Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
The Jockey Club... czyli kto pierwszy ten lepszy
Autor Wiadomość
Falka 
Cz?onek Noctem
?wietlik, Morfinka

Wysłany: 2012-06-03, 12:28   

wydaje mi si? jednak, ?e ten tekst i tak ust?puje przemówieniu pana Stuarta:D
-Ten kamie? jest ciemniejszy ni? Twoje oczy i pi?kniejszy ni? Ty sama<czy co? w ten dese?>

ogólnie, powtórz? po raz setny: bardzo dzi?kuj? za wspania?ego larpa, cudown? posta?<fakt, ?e decydowa?y?cie, ?e sobie z ni? poradz?- dzi?kuj? za zaufanie>, wspania?e interakcje z graczami

bawi?am sie dzi?ki wam wy?mienicie!

Villdeo 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2012-06-03, 13:39   

Dzi?kuj? wszystkim za ?wietn? zabaw? i ubaw do ?ez ;) eMGiniom za ch?? wykonania i trud w?o?ony w ca?o??, a pozosta?ym graczom - za interakcje, rozmowy oraz cz?sto humor sytuacyjny i s?owny.

Jedno tylko trwa, jedno nie umiera
- to mi?o?? ma, której noc ze sob?
Nie zabiera

Gorbacz 
Cz?onek Noctem
Ten Dobry Doppelganger

Wysłany: 2012-06-03, 15:08   

Dzi?kuj? bardzo za LARPa, pomimo drobnych zamiesza? by?o bardzo godnie. W zasadzie ju? ba?em si?, ?e b?d? si? obija? od ?cian, nic nie osi?gn?, przecie? ja si? nie nadaj? do roli psychopatycznego dopplegangera-seryjnego mordercy...

...i wtedy sta?a si? Koona. You made my LARP, Urocza Asystentko! Dzi?ki Tobie (oraz Skrzydelfowi, Falce i paru innym osobom) teraz wiem, ?e najskuteczniejszy doppelganger to taki, który pod nikogo si? nie podszywa :D

Kfiatki:

Koona: Teraz mi si? Pan ju? nie wywinie! Znaleziono w szopie cia?o Sebastiana Burharda, którego PAN ZAMORDOWA?!
Gorbacz: <poker face> Se...Sebastian? MÓJ PRZYJACIEL? ZAMORDOWANY!!!???
Koona: yyyyy?
Alfar: <zlot ze sto?u>

Skrzydelf: Czy mo?e Pan mi wyt?umaczy?....wszystko! O co chodzi z Pa?sk? twarz?? Co si? dzieje!
Gorbacz: M'lady, prosz? si? nie przejmowa? moim wygl?dem, to chwilowe. Zapewniam, ?e pojad? na Demonie i wygram dla Pani ten wy?cig.
Skrzydelf: Aaa...aha. No to w porz?dku.

Falka: Jest pan dopplegangerem! Czy ja z tego powodu b?d? mia?a tu jaki? problem?!
Gorbacz: Ale? sk?d.
Falka: Aha, no to w porz?dku. <biegnie dalej ogarnia? inny element zaistnia?ego chaosu>

Rav: <patrzy na moj? rur? od odkurzacza vel Demona> OOC: Nooo wiem dlaczego Twój ko? wygra?, Gorbi. On posysa!

Bezi: Aaaa bo to taki dodatkowy zak?ad jest... Podobno Pan Maurizio del Toro wydobrza? i mo?liwe, ?e dotrze na derby.
Gorbacz (który wg. karty postaci zabi? Maurizio): OH SHIT
Ostatnio zmieniony przez Gorbacz 2012-06-03, 15:39, w całości zmieniany 2 razy  

Averal 

Wysłany: 2012-06-03, 15:10   

Dzi?kuj? ?licznie za LARPa :) motyw z wy?cigiem na miot?ach, odkurzaczu i wieszaku pozamiata? :D

Falka 
Cz?onek Noctem
?wietlik, Morfinka

Wysłany: 2012-06-03, 20:04   

Q: czy kto? mo?e zabra? ze sob? du?y notatkik PKP Cargo? bo zapomnia?am go schowa?, by?abym wdzi?czna jakby okaza?o si? ?e kto? go znalaz?

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2012-06-03, 20:18   

Oj:/ Jacek go znalaz? i powiedzia?am, ?e to na pewno nikogo od nas, bo tam jakie? ruskie notatki by?y...
Wi?c jest w empiku, w sali, w której by?y ciuchy.
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2012-06-03, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  

Falka 
Cz?onek Noctem
?wietlik, Morfinka

Wysłany: 2012-06-03, 20:29   

no w?a?nie te ruskie notatki, ech, no dobra, trzeba si? b?dzie do empiku przelecie?

