Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Tower
2009-02-11, 09:54
Inwizycja Atakuje- Spam Gierki

Czy jest miejsce na tym forum na takie posto-nabijajace tamaty jak spam gierki
Tak
20%
 20%  [ 5 ]
Nie
80%
 80%  [ 20 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-12-08, 17:13   

Dareth - mi nie chodzi o to, zeby mnie nie omijalo jako MGa, ale jako cz?owieka cokolwiek co si? dzieje na tym forum. z eMGowaniem w Ars Mortis nie ma to najmniejszego zwi?zku.

Tematy w stylu SPAM-geirki zani?aj? mi mniemanie o tym forum...

Ordos 
Cz?onek Noctem
ju? nie jest nas wielu

Wysłany: 2008-12-08, 17:15   

Dareth napisał/a:
P.S
I czemu ludzie nie udzielaj? si? i nie wal? takich postów jak tutaj w jaki? prawdziwych, normalnych tematach?

... tylko uciekaj? si? do podst?pu zak?adaj?c spam gierki?
Ostatnio zmieniony przez Ordos 2008-12-08, 17:16, w całości zmieniany 1 raz  

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2008-12-08, 18:56   

JA odswie?y?em starego kotleta czyli temat mój pierwszy raz i tam jako? spamu nei ma ludzie dyskutuj? na normalnym poziomie. Moim zdaniem SPAMOWI mówimy NIE !! Tak jak kto? ju? tu pisa? lepiej mie? 5 tematów na krzy? ale konkretnych ni? 200000 postów i byle czym i w stylu: mi te? sie podoba, tak podzielam zdanie poprzednika.

Alkhaar 

Wysłany: 2008-12-08, 19:06   

Alf wiem ze ignorowanie zaznaczonych tematow pozostawia pelen niedosyt bo jednak chce sie wiedziec o wszystkim co dzieje sie na forum jednak typowe spam gierki mozna sobie naprawde odpuscic. To sa tematy typu 100% spam dlatego wlasnie zeby mozna bylo znaznaczyc ta opcje ;] kto siedzi na forum sporo moze sie poabwic w takie rzeczy i po to one sa. Zeby nie siedziec i nie wyczekiwac na jakikolwiek post i zeby ulozyc do niego sensowna odpowiedz tylko zeby machnac post od tak bez wiekszego pomyslunku zeby nie siedziec jak kolek. Pozatym to nieraz przynosi sporo zabawy. Moim zdaniem na kazdym forum powinno byc takie miejsce w ktorym jest spam. Jezeli takiego miejsca nie ma to ludzie ze wzgledu na brak mozliwosci spammowania w takich tematach beda spammowac tematy "normalne" co suma summarum bedzie zle dla wszystkich.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-12-08, 19:19   

Jak ju? pisalam, cytuj?c z wikipedii - forum nie s?u?y pisaniu od niechcenia o byle czym i byle po co, lecz chodzi o informacje, wymian? pogl?dów, dyskusj?. Temat spam-gierek wyklucza ka?de z mo?liwych powy?ej sformu?owa?. Modreatorzy s? od tego by wyklucza? spam na forach konkretnych i reagowa? na bzdurne oraz idiotyczne tematy takie jak spam gierki (bez obrazy). Mam na ten temat wyrobion? opini?, choc i mnie czasami ponosi fantazja i spamuj?. Wówczas rzeczywi?cie warto liczy? na moda.. :)

Che 
Cz?onek Noctem
WeiBtod

Wysłany: 2008-12-08, 20:02   

Cytat:
Marudzicie ?e forum jest pó??ywe lub martwe

Drogi Dareth... Ty marudzisz, ?e jest pó?martwe. Nie my. Patrz mój post. Je?li? go przegapi?, sugeruj? przeczytac.

Chocia?, ok, moja opinia w ?adnym wypadku nie jest oficjaln? opini?, tudzie? opini? wi?kszo?ci.

