Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Sny
Autor Wiadomość
Michalena 

Wysłany: 2007-02-25, 12:32   

teraz wiem jak smok mogl sie tam zmiescic... :)

Sara Luksemburg 

Wysłany: 2007-02-27, 15:55   

Ja mialam dzisiaj sen bardzo poprawny politycznie...Snilo mi sie, ze mialam przenawiac w Sejmie w obornie naszego obecnego premiera. Byla cala masa poslow, ktorzy wrzeszczeli na mnie, ze bronie zlodzieja, frustrata i w ogole, a mi sie zrobilo strasznie z tego powodu glupio. Jednak wyszlam na mownice, ale okazalo sie, ze mikrofon jest za nisko i prosilam jakiegos ochroniarza,zeby mi go podwyzszyl, a on mi powiedzial, ze obrazam glowe panstwa i ze wsadzi mnie za kratki jak zaraz nie zaczne Kaczora bronic przed atakami poslow. Wiec wyszlam na mownice i na kolanach mowilam do tego mikrofonu jakies glupoty...

Michalena 

Wysłany: 2007-02-28, 11:05   

buahahahahahah :D:D:D:D:D:D dooobre :D

Marcin 

Wysłany: 2007-02-28, 12:17   

a mnie sie dzis snilo, ze spowiadalem sie jakiejs kobiecie - ksiedzu, ktora miala ladny biust :D A potem jej koleznaka powiedziala mi, ze dres, w ktorym chodze po domu, kosztuje na Bema 8000... :) :)

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2007-02-28, 13:07   

a ja wiem ze musialam miec fajny sen, bo przez dwie godziny uparcie jeszcze drzemalam... mhrrru
Woody Allen

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2007-03-09, 20:22   

Czy staracie sie interpretowac swoje sny?
Jak?
Czy robicie to za pomoca sennika czy raczej zastanawiacie sie czemu wam cos takiego sie snilo? Wierzycie w proroctwa snow?
Woody Allen

Marcin 

Wysłany: 2007-03-10, 21:00   

ja wierze... snilo mi sie, przed bardzo stresujacym egzaminem, ze go zdam... i rzeczywiscie, zdalem :)

zeby sie jeszcze te wszystkie erotyczne sny spelnialy ;) :D

Sara Luksemburg 

Wysłany: 2007-03-10, 22:01   

Ja nie chce bronic Kaczynskiego w realu....Nie!:P
A co do interpretacji...ciezko na ten temat cokolwiek powiedziec...Wiem tyle, ze jak sie ciaza sni to to oznacza dobra nowine i w moim przypadku zazwyczaj sie sprawdza..:D
Poza tym sny wyrazaja raczej nasze obawy i pragnienia. Nie wydaje mi sie, zeby byly jakos prorocze...Chociaz to tez zalezy jak na to spojrzec. Wielka jest przeciez sila autosugestii. Jesli np. sni nam sie, ze zdajemy egzamin, ktory jest bardzo trudno to podswiadomie wierzymy w to, ze rzeczywiscie go zdamy. To nas tak jakby uspokaja i dodaje wiary we wlasne mozliwosci. A wiara jak wiadomo czynic cuda potrafi.
C`est a mon avis.

Marcin 

Wysłany: 2007-03-10, 23:19   

Sara Luksemburg napisał/a:
Jesli np. sni nam sie, ze zdajemy egzamin, ktory jest bardzo trudno to podswiadomie wierzymy w to, ze rzeczywiscie go zdamy. To nas tak jakby uspokaja i dodaje wiary we wlasne mozliwosci.

nie zawsze tak jest... jak sie wtedy obudzilem, to pomyslalem, ze bylo tak dobrze, a tu nagle wszystko trzeba od nowa zaczac... To tak, jak cieszyc sie jakims skarbem we snie i sie obudzic bez niego! Pozostaje uczucie pustki...

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2007-03-11, 04:54   

dlatego snow , przynajmniej ja, nie tlumacze w przod, lecz wstecz:)
Woody Allen

Sara Luksemburg 

Wysłany: 2007-03-11, 11:06   

Mialam dzisiaj bardzo poroniony sen...
Snil mi sie LARP. Bylismy u Alfar, ale to nie byl dom Alfar, tam bylo w ogole pelno ludzi. Weszlam do srodka a Bug siedzial na kanapie razem z Elmem i Arturem i zaczal sie ze mnie smiac, ze taki ze mnie hojrak a go nie umiem zabic. No to ja sie wkurzylam, a Lath w tym czasie rzucila, ze na spotkaniu Zygm,art i Yehohanan sie nie pojawia, wiec wkurzylam sie jeszcze bardziej bo wyszlo, ze zostalam sama. No i chcialam Bgaa zbic, ale Czaki mnie zlapal za piesc i powiedzial, ze to nie ma sensu. Potem zaczal mnie uspokajac, a ja sie znowu cos wkurzylam i wyciagnelam Baga do jakiegos drugiego pokoju, ktory byl strasznie duzy. Chcialam na niego rzucic preznecje, ale 6 razy ja retestowalam i nic nie wyszlo, wiec sie na nego z piesciami rzucilam,, aelk i tym razem dostalam lomot a Bug mnie pobil i wyszedl. Siedzialam przy oknie skulona, zastraszona, zaplakana i przyszedl Czaki i mnie zaczal uspokajac;p
Sen straszny...mam nadzieje ze proroczy nie byl:D[/scroll]

Marcin 

Wysłany: 2007-03-11, 11:45   

A mnie sie snilo, ze bylem na koncercie Lebenssteuer, z Daga i dostalem jablko... I robilem przed tym koncertem taki duzy banner Lebenssteuer'a i im sie podobali mnie chwalili :)

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2007-03-11, 11:58   

A a a! A mi sie nie snila Daga:P
Woody Allen

Sara Luksemburg 

Wysłany: 2007-03-14, 17:53   

A dadze sie snilo, ze trzymala w rekach rozpalone zelazo. W sensie ono bylo az ciekle i je podrzucalam zeby z niego kulke ulepic, bo jakby mi spadlo to by byl wybuch i musialam je w rekach ostudzic. A potem mi sie snilo, ze bylam parobkiem na wsi i plewilam zboze w nocyCo dziwniejsze zboze roslo tuz przy chodniku. W sensie byl chodnik kolo pol, ale taki miejski chodnik;p

Michalena 

Wysłany: 2007-04-04, 01:34   

Ostatnio nie snilo mi sie nic:-( dzisiaj sie znowu nie wyspie... Bez sensu.

Odpowiedz do tematu