Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Sny
Autor Wiadomość
Lidia

Wysłany: 2007-07-05, 14:34   

a propos poci?gów. Ostatnio mi si? ?ni?o, ?e mnie noctem przez ca?y Pozna? noc? odprowadza?o na poci?g wzd?u? Warty:DPotem by? jaki? plac, a na tym placu jakie? typki nas zaczepi?y, wi?c Zygmart si? na nich rzuci?:D No, a najdziwniejsze by?o to, ?e kto?tam si? do Zygmarta do??czy? chyba bug, czaki i quad o ile dobrze pami?tam, a reszta dalej mnie odprowadza?a. No tylko nie wiem czemu do tej grupki do??czyli m?odego dziadkowie:D Potem wszyscy si? od??czali a na ko?cu zostali tylko dziadkowie m?odego, którzy czekali ze mn? na poci?g do Koszalina;P
Is beating like a drum.
It beats for you, it bleeds for you..."

TOR 
Rycerz Zmierzchu

Wysłany: 2007-07-11, 10:34   

Dzisiaj mi si? ?ni?o, ?e by?em kapitanem Enterprise NX-01 (zamiast Archera) i przy?apa?em jakiego? biednego za?oganta na tym, ?e totalnie nie potrafi salutowa?. Potem go uczy?em i t?umaczy?em ca?? histori? tego gestu (znacie?).

Ech... ?mia?o kroczy? tam, gdzie nie dotar? jeszcze ?aden cz?owiek. :)

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2007-07-11, 11:13   

Ja nie znam historii tego gestu, ale Bagu dzisiaj by? smokiem i broni? zamku:P

Dzisiaj od 14 do 21 w Plazie... matulu... ;) Potem b?d? mi si? ?ni?y garnitury...

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2007-07-21, 21:12   

Alfar napisał/a:
Dzisiaj od 14 do 21 w Plazie... matulu... ;) Potem b?d? mi si? ?ni?y garnitury...

B?d??
mi ju? po nocach ?ni? si? dezodoranty ró?owe, zielone i niebieskie i kartony... Duuu?o kartonów... i ból, i rozpacz i zgrzytanie z?bami
<a potem wstaje i mam to w realu:P>

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2007-08-17, 08:26   

A TORowi dzi?kuj? za cukierki we ?nie i popraw? humoru:) (tak?e we ?nie)
Woody Allen

Stellantis 

Wysłany: 2007-08-24, 10:26   

A mi si? sni?a wczoraj lataj?ca mysz....... mrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaauuuuuu :evil:

Dagon 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2007-08-24, 13:11   

A ja mia?am dzisiaj traumatyczny sen...?ni?o mi si?, ?e malowa?am paznokcie i zakr?ca?am ciekn?ce krany...I tak ca?y sen...

czaki 

Wysłany: 2007-08-24, 21:09   

a mnie si? tylko ?ni wózek wid?owy i palety... tak to jest, jak sie pracuje w PGF Cefarm...

TOR 
Rycerz Zmierzchu

Wysłany: 2007-08-28, 09:13   

Nie czyta? podczas picia. Mo?e grozi? ci??kim uszkodzeniem cia?a.

Konna przeja?d?ka z Alfar. Jedziemy jakim? takim tunelem z drewna czy mostem z zadaszeniem. Mieli?my jaki? taki dziwny osprz?t do tego -- skrzy?owanie lancy z kijkami do trekkingu/nart. No i zahaczy?em tym kijkiem o ziemi?, w wyniku czego spad?em z konia (tia...).

Jad?ca z naprzeciwka para ma?o mnie nie stratowa?a. W wyniku tego klacz Hani te? si? sp?oszy?a i uciek?a. Po chwili jednak wróci?a, razem z moim koniem. I oba koniki zacz??y mi podawa? ?apy (nie mia?y kopty tylko takie futrzaste ?apki jak psy). Na pocz?tku tego nie rozumia?em zupe?nie, ale potem dotar?o do mnie, ?e im si? nie podoba w tym tunelu i chc? na traw?, a ta klacz znalaz?a tutaj tak? ??czk? niedaleko. Wtedy chyba zacz??em w ogóle rozumie? co "mówi?" konie -- to by? bardzo pozytywny moment.