Alkhaar 

Wysłany: 2008-12-08, 20:30   

Alfar napisał/a:
" Forum dyskusyjne – jest przeniesion? do struktury stron WWW form? grup dyskusyjnych, która s?u?y do wymiany informacji i pogl?dów mi?dzy osobami o podobnych zainteresowaniach przy u?yciu przegl?darki internetowej."

nie znalazlem w powyzszej definicji slowa tylko :D, a pozatym ok, spam gierka jest spamem, a czy w takim razie spamem jest temat "Czego s?uchasz w tym momencie?" coz idealnie plasuje sie on do powyzszej definicji:

Cytat:
"która s?u?y do wymiany informacji i pogl?dów mi?dzy osobami o podobnych zainteresowaniach"

No chyba ze nikt nie slucha: Black metalu, Trash metalu, Rock'a, Hard Rock'a, Electro, House'a, Muzyki filmowej, muzyki klasycznej, Jazz'u. W przypadku wystapienia powyzszego przypadku prosze o usuniecie tematu ;]

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2008-12-08, 20:34   

Musz? przyzna? , ?e kiedys na forum by?o du?o wi?cej postów nie na temat. W?a?nie dlatego uruchomi?am Shoutboxa, który zgarnia wi?kszo?? spamu z forum :).
Woody Allen

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2008-12-08, 20:34   

Ja zgadzam si? z Czedolem.

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2008-12-08, 21:41   

Ordos napisał/a:

... tylko uciekaj? si? do podst?pu zak?adaj?c spam gierki?

A kto powiedzia? ?e do podst?pu?
Kwestia tego jak kto postrzega forum. I na pewno nie nazwa?bym tego "podst?pem"

"Never hesitate, never stop, NEVER SURRENDER "

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2008-12-08, 21:47   

Stary te spam gierki to najg?upsza rzecz jak? widzia?em otwieram 1 2 3 4 5 6 stronei to samo tylko s? - lub + .... i tak w kó?ko.... to jest gorsze i bardziej debilne ni? spam jaki dostaj? na poczt?.

Dareth 
Reedemer and Destroyer

Wysłany: 2008-12-08, 21:47   

Ja tutaj zagl?dam raz na par? godzin i zawsze par? postów jest. Wi?c nie uwa?am go za ca?kowicie martwe. Mi chodzi?o o to ?e idea spam gierek zacz??a si? od tego (i w ogóle ca?a ta dyskusja) ?e ludzie marudzili ?e na forum nic si? nie dzieje. i tak o to g?upia wymiana zda? o spamie zamieni?a si? w o?ywion? dyskusje. Fajnie :) Ale tak naprawd? jest tylko pytanie, skoro i tak ta spam gierka i tak powoli wymiera, i z ka?dym dniem coraz mniej nowych postów si? w niej pojawia. To czy rzeczywi?cie jest sens si? ni? tak bardzo przejmowa??

EDIT:
Zgadzam si? Kris ?e ta spam gierka jest debilna xD
W ca?ej rozci?g?o?ci... Tu tylko chodzi?o o idee. Bo np. historyjka nie jest taka debilna a nawet jest jajcarska. Wi?c je?li mi?ki nie mia?yby nic przeciwko to mo?na by tymczasowo na miesi?c np. za?o?y? "opowiadanie" i zobaczy?. Je?li b?dzie przynosi?o ?miech i zabaw? to mo?na zostawi?. Jak b?dzie irytowa? to mo?na usun??. Ja jestem z natury ma?o konfliktowy i zawsze otwarty na propozycje. Dlatego jestem za testowaniem ka?dej sprawy. Jestem ZA usuni?ciem OBECNEJ spam gierki, ALE nie jestem ca?kowicie przeciwny wszystkim tego typu zabaw? :)

"Never hesitate, never stop, NEVER SURRENDER "
Ostatnio zmieniony przez Dareth 2008-12-08, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2008-12-08, 21:49   

No tak tylko jak pojawi? si? nowi u?ytkownicy to mog? wpa?? na podobny pomys? i kolejna spam gierka si? pojawi i co gorsza o?ywi? stary temat na dok?adk?. Chodzi oto by na przysz?o?? nie by?o takich problemów.

Alkhaar 

Wysłany: 2008-12-08, 22:03   

Kris napisał/a:
to jest gorsze i bardziej debilne ni? spam jaki dostaj? na poczt?.

:-o tez chce poczte tam gdzie ty masz.... :shock:

Kris 
Cz?onek Noctem
Horror Kitchen

Wysłany: 2008-12-08, 22:16   

To jeszcze stara skrzynka która ma jakie? 10 lat :D i jakie? spamy z yahoo przy?a?? :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi