azi, a z Twojego aparatu b?d? zdj?cia:)?
Woody Allen

Dagon 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-12-15, 20:03   

Ja mam ale do sali, jest za du?a;)Nogi od latania po schodach bola?y:D

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2008-12-15, 20:15   

Fakt owszem, sala jest du?a, mnie te? bola?y nogi, ale akurat jej rozmiar uwa?am za atut. Jest miejsce na rozmowy ogólne i scenki masowe oraz mo?na si? przenie?? w jaki? cichszy k?t i porozmawia? bardziej dyskretnie.

Odpowiedz do tematu