Dotarli?my na ??czk?. Okaza?o si?, ?e to szkó?ka je?dziecka. Tylko ?e ludzie tam je?dzili na ludziach (obie osoby mia?y przy tym sporo frajdy). I tam by?a Lathea i czaki. Chyba kto? jeszcze, ale nie pami?tam. Hania posz?a sobie poje?dzi?, a ja zosta?em sam i patrzy?em si? na ca?? zabaw? z boku. To ju? by?o niefajne.

Potem mnie zaintrygowa?o to, co si? dzia?o obok... Na jakim? dziwnym metalowym czym? z?o?onym z pr?tów i siedziska siedzia? ch?opak i trenowa? element sztuki rycerskiej -- opuszczanie przy?bicy (sic!).

Gdzie? zza niego dobiega? w?adczy kobiecy g?os. Mówi?, ?e wszyscy (bo tam tych kandydatów na rycerzy by?o wi?cej) musz? mie? odpowiedni ekwipunek. Tutaj pad?a nazwa rodem z Diablo: z?ota przeszywanica czego?tam (sic!). I ?e maj? tyle a tyle slotów na dodatkowy ekwipunek, które powinni wykorzysta? na eliksiry lecz?ce (...) i...

Wtedy zobaczy?em instruktork?. By?a karlic? ubran? w strój cowbojski. Potem zacz??em wymienia? wymagania, które trzeba spe?ni?, ?eby zosta? cowboyem. Nie jestem pewien, czy g?o?no, czy tylko w my?lach, ale na pewno chodzi?o o jaki? rodzaj wyzwania. Z tej listy zapami?ta?em tylko "?eby zosta? cowboyem trzeba wypi? butelk? whisky".

I tu nast?puje przeskok do snu o chodz?cych warzywach i innych produktach spo?ywczych Z OCZAMI (wiecie, takie w stylu kreskówkowym). :P Pami?tam z niego tylko ko?cówk?, która by?a taka, ?e kukurydza zosta? obgryziony z ziarenek i szed? sobie ulic?, kiedy nagle zrobi?o mu si? przyjemnie, bo stwierdzi?, ?e dobrze smakuje z chlebem. I by?o tam jeszcze u?yte nowe angielskie s?owo, która znaczy?o tyle co "pasowa? do czego?/kogo?".

Pan Es 

Wysłany: 2007-08-28, 11:09   

Hmm pierwsza po?owa snu wskazuje wyra?nie na to ?e dalsze ogl?danie wyrobów jackopodobnych mo?e si? dla Tora ?le sko?czy? ;)
fighting to light the way.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2007-08-29, 14:30   

o kwiatek;P

TOR 
Rycerz Zmierzchu

Wysłany: 2007-09-06, 09:10   

Dzisiaj mia?em taki sen, ?e po przebudzeniu my?la?em, ?e to nie mój...

?ni?o mi si?, ?e lewe oko mi si? rusza?o. W sensie -- do ?rodka, na zewn?trz... I ogólnie nie mog?o si? ustabilizowa?. Musia?em sobie sam je "u?o?y?", a potem okaza?o si?, ?e to przez to, ?e mi si? powieka podwin??a... Strasznie makabryczny sen, zw?aszcza, ?e ja bardzo mocno negatywnie reaguje na wszelkie operacje na oku. Brrr. No ale finalnie uda?o mi si? swoje oko naprawi?.

Zastanawiam si? nad znaczeniem... Samoleczenie?

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2007-09-06, 09:14   

Te? mia?am dzi? dziwny sen. Taki bardzo jesienny. I si? wyprzytula?am we ?nie za wszystkie czasy. A czaki siedzia? gdzie? w ko?ciele ?w Wojciecha. Jakimkolwiek, nie wiem gdzie to by?o. A Elmo w?drowa? po Polsce z Alfem.
Woody Allen

Elmo 

Wysłany: 2007-09-06, 09:32   

Proroczy sen?

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2007-09-06, 09:34   

Mój? Nie... ja wiem o waszych planach woja?y:)
Woody Allen

Odpowiedz do tematu