Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przewodnik porewolucyjny
Autor Wiadomość
TOR 
Rycerz Zmierzchu

Wysłany: 2007-09-25, 19:51   Przewodnik porewolucyjny

W dniu dzisiejszym na Noctem zasz?a spora rewolucja. St?d kilka uwag, które pozwol?, mam nadziej?, lepiej si? odnale?? w nowej noctemowej rzeczywisto?ci.

Ja chc? po staremu!

Chcesz ogl?da? forum tak jak kiedy?? Prosz? uprzejmie. Klikaj?c w link Pozna? Noctem - cykliczna drama wampirza mo?emy ogl?da? forum Pozna? Noctem w postaci bardzo zbli?onej do tej, któr? mia?o jeszcze dzi? rano. Polecam dodanie do zak?adek.

Ukrywanie forów

Nie bierzesz udzia?u w jakiej? inicjatywie b?d? LARPie? Mo?esz ?mia?o ukry? dane forum, klikaj?c w jego nag?ówek. Niestety, pojawiaj?ce si? tam posty nie b?d? automatycznie oznaczane jako nieprzeczytane.

?ledzenie w?tków

Je?li jeszcze nie korzystasz z tej funkcji, najwy?szy czas zacz??. W ten sposób nie przegapisz niczego wa?nego.

Aby zacz?? ?ledzi? odpowiedzi w danym temacie nale?y klikn?? w link ?led? odpowiedzi w tym temacie (niespodzianka!) znajduj?cy si? zaraz pod ostatnim postem na stronie.

Informacje o odpowiedziach w ?ledzonych w?tkach b?dziesz dostawa? mailem na adres podany w profilu.

Zalecam uaktywnianie tej opcji jedynie dla najwa?niejszych tematów, tak, by przychodz?cy z Noctem mail nie sta? si? czym? normalnym, co odk?ada si? na pó?eczk? "na kiedy?tam".

Sugerowane tematy, które nale?a?oby ?ledzi?:
  • karta postaci (powiadomienia o przyznaniu PD)
  • w?tek z deklaracjami mi?dzyods?onowymi (powiadomienia o odpowiedziach MG)
  • w?tek o najnowszej ods?onie w "Miejsce i czas" (powiadomienia o zmianach daty i lokum... oraz troch? spamu, c'est la vie)
  • w?tek o statusie (je?li kogo? to obchodzi :P)

Powiadomienia na GG

Je?li korzystasz z GG do?? cz?sto, by? mo?e wygodniej ci b?dzie otrzymywa? powiadomienia o nowo?ciach na GG. Wystarczy tylko poda? w profilu swój numer GG i ustawi? opcj? Powiadamiaj na Gadu-Gadu na "tak".

Po tej zmianie powiadomienia o odpowiedziach w ?ledzonych w?tkach (patrz wy?ej) b?d? wysy?ane na GG, ale nie b?d? wysy?ane mailem.

To tyle na razie. By? mo?e co? mi si? jeszcze przypomni...
Ostatnio zmieniony przez TOR 2007-09-25, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  

Lathea 
Cz?onek Noctem
Admin

Wysłany: 2007-09-25, 21:54   

gratulowac TOR, ladnie ujete. Serio nie wysyla poczty e-mail? Mail padl jakis czas temu wiec moze wtedy nie wysylalo:D
Woody Allen

Odpowiedz do tematu