Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Lathea
2009-08-22, 13:46
Przywitania
Autor Wiadomość
Haos 

Wysłany: 2013-10-09, 21:58   Haos

No to dzie? dobry.
Mam na imi? Maksymilian
Niektórzy ludzie ze ?rodowiska RPG/Larp znaj? mnie jako Haos.
od 5 lat gram i prowadz? sesje oraz bior? udzia? w larpach, niestety robi?em to rzadko i nieregularnie (czytaj konwenty + kilka wyj?tków), ale zarazi?em si? tym od kiedy pierwszy raz zagra?em i tak ju? zosta?o.
O noctem dowi?dzia?em si? w spotkaniu w amore del tropico.

Gzyms 

Wysłany: 2013-10-10, 16:20   

Hej,

Z tej strony Internetu notoryczny RPGowiec zes?any na studia do Poznania. Z grami fabularnymi mam do czynienia (w moim za?cianku) ju? od jakich? pi?ciu lat, jednak pod wzgl?dem znajomo?ci systemów wypadam do?? ubogo - ot tradycyjny Warhemmer 2ed, D&D, Neuroshima.
Na Noctem, szczerze powiedziawszy, polowa?em od momentu w którym po raz pierwszy mia?em okazj? wyl?dowa? na Pyrkonie. Je?li tylko b?dzie okazja w ramach lepszego zaznajomienia si? z klubem bardzo ch?tnie wezm? udzia? we wszelkich inicjatywach i akcjach, z dzik? rado?ci? zrobi? co? byle tylko bezczelnie nie ?erowa? na organizowanych przez Was imprezach.
Niestety, LARPy porz?dnie u mnie kulej? i pod tym wzgl?dem potrzebowa?bym d?u?szego zaznajomienia si? z rz?dz?cymi nim zasadami... W ka?dym razie jestem jednak otwarty na wszelkie nowo?ci. Mam nadziej?, ?e uda si? nie ograniczy? kontaktu z klubowiczami wy??cznie do Amore del Tropico :D

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2013-10-14, 14:45   

Dzie? dobry, mnie dawno nie by?o ale witam Was serdecznie!

Zapraszam do Amore, zapraszam na sesje, zapraszam na LARPy (Na Dance Macabre przydadz? si? nowi gracze!) i zapraszam do prowadzenia!

Sezu 

Wysłany: 2013-11-16, 04:20   

Trzy bobry. Drugi miesi?c praktycznie tylko ADT odwiedzam, czas najwy?szy troch? ten horyzont rozszerzy?. Otó?, w ?wiecie sesji i larpów jestem ca?kowicie zielony, ale z tego co s?ysza?em w Amore to nie jest jak?? wielk? przeszkod?, wystarczy ch?? (a tego mi nie brakuje). Problem jest jednak taki, ?e nie wiem gdzie dok?adnie si? odezwa?. Forum nie wygl?da na specjalnie aktywne. W?tki maj? tak odleg?e daty, ?e a? nie wiadomo czy jeszcze aktualne. Co w sumie nie jest zaskakuj?ce, mi te? by?oby ci??ko pami?ta? o jeszcze jednej stronie do sprawdzania. Ale do rzeczy: bardzo chcia?bym spróbowa? swoich si? w jakiej? sesji (?wiat nie ma znaczenia), najcudowniej by by?o w weekendy i je?li kto? ma ochot? wtajemniczy? nowego to prosi?bym o wiadomo?? na fb (Chocia? postaram si? pami?ta? i o tym forum). ^^
Pelikany lataja zygzakami.
Ostatnio zmieniony przez Sezu 2014-05-31, 01:57, w całości zmieniany 3 razy  

Vonen 
Cz?onek Noctem
Zloty Chlopiec

Wysłany: 2013-11-18, 16:57   

Hej!

Próbowa?em ostatnio zacz?? noob team, ale ludzie jako? dziwnie pouciekali (nie mam pooooj???cia czemu).

Spróbuj w Amore, tam mo?na z?apa? ludzi. W t? mnie najprawdopodobniej nie b?dzie, ale kilka sesji si? toczy regularnie, mo?e uda Ci si? gdzie? wkr?ci?. Jak nie, próbuj za tydzie? uderzy? do mnie, postaram si? co? znale??.

Odpowiedz do tematu