Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
polecane
Autor Wiadomość
Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-04-22, 17:56   

mam zaszczyt poprosic Pana Kube o niespambotowanie darksranetem:P next time opis imprezy prosze, a linki mozesz dawac pod informacja na co zapraszasz;)

Phantom 

Wysłany: 2008-04-22, 17:59   

ok - teraz poszedlem na skroty ;) ale impreza zapowiada sie przednio ;)

Sex Blood & Industrial

Bagu 

Wysłany: 2008-04-22, 17:59   

Alf - skoro Ty mog?a? wrzuca? linki na Myspace, Fantom mo?e na DarkPlanet :>

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-04-22, 18:01   

tylko linki moje odsy?a?y do utworów ludziku (posluchania muzyki) sprawienia przyjemnosci w ramach tematu, a to jest spam zwi?kszajacy ogl?dalnosc tego (dp) portalu. Savy?

i secundo - moje zgodnie z tym co napsia?am zwieraja opis - do czego sie odnosza. To co wkeli? Kuba niebardzo.
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2008-04-22, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  

Bagu 

Wysłany: 2008-04-22, 18:24   

Kuba wklei? link w celach informacyjnych i reklamuj?cych imprez? - nie reklamuj?cych portal. Kopiowanie opisu imprezy z portalu by?oby plagiatem, a je?li nie chcia?o mu si? wymy?la? w?asnego opisu imprezy móg? pos?u?y? si? linkiem.
Mam wra?enie, ?e jeste? przewra?liwiona na punkcie DarkPlanet, moja droga;)

Jedyny problem to z?y temat, bo powinno by? w ramach wyj??/imprez a nie polecanej muzyki.

osaka 
Przysz?y W?adca ?wiata

Wysłany: 2008-04-22, 18:30   

plagiatem?
wystarczy zrobic tak " "
albo napisac skad opis
i jest cytateem:)
http://copernicon.pl

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-04-22, 18:51   

dokladnie jak mówi Osaka, mój drogi.

Phantom 

Wysłany: 2008-04-22, 19:04   

ja moge poprawic dla mnie to nie problem.

Sex Blood & Industrial

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-04-22, 19:41   

spoko dzika foko:P po prostu na przysz?o?? - ja np wiedzialam co to za link zanim na niego klikne?am, bo mnie dzisiaj kolega zaprasza?, co nie znaczy, ze jakas informacja ogólna nie by?aby na miejscu - nie bedzie generowac zbednego ruchu dp i nie bedzie zawracac g?owy osobom niezainteresowanym. Poza tym rzeczywiscie nie w tym w?tku. Kolejna kwestia - stosowny w?tek jest i ostatnia - koniec offtopicu.

osaka 
Przysz?y W?adca ?wiata

Wysłany: 2008-06-16, 12:02   

Wracaj?c do tematu -chcia?bym wam poleci? kilka p?yt Nine Inch Nails.
Po pierwsze: Ghosts I - IV. 4 p?yty instrumentalne, z muzyk? pe?n? niepowtarzalnej g??bi. Idealny soundtrack... na przyk?ad do sesji.
Po drugie: The Slip - najnowsza p?yta Nine Inch Nails, z rewelacyjnymi "Lights In The Sky", "1,000,000", "Discipline".
Po trzecie: EP "Lights In The Sky" wydane przez NIN, ale b?d?ce sk?adank? - 5 utworów ró?nych wykonawców, graj?cych na ameryka?skiej trasie Trenta Reznora (przede wszystkim genialne Crystal Castles i Does It Offend You? Yeah).
Najlepsze jest to, ?e wszystkie te p?yty mo?ecie ca?kiem LEGALNIE i ZA DARMO ?ci?gn?? z oficjalnej strony NIN - www.nin.com (z albumu Ghosts dost?pna jest tylko pierwsza cz???).
Polecam, polecam, polecam x 999,999
http://copernicon.pl

Phantom 

Wysłany: 2008-10-23, 17:30   

31 pa?dziernika zapraszamy na wyj?tkow? imprez? HELLoween w klimatach elektroniki spod znaku dark independent. Pod strzech? pozna?skiego klubu U Bazyla zagoszcz? duchy w postaci:

Red Emprez
Duet spod znaku mrocznej elektroniki, zespó? oscyluje w okolicach electro, synth popu,industrialu. Z sukcesami go?ci na europejskich festiwalach po?wi?conych nurtowi dark independent.
http://www.myspace.com/redemprez

Industria Ex Machina (Pozna?)
Dwójka pozna?skich DJów prezentuj?ca utwory w?asne oraz miksy znanych twórców spod znaku m.in EBM, industrialu, dark electro i rhytmic noizu. DJ Phantom i DJ Cultoid tworz? mikstur? live actu z miksowaniem na ?ywo.
www.myspace.com/industriaexmachina

DJ Miszter Eromu (Elektrownia, Wroc?aw)
DJ'ane Holgy (Elektrownia, Wroc?aw)
Przedstawiciele wroc?awskiego sk?adu Elektrownia z powodzeniem miksuj? pod znakiem dark electro, industrialu i EBM. Reprezentuj? wroc?awski Szwadron Electro-Robot odpowiedzialny za szereg imprez popularyzuj?cych alternatywn? muzyk? elektroniczn?.
http://www.myspace.com/misztereromu

DJ K'ma52 (Pozna?)

Dj K'ma52 znany pozna?skim (i nie tylko) fanom Nine Inch Nails z wielu imprez po?wi?conych tej muzyce. Unika jednoznacznych okre?le?, z powodzeniem odnajduje si? w klimatach EBM jak i w industrialnych rytmach.

W programie oprócz koncertu zespo?u Red Emprez wyst?py DJów, wizualizacje, konkursy muzyczne oraz niespodzianki.

Patronat:
Radio Afera
Dark Planet
Dark Sun
U Bazyla

Bilety: 12 z?

U W A G A ! ! ! W konkursie zwi?zanym z HELLoween mo?na wygra? fantastyczne nagrody. Wystarczy, ?e odpowiesz na pytanie "Z jakiego miasta pochodzi projekt Red Emprez?". Odpowiedzi nale?y przysy?a? na adres konkursy@darkplanet.pl Dla pierwszych 3 osób soczewki zmieniaj?ce t?czówki! Ponadto zestawy elektryzuj?cych singli! (nagrody do odbioru osobistego) To nie wszystko! Pierwsze 10 osób, które dotrze w ten wieczór do klubu U Bazyla otrzyma singiel Deathcamp Project "Rule and Control".

Oto kilka przydatnych informacji dla osób, które przyb?d? na HELLoween spoza Poznania:

1) Trasa dotarcia z dworca PKP pieszo:

Trasa piesza

2) Trasa dla osób poruszaj?cych si? samochodem:

Trasa dla zmotoryzowanych

to przyk?adowa trasa z punktem startowym równie? przy dworcu PKP

3) Informacja dla osób, które spod dworca g?ównego PKP b?d? chcia?y dotrze? autobusem:

Wsiadamy w autobus linii nr 51. Przystanek znajduje si? zaraz na przeciwko wyj?cia/wej?cia z dworca g?ównego. Przystanek docelowy nosi nazw? Ma?e Garbary.

DWORZEC G?ÓWNY
1--Dworcowa
3--Zamek
5--Urz?d Wojewódzki
9--Solna
11--Ma?e Garbary

Jak wida? planowany czas przejazdu to 11 minut ale prosz? jednak przygotowa? si? na pewne wyd?u?enie czasu przejazdu. W holu dworca znajduj? si? kioski. Bilety MPK na ten przejazd to:
normalny do 15 min. - 2,00 z?
ulgowy do 15 min. - 1,00 z?

Proponuje jednak dla poczucia spokoju zakupi? bilety nieco dro?sze:
normalny do 30 min. - 3,00 z?
ulgowy do 30 min. - 1,50 z?

Przy barze uraczy? si? b?dzie mo?na szerok? gam? piw oraz mocniejszych trunków na ka?d? kiesze? ;)

Je?eli s? jakie? pytania prosz? o kontakt ze mn? poprzez prv. Ch?tnie pomog? :)

Sex Blood & Industrial

Odpowiedz do tematu