Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Co jeszcze na forum?
Autor Wiadomość
Elmo 

Wysłany: 2008-10-03, 22:10   

Bardziej mi chodzi?o o sprecyzowanie wizji portalu phpbb raczej. Tak z czystej, prowadz?cej do piek?a ciekawo?ci pyta?em.

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2008-10-04, 00:17   

Nie wiem czy pami?tasz stronk?, która przedstawiona by?a na pewnym spotkaniu na Gwarnej - wszyscy jej z ut?sknieniem wyczekujemy i takie tam :)...
Woody Allen

Elmo 

Wysłany: 2008-10-04, 00:56   

A, pami?tam, ale to by?o lata temu...

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-03-26, 18:22   

mo?na by wrzuci? temat: Przedstaw si?, zab??dzi?am w ten zak?tek internetu, bo..., Jestem na?ogowym LARPowcem/RPGowcem od..., Cze?? to ja...

??

Co o tym s?dzicie?
Woody Allen

Tower 
Cz?onek Noctem
Fourth Tradition

Wysłany: 2009-03-26, 18:25   

Temat przedstaw si?, jest wyl?garni? strasznych offtopów- ale je?eli kto? czuje si? z tym lepiej mo?na za?o?y?- je?eli zamknie si? inne w tym stylu oczywi?cie.

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-03-30, 11:25   

A kto? inny ma opini??
Woody Allen

Olena 
Cz?onek Noctem
A little insane?

Wysłany: 2009-03-30, 14:49   

Ja mam propozycj?- temat "przedstaw si?" jest jak najbardziej ok.
Je?eli w temacie pojawi si? post dot. czego? innego ni? przedstawienie w?asnej persony, b?dzie on bezwzgl?dnie USUWANY przez moda.
Bez wyj?tków.
Czy to b?dzie MG którego wszyscy kochamy za Jego odpa?y, czy zwyk?y gracz.

Tyle z moich z?otych my?li :-P

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-03-30, 16:04   

Olena czy chodzi Ci o mnie? Bo wiem, ?e mnie kochacie, ale wiesz.. no bez... bez przesady:P

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-03-31, 21:11   

Uwa?am, ze temat przywitania jest ?wietn? inicjatyw? zrzeszaj?c? starych obywateli noctem z narybkiem. Uwa?am, ze powinien by? to temat ogólnodost?pny i ogólnospamowy dla wszystkich. Dzi?ki temu ?atwiej b?dzie agitowa? go?ci forum do wst?pienia do naszej inicjatywy. ?atwiej - bo na luzie i bez przesadnej formy. Takie tematy, jak ju? zosta?o napisane zawsze s? wyl?garni? spamu, póki co jednak ruch na forum jest taki, ?e przydalby si? kto? witaj?cy go?ci i rozmawiaj?cy z nimi na luzie. Przypuszczam, ?e z w?tku przywitania ów gracz szybko przeniós?by si? na inne w?tki.

Ponadto uwa?am gro?enie mi na PW przez Towera za szczyt nadgorliwo?ci. Zdanie natomiast: ""To niech mi to powie Lath" uwa?am za przejaw ignorancji posiadanego przeze mnie statusu junior admina na tym forum. Przypominam, i? Lathea równiez takie posiada. W?ród uprawnien szefa sekcji nie znajduje si? zawiadowanie forum, nie jest on tak?e oficjalnie WebMasterem serwisu. Do tego celo stworzono fikcyjne konto admina na portalu, z którego korzysta si? w razie potrzeby.

Mo?e wczesniej nie wyrazi?am swojej opinii w tym temacie, ale teraz to nadrobi?am.
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2009-03-31, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-03-31, 23:45   

Ekhm... aczkolwiek adminem jestem tu ja Alf, i ja mam dostep do konta Duszy. Nie korzystam z konta administratora na co dzie? gdy? nie tylko AM chce mie? tutaj fora ukryte (tak?e przede mn?), i w ten sposób to udost?pniam. Moje uprawnienia junior admina (na koncie o nazwie Lathea) równaj? si? niemal uprawnieniom administratora.

?aden inny junior admin nie ma takich. Alf, nie szafuj tym tytu?em.
Woody Allen

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-04-01, 07:45   

O wi?c ju? mnie pos?dzasz o szafowanie. Nie chodzi?o mi o porównanie uprawnie?, a o to co przekaza? mi Tower, co by?o nieodpowiednie w stosunku do mojej osoby.

Aczkolwiek je?eli szafowaniem uprawnieniami nazywamy upominania moderatora, ?e PR sekcji, jak i Junior Admin znajduje si? nieco powy?ej w uprawnieniach od niego - to owszem szafowa?am nim bezczelnie, powiedzia?am nawet, ?e nie ?ycz? sobie gro?enia mi. Ba! Jestem nawet na tyle obrzydliwa, ?e zadzwoni?am do Towera i powiedzia?am mu, ?eby zluzowa?, na co odpowiedzia? by?: "Niech mi to powie Lath". Przepraszam, ale od kiedy Latheo jeste? jedyn? osob? odpowiedzialn? za dobro forum? W w?tku na ten temat, zanim zagrozi? mi Tower wypowiedzia?y si? DWIE osoby, przy czym ?adna z nich nie by?a Tob?, ergo nie rozumiem stwierdzenia Towera, ?e obecno?? offtopów w temacie (których NOTA BENE nie pope?ni?am) ma zale?e? tylko i wy??cznie od Ciebie. Popieram ide? w?tku "powita?", ale w suchej i sztywnej, nienap?dzanej formie nic ona nie zmieni. Mi si? nawet nie chce czyta? co Ci ludzie o sobie nawypisywali, bez mo?liwo?ci podyskutowania tam z nimi. Chyba po Pyrkonie, has?o "szafowanie uprawnieniami" nabiera nowego sensu, albo tylko Ty nagle sta?a? si? przewra?liwiona.

W takim razie prosz? o nadanie mi uprawnie? zwyk?ego u?ytkownika forum, nie odczuwam potrzeby posiadania j.a.

Nalegam te? na odczytanie tej wypowiedzi nie jako próby flejmowania - jest to zwyk?y komunikat i nie widz? podstaw do roztrz?sania tego tematu na p?aszczy?nie emocjonalnej;)
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2009-04-01, 08:05, w całości zmieniany 2 razy  

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-04-01, 11:18   

Chodzi?o mi o to, ?e akurat Junior Admin, którego posiadasz (masowa korespondencja, wygodna dla PRowca) nie jest argumentem dla Ciebie. Za to sam PRowiec ju? tak. Argumentowanie do Towera tym Junior Adminem by?o b??dem, co wy?ej chcia?am zaznaczy?. Czytajcie powy?ej przez kalk? zm?czenia i pogo? innych my?li.

Z drugiej strony - Tower te? ma swoje tutaj obowi?zki.

Nie rozumiem, sk?d takie zgrzyty pomi?dzy wami w tej kwestii, przecie? to mo?na spokojnie dogada?, bez przerzucania si? formalno?ciami. Proponuj? uzgodni? t? kwesti? w ?rod? na klubie.
Woody Allen

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-04-01, 11:21   

Mówi z sensem ta Pani powy?ej:) O il? dotr? z tym bólem co mnie m?czy:(

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2009-04-01, 12:31   

Docieraj, docieraj. Mamy tam uniwersalne lekarstwo, leje si? strumieniami;P.
Woody Allen

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-04-01, 12:51   

Swoj? drog? kiedy strona? :D

Odpowiedz do tematu