Agnieszka 
Cz?onek Noctem
Detektyw Enid

Wysłany: 2012-06-04, 11:48   

Ech, by?o cudownie, dawno si? tak nie bawi?am. Misie moje kochane, czytacie mi w my?lach, chodzi?o mi w?asnie o tak? posta?. Chocia? nie my?la?am, ?e b?d? musia?a a? tak biega? i ogarnia? a? tyle rzeczy :)

Ludzie, byli?cie ?wietni. Wasza gra, pomy?ki, gafy, absolutnie przypadkowe szerzenie chaosu... Falka, bycie twoj? asystentk? by?o szalenie wyczerpuj?ce i wci?gaj?ce, chyba nigdy a? tak nie przebiega?am ca?ego larpa. Koona, ty inspektorze od siedmiu bole?ci, odwali?am za ciebie ca?? robot?! Poza tym, ?wietna gra :)

I par? kfiatków:
Pani weterynarz idzie zbada? konie. Za pierwszym razem:
Ja: Milady, prosz? o nie podchodzenie do koni bli?ej ni? pó? metra.
Tygrys: Ale pani Cherwell mi pozwoli?a! Jak mam zbada? te konie?
Ja (nieugi?ta): Dyrektywy z góry. Pó? metra.

Podej?cie drugie:
Ja: W zwi?zku z wykryciem dopingu u paru koni, prosz? o zachowanie 0,75 metra dystansu.
Tygrys: Nie jestem w stanie ich tak przebada?! Musz? podej?? bli?ej!
Ja: (ci??kie westchnienie) No dobrze, mo?e pani podej?? na pó? metra.
Lath:<twarz za notatki>

Todd 

Wysłany: 2012-06-04, 19:37   

Równie? dzi?kuje za fajnego larpa.
Fajnie czasami zagra? niegarni?tego dzieciaka, który jak dostaje 2 questy to wi??e si? nimi tak, ?e zapomina o ca?ym ?wiecie :P

Fajnie by by?o, jakby da?o si? ods?on? 2 jako? tak skorelowa?, by nie kolidowa?a z Shopem, którego mamy w?a?nie 23, bo jestem bardzo ch?tny do zagrania.

Najdziwniejsze jest to, ?e po tym larpie mam ochot? kupi? sobie poda do Wolsungka.. którego mimo wszystko nie specjalnie lubi? :P
MG-i very well done.. :* :*

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2012-06-04, 20:16   

Moi drodzy, dzi?ki Fleszowi mamy zdj?cia z tego? LARPa. S? naprawd? weso?e i u?miechni?te. ?liczno?ci. Je?li kogo? nie ma na ?adnym to dajcie mi zna?.

https://picasaweb.google.com/GrupaNoctem/20120602JockeyClub
Woody Allen

tygrysica 
Cz?onek Noctem
(turku)Sowa

Wysłany: 2012-06-04, 23:14   

Kto? z t?umu: No i jeszcze Strza?a nie wystartowa?a...
Ja: Ta, co? jej wypad?o.

Daeva: Mo?e jeszcze b?d? zak?ady o to, czy przyjm? te zar?czyny?
Bezji (podbiega z czapk? w d?oniach): Przepraszam, czy ja dobrze s?ysza?em, co panienka powiedzia?a?
[kilka minut pó?niej]
Napis na tablicy: Tajny zak?ad specjalny: tak 1,3 - nie 1,4

Wielkie podzi?kowania dla Jihada, który by? perfekcyjnym ogrem - klepa? damy po ramieniu i wchodzi? ka?demu w s?owo! :D Je?li kto? potrafi przytoczy? teksty o u?yciu s?owa "cz?owiek" i "kurdupel" oraz o manierach ogrów - b?agam, spiszcie to!

Dzi?ki wielkie, wspania?y LARP. Dawno si? tak nie ubawi?am. Bosko!
Jedyne zastrze?enie: za du?o scen za zamkni?tymi drzwiami; je?li kto? nie chowa? si? po pokojach, to praktycznie nie mia? szans na odzyskanie punktów umiej?no?ci
Alf: na nast?pnej ods?onie te? mog? gra? trolla, kupi?am ju? czerwony sprej do w?osów. Obiecuj? by? bardziej wybuchowa.

Odpowiedz do tematu