Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Dusza
2009-01-26, 11:36
Rozdzia? I: 26 kwietnia 2008
Autor Wiadomość
TOR 
Rycerz Zmierzchu

Wysłany: 2008-04-20, 16:07   Rozdzia? I: 26 kwietnia 2008

Drogie Graczki, Szanowni Gracze,
niniejszym informuj?, i? Rozdzia? I LARPa odb?dzie si? w sobot?, 26 kwietnia 2008. Impreza b?dzie mie? miejsce u mnie w domu, na osiedlu Sobieskiego (Pi?tkowo). Wszystkich niezorientowanych w po?o?eniu tego? prosz? o osobisty kontakt.

Prosz? o przybycie na godzin? 16:00. Dok?adny czas zako?czenia nie jest jeszcze znana, prawdopodobnie b?dzie to 21.

W imieniu ?wiata ;),
?ukasz 'TOR' Garczewski

Iluviel 
Shiny, shiny Kocie

Wysłany: 2008-04-23, 00:40   

Niestety mimo usilnych stara? [wiem, ze potrafi? za?atwi? wiele, ale niestety nie zawsze mi si? to udaje] nie b?d? mog?a przyjecha? na pierwsz? ods?on?.
To niestety jest w stu procentach pewne. Bardzo ?a?uj?. Z reszt? ?wiat wie. Mam nadziej?... 8-)

Elmo 

Wysłany: 2008-04-27, 09:25   

To mo?e jako pierwszy Wielki Zaklinacz Deszczu si? wypowie po larpie :)

Larp bardzo udany. Podoba mi si? to, ?e ludzie nie napieprzaj? si? mi?dzy sob?, za to wi?kszo?? testów jest PC vs world.
Zastanawiaj?cy jest fakt, ?e larp jest straszliwie kfiatkogenny. I nie s? to bro? Bo?e kfiatki offtopowe - cho?by wystrzeliwanie Bena z katapulty, ?eby móg? znikn?? chmury, "Pani Czarna Pani", czy wreszcie taniec zaklinacza deszczu :)
Jednym s?owem - cholernie dobrze si? bawi?em. A na nast?pnego larpa, mam dla was dzieci ju? co? w planach ;)

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2008-04-27, 11:32   

Larp by? bardzo fajny, podoba?o mi si?, ?e stawia si? raczej na otwart? gr?, a nie knucie po k?tach. Mam nadziej?, ?e ilo?c graczy nie zwi?kszy si? drastycznie, bo dzi?ki temu, ?e jest nas ilu jest ka?dy mo?e czu? si? person? wa?n?, a od jego decyzji zale?y uk?ad si? w Domenie.
Wg. mnie, najlepiej zagran? postaci? by? Ikelos w osobie Bena, za to najlepsze przebranie mia?a oczywi?cie Alfar jako Ró?a. Najciekwasz? scen? by?o dla mnie strzelanie z katapulty Benem. Mistrzostwo.
I mam nadziej?, ?e Pani Czarna Pani nie b?dzie p?aka? za odmie?cem, wobec którego mam pewne plany...

Elmo 

Wysłany: 2008-04-27, 12:02   

Ja mam nadziej?, ?e liczba graczy zwi?kszy si? kilkukrotnie. Dlaczego? Bo dopiero wtedy prawid?owo zaczn? dzia?a? Dwory, Wielkie Arkana i kilka innych zabawek, które po prostu nie maj? teraz odpowiedniej liczby ludzi.

Klaudynka 
Maligna

Wysłany: 2008-04-27, 12:06   

Khe?! To o mnie mowa? A znacie takie powiedzenie: "Nic o nas bez nas"? Ja si? te? dobrze bawi?am... Pozdrawiam drzewko! ^^

Elmo 

Wysłany: 2008-04-27, 13:00   

Jeden minus - lokal zdecydowanie za ma?y. Dobrze, ?e nast?pnym razem Orbita. Za to rozwi?zanie z wychodzeniem na kwadrans spijania emocji jest jak najbardziej si, raz wyszed?em, ?eby na chwil? spokój mie? :)

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2008-04-27, 13:21   

Za ma?y?!
Phi!
Mi w?a?nie nie pasowa?o ?e wszyscy si? rozbiegali bo by?o ZA DU?O miejsca.

Elmo 

Wysłany: 2008-04-27, 13:43   

Có?, ja musia?em lata? z jednego miejsca w drugie i w?skie korytarze w których stoj? ludzie jak trzeba przelecie? to nie jest to, co tygrysy lubi? najbardziej :/

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-04-27, 17:48   

ja sie zgadzam z Koz?;) by?o za du?o miejsca momentami. Bardziej sie wypowiem pozniej;)

Iluviel 
Shiny, shiny Kocie

Wysłany: 2008-04-28, 10:39   

Z ciekawo?ci. Gdzie mieli?cie t? ods?on??
Nawet nie wyobra?acie sobie jak ja ?a?uj?, ?e mnie nie by?o. Jednak co poradzi? - si?a wy?sza. Faaajniee, ?e si? dobrze bawili?cie, szczere Wam zazdroszcz?. Plusem jednak by?o to, ?e nie zosta?am -jak obiecali mi Elmo i Ben - wystrzelona z katapulty. Z dwojga z?ego z tego co widz? (a raczej czytam) polecia? Ben. Dobrze Ci tak!

Co nie zmienia faktu, ze na nast?pnych b?d? na 100 procent, bo sie w sobie ugotuj?, je?li mi si? nie powiedzie. Czyli cel wyznaczy?am, teraz trzeba go zrealizowa?. :-)
Ostatnio zmieniony przez Iluviel 2008-04-28, 10:40, w całości zmieniany 1 raz  

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-04-28, 10:42   

a zdj?cia widzia?a?? :)

Iluviel 
Shiny, shiny Kocie

Wysłany: 2008-04-28, 10:51   

W?a?nie przejrza?am...

...

Nie mam s?ów. To by?a prawda z tym "wgniataniem w fotel". Wszyscy wygl?dali?cie RE-WE-LA-CYJ-NIE! A? si? ma?a czuj? ze swoim w?asnym pomys?em na wygl?d, ale mam nadziej?, ?e do?cign? Was (z nawi?zk? - mówi kobieca pró?no?? nr 2).

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2008-04-28, 11:00   

hyhyhy :-) no stroje wbija?y w posadzk?, Lath wygl?da?a prze?licznie w swoim elfim wdzianku, Ben te? zajebi?cie, Wied?ma i jej Kot, Kardyna? s?owem - nieziemskie stroje:) Ale ?eby? Ty widzia?a taniec deszczu... mrahahaha;)

Iluviel 
Shiny, shiny Kocie

Wysłany: 2008-04-28, 11:07   

Domy?lam si?... Taniec deszczu, ju? chodz? o nim legendy! ;-) Albo plotki jak kto woli... :-D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi